S28 - Cagayan - EP04

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod milan » 24 bře 2014, 09:51

Kedy som hodnotil na základe OBJEKTÍVNÝCH skutočnosti a vnucoval svoj SUBJEKTÍVNY pocit? Keď si všimneš moje každo sezónne hodnotenia sérii napr. na webe (posledne S27 Survivor, S23 The Amazing Race), tak by si už z názvu vedel, že je to celé subjektívne hodnotenie. Ak je pre mňa nejaká séria ODPAD, tak to napíšem na plnú hubu, mňa nezaujíma, že sa to niekomu páči, každý má právo na svoj názor, a ja mám tu výhodu, že si to môžem prezentovať na webe, kde je drvivá väčšina sexistických, arogantných riadkov, aby to bolo písané štýlom, ktorý čitateľa prinúti dočítať ten článok, rovnako budem hodnotiť aj túto sériu.
Keď si pozrieš práve ten článok o Blood vs. Water, až na moje samotné prekvapenie je tam 80% príspevkov, ktoré súhlasia s tým čo som písal.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Murphy » 24 bře 2014, 11:00

Dle očekávání mě promíchávací díl bavil..Otázka jestli je promíchání spravedlivé nebo ne je mi v podstatě ukradená,pokud je hráč dobrej a má pod čepicí tak si musí s překážkama poradit,přesně jak to udělali Jefra s LJem.Byli v hodně špatný pozici,ale jde vidět že Lj bude mít hodně dobrou sociální hru,s pomocí Jefry si získali Trish a ta už celkem snadno přesvědčila Tonyho.Tahle krásná dvojka se mi začíná dost líbit,ve dvou se to lépe táhne tak doufám že ještě nějakou chvíli spolu vydrží.Lindsey ta už si myslím ničím nepřekvapí,tady bohužel Jeff sáhl vedle.Zbytečná ukňouraná kravka,která o hře nemá páru..Zbytek kmene jsou hráči který se určitě o ten milion budou chtít poprat..Druhej kmen se mi líbí ještě víc.Já prostě s mozkama sympatizuju,udělaly dost taktickejch kravin,ale teď se dostaly do dobrý pozici a ukáže se že to určitě žádný hlupáci nejsou.Vypadá to,že jsou na tom tak dobře, že si dokonce můžou vybrat čtvrtýho spojence..samozřejmě bych chtěl, aby to byla Morgan,ale bejt na jejich místě tak si vezmu toho nejneškodnějšího což vypadá na Alexis,holka se taky pokouší hrát,ale nevím nevím,myslím že moc taktickýho uvažování nepobrala..jediný o co se teď bude snažit je vyřadit nenáviděnou Morgan,což by pro mě byla katastrofa..Spencer se určitě musí snažit protlačit vyřazení nějaký holky,protože Kass s Tashou určitě budou chtít udělat nějakou ženskou alianci až se bude slučovat a Spencera se zbavit,ten by se měl i co nejdřív jedný z nich zbavit jestli nechce bejt blinslidlej.hlavně pomsta musí bejt potom co si pěkně pohráli s jeho nervama při vyřazení J'tii..ze 13ti lidí pro mě není akorát Lindsey hráč..ostatní hrajou hru,někdo výborně,někdo dobře a někdo trochu hůř ale důležitá je snaha a nevzdávat to a to se tam neděje,tudíž až se to sloučí tak to bude masakr…je tam pár lidí který už maj tu hru promyšlenou a jsem zvědavej až se jejich plány střetnou…já jsem holt věčnej optimista a věřím že to bude super série,do teď to tak bylo

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod adesso » 25 bře 2014, 15:20

Brian je OK, J.T. vyhrál hlavně protože byl porotou vnímán jako ten hodný, sympatický kluk, ale na strategii byl docela mimo, to byla Stephanova parketa, bohužel ten předvedl jednu z nejhorších finálových řečí vůbec, spolu s Coachem, u kterého mě to taky dost mrzí, když se podívám na nejnechutnějšího (nejhoršího) vítěze ever :vomit: ...co se týče Toma, tak si myslím, že by porazil i Iana...předvedl jednu z nejlepších her vůbec, pro mě osobně n.1. Ale to už moc zabíhám...
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Lifty » 25 bře 2014, 17:17

Tom je opravdu jediný svého druhu... Ovšem podruhé mu to moc nevyšlo, protože byl v týmu dementů..
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod milan » 25 bře 2014, 17:33

:fuck: tie tri OT bez zmienky informácii k tejto sérii sa snažím nevidieť, takže sa chápeme, že už nepokračujte s tým hodnotením, ktoré som tu predhodil pri úplne inej naviazanosti na debatu.

Mimochom, myslím, že to bol Aras, kto spomínal, že videl v prvom diely "svoju" pláž z Blood vs. Water, ja som osobne ostal šokovaný týmto a stále neviem, ktorú pláž myslel, keď dokonca som robil ešte ja článok pred začiatkom série, že sa zmenila lokalita a som to vypísal aj geograficky, je to vôbec možné?
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod adesso » 25 bře 2014, 19:03

Tak ať nejsi naštvaný,že nepíšu nic k tomuto dílu....na záčatku jsem usnul,takový mikrospánek...probudil jsem se a záběr na Morgan, tak to do mě znovu vlilo energii :boobs: :mrgreen:

A jinak k těm OT...aspoň to tu není jen suché opakování fakt, jak normálně,aspoň je nějaká diskuze, žije to tu :smile:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod EdBrush » 25 bře 2014, 20:51

adesso píše:A jinak k těm OT...aspoň to tu není jen suché opakování fakt, jak normálně,aspoň je nějaká diskuze, žije to tu :smile:

Tak to bych si měl dát props, když jsem tady odstartoval takovou debatu o zasloužených vítězstvích :dance:

Po zhlédnutí preview na zítřejší epizodu si nemyslím, že to Lindsey vzdá. CBS zase tahá za nos, ale uvidíme...třeba fakt quitne.
A challenge bude...[spoiler]opět RECYKLOVANÁ :fuck:
[/spoiler]

BTW neviděl někdo někde na netu gif s Jefrou hned po sloučení a před RCH, jak tam má radost z toho, o co se hraje? :mrgreen:
(zatím jsem nikde nic neviděl, což se dost divim, jelikož asi 10 s před tím záběrem Jeff řiká: "It is big, it is beautiful and you are going to love it")

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Ferenc » 25 bře 2014, 21:01

Shrnu to jen krátce promíchání špatný 5 vs. 2 a 3 vs. 3 vs. 1 těžko říct. Soutěže byly velmi dobré překvapivě vyhrál soutěž o imunitu bohužel. Díkybohu že LJ přežil byly to nervy ale zvládl asi chyběl nějaký důležitý rozhovor. Cliff no moc mi nevadí jeho odchod ale Trish je poměrně nepříjemná na sledování ale zachránila LJ tak mi nevadí.

Fandím: LJ, Spencer
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod milan » 29 bře 2014, 13:56

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Rendy » 29 bře 2014, 15:24

Epizodu jsem si trochu vyspoileroval, ale nevadí :D

+ sloučení do dvou kmenů, což přineslo mega štěstí chytrákům, sledovat jejich radost při výhrách mě baví :D
+ soutěž o odměnu a Morgan v akci :boobs:
+ Sarah zachráněna
+ soutěž o imunitu, moc pěkná!

- Trish se směje, woo usnul na vavřínech
- prostě chybí úvodní znělka, to demo na začátku mě tam akorát vytáčí, že nepokračuje

Z kmenovky mám takové trochu smíšené pocity, sice pěkný blindside, ale moc nechápu, čím si Tony pomohl, protože Trish je z LJaye úplně vyndaná, tak snad nečeká, že pak někdo půjde s ním. Naproti tomu záchrana LJaye mě nějak neoslnila, sice je asi dobrej, ale mám averzi na lidi co mluví až moc pomalu 8) Naopak celkej jsem si oblíbil Lindsey, tak doufám, že hned nepoletí.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod junior1099 » 04 dub 2014, 06:32

LOOOL... s Tonym to berandidlo pěkně házelo. Škoda, že už jim nepomáhala T'jia.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Pietro » 30 dub 2014, 22:44

Jo... takže mixovačka... Ono to asi zas nevyšlo, jak mělo - moc lidí se neprohodilo.

R.C. - já si užil Lindseyina pozadí - a to dosyta - prozatím. úkol na přístě: sundat Cliffa z kůlu
I. C. - překvapení, ale aspoň si mohli bývalí Chytří dát od kmenovky oraz + gesto zmaru Tonyho.

Vůbec kmenovka - Tony a Trish ( :angry: ) - prodali svůj tým a Cliffa potopili - a to jsem se radoval, že mám všechny lidi pokupě. Tony má HII (totéž LJ), čili si moc nepomohl a Trish, snad nečekáš, že se s LJ vyspíš... :vomit:

Co se té "mé" Linds týče, čuchám problémy a to nemalé. Ta rachetická megera bude těžký soupeř... :fight:

Co bych rád už neviděl a neslyšel:
- Alexis, resp. její vykulené oči - takové Kuliočko.
- smích té ***** Trish.


Hláška:
My nejsme chytrý kmen, my máme v hlavách naděláno! - Kass
Hele, Woo, ona s náma vyj**e! - Lindsey (a taky se tak stalo)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Pietro » 30 dub 2014, 22:45

junior1099 píše:..... Škoda, že už jim nepomáhala T'jia.


To je naopak dobře. Ještě by si přivodila nukleárka nějaký ouraz...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů