S28 - Cagayan - EP04

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod EdBrush » 20 bře 2014, 06:14

Co se týče epizody, tak takovej průměr...díl mi přišel hrozně moc krátkej, skoro vše podstatný bylo už vidět v preview. Přišlo mi to, že sleduju nějákou extended verzi akorát :-? (v Aparri to rychle prostřihali, každá skupinová diskuze tak 20 sekund max a nazdar bazar jdeme na IC). Taky by se mi líbilo kdyby po IC neukazovali jenom kmen, co prohrál, ale kdyby alespoň 1-2 minuty věnovali i vítězům (třeba co říká Sarah na Brains, když s nima neprohrála :D). Toho se ale asi už nikdy nedočkám u Survivora. No snad se dozvím víc v bonus videích.

RC žádný překvapení. Tahle soutěž mi přijde dost blbá, už když jsem jí viděl v CI. Solana prostě měla jasnou výhodu v kg, i když policajtka se hezky bránila. :) :eee: a Tasha je taky celkem korba.
IC docela překvapivě pro Aparri. Když jsem viděl, jak tím beranidlem rejou do země, než vůbec narazí do zdi, moc šancí jsem jim nedával. Ale mozky napadlo se prohodit. :idea:

K promíchání...
Mohlo to dopadnout i daleko hůř (pro diváka), takhle tam určitě potenciál je. Brains jsou najednou na vrcholku potravního řetězce, to čumím. Nečekal jsem, že krasotinky půjdou hned tak proti sobě. :fight: Spencer to v jedný scéně dost dobře vystihl. Tady se dá asi jenom čekat, kdo ze 3 Beauty kusů poletí jako první, až prohrají. Zajímalo by mě taky, kam se přidá Sarah. Jestli není blbá (což se v minulých dílech snažila, jak mohla, aby mě přesvědčila, že je :cry: ) a poslouchá, tak půjde s Brains a merge má skoro jistej. Dost pochybuju, že Morgan, Alexis a Jeremiah jsou schopný hlasovat spolu. Alexis podle mě hodně zoufalá s tím, jak hned všechno vyklopí a chce přeskočit...

Na druhý straně bylo celkem jasný, že se půjde po LJovi, takže nakonec docela překvapení odchod Cliffa (způsobeno asi hlavně střihem). Úsměvný je, že teprve až teď se Cliff projevil taky ohledně strategie a nejenom nějaký pohodový kecy. Určitě by mi nevadil, kdyby zůstal, ale herně byl pro mě nevýraznej (pro mě LJ>Cliff pro další průběh). Tonyho podraz rozhodně zajímavej...ližprdýlka Woo se konečně může předvést, doteď byl pouze jako ocásek. A možná tím i Antonio zabil 2 mouchy jednou ranou. Podle ukázek...že by to ufňukaná Lindsey příště zabalila? :? Kdyby jo, ani nemrknu...kromě poznámky o Trish a jejích námluvách LJe a toho, jak prdí (http://youtu.be/BWVy0blwpkw?t=55s), mě ničím nezaujala.

A ještě jednu chybu díl měl....málo záběrů na Morgan :love:

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod miky253 » 20 bře 2014, 08:29

Promíchání kmenů se mi moc nelíbilo, protože mi přijde dost nefér, aby rozhodlo o dalším osudu někoho jen štěstí bez ohledu na to, jak hrál až do promíchání. Brains byli doposud mizerní a díky obrovskému štěstí jsou najednou skoro ve sloučení, zatímco třeba Sarah, která byla členkou kmene, který si to zatím v pohodě dával, by klidně mohla letět a nemohla by se ani bránit, protože zůstala ze svého kmene sama. Ale co už...
RC mě bavila, ačkoliv jsem nepochopil třeba tah s posazením Alexis ke kůlu. Co mě už bavilo méně, byla samotná odměna. Koblihy a kafe a Jeff to prezentuje jako cestu kolem Světa :cry:
IC pěkná a celkem i překvapivá, protože výhru kmene, který tu kládu málem ani neuzvedl, jsem moc nečekal.
Cliffův odchod mě ani moc nemrzí, protože se za celou dobu nijak extra neprojevil a alespoň bude zase mít čas jezdit Kimovi na exhibice. Nehledě na to, že jsem chtěl, aby zůstal LJ (který se rázem z pozice, kdy málem letěl s HII v kapse, dostal slušně k moci) Hezký byl kontrast, kdy Tony hned po prohrané IC na kameru říkal, že půjde LJ a nakonec to byl právě on, kdo Cliffa zařízl. Zatím mi dost připomíná Brada a ani bych se nedivil, kdyby ho potkal podobný osud.
A co se týče ukázek na další díl, tak Trihs mě sice neskutečně sere tím svým smíchem, ale jestli Lindsey quitne jen kvůli tomu, že nemůže vystát Trish, tak snad překoná Coltona v žebříčku nejidiotštějších quitnutí. A to Colton nasadil laťku hodně vysoko :mrgreen:
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod zdenek000 » 20 bře 2014, 10:57

Trish má ten nejhorší smích, který jsem v Survivoru kdy slyšel. Trochu se ani nedivil Lindsey, že jí nemůže vystát. Na ten smích fakt brzo nezapomenu. Ale jestli kvůli tomu chce odejít, tak i Lindsey klesne na samotné dno. Jak vůbec se tam mohla přihlásit, když chce hned quit. Čekal bych to od Jeffry nebo Alexis ale od ní ani ne. Hlavně, že říkala, jaká je tvrďačka.
Jinak docela odvaha při RC jít proti Cliffovi. Já kdybych tam šel proti němu nebo se díval, tak bych automaticky předpokládál, že bychom tu soutěž prohráli :D
TC: Na jednu stranu jsem rád, že neodešel LJ,protože mu fandim, ale na druhou mi neskutečně leze krkem, jak Trish získala většinu.
Doufám, že se nějak Tony protí obrátí nebo brzo půjde. Jenom doufám, že neskončí ve finále, kde bude tvrdit, jak ovládla celou hru tím, že chtěla urputně vyhodit Cliffa :cry:
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 20 bře 2014, 11:56

Soutěž o odměnu mi přišla dost nevyvážená, hlavně druhý kolo kdy proti Alexis šel LJ, to prostě ta drobná holka neměla sebemenší šanci, to samý Tony proti Sarah :?

Z celýho promíchání kmenů nejvíc vytěžili Brains, kdy s nima každej chce bejt v alianci, zajímavý :shock: Ještě že minule vyloučili JTiu, takhle by to asi dotáhla fakt daleko a to by bylo utrpení!

Soutěž o imunitu překvapivě prohráli svalovci a fakt jsem byl zvědavej, jaká aliance vydrží spíš, jestli zamilovaná Trish, nebo stará parta kolem Cliffa... na kmenovce musím říct že LJ zariskoval jako prase, možná jsme neviděli nějaký podstatný rozhovory nebo tak něco, protože jinak si fakt neumím vysvětlit, že nezahrál HII :shock: Fakt jsem věřil, že Tony půjde s Cliffem kvůli hrozbě jakou v LJ vidí... Nakonec jsem ale radši za vyloučenýho Cliffa než LJ, ten přece jen hraje lepší hru a má potenciál, i když mi v dnešním díle začal víc než Boston Roba připomínat JT :-? Hezkou tečkou za epizodou byl Wooův výraz, epic :mrgreen:

Z ukázek na příští díl to vypadá na pěknej opruz - emoce mezi Trish, která je mi úplně ukradená a Lindsey, která je mi stejně tak putna... Zdálo se mi to, nebo v jednom záběru vedle ní sedí Jeff a ptá se jí co se děje?? Jestli Lindsey odstoupí, tak je to pořádná kráva :shock:

PS: jsem jedinej kdo si myslí, že by mohl být zajímavej gif s Morgan jak si šahá do výstřihu po příchodu do novýho tábora? :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod hozu » 20 bře 2014, 12:21

Myslím že konečně v této řadě přišel fakt zajímavý blindside. Byli tu šokovaní, nadšení - při čtení hlasů jsem nechápal, proč LJ, proč nezahrál ten HII a ono se to vyplatilo :D Samozřejmě jestli chci vidět Trish tak daleko, jak zatím míří je druhá věc :D
Promíchání se mi celkem líbilo, ač nejvíc tratili asi jen Beauty. To že Brains zůstali spolu je takový bonus a paradoxně vítězstvím IC to z nich nedělá tak tragický kmen, jak by se při sledování mohlo zdát. Jsem zvědavý jak se poperou s touto poměrně výhodnou pozicí, do které se teď dostali.
RC mě taky moc nebavila...zato IC právě příjemně překvapilo comebackem oranžových.
Jsem zvědavý co bude dál. Kdyby Lindsey odstoupila asi by mi to ani nevadilo :D

oblíbenci po páté částí: Spencer, Sarah, Tony, Morgan
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod brninho » 20 bře 2014, 13:41

To promíchání mi přišlo jak naschvál, ale nebudu tu šířit nějáký konspirační teorie, od toho jsou tu jiní :D
Přijde mi zvláštní, jak se nikdo nepozastavuje nad HII, prostě budem volit LJe a zdarec...V tom momentě, kdy to uvázlo na tom, jestli teda Tony přejde nebo ne bylo v podstatě jasný, že to Cliff odnese. Štve mě to, Cliffa jsem měl jako NBA hráče hodně rád a chtěl jsem ho mít v Survivoru dýl. Celkově to byl takovej blbej blindside, jsem rád, že má LJ zřejmě hru ve svých rukou, ale že toho dosáhl s pomocí Trish mě se*e neskutečným způsobem. Řekl bych, že je nad slunce jasný, že ta ženská to dotáhne minimálně do Final 5.

Favoriti:Sarah, Spencer, Morgan, LJ
Pryč:Alexis (čumí jak bacil do lékárny), Trish!!!
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 20 bře 2014, 14:46

Hele a jsem jedinej, komu přišel ten Jeffův komentář na immunity idol ("teď budete hrát jen už o tohohle chlapíka... nebo ženskou? těžko říct, hahahahaha") jako velice trapný a zcestný?? :-?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod jason voorhees » 20 bře 2014, 15:48

cypher.eu píše:Hele a jsem jedinej, komu přišel ten Jeffův komentář na immunity idol ("teď budete hrát jen už o tohohle chlapíka... nebo ženskou? těžko říct, hahahahaha") jako velice trapný a zcestný?? :-?


...ne, nejsi, asi senilní humor :-? ...ale soutěžící se tomu (povinně?) smáli skoro všichni...

Trish mě neskutečně irituje, ta je na přesdržku. Tony ukázal svojí hloupou tvář, měli "numbers" a vzhledem k promíchání i docela možnou final 5 a on se nechá zblbnout takovou megerou. LJ teda zariskoval mega (i když nevíme všechno, že ?!), čekal jsem že HII vytasí a půjde Cliff (škoda, měl jsem ho rád jako NBA legendu a tady i jako pohodáře, nebyl nikomu nebezpečnej a už vůbec ne ve final 3, milionů má fůru, je schopnej v soutěžích, tak jsem nepochopil tu paranoiu z něj, moh jít mnohem pozdějc). Když jsem viděl, jak se snažej dostat od kůlu těch jeho +/- 140 kilo, tak jsem se fakt nasmál :lol: . Jinak hláška policajta po prohraný soutěži o imunitu: "jak se to mohlo stát ?" byla celkem vtipná vzhledem k tomu, že má kozy jak Chong Li a sotva tu kládu rozhoupal ...

fandim teda Spencerovi

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod EdBrush » 20 bře 2014, 16:45

PS: jsem jedinej kdo si myslí, že by mohl být zajímavej gif s Morgan jak si šahá do výstřihu po příchodu do novýho tábora? :mrgreen:

ne, nejsi :eee: ...já bych byl docela rád na místě Lindsey při RC :mrgreen:

cypher.eu píše:Hele a jsem jedinej, komu přišel ten Jeffův komentář na immunity idol ("teď budete hrát jen už o tohohle chlapíka... nebo ženskou? těžko říct, hahahahaha") jako velice trapný a zcestný??

ne, nejsi

LJ se možná zmínil Tonymu o HII, akorát to nešlo do vysílání (v S22 taky prej Boston Rob ke konci řekl holkám, že má HII, taky to nebylo vidět a říkal jsem si proč ho tehdy nenapíšou, když měli počty a možnost to udělat). Tady prostě hodně zapracoval střihač. Trish mi nevadí, pokud se zrovna nesměje jak kobyla, ale v nějaký final 5 bych ji teda nechtěl vidět. Každopádně výrazy Wooa a Lindsey při blindsidu...epic!!! :lol:

Příště by se mohla pakovat Alexis nebo Lindsey

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod torciollo » 20 bře 2014, 17:10

nechápu, proč to nenamíchali aspoň stejně podle pohlaví, takto ta soutěž o odměnu byla naprosto zbytečná, protože bylo jasný, jak to dopadne... i když je pravda, že už jsme viděli i horší twisty :D

asi se přidám do zástupu odpůrců Trish, ať je ta baba prosím na kameře co nejmíň :evil: , bohužel to vypadá přesně naopak... Tony je stejně nejlepší, argumenty pro to nechat si Cliffa měl naprosto správný, až jsem si říkal, kde pobral tolik rozumu :D a pak se rozhodne úplně naopak, nicméně pro další vývoj určitě dobrý...

cypher.eu píše:jsem jedinej kdo si myslí, že by mohl být zajímavej gif s Morgan jak si šahá do výstřihu po příchodu do novýho tábora? :mrgreen:

Bez debat nejlepší moment dílu :eee:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 20 bře 2014, 17:26

EdBrush píše:já bych byl docela rád na místě Lindsey při RC :mrgreen:

No taky jsem koukal jak tam Morgan Lindsey pomalu dusila tou svou výbavou :mrgreen:

Jinak to s Brains vypadá zatím podobně jak s Matsingem - začátek katastrofální a pak se najednou dostali až do final 4... snad se karty ještě trochu zamíchají, fakt nechci do konce hry sledovat Kass a Tashu :-?
Završením Survivora měla být 40. řada

HankaH
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2013, 16:32

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod HankaH » 20 bře 2014, 17:32

Mně se promíchání líbilo. Holt je to o štěstí a takovéto rozhození navíc nabízí více možností dalšího vývoje.

Jsem ráda, že odešel Cliff a to proto, že to otevírá hru. Nemyslím si, že by to LJ měl díky tomu tak v kapse. Podle mě se ho Tonny stejně bude chtít někdy zbavit, i když to s Trish bude obtížnější. Snad se Woo konečně projeví.

Také mě překvapilo, že LJ nepoužil imunitu a souhlasím s tím, že na kameře něco důležitého nebylo vidět.

Brains jejich pozici fandím, ale jen proto, že si minule nechali Spencera. Taky jen díky němu a jeho duchapřítomné výměně vyhráli IC.

Fandím: Spencer, Morgan, Sarah (pokud se probudí) a částečně také Kass a Tash

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod milan » 20 bře 2014, 17:48

Neskutočne sklamanie, séria ako taká, niečo ako Gabon, kopec ľudí to chváli a pre mňa to je odpad (ale s výborným castom).
Ale poporiadku, rozdelenie mi prišlo veľmi nešťastné, ten pomer hráčov z rôznych kmeňov vyšiel najlepšie asi pre "mozočky", preto som rád, že J'tia minule vypadla... nemôžem si pomôcť, ale "vyberanie ako v škôlke" malo po min. série väčšie čaro (spomeňte si len na také FvF I.), to losovanie buffov už pár krát spravilo pekné pičoviny (OW taký najviac do očí bijúci príklad a potom FvF II., teda myslím, že vo FvF II. to tak bolo, tie nové série sú ako cez kopírak a ani si nepamätám mená všetkych hráčov...). Bolo by veľmi vtipné vidieť Cliffa stáť vedľa Leifa (OW)! Aby som ale pokračoval v RCH: som SKLAMANÝ, s tým, že dva krát sme sa stali svedkami toho, že v 2 a 3 kole, bol Cliff a naproti baba, bolo jasné, ako to dopadne, koľko má ten chlap kg? 120? Takže výsledok žiadne prekvapenie. Čo sa týka Lacinej, tak pekne v tábore (neviem či úmyselne alebo má takú hubu nevymáchanú) hodila pod autobus Morgan, s tým, že majú tú ryžu a za akých okolností ju majú.
Alexis si išla rýchlo zachrániť prdel, čo ma dosť prekvapuje, ja osobne by som ostal verný svojim spoluhráčom z predošlého kmeňa a snažil sa namotať Lacinu, tá bola jazýček na váhach, takže Alexis i keď je pekná holka (fyzicky ma berie viac ako Morgan), tak toto si kvalitne domotala. ICH som už niekde videl, neviem teraz či China alebo FvF, naposledy som tie série išiel pred 2 rokmi, ale zrecyklované znova (podobne ako predošlá RCH). Je zaujímavé, že, podľa mňa fyzicky lepšie disponovaný tím prehral. Spojenie LJ & Tony + ich "psíkovia" je zaujímavá, z pohľadu 2 imunít v jednej aliancii, ale nedávam im veľké šance na dlhú životnosť. Cliff letel, žiadna škoda, i keď jednu ICH (minulý diel) a RCH (tento diel) vybojoval svojim výkonom práve on, no ruku na srdce basketbalista, ktorý ma vyše metrák sa pri súťaži, kde sa hádže do "koša" a pri silovej ľahko presadí.

Diel 40%, za ten súboj žien a kozičky Morgan (jak tam pekne robila šejky šejky do tváre Lindsey, bolo HOT!!!)

Favoriti: ex-krásky (všetky tri, len kvôli kroviu v hre), LJ
Nefandím: ex-mozočky, Lacina, Tony
Zvyšok mám v péčku :D

Nuda, a stále si neviem zapamätať mená tých nových hráčov, bez charizmy a času na kamere... prepadák roka 2014, čím to je, že tie JARNÉ série - posledné 2 roky sú vždy tak na prd (24, 26, 28)... idem ja na BB CAN tam sa aspoň taktizuje :hungry:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Stochey22 » 20 bře 2014, 18:00

Premiešanie dopadlo mizerne -_- pretože kmeň, ktorému fandím sa tak dostal ku dnu na oboch stranách. Čo sa týka výzvy o odmenu tak túto výzvu milujem. strašne sa mi páči. Sarah aj Lindsey bojovali ako sa len dalo no bohužial v oboch prípadoch to nevydalo, ale našťastie vyhrala odmenu NewSolana
IC obyčajná tuším bola taká istá v Číne? nebavila ma ale dosť ma prekvapilo že Appari vyhrali.
Späť v tábore som dúfal že to LJ a Jefra zvládnu. Strašne som sa sklamal keď LJ vravel aby si ho nechali kvôli výzvam a tým narážal na to aby vyradili radšej Jefru -_-. No potom Trish všetko vykecala Jefre a bol som si celkom istý že nikto z krásavcov nepôjde domov. Trish to rozohrala dobre no nejako jej neviem prísť na chuť :D. Jej sa fandiť asi nedá no každopádne je to zaujímavá osôbka v hre.
Po 5 dieloch Cagayanu som trocha zmenil obzor v hre k súťažiacim a fandím: JEFRA, LJ a MORGAN , Sarah,Tasha a Spencer
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Erik » 20 bře 2014, 18:56

Velké zklamání z rozložení kmenů, ale od Nicaraguy sem ještě férové rozdělení neviděl. Appari- těm fandim, ale asi jen proto, že moji favoriti jsou na vážkách a moc mají "chytré" čarodějnice, moc rád bych viděl jejich zhasnutou pochodeň. Doufám že si nechají Jeremiaha, sice je dutej, ale zdatnej v soutěžích a za to dostává můj :idea: .
Solana- Vin Diesel, si to celkem posral, i kdyby přibral po sloučení Saru do aliance, budou pořád v nevýhodě, ikdyž radši uvidim jako výtěze, krasavce než chytrolína. Adochod Cliffa zamrzel, po hodně dlouhý době sportovec co neměl až tak moc velký ego a byl i celkem sympaťák.
RC- Jasná hned od začátku a čekal jsem že aspoň kvůli týhle soutěži ty kmeny rozdělí nějak jinak. Sarah má :idea: za velkou bojovnost, ale když proti 2 metrovýmu černochovi jde šachista a profesionální krasavec, tak je výsledek hned jasnej.
IC- Jerimiah a Spencer to nakonec Appri zachránili, Vin Diesel chtěl uplatnit něco z policejní kariéry, ale tohle nebyly obyčejné Americké dveře. Bylo to opravdu hodně těsné a Appari měli obrovské štěstí.
TC- LJ riskoval opravdu hodně, od Vina Diesla jsem tohle nečekal. Cliff měl ještě zůstat, dost mě bavil.
Fandím: Jeremiah, Vin Diesel, Sarah, Morgan a Spencer
Nefandím: Každá žena přes 35
Zbytek by je mi volnej

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Lifty » 20 bře 2014, 19:02

Rozdělení kmenů vynechám, to jsem si vyspoiloval už během týdne a nějak mě to netankuje, protože s tím fiaskem, co se stalo v FvF II se nedá srovnat.
Reward Chalenge (záměrně nepíšu RC, protože si vždycky myslím, že citujete jednu exsoutěžící :D ) nebyla sice napínavá, ale vidět Alexis, jak ji válejí xichtem v písku (tady lituji že Žetía vyletěla, chtěl bych ji vidět, jak se drží sloupku, foukne vítr a je na čáře) a Morgan jak dusí Lindsey svými bójkami bylo hodně fajn :D
Dění v kmenech: Vypadne Žetía a najednou se objeví někdo, kdo mě rozčiluje dvakrát tolik... Ani se nedivím, že si Trish a LJ rozumí, když on je chovatelem koňů a ona se jako kůň směje... Ten sestřih na další díl, s tím jejím smíchem v pozadí fňukající Lindsey, je děsivý!
Beauty tým mezi oranžovými teda válel... Sarah úplně přehlédli a najednou jdou všichni exbeauty proti sobě. Alexis počínaje, která se mi protiví čím dál tím víc a Jeremiahem konče. Morgan chápu, ta byla na dně týmu od začátku a navíc ji to Sarah pohnojila dvakrát tolik.
ICH: Bylo to v Číně (pamatuji si to díky intru, ve kterém byl velký sestřih hlavně z této soutěže) a byla to bomba, protože to byl napínák do poslední chvilky s dobrým koncem.
Dění v kmeni: Nedivím se, že se neřešila tajná imunita... Beauty tým raději mlčel, Brawn týmu je imunita putna a největší "šílenec" kterého by tato věc určitě napadla, tu imunitu má a takové téma nenadhazuje.
TC: Pěkně pršelo, výsledek jsem nečekal, LJ překvapil, že idol nezahrál... Někde se psalo, že se bude imunita moct zahrát až po přečtení výsledků, tak to asi nakonec pravda není. Sarah bude mít příště asi hodně velkou radost, že Cliff řekl papa.
Next time on survivor: Lindsey proboha, vyválej Trish tu hubu v písku a budeš mít klid... Jsem čekal, že Lindsey bude ten člověk, který bude mít respekt. Nejlepší výsledek by byl, kdyby Lindsey řekla Jeffovy, že tady s Trish nevydrží a Jeff poslal Trish domů :D Ale to se asi nestane, protože ten má spoustu práce se sepisováním vtipů na téma "Pohlaví bůžka imunity"

Když už jsme u těch gifů s Morgan, tak mně zase přišlo, že těsně před začátkem soutěže o odměnu, Jefra (konečně jsem si zapamatoval její jméno) udělala takový zvláštní pohyb jednou rukou nahoru a dolů, že očekávám nějaký ten upravený gif
minimálně na sucks. :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod tfry » 20 bře 2014, 19:18

Lifty píše: Někde se psalo, že se bude imunita moct zahrát až po přečtení výsledků, tak to asi nakonec pravda není.


Tadle ta 'speciální' imunita se objeví až bude merge..

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod XtttX » 20 bře 2014, 20:01

Ďalšia skvelá epizóda...

Pred sériami typu RI, OW a podobne nás nikdy neminuli Probstove chválospevy na dané série. Pred Cagayanom, čo je zatiaľ jedna vynikajúca séria, nič... Zaujímavé. Že by to bolo tím že Jeffovi najväčší miláčikovia odchádzajú jeden po druhom? Som si istý...

Premiešanie... Dopadlo celkom fajn. Outsider je jasný, ale ten rozdiel nie je až tak výrazný. Zo všetkých premiešavaní založených na čistej náhode(4, 8, 24, 26, 27) dopadlo myslím najlepšie.

Daná RC patrí k mojim najobľúbenejším, IC bola tiež veľmi dobrá. Vyhral kmeň ktorému fandím viac, a od ktorého som to veľmi neočakával, takže radosť. ;)

Trish nám začíná vystrkovať rožky... Začínam jej fandiť!!! Baví ma tam väčšina castu, ak mám byť úprimný...

Lifty píše:Ani se nedivím, že si Trish a LJ rozumí, když on je chovatelem koňů a ona se jako kůň směje...

Si hnusný! Ale priznávam, oprskal som si monitor. :D

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Pete » 20 bře 2014, 20:47

Jsem rád že se na každou sérii Survivora dokážu podívat individuálně a ne jako celek za (ne)celých 28 sérii. Nesrovnávám soutěže z předešlých ročníků a je mi jedno že se opakují, protože mě stále baví. Nechápu proč se to tak řeší od 20 nahoru, jakoby určití lidi hledali chyby kde se dají, jenom aby si mohli zakydat na Probsta, na Survivor jako celek a že to "není to co bývalo". Proč se tedy na to dívají když v příspěvku nikdy není nic pozitivního? Kdyby to bylo pár dílu pochopim, ale kritika na 25 řádků každej díl celou sézónu? Je v tom nějakej druh masochistický nostalgie? :D Mám asi fakt štěstí, já v tom chyby nehledám, show si pořád užívám a to, že zde mám málo příspěvku, neznamená, že to nesleduji dlouho a nejsem "hardcore" fanda. :)

Cagyan určitě nabízí spoustu zajímavých charakterů, zatím se mi série zamlouvá, má náboj, nový twist BBB, začátek se 3 kmeny, soutěžící kterým můžu fandit a nenávidět. Co víc si v reality show přát.

Favorité: LJ, Tony, Alexis, Woo, Morgan

Těším se na další epizodu :)
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod milan » 20 bře 2014, 21:07

Pete píše:Proč se tedy na to dívají když v příspěvku nikdy není nic pozitivního? Kdyby to bylo pár dílu pochopim, ale kritika na 25 řádků každej díl celou sézónu? Je v tom nějakej druh masochistický nostalgie? :D
A prečo by mali všetci ako ovce písať len pekné veci, keď vidia sériu aj z iného uhla, alebo majú iný pohľad na hráča, či na hru, vedia oceniť inú hernú stránku alebo vyjadriť pozitíva a negatíva. To máš ako s tým, keď niekto povie, že doma nieje dostatok práce, a niekto mu povie, tak choď do sveta keď sa ti tu nepáči a nepindaj mi do toho lebo ja som spokojný... prečo by mal dotyčný ísť niekde inde, keď chce žiť doma a mať slušné podmienky? Stačí si prečítať reakcie na Sarah či Tonyho od rôznych ľudí a hneď vidieť tie rozdiely o ktorých píšem, či z histórie na hru Russella a BR, Ruperta. Tie negatívne veci tam sú, a nemôžeš tvrdiť, že nie, to že ty sa im vyhneš, by som prirovnal k tomu, ako keď chceš nejaké dievča a ono ti povie, buďme len kamaráti, nepovie ti do očí že nie si jej typ, alebo že si automaticky vo friendzone. Rovnako to je aj s hrou, ja si veľmi rád prečítam a pustím sa do slovnej / ostrej výmeny názorov s niekým, kto vie argumentovať a vidí hru z inej strany (strašne rád sa naťahujem s XtttX, ten sleduje asi vždy niečo iné ako ja, ale je to zábavné s ním viesť konverzáciu, lebo nepíše ako 90% ľudí tu len suchý recap toho čo každý videl, spraví si "domácu úlohu" s 1 príspevkom a o týždeň príde zas, zopakovať domácu úlohu.)


Vytkol by som tejto sérii:
4x po sebe Filipíny
chýbajúce intro
zlý edit hráčov
žiadne info o pozadí stavania prístreškov / zásoby jedla (ako prežívali "chytráci" po akcii J'tie)
zrecyklované súťaže - ÁNO píšem o tom, čo tebe nevadí, ale majú tam nato ľudí, tím ktorý by mal vymýšľať súťaže, ale vidím to, tak že rovnako ako skončil Landau pri šou, sa rozhodli zrecyklovať staršie intrá a hudbu + rovnako dopadli aj súťaže
niekoľko známych tvári, znova "dlhoročných" fanúšikov šou, ktorý robia banálne chyby, nad ktorými sa smejeme, že "či nepozerali série predtým", no asi ich nepozerali!

Takže radšej vytiahnuť hlavu z piesku a napísať pozitíva aj negatíva, ako len pozitíva a tváriť sa, že je všetko ok.

Ako odpoveď ti môžem doložiť: Neúčasť Landau, hate kopec ex-hráčov za posledné roky VEREJNE (niečo nemysliteľné pri tých zmluvách, no nie?), odchody sponzorov (kde sú prachy za hlasovanie divákov, autá, kde je telefón, vynechaná návšteva príbuzných v S27, najskôr s naviazanosťou práve na Sprint).

Môžeš tu písať čo chceš, nikto ti zato nevynadá, ak si myslíš, že je to SUPER ULTRA ŠPECIÁL SÉRIA, ale fakt je, že niekoľko ľudí aj tu má na to iní názor. Táto RS stagnuje už roky, prípadne si pán Probst často serie do pusy, a práve aj to je dôvod tej všetkej kritiky, stačí si prečítať môj článok na webe k S27 (zhrnutie) popísal som tam všetko čo mi vadilo + sú tam komentáre aj od ľudí, tak môžeš diskutovať s FAKTAMI, a nie len napísať, že niečo do vetra, ja potom môžem napísať, že všetci tu fajčia vtáky, a nebudem ďalej diskutovať na túto tému a budem to brať ako pravdu a hotovú vec.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Pete » 21 bře 2014, 07:10

Samozřejmě že negativa tam jsou, toho si jako fanoušek všímám. Rozhodně neříkám že je zatím tato série super ultra speciál, jenom že se mi zamlouvá. :) Nesnažím se nikomu nadávat za kritický příspěvek (což si podle odpovědi nejspíše pochopil), jenom mě zaráží že se na to pořád díváš když k tomu nemáš jedinou pozitivní větu, já osobně bych se nevydržel dívat na show (i když je to moje srdcovka) která mě dále už nebaví.

Nemyslím si, že všichni jako ovce píší jenom pozitiva, každý se k tomu vyjadřuje po svém a když se to většině líbí přece automaticky neznamená že je to již zmiňované zvíře. :)

Vím o všem co jsi vypsal, odchod Landaua a sponzorů, haty hráčů, taky se o to zajímám. Intro štve každýho na webu, ale už kvůli tomu nebudu brečet a těžce jsem se s tím smířil. :D Tvoje články jsem četl, ale to je asi už do jiné diskuze.

Neber to jako útok na tebe :beer: , ale mohl bys mi tedy odpovědět proč se na to pořád díváš? Protože si rád vyměňuješ názory s jinými lidmi kteří na to "mají jiný pohled jako XtttX"? Nebo čekáš jestli se něco závratně změní a budeš spokojen?
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod milan » 21 bře 2014, 09:06

V každej sérii je aspoň 1 epická TC, tak čakám na túto + sa teším na grilovanie na FTC, ktoré sme naposledy videli v Caramoane, aj to len také od jednej osoby, takže ak mi to táto séria dá, budem "spokojný", tiež si chcem splniť povinnosť, aby som pri nejakej All-Stars vedel, kto je kto a akú hru hral (toto mi vadí pri sledovaní TAR, že neviem).

Z tejto série majú potenciál tak 3 hráči, ale všetko sa môže zmeniť, kto by po 5 dieloch napr. v BvW povedal, že dobrý matroš bude Ciera? Som zvedavý kto z tých "okrajových" hráčov prekvapí.

Potenciál: Morgan, LJ, Spencer
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod jukab » 21 bře 2014, 12:53

Pěkně našlápnutá série, jen tak dál! Dnes mám málo času, tak jen telegraficky:

Promíchání dopadlo hodně zajímavě, pro Brain líp nemohlo a řekl bych, že jejich šance docela stoupají, pže tvoří nejpevnější alianci, která je aktuálně spolu. Další by mohla být Sarah+Tony+Trish a další Beauty krom Morgan, ty se ale asi neudrží komplet do sloučení. Novému Appari hodně věřím, ale soutěž o odměnu byla jako stavěná pro Cliffa = výsledek jasný. Naopak Alexis dávat k tyči - nesmysl (v prvním věty smyslu :) ). Druhá soutěž už dopadla dle očekávání a kmenovka super - LJ ukázal svaly Trish a nervy na kmenovce a resultoval z toho pěkný blinside, který rozekl Tony. Ten je mi čím dál sympatičtější, mám dojem, že kdyby měl možnost, dává si blinside každou radu! Samozřejmě neví, co udělal, že dal vlastně moc do rukou člověka s imuitou.

Fandím teď určitě Appari a trochu Tonymu. Kdyby se do sloučení ( i když nevím, v kolika lidech bude) dostali 3 lidi z každého orig.kmenu, byl by to při všech těch (ne)vztazích v Beauty a Brawn bonbonek navíc :)

PS: Nechápu, co máte všichni proti Trish. Nefandím ji, ale musí uznat, že má herně potenciál, myslím, že říkala, že by zase zahodila soutěž, aby vyhodila Cliffa, takže je i sebevědomá (+nabídne pěkný výraz, až ji někdo podrazí). Navíc evidentně ona ukecala Tonyho na blinside, jinak by šel LJ s idolem v kapse a dál Jera (=nuda)
To takový Woo, kterýho tady kdekto chválil, vůbec neví, která bije "Chování Trish vás neohrožuje.." a další řeči).


PS2: Jak tu píšete o senilním humoru...ne že by se mi to nějak líbilo, ale myslím, že divácká základna Surviora stárne (podle počtu stažení, kde Survivora poráží i blbosti typu Hannibal a jak známo, stahujou spíš mladý), navíc CBS má nejstarší diváky ze všech TV, takže buďme za seniory rádi :)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod EdBrush » 21 bře 2014, 14:32

milan píše:kto by po 5 dieloch napr. v BvW povedal, že dobrý matroš bude Ciera?

Mně osobně Ciera nepřišla jako moc dobrej matroš ani ke konci. V podstatě akorát přeběhla, když jí oči otevřel Hayden při TC. Abych někoho označil jako dobrej matroš, měl by taky nějak solidně dávat soutěže. A zrovna Ciera kromě jedný vyhraný imunity byla docela zoufalá. Já vyznávám na Survivoru spíš tu stránku přežití než sociální, proto nesnáším hráče typu Cirie, co akorát žvaní a jinak dokážou hovno....můj názor. :)

jukab píše:Kdyby se do sloučení ( i když nevím, v kolika lidech bude) dostali 3 lidi z každého orig.kmenu, byl by to při všech těch (ne)vztazích v Beauty a Brawn bonbonek navíc

Sloučení bude imho v 11 lidech (na 99% budou 3 finalisti a v posledních sériích bývá 8 lidí v jury). Podle toho, kdo vyhraje, podle mě poletí Lindsey a pak Woo nebo Tony, z druhýho kmene určitě jeden z beauty a docela si myslím, že by mohl letět i jeden brain, protože Kass/Tasha určitě myslí někam hrozně moc dopředu. Takže poměrně slušná šance, že by to mohlo být, jak píšeš.
Doufám, že ještě zabere Morgan. Pro mě vlastně jediná osoba, která ještě může překvapit...Jeffra, Alexis, Jeremiah tam nic nečekám, všichni brawn až na Vina Diesela se jen vezou, Trish teď (bohužel) propluje s většinou a z brains leda Kassandra, ze by se nějak dala dohromady.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod jukab » 21 bře 2014, 14:43

EdBrush: Napadlo mě to stejně, ale při všech těch změnách, co CBS posl.řady vyvádí (Redemption jo a ne, imunity tak a tak, co my víme :) Navíc pořád nevíme, jak by to bylo, kdyby byla u Sole Survivor remíza, takže 2 finalisti a 9 porotců je prostě jistota


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti