S28 - Cagayan - EP05

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Ferenc » 02 dub 2014, 14:29

Lindsey a její quite :cry:
Solana drtí Aparri
Tony je fakt zvláštní nevím jestli mu mám fandit nebo je to blbec nemohu se rozhodnout
Rabování jak noha fakt blbá odměna musim říct
Alexis je pryč docela škoda dobře se na ni dívalo

Fandím: LJ, Spencer, Morgan
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod junior1099 » 04 dub 2014, 07:44

Morgan mám sice rád (i když tu introvertnost, s kterou mimo jiné sympatizuji, hraje... roztleskávačky přece musí být extrovertní a exhibicionistky, ne?), byť zatím nic moc nehraje (těžko říct, jestli nechce zezačátku moc vyčnívat a stát se hned terčem jako to předvedla tady Alexis, a jestli se teprve chystá to rozjet až ve sloučení, nějak v ní furt vidím nějaký hráčkský potenciál... no uvidíme, každopádně se mi zdá, že začíná vystrkovat růžky), ale děsně mě irituje s tím, jak se furt dívá do země. Nevím, jestli to bylo jen v teto ep nebo jestli jsem si toho předtím nevšímal, pač jsem si všímal více těch jejich druhých očí, jak jim říká LJ :D

Kobyla jak je strašná, tak mě baví... to se mě za těch 27 sérií u těch starých vykopávek na odstřel ještě nestalo.
Pozor, nelekněte se!!
[spoiler]Obrázek[/spoiler]
Jak zhulený Toby z Harryho Pottera

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod Pietro » 01 kvě 2014, 20:52

Tak jsem si to teda zpětně shlédnul, no....
...
... (významné zakašlání....)
...

...
... (ještě jedno významné zakašlání....)


Štve mě to. A to opravdu hodně. Trish je kráva "en na entou" (o tom polemizovat nebudu) a tenhle konflikt se dal čekat. Lindsey to mohla vyřešit stonásobně jinak - mohla překousnout svůj vztek a vydržet to s nima (nejspíš by ale letěla na další TC Solany), ale ne a skončila takhle (tím nejzoufalejším dojmem). Pokud ale opravdu cítila, že by udělala ještě větší kravinu a opravdu po ní vyjela (a já myslim, že by jí dala co proto (u Siláků nebyla asi pro nic za nic a zkazit na Trish už by beztak nebylo co)), tak tohle je to nejlepší, co mohla udělat, tj. skončit. Že způsob byl nešťastný, s tím se nic dělat už nedá.

Další věc a to mě točí možná ještě víc je pokrytectví celého jejího mančaftu (a vlastně nejen jeho). Trish má najednou o ní starost (to jí věřím asi stejně jako její ženskost) a hlavně pokrytectví Wooa, který najednou dělá ze svých soukmenovců úplný sraby a najednou má kecy o štastném týmu a nové energii (nebo co to tam mlel). Tonyho neřeším, tomu se hodí všecko do krámu.

Po příchodu osekané Solany tohle mé tvrzení dostalo ještě větší váhu - najednou začali všichni Linds víceméně pohrdat - netvrdím, že si to nezasloužila (to šlo vážně udělat jinak - kdyby alespoň osobně za nima do Solany přišla a řekla jim to), ale najednou mají všichni silné řeči - v její situaci nebyli a nebudou. A pochybuju, že kdyby byli, že by se chovali jinak. A jestli jo, tak nejspíš kecají. A to hodně. Oni by na jejím místě po Trish vyjeli? Určitě ne. Zachovali by se stejně. Možná by zvolili nějakou čestnější variantu.

Tudíž ke vzkazu Shame you, Lindsey bych dopsal ještě and Solana and Aparri too.

Takže já jsem zklamán nejen z jejího zvoleného způsobu odchodu (Linds samotnou (a tedy i její důvody) ovšem chápu - a zůstanou jí tak i mé sympatie), ale i z jejích ostatních soupeřů (které ovšem už nechápu).

Můžete s tímto mým tvrzením nesouhlasit, můžete si o tom vést spory, ale já už se v tom rochnit nebudu. ;)

"Case Ogle" Closed! :arrow: Lindsey Rocks! :beer:


Ke zbytku:
Návrat panáčků z S25 - zejména poslední souboj Wooa se Spencem byl dobrý - Woo alespoň užil to, že učí bojová umění.

IC: Opět fialoví. Tonyho vyřvávání mě přišlo zbytečné.

O rabovačce je lepší pomlčet -[spoiler]markézské[/spoiler] nájezdy se nekonaly a navíc, když máte předem daný, co si vzít, tak to ten punc rabování pozbývá. A vějička nápovědy na Jeremiaha asi taky moc nezafungovala.

Ze hry je teda Kuliočko Alexis - mě chybět nebude a budu navíc ušetřen toho koulení očí (připomínala mě sošku imunity z S06 - z tý šel taky strach). A nebreč. ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti