S28 - Cagayan - EP05

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S28 - Cagayan - EP05

Příspěvekod EdBrush » 27 bře 2014, 05:48

Začnu pěkně popořádku. Prvních 6 minut ve znamení fňukající Lindsey jsem skřípal zubama. Snad úplně první člověk, kdo quitnul s tak debilním důvodem. Brečela už tehdy kvůli dešti, brečí teď, ze jí šikanuje Trish, přitom jí akorát řekla, že jí nemá ráda... Co by dělala vedle agenta Phillipa? Si říkám, proč teda lezla do survivora...ale alespoň se s ní hezky rozloučili nápisem v písku. :D Woo by jí měl pak poděkovat, protože ho tím vrátila do hry.

RCH recyklovaná, podlě mě ale rozhodně lepší (rozuměj spravedlivější) než minule. Před začátkem slušná přehlídka výrazů a zvuků (hlavně jedné postarší dámy :D )...bude určitě solidní zdroj gifů. Palec nahoru pro Jeremiaha, jak zkoušel zachránit padající idol a LJe za hlášku k Tonymu. Být na místě Tonyho, asi bych pobyl s Morgan v ringu určitě trošku déle :eee:

Twist beru jako poměrně slušnej pokus o kudlu do zad někomu z prohranýho týmu a Tony (+Woo) to zahrál dost dobře (hlavně, že si vzal zpátky tu nápovědu). Z editu to i vypadá, že na to všichni skočili a Jeremiah se z toho moc nevykecal, ale přehnaně akční/paranoidní Alexis snažící si zachránit svojí twerkující prdelku to obrátila na sebe. Myslím, že její odchod je výhradně zásluhou Spencera, kterej jí dost prohlídnul a naordinoval hlasování.

U Solany moc nechápu snahu Tonyho naklonit si zbytek kmene tím, že řekne, že jim lhal. WTF? :D A pak to vykřikování "top 5". Má sice dost dobře naplánovanou hru a rozhodně tam s tím míchá, ale tyhle jeho zkraty ho prostě srážej do kategorie idiotů :fuck: Alespoň LJ si uvědomil, že si na něj musí dávat bacha. No a Trish se svým přiznáním to dorazila úplně :lol:

IC mě bavila, líbí se mi soutěže kloubící všechno dohromady. Byl to teda mix různejch challengí (1. část z CI, 2. část Filipíny...), ale takhle dohromady jsem to nikde neviděl, takže nadávat na produkci úplně nemůžu. Akorát skládačky měly být nějak líp pořešený, protože Solana obšlehla první číslo, bez kterýho byli marný, a radili si všichni, i když měli skládat jenom 2 lidi.

Na TC pěknej blindside, bylo mi i Alexis trochu líto, kvůli slzičkám. Ale hlavně že bude Morgan i příště, protože ty pohledy, co rozesílala při TC byly naprosto boží...hlavně ten po hlasování "haha a máš to mrcho" :dance:

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod zdenek000 » 27 bře 2014, 09:49

No tak celkově začátek byl strašně otravnej. Poslouchat otravnou Trish a Lindsey bylo příšerný. Nechápu, jak Lindsey mohla mít nějaký sympatie u mě předtím. Proč vůbec do tý soutěže lezla, když to takhle vzdala a ještě kvůli prkotině. Co měla říkat třeba taková Sierra v Tocantins? Ta to nevzdala.
Rozesmál mě komentář LJ při Reward challenge, kdy zavtipkoval na Morgan. Být Tonim, tak bych tam zůstal taky o něco éle v tom ringu :D
Jinak celkově Toni je nahoře a dole, co se týče strategie. Na jednu stranu to zahrál perfektně na tupýho Jeremiaha, ale zase na druhou stranu si to zkazil u Sarah, kdy řikal TOP 5 po vyhrání imunity. Jinak mě nijak extra neštve, což je docela překvapivý :D
Jak jste jednou zmínili Alexis mrtvý pohled při její první TC, tak tady jsem si toho pořádně všiml taky a docela mě to děsilo. Jinak mě strašně pobavil úsměv Morgan, kdy se Alexis pakovala.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod torciollo » 27 bře 2014, 09:57

Nějak mi v ukázkách na příští díl chyběl tajfun, kterej by odnesl tu mumii do hlubin Tichýho oceánu :evil: :D

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 27 bře 2014, 10:12

Tadáááá, máme tu jeden z nejstupidnějších quitů v historii show... Trish je na mě ošklivá, tak odejdu domů :shock: Takovýhle lidi mě fakt serou, tam venku jsou tisíce fandů, co by dali nevím co, aby mohli hrát a pak tam daj někoho jako Lindsey :cry:

Solana sice přišla o 2 členy, ale očividně jim to neublížilo a naopak spíš posílilo, viz vítězství obou soutěží

Kapitola sama pro sebe je Tonda Tlučhuba. Nejen, že se musel před všema vytáhnout, jakej je borec s tím "drancováním" Aparri, ale ještě to jeho vyřvávání "Final Five baby!" po vyhraný soutěži o imunitu :? Myslím si, že se mu to po sloučení může vymstít, hlavně jsem zvědavej na to, kde bude stát LJ a taky Sarah. Vůbec bych se nezlobil, kdyby se vytvořila nějaká nová aliance a Brains už neměli moc ve svých rukou, nebaví mě poslouchat kecy Kass...

Nakonec teda blindside Alexis, dost mě to překvapilo, věřil jsem, že vyjde Tonyho plán
Završením Survivora měla být 40. řada

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod czisa » 27 bře 2014, 11:00

hou... začátek tak na facku, možná i dvě, srsly, lindsey?!?! král quitů je podle mě colton, ale tohle mu těsně šlape na paty... nicméně, že se jedna holka chová jak malá, neznamená, že se tak přece bude chovat celý kmen.. jako "shame on you, lindsey", vítejte zpátky v mateřské.
rekap tu bude asi tak bambilionkrát, tak jenom můj moje subjektivní zhodnocení. :D
bod pro jeremiaha v reward challenge! to bylo fakt luxusní, chvíli jsem skutečně doufala, že to dá. :D
začínám mít alergii na celou solanu! co se týče tonyho plánu, nevím, zdá se mi, jako by už přestrategizovával a pomalu ale jistě se posouvá v mém žebříčku inteligence níže a níže... na druhé straně bych moc nepodceňovala jeremiaha, neříkám, že by se mohl zapsat do menzy, ale jakž takž mu to zjevně taky spíná, rozhodně víc, než některým jiným jedincům.
tohleto obšlehávání, co se předvedlo v imunity challenge, mě vážně se*e! muselo být produkci jasné, že to budou opisovat. vadilo mi to minulou sezonu (dále do minulosti si to naštěstí už nepamatuju), vadí mi to ted a bude mi to vadit POŘÁD!!! teoreticky by stačilo solaně takhe opisovat až do posledních dvou částí, ty tam potom rychle hodit a klidně by mohli vyhrát, jak už se to v nějaké soutěži kdysi stalo.
jinak jsem zvědavá, jak se příště rozhodne sarah, doufám, že zůstane, kde je.... :D (ale vzhledem k jejímu "skvělému" plánu a bezmezné důvěře v copsrus pár epizod zpátky tomu moc nevěřím)

torciollo píše:Nějak mi v ukázkách na příští díl chyběl tajfun, kterej by odnesl tu mumii do hlubin Tichýho oceánu :evil: :D

:idea:

edbrush: jaké trishino přiznání, prosímtě? vždycky, když je na kameře, beru to zrychleným přehráváním. co kdyby mi odešly repráky kvůli jejímu krásnému smíchu.

mimochodem, co je pravdy na tom, že od sloučení se budou moct zahrát idoly až po přečtení hlasů??? psali jste o tom v některé jiné diskusi..

nesnáším trish, pak dlouuuuuuuuuuho nic, tony, pak trochu méně dlouho nic, woo a zbytek brains.
oblíbení pořád spencer a morgan. :)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod hozu » 27 bře 2014, 11:39

Hodně potěšilo, že Lindsey odstoupila. To mi vůbec nevadilo, krom faktu, že se tím zabývali až 5 minut :D O zbytečnýho hráče méně :D Akorát mám strach,aby se teď Trich neztratila v davu.
Tony má hodně zvláštní myšlenkový pochody teda. V jednu chvíli má geniální nápad a najednou to všechno zkazí zvláštníma prohlášeníma. K čemu bylo říct, že je policajt? Snad jen, ze strachu, aby to pak Sarah v budoucnu nepoužila proti němu...
Jinak hození terče na Jeremiaha byl dobrý plán a výsledné vypadnutí Alexis příjemné překvapení. Díl jako takový nebyl špatný. Spíš doufám, že sloučení v příštím díle, nepošle řadu do kytek. Na druhou stranu, ty dvě imunity, možná ještě udělají divy.

oblíbenci po 6. části: Spencer, JT,...Tony
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod tfry » 27 bře 2014, 11:41

Ten Morgenin úsměv na konci TC byl naprosto super!
Obrázek

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod jason voorhees » 27 bře 2014, 13:39

Top five baby, look at my muscles baby - Jeremiah a Spencer výborný :D :D :D

Odchod Lindsey mě štve, ta holka se mi líbila a takhle to vzdala ... Kdyby dala tomu konímu xichtu aspoň po hubě, tak by to mělo nějaký koule, tohle je srabí...
Vin Diesel Tony mě začíná bavit, ale neudělal by líp, kdyby občas radši držel hubu ? :?
Soutěž o odměnu zklamala. Čekal jsem, že Woo použije na sražení bůžka nejakej kung-fu kop a nic :-?
Soutěž o imunitu fajn, moc pěkná dráha (jak dělaná pro Frostiho :dance: ), jenom mě mrzí, že jsem neviděl Cliffovo tělo proplejtat se tim labyrintem ...

Jak už tu někdo vzpomenul, příde mi, že je tam strašně málo záběrů z táborů: taktický porady, vtipný záběry - např Skupinovi a Fabiovi úrazy, Shaneovo Blackberry (to se směju ještě teď :lol: ), Bobby Jon jak mu hráblo a Steph se ho skoro bála ... tyhle momenty/záběry už se asi opakovat nebudou ...

...bye bye Alexis, jsi kočka :ass:

můj favorit a oblíbenec čim dál jasnější - Spencer :dance:

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod k.g » 27 bře 2014, 13:58

Tahle série má fakt koule ! :dance:
Bohu Děkuji že v tomhle castu není navrátilec či někdo kdo by totálně zastínil ostatní hráče, tím pádem ještě každý může zazářit a milion si poprávu vybojovat, což se taky podle me stane.

edit: Nevim coby musela udělat Trish aby ji dali milion, ale bez toho bych se obešel :lol:
:fuck: H A T E R S
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod brninho » 27 bře 2014, 16:45

Jak šly moje myšlenky v průběh epizody:
- Lindsey, ty seš píča...
- Schválně, kdo použije Skupinův "chvat" (samozřejmě hnedka Spencer)
- Daaamn, zbožňuju Morgan (ten její úsměv po LJově hlášce- :eee: )
- To nebylo špatný Tony...vzápětí- ty seš kus kkta (s tím Jeremiahem to nalíčil přinejmenším zajímavě, ale jak už to u Tonyho bývá, občas mu jede pusa dřív než mozek...což se potvrdilo po IC )
- vyřaďte to čumidlo
- YES! (ale bylo mi ji líto)
- zbožňuju Morgan 2

Za těch 5,6 epizod se mi vykrystalizovala asi taková trojice, která podle mě má potenciál něco ještě předvést: Spencer (co řekne, má váhu, líbí se mi ta jeho zdrženlivější hra, uvidíme co v příštích dílech), LJ a Morgan
Sympatie má u mě nadále Sarah, čekám, co Kass, střídavě se směju a kroutím hlavou (to druhý čím dál častěji) u Tonyho,pořád nesnáším Trish a zbytek jsou jen křoví
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Doki » 27 bře 2014, 17:06

Asi prvních 6 minut epizody bylo o hádce Trash a Lindsey a následnému zbytečnému quitu druhé jmenované. Zbytečné místo v castu :cry: , ale ten nápis v písku byl podle mě dětinský.
RC: Když byla v Phillippines, tak mě bavila víc, ale LJův komentář k Morgan pobavil. :)
Při drancování to skvěle zahrál Tony, který znejistil kmen Appari a Jeremiahově loajalitě. Pak jakoby se mu zatemnilo v hlavě, když přizná, že je cop a ještě k tomu po IC začne vykřikovat o top five. Mimochodem Trishin "vtip o tom", že je muž. :vomit:
IC: Ta byla zajímavá, Appari vedli, ale potom Solana opsali první třetinu tajenky (proč je nějak neoddělili?) a vyhráli.
TC: Nakonec se rozhodovalo mezi Alexis a Jeremiahem, a bohužel vypadla Alexis. :( Bylo mi jí líto, určitě bych byl radši, kdyby vypadl Jeremiah.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Alisch » 27 bře 2014, 17:22

Doki píše:Pak jakoby se mu zatemnilo v hlavě, když přizná, že je cop a ještě k tomu po IC začne vykřikovat o top five.


Mě to teda vůbec nepřekvapilo. Jen čekám, kdy se Tony vypálí úplně. AJ Mass má naprostou pravdu v tom, že Tony spadá do archetypu "Mad Scientist". Některé jeho nápady jsou geniální a aspoň částečně vyjdou (nápověda Jeremiahovi) a někdy se prostě rozhodne vypít zkumavku s kyselinou (lhal jsem, jsem polda). Otázkou je, jestli se mu to podaří nějak zachránit. Ale moc bych na to nespoléhala, ikdyž se Sarah dá opít rohlíkem. Mít v alianci někoho, kdo lže jako když tiskne se moc nevyplácí.

Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Stochey22 » 27 bře 2014, 17:27

Ja si nepomôžem ale táto epizóda ma bavila asi zo všetký (z S28) najviac.
+ RCH a ICH perfektné takéto mám rád
+ víťazstvo Solany , čiže vlastne záchrana Jefry a Lj-ja
+ totálne giffy od Morgan
+ rozhodovanie sa medzi Jeremiahom a Alexis čo mi bolo v podstate jedno
Chýbalo mi už len intro ktorého sa asi v tejto sérií nedočkáme.
Táto séria má perfektný nábech len sa bonjím že ďalšou epizódou sa to pokazí ako mnoho sérií pretože prichádza zlúčenie.
Jefra a Morgan boli strašne zlaté, hlavne túto epizódu a mám taký pocit že Morgan ešte v hre uvidíme a nemyslím len v tejto sérií. Ten jej úsmev bol perfektný.
aj naďalej fandím: JEFRA, MORGAN a LJ, a za nimi Spencer a Sarah ostatní sú mi celkom ukradnutý ako dopadnú aj keď sú zaujímavý.
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod EdBrush » 27 bře 2014, 18:24

czisa píše:edbrush: jaké trishino přiznání, prosímtě? vždycky, když je na kameře, beru to zrychleným přehráváním. co kdyby mi odešly repráky kvůli jejímu krásnému smíchu.

verze - survivor.s28e05.hdtv.x264-w4f - čas 21:10 a dávej bacha na repráky, protože se hodně směje :D
czisa píše:mimochodem, co je pravdy na tom, že od sloučení se budou moct zahrát idoly až po přečtení hlasů??? psali jste o tom v některé jiné diskusi..

Je to pravda, podívej se třeba na survivor wiki a myslím, že to bylo i v tom 45 min preview na sérii. Osobně si myslím, že to bude průser takhle overpowered element ve hře a navíc to bude už 3. aktivní idol ve hře (tipuju, že kdo vyhraje po mergi RCH, dostane nápovědu a ty jsou v týhle sérii dost jednoznačný). Kdo ho bude mít, ostatní se ho budou bát, takže skončí jako Yul nebo nejhůř na 2.-3. místě.

brninho píše:Spencer (co řekne, má váhu, líbí se mi ta jeho zdrženlivější hra, uvidíme co v příštích dílech)

Přesně.

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod czisa » 27 bře 2014, 18:52

EdBrush píše:Osobně si myslím, že to bude průser takhle overpowered element ve hře a navíc to bude už 3. aktivní idol ve hře (tipuju, že kdo vyhraje po mergi RCH, dostane nápovědu a ty jsou v týhle sérii dost jednoznačný). Kdo ho bude mít, ostatní se ho budou bát, takže skončí jako Yul nebo nejhůř na 2.-3. místě.


na preview jsem se nedívala, to bude možná ten problém. :D
tak to je dost na pytel, jako pak ta hra úplně ztrácí část smyslu. je totiž koneckonců úplně jedno, koho napíšou, protože někdo PO hlasování může dát idol právě tomu, kdo byl napsaný (jestli tohleto pravidlo bude platit i nadále) a stejně tak jako tak poletí někdo z té druhé aliance, takhle vyřadí dva (až tři, podle toho, kolik bude těch hii) hráče a je celkem vymalováno. to měl zase prost slabou chvilku, ne? :???:
proč myslíš, že přibyde třetí idol? všechny byly nalezené a měly svoje místo u hráče.. (možná mi něco uniká?)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Lifty » 27 bře 2014, 18:53

Lindsey nekomentuji... Kdyby byla v Tocantins s Tysonem, tak uteče ještě během cesty do tábořiště.

Trish je nejotravnější ze všech zbývajících chlapů ve hře.

Soutěže mě bavily, když to srovnám s předchozí sérií, kde mi soutěže připomínali moje dětství, kdy jsme s kamarády chodili mezi rozestavěné baráky, posbírali tam harampádí a dělali si překážkové dráhy, tak je na co se koukat.

Byl jsem nadšený z návratu rabování, ale proč to museli tak okleštit a určit jim, co si můžou vzít? Když to srovnám s rabováním v Markézách, kde jim sprostě sebrali snad všechno z tábora, co tam měli, tak to byl slabý čajíček. Navíc když v dalším díle dojde ke sloučení, tak si to mohli klidně na ty dvě noci nechat tam. Takto to musí zbytečně táhnout s sebou. :D

Tony je hrozný pošuk, geniální tah střídá "topfááájv" eskapádou, kterou Spencer a Jeremiah krásně předvedli. Připadá mi, že mu hráblo z výslechů a permanentně se v něm střídá dobrý polda a zlý po

Byl jsem přesvědčený, že půjde Jeremiah, ale jde vidět, že Spencer to má krásně pod palcem. Je to sice nefér vůči ostatním, protože Brains se obratem jednoho dílu dostali ze dna do velení, ale fandím mu ze všech soutěžících nejvíc.

Alexis mi líto nebylo, byla mi neskutečně nesympatická, když to srovnám s tím, jak jsem do ní byl před soutěží platonicky zamilován. Nebavila mě, první letěla pomlouvat ostatní Beauty a když se dozvěděla o odchodu Lindsey a Cliffa, tak se zákeřně usmívala. Čekal jsem, že to bude snášet těžce, ale tohle trumflo i jednoho gaye z Markéz.

Dlouho se mi nestalo, abych se tak moc těšil na sloučení, protože jsem fakt zvědavý, jak se bude tohle vyvíjet. Snad jen ta zpráva o zahraní imunity po přečtení hlasů mě příliš radosti neudělala. S takovou se Tonyho (můj vysněný scénář) nezbaví.
Doufám ale, že ve finále nebude, jeho psycho šílený proslov vůči finalistům chci vidět! :D

Za gif s Morgan děkuji, budu u něj usínat :D

Doki píše:RC: Když byla v Phillippines, tak mě bavila víc, ale LJův komentář k Morgan pobavil. :)

Tak to si dotáhl k dokonalosti, protože si zkratku "RC" vždy pletu s RC z Filipín a tahle věta mě na chvíli solidně zmátla :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod miky253 » 27 bře 2014, 19:01

Gratuluji Lindsey! Oficiálně se stáváš trosečníkem s nejdebilnějším důvodem ke quitnutí. Colton aspoň odstoupil kvůli tomu, že ve smlouvě měl, že bude hrát s Calebem, ale předpokládám, že ty jsi tam nic o tom, že nebudeš hrát s koněm, neměla. Takže děkujeme, odejděte :fuck: Navíc mi přišlo, že byla hnusná spíše Lindsey na Trash než Trash na Lindsey...
RC sice ušla, ale zase to nebylo nic z čeho bych si sedl na prdel, takže nejlepší z celé RC byla reakce Sarah na to, že jsou pryč Cliff a Lindsey a pak taky záchvat smíchu (snad to byl smích) od Trash.
Tony to vymyslel s tou nápovědou hezky a Jeremiah jen ukázal, že je tupounek, když se v klidu sebral a šel si nápovědu vzít. Proč prostě neřekl, že žádnou nápovědu nechce, když mu muselo být jasné, že po něm ostatní půjdou? Ale zase chápu, že při pózování fotografům po něm nikdo nechce, aby přemýšlel...
Následné přiznání Tonyho k tomu, že ostatním celou dobu lhal, jsem vůbec nepobral (snad jedině, že by se bál toho, že ho práskne Sarah) a dorazil to Trash a jeho přiznání, které se pro některé bývalé hráče na twitteru stalo událostí celé série :mrgreen:
IC se mi líbila, ale mi vadilo opisování, protože nechápu, proč museli absolvovat tu překážkovou dráhu, když ve skládačce ten tým, který je pozadu, může všechno lehce dohnat opisováním...
Tonyho oslava? Řvát něco o final five, když jste navíc v početní nevýhodě, to je vážně super nápad... Ale líbilo se mi, jak ho potom Spencer a Jeremiah parodovali :lol:
Alexis mi bylo celkem líto, ale vzhledem k tomu, že za celou sérii skoro nic nepředvedla, tak mě její odchod tak moc netrápí.

Největší oblíbenci: Spencer - jeho hodnocení odchodu Lindsey můžu jen podepsat:
LJ - líbilo by se mi, kdyby se spojil se Spencerem
Sarah - pokud tedy zase nezačne věřit Tonymu
Tony - sice pošuk, ale zatím mě celkem baví, ačkoliv na výhru ani omylem nemá
A celkem i ta Tasha, která sice zaperlila v prvním díle, když se rozčilovala, ať jdou ostatní hrát a domlouvat blindsidy, ale jinak na mě zatím působí po dlouhé době jako celkem sympatická černoška.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 27 bře 2014, 19:49

Na moje prekvapenie, ma tento diel až tak nenudil, takže poporiadku, Lindsey sa stala oficiálne najväčšou blbkou čo do quitu, to aspoň taká Dana mala rozumný dôvod v S25, zbytočné miesto v caste, reči typu: chýba mi rodina a chcem ich vidieť si môže nechať tak pre Santa Clausa, keďže jej prdel smerovala do Ponderosy a potom na dovolenku, domov došla ako všetci, čiže radšej by som ostal v hre a znepríjemňoval niekomu aspoň 2-3 dni život (prdel mu do tváre keď by jedol, vykonával malú potrebu do ryže a podobne), nech si užijem, pokiaľ ma vylúčia. Tiež je asi aj škoda, že chýba pravidlo o návrate posledného vylúčeného v takom prípade (Farma či Beauty and the Geek to majú). Bolo by zaujímavé keby sa vrátil Cliff :o
Prvá súťaž zrecyklovaná a čo vieme od RC (nie Reward Challenge, ale ozaj RC), tak napr. v S25 v tejto súťaži bolo omnoho viac kôl (cca. 10) a réžia to zostrihala tak aby to bolo zaujímavé, takže pokojne a tu mohlo byť viac kôl a mohlo to mať jednoznačnejší priebeh ako nám réžia ponúka. Tony je kus idiota a hneď napíšem prečo, povedať, že ste "podstrčili" clue aby padlo na niekoho podozrenie = krivé obvinenie, je pre človeka, ktorý povie, že je policajt, také, ako keby v práci bežne niekomu strkal kg koksu do auta... Eliza má na tom Twitteri pravdu, "špinavý policajt".
Ďalší jeho omyl s tou finálovou 5, keď som videl ako sa Sarah vtedy na neho pozerala, som si povedal " asi pochopila, že už s ním nie je v aliancii " a bum prestrih na Sarah a padlo niečo v tomto duchu... ten chlap je tragický, s týmto skončí veľmi rýchlo.
Zlúčenie by najskôr bolo v 12 (ako som písal v min. diely t.j. 8 porotcov a 3 finalisti, pritom jeden ten posledne vylúčený by bol v zlúčení ale nie v porote) ale práve ten quit (a podľa ukážok) v budúcom diely zlúčenie zmenilo počty.
Vylučovanie ma mrzí, na druhej strane Alexis ma už od rána "otravovala" na FB, keď som videl milión jej statusov, kde mala smutné smajlíky, takže mi došlo, že asi vypadla.
Budú mi chýbať tie jej oči, ale stále lepšie ako keby mi chýbali "oči" Morgan :hungry:
Sarah ako voľný hlas môže napáchať viac škody ako úžitku... je blbá až to kričí z toho obrazu, takže isto séria pôjde dole po zlúčení. Tá Trash, vlastne Trish to je nejaká rodina s Jan Gentry? Dajte jej niekto pálenku :fuck:

Diel 80% nech tu BBB-honiči majú 100% kladné reakcie na tento diel, vo výsledku to bude priemerná séria.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod XtttX » 27 bře 2014, 20:26

milan píše:reči typu: chýba mi rodina a chcem ich vidieť si môže nechať tak pre Santa Clausa, keďže jej prdel smerovala do Ponderosy a potom na dovolenku,

Všetko nasvedčuje tomu že Lindsey bola udelená výnimka... Po jej quite, keď ešte nakrúcanie nebolo ukončené, vykazovala aktivitu na Facebooku. Vychádza sa z toho že jej produkcia skorší návrat umožnila kvôli dcére, myslím že práve fotku s ňou po príchode domov aj zdielala.


Diel celkom fajn...
Musím pochváliť vynikajúci edit, jednotliví hráči dostávajú rovnaké množstvo priestoru na kamere, a na rozdiel od 2 predchádzajúcich sezón, skutočne neviem odhadnúť kto môže sériu vyhrať. Môj tip je LJ, priznám sa... Vsadím sa že to bude práve on kto nájde(či už s pomocou produkcie alebo bez nej) v zlúčení presilený HII.

Mne vám tej Alexis bolo normálne ľúto... :-?

Súťažiacich mám rád, vyložene nezaujímavý mi tam príde iba Woo. Snáď čoskoro odíde...

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod EdBrush » 27 bře 2014, 20:32

czisa píše:proč myslíš, že přibyde třetí idol? všechny byly nalezené a měly svoje místo u hráče.. (možná mi něco uniká?)

Myslel jsem to tak, že ve hře (pravděpodobně) budou 3 HII najednou, až dojde ke sloučení. LJ a Tony mají 2 u sebe a ten třetí se taky určitě dostane hodně rychle někomu do rukou. Tzn. 3 z 11 lidí (víc jak jednu čtvrtinu hráčů!!!) bude dost těžký vykopnout (ofc můžou dopadnout jako Ozzy, Jason atd.). V horším případě bude mít někdo jako Tonda víc HII. Když to přidají někdy ke konci nebo třeba řekněme v 7 - 8 lidech, tak to je jak jízdenka do finále a to by bylo snad úplně nejhorší.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 27 bře 2014, 20:35

Po tom, čo dá quit, domrví priebeh série, ešte dostane výnimku? Čo už tam Jeff úplne stratil rozum? By som jej ešte dal preplatiť cestu alebo strhol love za účasť a umiestnenie, toľko quitov čo bolo za posledné série je fakt na zamyslenie. Niekedy človek musel spadnúť do ohňa aby odišiel do šou, teraz stačí povedať, že mám "asi" prasknutý slepák, je mi zima alebo psychicky to nedávam a ide sa domov...
Chyba je jednoznačne v laxných zmluvách, neviem prečo sa produkcia nepoučí rovnako, ako v prípade S21, kde už nemusí byť quiter v porote (ak dá quit v zlúčení). Rovnako by som išiel po všetkých quitoch.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 27 bře 2014, 21:04

Docela se tu zmiňuje Sarah jako swing vote příští díl - osobně bych se klidně vsadil, že jí Tony zase ukecá a nedá mu to ani moc práce... ta holka už dřív dokázala, že věří všemu co se jí řekne :-?

Jinak si taky myslím, že budou celkem 3 HII, ten poslední s extra silou bude teprv k nalezení... můžeme se jen modlit, aby ho bylo trochu těžší najít, než ty první dva :-|

Z dosavadního vývoje hry bych byl nejspokojenější, kdyby ve finále seděl buď LJ, nebo Spencer (no i toho Tonyho bych tam klidně viděl, i když je to pako), ale bojím se, že tam spíš proklouzne nějakej "undertheradar" typu Jefra, Tasha, Morgan...
Završením Survivora měla být 40. řada

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod czisa » 27 bře 2014, 21:09

edbrush- no to chápu, zase nejsem úplně trololo. :D ale PROČ by se tam měl objevit třetí idol, to mi jaksi uniká. xtttx už něco o příspěvek výše napsal. můžete mě prosímvás obeznámit, jaký nepodstatný detail mě míjí?? ano, jsem líná se dívat na preview. :D děkuji!
edit- aha! takže budou (samozřejmě teoreticky) dva normální, ty se budou dát použít před přečtením a pak jeden extra, který bude možné použít i po přečtení hlasů??


když už je znova nakousnutý swing vote, koneckonců bych se vůbec nedivila, kdyby ten hlas uprostřed byl někdo jiný, než sarah... ;)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod honzavohralik » 27 bře 2014, 21:25

Skončit kvůli tomu, že vás nemá někdo v kmeni rád, opravdu Lindsey? Dobře, chápu, že quitne někdo kvůli tomu, že na něj neustále prší. Ale tohle je reality show? Co proboha čekala, neměl jsem jí rád, ani předtím a tímhle mě v mém názoru na ní ještě více utvrdila. Pro mě celkově nezajímavá hráčka, která se podle mě ani neměla dostat přes casting a jo chápu, že se asi špatně odhaduje, kdo bude stát za něco a kdo ne.

RC - Teď si nepamatuju z jaké řady, bylo tohle, ale zase opakující se soutěž, už mě to přestává bavit. Tým Solana je podle mě pořád mnohem silnější, než Aparri, což se zase ukázalo v této soutěži a to i přestože ztratili dva "brawn" členy.
Odměna byla docela zajímavá, hlavně s tím twistem, který si tam vnesl Tony. Čekal jsem, že Jeremiah nebude tak hloupý a zahodí to před nimi, protože takhle si nechal dát na záda dost velký terč a někdo je Tasha nebo Alexis se s tím fakt nesmíří.
Nevím proč, ale fakt přestávám mít rád Tonyho a to byl můj favorit. :D Ale uvidíme třeba se to u mě zase změní, LJe jsem taky nemusel.

IC - Tahle soutěž, byla konečně trochu zajímavější, i když je to takový mix všech soutěží. :D Sarah předvedla skvělý výkon v bludišti, ale u puzzle tomu se Spencerem dost dali. Škoda, fandím Aparri, takže bych byl fakt radši, kdyby šla na kmenovku zase Solana, což by zřejmě znamenalo vypadnutí LJ/Tonyho typuju. Docela mě mrzí, že aliance Sarah a Tonyho je evidentně s rozdělením pryč. :D Uvidíme, jak to bude po sloučení, pokud se tam dostanou.

TC - Alexis se docela rozehrála a líbí se mi to, jediný kdo se doteď neprojevil moc je tedy Jefra. :) Čekal jsem, že někdo označí Morgan, jako možnou vyloučenou. Ale docela mě překvapuje, že se zvažovali jen Alexis a Jeremiah. Myslím, že pro Beauties by bylo MNOHEM výhodnější se spojit a zkusit přibrat Sarah a zbavit se například Kass.
Vyloučení Alexis chápu, i když mě poměrně mrzí, začínal docela dobře hrát. A je asi je jasné a mělo to být jasné i Alexis, že nikdo nebude chtít před sloučením vyloučit nejsilnějšího hráče kmene - Jeremiah.
A její výraz byl mega. :DDDDDDDDDDDDDD ALEXIS JE NOVÁ AMANDA.
Její pláč, když odcházela chápu to, ale přišlo mi to skoro hraný, nebo jen divně pláče no.

A k promu: Sloučení?? Není nějak brzo?
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod EdBrush » 27 bře 2014, 21:25

czisa píše:edit- aha! takže budou (samozřejmě teoreticky) dva normální, ty se budou dát použít před přečtením a pak jeden extra, který bude možné použít i po přečtení hlasů??

BINGO! ;)


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti