S28 - Cagayan - EP06

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 03 dub 2014, 20:18

Kass je taká Dawn :mrgreen: tieto dve s tou J'tiou, Cúúúlkokotovcami, Cochranom, Trish, Sherri, Abi, Tarzanom by vytvorili Dream Team FvF III., ba čo viac dokonalý materiál do All-Stars, hráči na pohľadanie, samozvaní mastermindi svojich sérii, vtipní, fyzicky zdatní jedinci, obľúbenci svojich sérii, stratégovia s najlepšou sociálnou hrou pod slnkom. :fuck: Zlatá dobrá NaOnka :love:
Proste chcel by som vidieť ich videá na základe ktorých sa dostali do užšieho výberu a nakoniec do hry, mne to hlava neberie, či predtým boli milostivejšie zostrihy hráčov, alebo fakt exotov začali nasadzovať až teraz. Človek ma rád vtipných - smiešnych hráčov typu Coach, ale táto háveď pacientov má buď pravidelné vychádzky, alebo skupinový útek... Ja som takú bandu exotov nevidel fakt v žiadnej šou, a to pozerám občas aj tie sračky, čo nám servírujú naše televízie.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod EdBrush » 03 dub 2014, 20:21

Kassandra strikes again :heat:
Ta ženská je neskutečná...vážně bych chtěl vědět, co jí dostalo do kmene brains. Už podruhý totálně zařízla svůj kmen nepochopitelně debilním rozhodnutím a jak byla J'Tia katastrofální při soutěžích, tak Kass je stejně neschopná, co se týče strategickýho myšlení. Cockran vol.2 incoming...slovy Spencera z TC: "Kass, zero chance of winning the game" :fuck: Na druhou stranu bylo alespoň na co koukat...teď ještě jestli bude na co koukat příště, protože druhej South Pacific bych asi nezvládnul (hlavně pokud by vítěz/ka měl/a být stejně tak špatnej jako tam, tak tady by to asi musela vyhrát Jefra). Sarah si to ale stejně zavinila dost sama svým přístupem "já jsem tu královna a bude dělat, jak pískám" a tím, že nechce hlasovat pro někoho akorát dává signál, že pak k němu přeskočí. Už delší dobu vykazovala dost klesající tendenci, má co zasluhovala.

Líbilo se mi, jak byla IC vystupňovaná (ten vítr na konci) do extrému :hungry: Tonymu patří obdiv, že to málem dal až do konce se svojí váhovou nevýhodou na tuhle soutěž. Morgan taky mile překvapila a taky mě překvapilo, že Wooovi dovolili si vzít ty boty do vody. Fakin výhoda pro Liu Kanga, poněvadž přes ty boty ho sotva tlačily chodidla tak jako ostatní. Vážně...co je s produkcí, to nemůžou mít všichni stejný podmínky alespoň na soutěže? Minule mohl jeden tým v klidu opisovat skládačku, takže 3/4 soutěže byly k ničemu, teď tohle...takhle IC ale byla zase dobrá na sledování (jako v FvF II), jak během asi 20 sekund všichni popadali :D

TC to byl nářez, Tonyho škodolibý reakce na plnou hubu a všechno to tleskání atd. :lol: bez něho by takhle série byla poloviční. Ale jestli se dostane do finále, tohle jeho asociální chování ho asi bude stát prachy. LJ by udělal líp, kdyby tu imunitu pošetřil. Já jsem ale teda radši, že jsou HII ze hry, bylo by jich moc.

Příště chci vidět další rozcvičku na pláži a mohla by se přidat i Jefra, ať tam taky k něčemu je. Spencer by mohl někoho (koho asi ?!) zase vyhlásit ve stylu "top six".

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Doki » 03 dub 2014, 20:36

Samotný díl mě zas tak nebavil, ale Tribal Council byla epická! :dance:
Celý díl byl věnovaný Sarah a Kass, které se mi obě zhnusily, Sarah jsem i dokonce fandil, ale jak pořád říkala, jak ji nesmíte nasrat a jak rozhodne, jakým směrem se bude hra dál vyvíjet, to bylo tak otravné. Kass na druhou stranu opravdu ukázala, jaký je Brain, o kterých stále tak negativně mluví, přejít z většiny (kde máte ještě 2 bývalé soukmenovce) do menšiny, to je opravdu šokující. :cry:
Sloučení mě jako takové zklamalo, protože o něm hráči věděli už předem z pošty.
IC mě nebavila, ale bylo zábavné vidět, jak všichni v minutě popadali. Nevím, jestli Woovi pomohli ty boty, co měl, každopádně je to divné, že je jako jediný měl.
TC byla skvělá, zahrání obou imunit bylo možná trochu zbytečné, ale zábavné. Myslím, že by bylo pro hru lepší, kdyby vypadla Jefra (ale hezky se na ni kouká), ale jsem rád, že vypadla Sarah, dobře ji tak, že dopadla jako [spoiler]Dolly z Vanuatu.[/spoiler]
Doufám, že to v příštím díle Morgan nandá Kass! :fuck:
Fandím: LJ, Spencer, Morgan, trochu Tasha
Pryč: Kass, Trash

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Lifty » 03 dub 2014, 21:00

Pro mě byl docela i šok, že Sarah je prvním členem poroty. Myslel jsem, že porota se začne skládat až v příštím díle.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 03 dub 2014, 21:16

Lifty píše:Pro mě byl docela i šok, že Sarah je prvním členem poroty. Myslel jsem, že porota se začne skládat až v příštím díle.
Myslím, že odstúpenie Lindsey to zapríčinilo, inak by šli do zlúčenia v 12 z toho by ten prvý vylúčený nebol v porote, takto, už mohli rovno dávať do poroty.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod brninho » 03 dub 2014, 21:43

V komentáři k minulému dílu jsem napsal, že čekám, co předvede Kass...dočkal jsem se, ale klidně bych ještě počkal :D
Objektivní palec hore patří Trish, všimla si trhliny mezi Kass a Sarah a náležitě toho využila. Do konce jejich dní v Survivoru BBB (a bude jich podle mě přesně 39) ji budu mít zařazenou v kolonce nefandím, ale ten zvrat jde na její vrub.

LJ u mě trošku klesl, asi jenom kvůli jeho vzezření jsem ho měl v hlavě jako možnýho masterminda série, ale teď pojímám podezření jestli vůbec někdy předtím viděl Survivor a že to jeho nezahrání HII na kmenovce Solany nepramenilo z jeho přesvědčení, že on to nebude, ale že to bylo prostě jenom štěstí, zkusil to-vyšlo to. Takový zahození HII- aaah :heat:

Ten slavnej idol definitivně rozhodne, jakým směrem se série bude ubírat. Získá-li ho někdo ze čtveřice, co tahá za kratší konec- paráda, ale pokud se k němu dostane druhá strana- s jistotou máme ve finále Tonyho a Trish, a to už taková hitparáda nebude.

Díl mě bavil, ale celou sérií se táhnou jak červená nit hodně zajímavý momenty, bohužel pro mě většinou se špatnými hlavními aktéry.
Fandím:čtveřice odpadlíků se Spencerem a Morgan v popředí, LJ (pořád doufám, snad to s HII byl tzv. heat of the moment)
Nefandím: Trish

Jo a zas to Probstovo: "One of the.....EVER!!!" protentokrát na Twitteru :D
probstever.png


Jinak gratuluju všem, co nejsou políbení Twitterem, nevím, čím to je, ale hráči z téhle sezony jsou dost neukáznění, co se týče takových těch spoilerů mezi řádky, [spoiler]např. Morgan mi moc neudělala radost[/spoiler]
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod ironer » 03 dub 2014, 23:00

Lifty píše:BTW jak byl tento díl zajímavý dokazuje i to, že sem napsali dva noví lidé svůj první příspěvek. :idea:


Jasně, už jsem to měl v plánu víckrát, ale tentokrát mě to už přinutilo. Asi hlavně z toho důvodu, že za posledních pár sérií asi nejlepší kmenovka.
I když jak jsem už psal ve svém "first příspěvku", bylo by pro mě zajímavější, kdyby vypadla Jefra... Navíc teď, když jsem tu TC shlédl podruhé, tak nejvíc se mi líbilo, jak Jeff přečetl první hlas a vzápětí záběr na LJ a jeho reakce - úplně jsem si vzpomněl na Sawyera z Lost a jeho pověstné "Son of a bitch"...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Alisch » 03 dub 2014, 23:29

Já bych ten LJův tah moc nezatracovala. Není až tak charismatický jako Malcolm, aby mohl nechat horkou hlavu Tonyho odehrát imunitu ve svůj prospěch. Takhle si docela utužili vztah, a Tony mu bude mít aspoň po určitou dobu tendenci věřit. Navíc to bylo rozhodnutí na fleku a po bitvě je každý generálem.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Alisch » 03 dub 2014, 23:58

Heh, Sarah teď v exit interview s Robem řekla, že prvotní plán pro radu bylo hlasovat pro Tonyho. LJ by mu fakt zachránil zadek, kdyby Kass neměla zaječí úmysly.

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod todilka » 04 dub 2014, 07:18

Většina mých pocitů z dílu už tu zazněla, takže to nebudu protahovat. Jen krátce některé moje poznatky, především ke kmenovce a pak jedna otázka :-)
1. Odchod Sarah mě nemrzí, pohnojila si to sama, ale překvapilo mě, jak "zahrála" Trish, použila mozek, když viděla "cat fight" a přetáhla Kass naprosto jednoduchým způsobem, kterého se ta vypatlaná osoba hned chytila a důvod? Emoce...fuj...udělala tedy pěknou ostudu právníkům..právě od ní bych si představovala, že se dokáže nad nějaké emoce povznést...možná měla i trochu ze Sarah strach, ale podle mě to byla především emoční záležistost..
2. LJ je pořád k sežrání :eee: ...škoda, že už nemá HII, ale myslím, že udělal dobře..myslím, že Tony mu bude zavázaný, navíc čekali, že půjdou po fyzických hrozbách..doufám že získá super HII a pojede dál :-)
3. To tleskání a radost když Sarah vypadla mi přišlo až moc...nesportovní..nevím...nesedělo mi to..
4. Jefra natahuje už při prvním hlasu pro ní? ooooo bůůůůů :( .....bléééé :vomit: :cry:
5. Mrzí mě, že Spencer tak úplně neUdržel emoce, ale snad to nikDo moc neevidoval a nepřihorší mu to..

A moje otázka? Co si myslíte o Tonym a jeho hře ?

Pořád nevím, jestli ho mám považovat za masterminda nebo ze magora nebo za co?? Zvlášť, když Sarah v rozhovoru zmínila, že je chYtřešjí než vypadá (ale zase to řekla ona :-))...Pokus o přetažení Sarah - dobrá taktika. Nevyšlo to, zachráním kohokoliv mou HII - dobrá taktika. Poslechnu Trish, protože je v mé alianci a zahlasuju pro Sarah - dobrá taktika. Vytáhnu již předem HII a totálně rozhodím druhý kmen - dobrá taktika. Pro jistotu poslechnu instinkt a zachráním LJ - dá se, je to celkem logický úsudek. Tvářím se jako bych všechny přechc*l už předem - blbost! Skáču jak magor, když mi to vyjde - pochopitelné, ale netaktní...
Přestože v tomto díle nevidím (narozdíl od předchozích) žádný jeho úplně stupidní HERNÍ tah (nikoliv jak se projevuje), pořád si myslím, že je spíš blázen, než že to má promyšlěné..ale vážně NEVÍM....?

Favorité: SPENCER, LJ
Taky fandím, ale méně: Woo, Tony
Jsou mi volní: Morgan, Jeremiah, Trish, Tasha
Ven: KASS, Jefra
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 04 dub 2014, 08:53

Alisch píše:Já bych ten LJův tah moc nezatracovala. Není až tak charismatický jako Malcolm, aby mohl nechat horkou hlavu Tonyho odehrát imunitu ve svůj prospěch. Takhle si docela utužili vztah, a Tony mu bude mít aspoň po určitou dobu tendenci věřit. Navíc to bylo rozhodnutí na fleku a po bitvě je každý generálem.
Tony nieje Reynold, mne Reynold prišiel, že nad hrou viac premýšľa (samozrejme, až po zlúčení, keď už nemyslel vtákom a (ne)vedel počítať na prstoch dvoch rúk, čo vlastne ani Brad z minulej série nevedel... vysokoškoláci?!), Tony je ten typ zbrklého hráča, ktorý skôr koná ako rozmýšľa. V min. diely som písal, že keď je schopný narafičiť clue takým štýlom ako to spravil Jeremiahovi, tak či aj v bežnom živote nenastrčí drogy do auta, tomu komu potrebuje. Zrovna mi ako férový typ človeka nepríde. A jeho "som policajt" / "nie som policajt" a teraz vážne "som policajt" mu zrovna k dôvere nepridá.
Alisch píše:Heh, Sarah teď v exit interview s Robem řekla, že prvotní plán pro radu bylo hlasovat pro Tonyho. LJ by mu fakt zachránil zadek, kdyby Kass neměla zaječí úmysly.
Tá toho narozpráva... Prejdime si možné scenáre:

a) Tony neukáže, že má HII, "6" hlasuje pre neho (i keď reálne 5, lebo práve Sarah netuší že Kass prešla), výsledok = odstrelia idol + vypadne Sarah (pri zrade Kass) - LJ má stále svoj idol!
b) Tony neukáže, že má HII, "6" hlasuje pre Jefru / LJ /Trish (i keď reálne 5, lebo práve Sarah netuší že Kass prešla), výsledok = odstrelia idol + vypadne Sarah (pri zrade Kass) - LJ má stále svoj idol!
c) Tony ukáže idol, "6" hlasuje pre neho (i keď reálne 5, lebo práve Sarah netuší že Kass prešla), výsledok = idol sa nezahrá, Tony dostane hlasy, ale i tak vypadne Sarah - LJ má stále svoj idol!
d) Scenár, ktorý sme dnes videli, len s tým, že LJ neukáže idol a nezahrá ho - LJ má stále svoj idol!
e) Nikto nevytiahne idol, Kass hlasuje proti Sarah, pomer sa zmenil z 6:5 na 5:6, obe HII v obehu, nikto netuší, kto ich má. (niečo podobné ako prebehnutie v SP od Cochrana).

Sarah si za všetky tie scenáre môže sama, práve tým, ako chcela diktovať hru, niekto už vyššie spomínal rovnaký scenár z Vanuatu u žien, ja by som na druhej strane rád napísal meno CIRIE a FvF, to je štýl, akým mala v aliancii rozprávať, Cirie ukázala, že nie vyhrážky pomôžu, ale viac tá sociálna hra, uvediem príklad, Sarah si vymieňa názory a nepôsobí dôveryhodne pri Kass, určuje kto vypadne a kto nie (pritom nieje "stabilná členka aliancie a tlačí na pílu, ukazuje s kým by bola ochotná hrať + tvrdí, že Tony určite nemá HII, lebo s ním trávila čas a je blbý = podcenila a nepoznala protivníka, ktorý si s ňou i tak vytieral zadok v pôvodnom kmeni), druhý príklad Cirie, je 5. koleso u vozu pri 2 pároch, ide s babami, vtipne do nich pošťuchuje o malých "Ozzýčatách", potom hrá na city, že aj tak vie, že vypadne 5, baby jej povedia, že muži sú hrozba a že určite pôjdu pred ňou, pri tom, že vtedy počítali, že bude F3, vlastne rozmýšľali už o finále!!! Kedy Sarah s kým rozmýšľala o finále? Prečo si nedohodla podalianciu ako tá "jediná" "vyvolená" práve s "mozočkami", s tým, že by mala ešte ďalšiu podalianciu s babami, aby vyšúpli Spencera, ktorý by mal reálne šancu vyhrať (niečo ako Malcolm vo F4 v S25 - rovnaký scenár). Tu je ten rozdiel medzi výbornými hráčmi a štatistami, Sarah je štatista, Kass je štatista. Emočne premotivovaná mužatka typu Alicia z Austrálie vs. emočne labilná a nestranná právnička, ktorá má reči na policajtov... :fuck:

Ako najväčší hlupák okrem Sarah, vyšiel práve LJ, a prečo? Tony má kladné body u svojich zato, že hneď povedal, že chce ochrániť seba a SVOJU SKUPINU, LJ zbrklo jednal, idol ukázal až potom, čo za neho zahral idol Tony. V podstate, je bez idolu, podľa mňa pri konkurencii Wooa, Jeremiaha a aj Tonyho nemá šancu vyhrať náhrdelník imunity. Takže čoskoro pôjde do poroty. Osobne si myslím, že nastane scenár, ktorý som tipoval pri Sarah (že bude hlasovať zo 6, s tým, že po tomto hlasovaní, keby sa Kass ovládla, by ju najbližšie pri pomere 6:4 podrezali), takto sa môže stať, že Kass si podržia ešte jednu TC, tentokrát bez HII (neberiem do úvahy, že je v "hre" nová imunita), pomer je 4:6 a práve tá imunita ktorú zbrklo zahral LJ im bude chýbať v tejto fáze hry (ako poistka, keby zase Kass prebehla a išla s predošlými do remízy, prípadne ju môžu hneď podrezať a stále budú na koni, ale ako píšem, tá imunita by sa teraz hodila pre prípad prebehnutia, lebo práve teraz je Kass v pozícii Sarah). Myslím, že prebehnutie Kass bola tutovka, aspoň tak to prezentovala Trish tej skupinke, keď im prišla oznámiť, že ju má. Takže pokojne stačilo zahrať len 1 (Tonyho) alebo žiadnu imunitu. Proste AMATÉRI. Kass prebehla možno ani nie preto, žeby Sarah nemusela, ale skôr preto, že chcela mať osud vo vlastných rukách čo do hlasovania, ale spravila len to, že si odstrelila 5 hlasov od poroty + "kto chce spolupracovať s prebehlíkom, čo zradil svoj kmeň?" (Penner, Candice & Cochran by jej vedeli hovoriť).

Porazení (komplexne, strategicky, sociálne) v tomto diely: Sarah, LJ, Kass
Porazení po ďalších dieloch: partia, ktorá nebude mať "silný HII"

V tomto diely sa lámal chlieb a séria pôjde, tam kde patrí, do dolnej polovice rebríčka všetkých sérii, niečo ako SP :mrgreen:

todilka píše:Co si myslíte o Tonym a jeho hře ?
Mix Russella Hantza a Brada Cúúúlkokota, bez reálnej šance vyhrať.

Prečo?
- Klamstvá (ktoré, ale taký Russell aspoň v Samoe vedel dlho držať pod rúškom tajomstva, i keď spravil potom to čo Tony, musel sa pochváliť, lebo asi keď bol malý ho nikto nechválil a chcel aby vedeli aký je kurva king.
- Zbrklé kroky, schytáva všetky guľky ako Brad.
- Jeho sociálna hra je veľmi tragická, a ani zahranie HII mu nemusí pomôcť (koľko krát zahral HII za iných Russell?)

Nemôžem si pomôcť, ale produkcia podľa mňa otázkami, nejak pri rozhovoroch naznačila, že Sarah nieje 100%, prípadne nasadila do hlavy chrobáka Trish.

Stačia otázky typu: "Nemyslíš si, že tvoje radovanie F5, mohlo tvoju kamarátku zraniť?"
"Nemyslíš si, že osamotená Sarah mohla nadviazať vzťahy v novom kmeni?"

RC spomínala, že v S26 a S27, napr. na Cochrana (v S26) produkcia vôbec nijak otázkami neupriamovala pozornosť jeho spoluhráčov pri rozhovoroch, i keď vyhrával imunity, tak si podľa mňa mysleli, že je to len lolo čo má šťastie. Na druhej strane, nás produkcia chcela presvedčiť, že Cochran vedie "šou" tým, koľko záberov mal na kameru (dejavú s Russellom).
Je možné, že takto roztrieštila produkcia aj alianciu mužov v S27. Stačia vhodné otázky pre paranojou presiaknutých hráčov, ktorí veľa nespia a málo jedia a oheň je na streche.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

dogbocman17
Příspěvky: 2
Registrován: 03 dub 2014, 06:01

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod dogbocman17 » 04 dub 2014, 09:17

S těma botama při IC, jak se tady řešilo, to bylo tak, že každému dali možnost výběru. Boty nebo na boso. Jediný Woo si vzal boty.

Jinak epizoda skvělá, akorát ChaosAssKass to zkazila, kdyby letěla Jefra, tak je to dokonalý. Snad Spencer najde Imunitu, ale podle editu jednotlivých hráčů tipuju final 3: Trish, Jefra a Tony

Fandím: Spencer, Morgan

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod miky253 » 04 dub 2014, 10:16

Já bych LJ rozhodně nezatracoval a ani to jeho zahrání HII bych neoznačoval zas až za takovou blbost. Kolikrát už jsme v minulosti viděli, jak někdo vytáhl před hlasováním HII jako Tony, aby ji nakonec nezahrál? Děje se to poměrně často, takže by ani nebylo takové překvapení, kdyby se nakonec opravdu hlasovalo pro Tonyho. Navíc kdyby si LJ tu HII nechal a vyletěl Tony (počítám s variantou, že by Kass nepřeběhla), tak by mu asi stejně moc nepomohla, protože by byli dole o dva hlasy a už by si tak maximálně mohl zachránit krk na jedné kmenovce.
Co se Tonyho týče, tak mu to sice myslí a předvedl už pár chytrých tahů, ale zároveň si nedává pozor na pusu a zbytečně se tím odstřeluje. Je mi záhadou, jak zvládá s tímhle práci u policie... Ale i tak mě zatím baví a série by bez něho byla poloviční.
Woo zdá se konečně dostává na kameře nějaký prostor, takže bych se ani nedivil, kdyby brzy šel domů.
Trish, ačkoliv je to smutné, má plusové body za přetáhnutí Kass, ale i tak je to kůň, kterému fandit nikdy nebudu.
Co se Jefry týče, tak nechápu, proč ji má tolik lidí v oblibě. Vždyť vůbec nic nepředvedla a je naprosto k ničemu. A ty slzy, když měla jeden hlas? :lol: Přeci nebudeme fandit někomu, kdo je úplně k ničemu, jen kvůli hezké tvářičce, ne? S tímhle, ať si jde do Miss. Hrát takhle někdo ošklivější, tak tu od všech dostává kapky, jak je neschopný hráč...
Spencer zatím do puntíku plní to, co uvedl v dotazníku před hrou - Cochran, který nestojí za prd :D Má dobré hlášky, působí sympaticky a nad hrou přemýšlí. Snad mu Kass celou hru nepodělala.
Zbytek bez komentáře.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 04 dub 2014, 10:41

miky253 píše:Co se Jefry týče, tak nechápu, proč ji má tolik lidí v oblibě. Vždyť vůbec nic nepředvedla a je naprosto k ničemu. A ty slzy, když měla jeden hlas? :lol: Přeci nebudeme fandit někomu, kdo je úplně k ničemu, jen kvůli hezké tvářičce, ne?
Ťažko polemizovať, je pre teba hrou sympatická Sophie z SP? Ak by bola krajšia ocenil by si jej hru? Alebo taký Malcolm, keby bol škaredší a robil tu hru rovnako zábavnou, mal by toľko fandov? Vzhľad je fajn čo do sociálnej hry, viď Russell a jeho točenie okolo Parvati, Natalie, Danielle a spanie s nimi v hre pod prístreškom, ale do akej miery je tá sociálna hra závislá na strategickom uvažovaní a fyzickej predispozícii. Jedine Parvati vedela spojiť všetky tri atribúty, a keby aj Sophie bola v tele Morgan, tak stále to bude odpad čo hral v SP. Rovnako ako Malcolm keby bol "škaredý" by divákov bavil svojimi kecami. Jefra je nudná, fyzicky žiadna výhra (to už tá Morgan je väčšie terno), ale ľudia radi fandia "čistej duši", lebo edit spraví z pár ľudí záporné postavy a práve kopec ľudí sa upína potom na hráčov typu Jefra (Ciera, Sugar - pritom to bola rovnaká sviňa vo vzťahu k Randymu ako on ku nej), keby chceli spravia z nej druhú Angie, ak by chceli spravia z nej druhú Amandu, či Sugar... edit je vtipný do 40 minút čistého času nedajú v postate nič, ale na základe toho "nič" sa dejú sympatie / antipatie.

Tak typicky uvediem sledovanie Big Brother, momentálne sledujem Canadu, edit robí jednu vec, a Live Feeds niečo iné. 3 diely po 40 minút za týždeň vs. 24/7 - nonstop. Bolo by zaujímavé vidieť aj niečo iné, čo réžia nevie ovplyvniť.

Inak, druhá séria po sebe, čo neukázali vôbec ako maľovali vlajku, ako vzniklo meno kmeňa (s láskou spomínam na joke v RI), a tak podobne. Hlavne záber na pláž s babami (alebo v min. sérii na Vytasa/Arasa na útesoch) nesmie chýbať.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Flora » 04 dub 2014, 14:01

Jsem po téhle epizodě taková rozpolcená :D. Obě aliance mají svoje zajímavé i méně zajímavé hráče, takže kdyby si to Tonyho kmen vybojoval HII, tak neřeknu ani prd, ale takhle se člověk snaží pochopit vnitřní motivaci Kass a já jsem to teda nepochopila. Střih může být zavádějící, ale takhle to vážně vypadalo, jako kdyby jí ostatní nelezli dostatečně do zadku a Trish před kmenovkou řekla: "Pojď s námi, vyhodíme Sarah a ty budeš na pár dní královna." Přeju jí, aby se jí zbytek zbavil při nejbližší početní výhodě. Protože pohřbít dobré vyhlídky na finále a utéct ke kmeni, se kterým nemá absolutně žádné vazby, to by se nemělo vyplácet. Srovnání s SP se neubráníte. Cochran měl aspoň pocit ublíženosti, protože ho Ozzy neměl rád :D a vyčítal mu, že stojí v soutěžích za prd. A Coach si ho zpracovával hezky od začátku sloučení. Jen se bojím, že Tony je dostatečný křivák a má dost hlasů na to, aby ji s Trish protáhli až do finále. To by teda bylo složení. Naděje vkládám do LJ (i když asi přeceňuju kvůli tomu, jaký je to kus :D), že se nenechá ukolébat. Nebo třeba Kass flipne zpátky :D. Ona byla taková přelétavá už u Brains.
Kdyby flipla Sarah, tak by se to dalo pochopit (jakkoliv naivní by to od ní asi bylo). Je mi hlavně líto Spencera, který má neuvěřitelnou smůlu na pitomce kolem sebe a obdivuju jeho sebeovládání (a že si ho s J´Tiou musel vybrat dost, tak snad mu něco zbylo).
Fandím: LJ (i když to zahrání idolu vypadalo spíš jako zbytečné gentlemanské gesto), Spencer, Tasha a vlastně i ten Tony, ale taky je ten člověk pro mně záhadou. U něj asi platí to švejkovská otázka Chytrý hlupák nebo hloupý chytrák?

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod miky253 » 04 dub 2014, 14:44

milan V podstatě souhlasím a nedělám si žádné iluze o tom, že kdyby střihači chtěli, udělají z Jefry klidně masterminda série. Ale z toho, co jsme viděli, zatím Jefra je jen neviditelné křoví s hezkou tvářičkou. A právě proto mě zaráží, že jí tolik lidí fandí.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 04 dub 2014, 14:51

miky253 čo ty vieš, možno tu chodia aj nejakí zoofilovia, nekrofilovia alebo "objímači stromů", a tiež si nájdu v tejto sérii svoje :mrgreen: Keď sa pred rokmi robila sranda z Amandy, že má tvár jak mulica, tak Trish je stará kobyla pred návštevou kafilérie. Tie jej gify sú asi druhé najviac videné po prsiach Morgan v tejto sérii. Takže radšej hlúpe krovie ako staré kobyly :vomit:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod XtttX » 04 dub 2014, 16:16

WAU... Ďalšia skvelá epizóda. Zatiaľ to vyzerá na najlepšiu sériu od čias Gabonu(áno, počítam aj HvV).
Flipnutie Kass sa dalo podľa strihu očakávať, a celkom ma potešilo(hoci nedávalo veľký zmysel). Mám tú ženskú rád... ;)
TC bola jedna z najepickejších. Bavili ma reakcie, emócie, hlášky... Po Alexis ma prekvapila aj ďalšia kráska, Jefra. Vážne by som neočakával že tieto tipy to budú tak prežívať... :) Keď už som pri tej Jefre, myslím že táto osôbka to môže nakoniec celé aj vyhrať. :D
Ako tu už niekto spomenul, Trish hrá až prekvapivo dobrú hru. Myslím že to dotiahne ďaleko...

IC bola fajn, rovnakú súťaž sme mohli vidieť už v Caramoane. Pamätám si ako tam Andrea aj Brenda stáli niekoľko hodín... Tu sa padalo po pár sekundách. :D A kto že nám vydržal najdlhšie? Obrovský Tony, "chlapák" Jeremiah, prsnatá Morgan, a Woo. Ak by vyhrala Trish alebo Jefra, opäť by tu bolo kopec komentárov ako bola celá súťaž strašne nespravodlivá, akú mali "slaboši" výhodu a čo ja viem čo ešte, veď klasika tohto webu keď vyhrá nejaká outsiderka(prípadne Cochran). ;) Lenže vyhral Woo...

...ktorý je asi jediný človek čo mi tam vadí. Nezaujímavý, nudný, v hre stratený... Tieto tipy skutočne nemusím.

7 ľudí vylúčených, z toho iba 2(Brice, trochu J´tia) vylúčenie očakávali. Zaujímavé... :D

Obrázek

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Paeris » 04 dub 2014, 17:01

Po tomto díle musím taky vložit svůj první komentář, stejně jako další jiní.

Kmenovka mě HODNĚ překvapila. Vzhledem k tomu, že jsem od začátku Kass fandil, tohle přeběhnutí jsem opravdu nečekal - z oblíbené hráčky se dostala až skoro na dno, její krok mi přijde opravdu nepochopitelný. Dle minulých dílů to jasně vypadalo, že Brains jsou v alianci a mohla by z nich být finálová trojka, dokonce jsem počítal s finálovou dvojkou Kass, Tasha + někdo, kdo jenom proplouval (třeba Morgan). Dle výpovědi Sarah, že k sobě měli blízko ona, Jeremiah a Spencer, by to dávalo o něco málo větší smysl, o téhle alianci(?) nám ale kamera nic neřekla.
Popravdě jsem celou dobu čekal, že Tony znovu obalamutí Sarah, která přeběhne. Naznačoval tomu i fakt, že jí bylo věnováno tolik času před kamerou. Po přečtení rozhovoru se Sarah po vypadnutí mi znova naštvalo, jak to sestříhali (jestli teda Sarah mluví pravdu, že od sloučení věděla, že nepřeběhne a zůstane se šestkou).

Série mě doteď velmi bavila, obávám se ale, že teď v nějakém pořadí odejdou zbylí 4 a pak se ta šestka popere. Předpokládám, že proběhne boj o moc mezi LJ a Tonym, ze kterého vyjde LJ jako vítěz a ve finále se rozhodně mezi Trish(už dvakrát zvrátila hru ve svůj prospěch) a LJ.
Kmenovka byla skvělá, fakt jsem čuměl (asi podobně jako Sarah :D). V duchu jsem měl radost, jak budou v převaze 6:4 a zároveň je zbaví 2 imunit, ale bohužel se nestalo díky geniální právničce, která má za sebou už 2. kiks (první byl Garret). Nechápu, proč jí LJ zahrál, bylo velmi nepravděpodobné, že budou hlasovat pro Tonyho. Od Tonyho to byl ale hodně chytrý tah.

Byl bych rád, že vypadla Sarah (byla hrozně hloupá), ale ne za cenu toho, jak se hra teď pravděpodobně bude dál vyvíjet.

Fandím:
Spencer - fandím mu tam ze všech nejvíc, je to asi jediný hráč, s jehož rozhodnutími jsem pokaždé zcela souhlasil
LJ - fandím mu nejvíc z bývalého Salami, ač zpočátku vypadal chytře, teď už mi nepřipadá
Morgan - zatím nic nepředvedla, ale dobře se na ni dívá (a snad něco předvede příští díl)
Nefandím:
Tony - tenhle typ hráče se mi nejvíc protiví, ať už je pryč
Cass - ač mi přijde chytrá vyjadřováním a povoláním, její hra o tom zcela nevypovídá
Jsou mi spíše jedno: Jeffra, Woo, Jeremiah, Tasha
Trish nevím, kam zařadit. I když se mi napohled hnusí, zatím hrála strategicky výborně a momentálně má hru asi ve svých rukou.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod brninho » 04 dub 2014, 17:03

Je fakt, že mě Tony v IC dost překvapil...Neúspěchy Haydena při individuálních soutěžích v minulé sérii jsem házel na to, že je to chlapák, zvyklej na úplně jiný stravování, skoro denně posilka atd. a že ho pobyt na ostrově zákonitě oslabuje víc než holky a jednoduše hubený lidi s menší svalovou hmotou, přitom Tony je na tom podobně jako on.
Jedna vlaštovka jaro nedělá, uvidíme, co při dalších IC a doufám, že i RC.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod k.g » 04 dub 2014, 18:15

Pokud Spencer najde Yulovi Imunitu, tak příští díl bude HODNě Hodně zajimavej ! :?
... pomsta Kass nebo odříznují pojícího článku celé aliance (LJ) a zapracování na Jeffre (Jeremiah,Morgan) ... :hungry:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod miky253 » 04 dub 2014, 18:21

Občas nevím, jestli si XtttX dělá srandu, nebo to myslí vážně :mrgreen:
Nejdřív J´Tia, teď Kass, do toho ještě Cochran... ;)
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 04 dub 2014, 18:32

miky253 ja keď vidím jeho "obľúbených hráčov" v podpise, tak len pokrútim hlavou :mrgreen:
Inak "silná" Yulova/Terryho imunita je spolu s Vydedencami a Ostrovom vykúpenia bezkonkurenčne na vrchole TOP 3 najhorších twistov v histórii hry. Som rád, že Jeff tieto sračky vracia do hry, spolu s Reunionom S26 a jeho výberom hráčov sa mu dúfam, všetko vráti aj s úrokom. :hungry: A to nepíšem len o sledovanosti a odchode sponzorov...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod XtttX » 04 dub 2014, 19:09

Prečo by som si mal robiť srandu? :D Myslím to úplne vážne... ;)

Milan, čo sa ti nepáči na mojom superúžasnom podpise? Ja krútim hlavou keď vidím Purple Kelly, Kat a Allie medzi tvojimi TOP hráčmi. ;)

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod HUK » 04 dub 2014, 21:19

Lifty píše:"
Kass musí být zajímavá právnička, obhajuje klienta, nepohodnou se na jedné věci, tak na něj hodí špínu a nechá ho odsoudit.

Řekl bych, že attorney je spíš státní zástupce než právník, ale to je takovej detail :D.
Jinak bych řekl, že tu máme něco na způsob South Pacific, což je dost smutný, protože podle mě by se do finále dostali Tony ( to by odpovídalo i času, jak často je na kameře ) a bude to něco jako Coach, z final 3 jasně nejlepší, ale nevyhraje, potom LJ, to bude něco na způsob Alberta, takže bez šance no a potom zachraňte mě, doufám, že se pletu Trish, která vyhraje a série bude úplně v prdeli :D.
Jinak jsem zjistil, že mám na tohle odhad, protože ve FvF II jsem odhadl Cochranovi kroky i když si neumim vysvětlit proč, udělal všechno tak, jak jsem si myslel :D. Opravdu doufám, že se pletu.
No, ale díl byl jinak dobrej, popravdě Sarah tam spíš byla navíc, takže mě netrápí, že vypadla ;) .


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti