S28 - Cagayan - EP06

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod jukab » 04 dub 2014, 21:45

Kass, co to děláš?? Brains to měli nejlíp rozehraný, Kass mohla být minimálně TOP3, což jsou taky lepší peníze než TOP6 nebo 7, kterou bude teď. Zároveň ale - Kass, super! Bude vzrůšo :) Tony, LJ, Spencer,Tasha, Trish i Kass mají všici potenciál, Jeffra, Morgan a Woo to naopak stahují strašně dolů. Sarah je škoda, Jefru jsem brečet vidět chtěl :) Takže zatím prima série, pokud vyhraje někdo z těch, co pro záchranu svýho zadku něco dělají.

Chudák Spencer. Každopádně kdyby nové Appari nějákým zázrakem vybilo novu Solanu+Kass, je to tam pořád zajímavější než opačným scénářem. Jo a kde jsou ti, co tak nesnáší Trish a srovnávali ji s kdejakými proplouvači z řad minulých? Teď se ozývejte, hrdinové :)

Fandím Tashe!

BaggioR10
Příspěvky: 11
Registrován: 07 bře 2014, 12:59
Nejoblíbenější série: Cook islands
Nejoblibenější hráči: Amanda, Ozzy, Eliza, Sierra, Rob a Amber, Marcus, Rich, Elisabeth
Nejméně oblíbené série: Fiji

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod BaggioR10 » 05 dub 2014, 10:46

Neuvěřitelnej díl, hned 4 lidi se zachovali nelogicky. :dance: V ideálním světě by Sarah zůstala ve své staré alianci a mohlo být vše v klidu, ale ona se začala chovat jako namyšlená arogantní a hloupá kráva nebeská. Dělat 6. člena brains a jeremiahovi s Morgan to by to vyhrála. Zaslouženě letěla domu, byla celý díl nesnesitelná. Fakt mě zklamala. Kmenová rada byla prostě Whau! Nejdřív tony s LJem vytáhnou imunitu - ještě dobrý tah na zastrašení soupeře, ale pak je obě použít pro sebe navzájem to jste se zbláznili? Tony mi připomíná hráč pokeru který hraje každou hru all in, na tu svoji zbrklost jednou doplatí. Kass si sice podělala hru, ale zaplať pán Bůh za ty dary, protože zachránila hru té sympatické straně a zabránila katastrofě - vypadnutí zlatíčka Jefry, to by byl konec. Kass udělalas hru zajímavou, děkuji ti. Ještě se zmíním k Jeremiahovi -začínám ho nesnášet podobně jako Tysona, další nafoukanej nesympatickej blb co si myslí jak je okouzlující a neni. Morgan si zas myslí že celá hra je o melounech a lezení někomu do zadku - navíc vždy zvolí špatnou stranu. :-). Ale v reálu je fajn. Woo mě začíná bavit, Trish kuli alianci ještě chvíli přetrpim. Jeffru zbožňuju a její radost na kmenovkách je odzbrojující. Co tě nezabije to tě posílí a já doufám že její jméno na papírku zase hodně dlouho nebude, je tak sladká a čistá duše. Příští díl podle mě bude o té spešl imunitě, je tpořád hodně vyrovnané, kass může zase hlasovat jakkoliv a kdyby někdo našel a pak použil spešl imunitu tak se může hra zase točit o 180 stupňů. V týhle sérii nemá nikdo nic zadarmo.

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod k.g » 05 dub 2014, 13:19

ANo Nikdy nikdo nepochopí myšlenkové pochody Kass, nicméně Kass hraje zábavnou Kamikadze hru... Tak jsem si říkal, že kdyby se dostala na veřejnost informace, že Kass je najatá placená herečka od CBS, která je tam jen aby bylo ,,peklo", vážně bych tomu uvěřil. 2 x se zachovala nelogicky, nicméně já jí dávám plusové body že hraje pro diváky, ne pro milion dolarů.
- zrada 1 - Garett+ Spencer
- zrada 2 - All tribe
---> já osobě mám jednu vlastnot jako Kass, a to že si nenechám NIKDY od nikoho kecat do vlastního osudu, proto bych měl stejné problémy jako ona, a kdo ví jestli bych se dokázal krotit na ostrově (v reálném životě se krotím hodně díky práci-která je psychicky náročná)

takže sečteno podtrženo = KASS JE pro mě (konzumního diváka) jedno VELIKE PLUS :idea:

P.S. Zkoukněte lidi Survivor live -Sarah = nějaké možné vysvětlení proč Kass udělala to co udělala.
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod k.g » 05 dub 2014, 15:06

,, i dont care how many viewers we have, we are still number one'' Probst :cry:
Přílohy
1014298_761168197250199_134947413_n-157367533.jpg
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

HankaH
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2013, 16:32

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod HankaH » 06 dub 2014, 06:51

Díky za rozhovor se Sarah.
Ukazuje, co nám produkce zatajila, a vysvětluje, proč asi Kass reagovala, jak reagovala. Možná naopak není hloupá a vycítila, že s ní nepočítají.
Tak kdo stále nechápe Kass, ať si přečte alespoň článek.

Nicméně to nemění nic na tom, že Kass nefandím. :-)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Rendy » 06 dub 2014, 18:44

sice jsem si už předem vyspoiloval kdo vypadne, ale i tak mě díl a hlavně kmenovka bavila :D :beer: díl samozřejmě kvůli pohledu na Morgan, naopak při pohledu na Kass mám vždycky nutkání :vomit: ale na kmenovce předvedla dokonalou "po mě potopa" :D ... ale kua proč to vždycky musí odnášet Morgan a Spencer!!! :(

+ nikdy neříkej nikdy a "já jsem prezident"
+ MORGAN :love:
+ kmenovka
+ pohled Tonyho a LJ, když jim jejich ultra turbo plán nevyšel
+ Spencer se vzteká na kmenovce

- pohled na Kass a poslouchání jejího idiotského pardon chytrého uvažování
- Morgan a Spencer v ohrožení
- dejte tam kua pořádný intro...asi pozdě co
- Sarah si to kapánek zazdila, škoda, křivá držtička je pryč :( příště musíš podobným rašplím pohonit ego 8)

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Obrázek

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Obrázek
Obrázek

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Murphy » 07 dub 2014, 09:54

Naprosto brutální díl…Teď začala ta pravá hra a ta odkrývá charaktery jednotlivých hráčů a jejich um.Naprosto bez umu a ještě se zkaženým charakterem je Sarah.Skvělá studie toho jak se hráč z vrcholu během chvíle dostane na dno a odchází.Co si sakra myslela, já bejt na místě Kass, tak udělám to samý.Rozhodně bych nečekal než mě tady ta panovačná nevyzpytatelná kráva vyloučí.Netroufám si odhadnout nakolik se tenhle krok Kass vyplatí/nevyplatí, ale rozhodně má můj obdiv za odvahu, že na to měla koule.Větší a větší sympatie si u mě získává Trish,no jo je hnusná,vypadá jak kůň zkříženej s chlapem, ale herně je tam rozhodně jedna znejschopnějších.Bez ní by ta Jefra byla vyloučena,krásně vysledovala trhlinu mezi Sarah a Kass a neváhala a definitivně mezi ně vrazila klín a bye bye Sarah…do teď jsem si myslel, že Tony řídí Trish,jen aby to nebylo právě naopak.Přijde mi že si ho pěkně omotala kolem prstu a teď jak je ještě zachránila tak určitě stoupla na ceně.Pětka Trish,Tony,LJ,Jefra a Woo mi přijde dost jednotná takže to vypadá na vykřusání zbytku.Možná Woa by Spencer s Tashou mohli zpracovat,trochu v to doufám.Chci aby hra byla pořádně zamotaná a nepředvídatelná jako to bylo dosud..Jinak Ljuv tah předání imunity Tonymu je samozřejmě sázka do budoucna,buď se mu to těžce nevyplatí nebo mu to naopak přinese milion.Mě se to líbilo a Lj u mě rozhodně stoupl.Jefra Jefra,herně zatím nic moc,ale radši ať tam je ona a herně ještě překvapí než tam mít Sarah,která se mi herně i lidsky znechutila.Spencer ten už pomalu ztrácí nervy.Jeff říkal že je hodně arogantní,zatím mi to tak nepřijde.Jeho sebeovládání je obdivuhodný.Myslím že jeho pravý já se ještě ukáže a nebude to pěkný,každopádně zatím můj oblíbenec.Teď jsem na něj zvědavej jak si poradí s touhle situací.Kass to hezky zamotala…takže momentálně jsou tam 4 krasavci,3 mozky 3 svalovci,což by pro krasavce mohla bejt výhoda pokud by se dokázali přenést přes starý rozkoly a spojit se.Morgan bude kam vítr tam plášť,takže by to mohlo vyjít pokud je to napadne..těžko říct no.jsem zvědavej na další průběh a věřím, že nás čekaj ještě pořádný zvraty.Šílenců je tam na to dost...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 07 dub 2014, 21:36

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

demijohn
Příspěvky: 1
Registrován: 08 dub 2014, 20:12

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod demijohn » 08 dub 2014, 20:41

Nechápem prečo všetci odsudzujete Kass že urobila blbosť a pôjde 6-ta von. Podľa mňa určite nie. Nová alianca má teraz 3 silných chlapov (Tony, Woo, LJ) ktorý sú schopný vyhrávať fyzické súťaže a 3 slabé/priemerné ženy (Jefra, Kass, Trish). Takže Kass to bude vo vnútri aliance určite hrať spôsobom "zbavme sa silných chlapov". A to určite ešte prv ako ostane posledných 6 hráčov (bolo by to 3 vs 3). Môže ľahko použiť niekoho zo starého kmeňa...každý sa rád zachráni pred vypadnutím a dostane do poslednej 4ky...priberú niekoho menej schopného..asi Tashu alebo Morgan a chlapov vyhádžu von.
Ďalší argument ktorý môže použiť vo svoj prospech je: "pozrite sa, ja mám v porote istých 5 hlasov ktorý budú proti mne pretože som ich zradila, vyhoďme niekoho obľúbeného, kto nemá v porote nepriaťelov".
A ak sa dostane do finále s niekym neschopným kto sa len vezie (a ona sa bude snažiť to tak hrať) tak môže vyhrať práve pre tento veľký zvrat ktorý urobila...
Netvrdím, že to takto bude, môže sa stať milión iných vecí, len som chcel napísať že Kassin krok nieje až taká blbosť že by ju to automaticky potopilo.

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Murphy » 09 dub 2014, 09:14

Naprosto souhlasím s Demijohnem..vůbec to neznamená,že má Kass hru zkaženou.Naopak,nakonec lidi oceněj hráče který udělali velký tahy,nebáli se,jenom o tom nemluvili a konali..navíc si nemyslím,že by tu finálovou trojku s mozkama měla tak jistou.Já jí fandím,opravdu radši starou brejlatou babku, která víří vody a zamotává hru než kozatou Morgan, která se jenom hezky směje...

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Ferenc » 09 dub 2014, 13:37

-Sloučení
-Sarah si kope hrob
-Kass se připravuje na flip
-TC už tu byla okomentovaná jen dodám škoda že LJ a Tony přišli o HII :-|

Fandím: LJ, Tony, Spencer, Morgan
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 09 dub 2014, 15:01

Murphy píše:..vůbec to neznamená,že má Kass hru zkaženou.Naopak,nakonec lidi oceněj hráče který udělali velký tahy,nebáli se,jenom o tom nemluvili a konali..

Opravdu?? Zkus si vzpomenout na předchozích 27 řad - jaká byla většinou porota?? Ano, mstivá, zahořklá a rozhodně neoceňující velké kroky, které zapříčinily jejich vyřazení :) Nebo věříš tomu, že pokud se Kass dostane do finále s někým z exSolany, tak taková Tasha, Spencer, Morgan či Jeremiah, kteří by byli vyloučení jeden za druhým díky jejímu flipu, by jí ten hlas dali?
Završením Survivora měla být 40. řada

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Murphy » 09 dub 2014, 16:12

cypher.eu píše
Opravdu?? Zkus si vzpomenout na předchozích 27 řad - jaká byla většinou porota?? Ano, mstivá, zahořklá a rozhodně neoceňující velké kroky, které zapříčinily jejich vyřazení :) Nebo věříš tomu, že pokud se Kass dostane do finále s někým z exSolany, tak taková Tasha, Spencer, Morgan či Jeremiah, kteří by byli vyloučení jeden za druhým díky jejímu flipu, by jí ten hlas dali?


Ještě neznáme další průběh hry,třeba se Kass nakonec do finále s mozkama dostane a zbytek ocení, že jim teď pomohla ještě zůstat ve hře…prostě si nemyslím,že si teď automaticky podělala možnost konečnýho vítězství…určitě taková Jefra jí je teď dost vděčná…už ve svým kmeni jednou Spencera podělala,ale stejně jí to očividně odpustil a hrál s ní dál,proč by se to nemohlo opakovat.hele uvidíme co se stane a pak mě můžeš vyhlásit..

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod miky253 » 09 dub 2014, 17:36

Murphy Tak Spencerovi nic jiného, než hrát s Kass dál, nezbývalo. Tohle nebyl žádný big move, který by vyřadil ze hry nějakou velkou hrozbu, ale Kass šlo pouze o to, aby se pomstila někomu, kdo se s ní dostal do konfliktu. Za tohle hlasy nezíská. Pokud by došla do finále a v porotě seděli Spence, Jeremiah, Sarah, Tasha a Morgan, bude to mít spočítané. A pokud přeběhne zpátky a dojde do finále třeba se Spencerem a Tashou, tak zase nedostane hlasy od Tonyho, LJ, Trish, Jefry nebo Wooa.
Jak řekl Spencer: "zero chance to winning the game"
Když to porvnám s BvW, tak něco jiného by bylo, kdyb třeba taková Monica podrazila ve final 5 Tysona, protože tím by si v nejhorším případě odepsala u porotoy "jen" dva hlasy (Tyson a pravděpodobně Gervase), ale zapůsobila by na zbytek poroty tím, že vyřadila největší hrozbu, zatímco tady si Kass odepsala 5 hlasů, přičemž Sarah, která byla ve hře v podstatě sama za sebe, žádná extra velká hroba nebyla.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Murphy » 09 dub 2014, 17:57

Miky253…Dobře tak se Kass dostala se Sarah do konfliktu a není lepší se jí radši zbavit hned než čekat až se bude chtít pomstít Sarah..Kass si tím možná i zachránila zadek..ženský jsou holt pomstichtivý a to Kass moc dobře věděla…hele hra ještě neskončila,může se stát leccos,já bych Kass rozhodně ještě neodepisoval,nebyla nadarmo v kmeni mozků…navíc vidíme strašně málo z toho co se tam děje,třeba vytušila že s ní do budoucna už moc nepočítaj..já jí ten krok prostě schvaluju..

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod miky253 » 09 dub 2014, 18:34

Kmenem mozků bych vůbec neargumentoval, když v tom kmeni mohla být i J´Tia, David a Garret :D
A jinak doporučuji přečíst si rozhovor se Sarah. Byla už od sloučení rozhodnutá, že nepřeběhne a všechny ty řeči na kameru o tom, jak rozhodne o osudu hry, byly jen pro diváky.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod rhee » 09 dub 2014, 22:19

Epizodu jsem viděla už minulý čtvrtek, ale čas na okomentování mám až teď. Hodně drobností mi už vypadlo z hlavy, takže zkráceně...
Tenhle díl mě neskutečně bavil, od první minuty až po tu poslední. Sarah byla tak opojená mocí, až se nakonec odstřelila sama. Nedivím se Kass, že jí nevěřila, ten nátlak Sarah na vyloučení Tonyho byl podezřelý. Kass se ale taky nechovala tak, jak by měla. Věděla, že osud jejich kmene závisí na Sarah, tak by s ní měla jednat jiným způsobem. V tu chvíli jsem si sama říkala, že to nebude Sarah, kdo nakonec udá směr, jakým se série dál vydá, ale Kassandra.
Přidávám se k názoru většiny, aspoň co jsem tak bleskově proletěla - Kassina zrada nebyl dobrý krok. Netvrdím, že zákonitě skončí jako náš milovaný Chrochtan, naopak se může dostat daleko. Ale upřímně, kolik hlasů ve finále asi dostane? Málokterý porotce se dokáže povznést nad to, jak se k němu finalista choval, nad to, kolikrát ho podvedl a kolikrát mu lhal. A navíc, pokud Kass na sobě pořádně nezapracuje, tak ani nikdo nebude mít důvod jí nějaký hlas vůbec dát a to bez ohledu na nějakou zahořklost. Její hra je zatím pořádná bída a pro mě osobně obrovské zklamání. Ono těch zklamání jsem si už v Cagayanu užila dost... že, JTio.

Nerada to přiznávám, ale bod pro Trish, podařilo se jí najít skulinku v Aparri a zachránila tak sobě a ostatním v kmeni minimálně na pár dní prdel.
Soutěž o imunitu dobrá. Woovi boty nejspíš pomohly, ale předpokládám, že všichni měli možnost si je nechat, takže v tom problém nevidím.

Kmenová rada perfektní, určitě si ji v brzké době znovu pustím :idea:
LJ byl tentokrát hodně zbrklý a to předání imunity bylo v podstatě zbytečné, ale pořád je společně se Spencerem mým největším favoritem.
Spencere, drž se!
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dodo7071
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2014, 23:03
Nejoblíbenější série: S08, S10, S13, S20, S22, S25
Nejoblibenější hráči: Rob M., Tom W., Yul K.

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod dodo7071 » 30 dub 2014, 23:13

Konecne som sa rozhodol napisat svoj prvy prispevok. Ako fanusik Survivora musim pochvalit vsetkych zainteresovanych ludi. Skvela stranka :beer:

Rad by som nadviazal na to, co sa tu uz trocha spominalo. Po vyluceni Garretta sme tu mali dalsi "hlupy" tah od Kass. Nemyslim si, ze je to az tak nepochopitelne. Kass mala urcite dost reci od Sarah, mala dost toho do akej pozicie sa Sarah dostala. Urcite jej neverila a urcite nechcela aby niekto tak nedoverihodny ako Sarah rozhodovala o celom priebehu hry. Vyznamnu ulohu v tom pravdepodobne zohrala aj produkcia pretoze si myslim ze Kass by sa v takom dolezitom bode hry ako je zlucenie nerozhodovala len na zaklade emocii a vlastnych pocitov.
Nikto predsa nemohol vediet co urobi Sarah a Kass si chcela byt ista tym, ako dopadne kmenova rada. Nakoniec to vsak dopadlo proti samotnej Kass a v prospech stareho Solana. Nie uplne, ale rozhodne si polepsili. Sam som zvedavy co sa stane v dalsej casti a na ktoru stranu sa Kass postavi a ako sa vyvinie situacia ohladom idolu. Nechcem ju prilis obhajovat, tiez si myslim, ze to bola hlupost, ale nikto z nas nevie co sa tam skutocne dialo. Vieme len to, co nam ukazu.

Chudak Spencer, bavi ma pozerat tie jeho vyrazy ked mu opat nejde hra podla planu. Je to asi jediny hrac zo stareho Aparri, ktory stoji za to. Napriek jeho nizkemu veku ma naozaj trefne poznamky. Vie kedy ma byt ticho a kedy hovorit (ze Tony 8) ).

A co sa tyka zahrania LJovho idolu, to bola trefa na slepo. Mohlo to vyjst, mal 33% sancu ze sa trafi. Zial nevyslo to, ale kvalite kmenovky to rozhodne pridalo. Najskor mala navrch Solana ked zahrali idoly. Ked Jeff precital Jeffru moc sa presunula na Aparri a ked nakoniec precital Sarah, tak mala navrch opat Solana.

Cast priemerna, ale kmenova rada proste epicka. Dufam, ze takych bude viac.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Pietro » 01 kvě 2014, 21:45

Tenhle díl jsem už určitě viděl. Teď už by mě to číslování mělo ladit až do konce. ;)

Má sorta se rozpadá - Garrett ze hry, Cliff a Linds taky (ta byla ovšem zbytečná, - kdyby byla co k čemu, tak Trashwoman ubije dredama, pro mě ovšem pozdě si stěžovat) - zbyli mě Woo a LJ.
První individuálka a la stříšky z Caramoanu - síla větru pročistila pole a Woo budiž první majitel náhrdelníku.

Mezitím se Laciná Sarah pasovala do vedoucí role, a do toho ještě stíhala štěkání se s Kass.

TC špicovní - Toník a LJ sice odtajnili a užili HII - ale nakonec se minuly účinkem. (opravdu?). Kass nakonec přeskok dokonala a sestřelila Sarah nejen z trůnu, ale i ze hry. Zas bych byl ovšem nerad, kdyby tři zbylí chytráci tvořili F3...

Toník mě začíná bavit, zejména, když vysvětluje - tak je strašně přesvědčivý - ten by prodal cokoli. Jako Horst Fuchs.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

ritterqa
Příspěvky: 12
Registrován: 09 pro 2013, 19:47
Nejoblíbenější série: S02 - Austrálie, S06 - Amazon, S07 - Pearl Islands, S08 - All Stars, S12 - Panama, S13 - Cook Islands, S14 - Fiji, S15 - China, S16 - Micronesia, S17 - Gabon
Nejméně oblíbené série: S03 - Africa, S04 - Marquesas, S05 - Thailand, S11 - Guatemala
Bydliště: Ostrava, CZ

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod ritterqa » 09 kvě 2014, 09:40

Důvod proč LJ zahrál imunitu je podle mého ten, že uviděl tváře Tash a Spencera, kteří se usmívali a nejspíš mu teda došlo, že pro něho nehlasovali. Mohl to ale klidně být jenom chytře udělaný střih.

Možná bych se dokázala odprostit od toho že Kass vyhodila mého oblíbence a tím udělala hru zajímavější, než kdyby aliance držela při sobě a postupně vyřazovali Solanu. Co mi ale nejvíc vadí je to, jak Kass prohlašovala, že má strach, že Sarah nebo Jeremiaha zběhnou a její doslovná slova "I don't think you're flipping, I think you would be stupid. Tímto vlastně Kass řekla, že ona sama je blbá.
TOP: Colleen(S01), Colby + Elisabeth + Jeff(S02), Etahn + Kelly + Kim P.(S03), Gabriel + Gina + Hunter(S04), Ken(S05), Rob(S06), Andrew + Darrah + Ryan O. + Sandra(S07), Amber + Colby + Ethan + Rich + Rob M.(S08), Ami + Eliza + Chad + John K. + Julie(S09) Angie + Ian + James + Jenn + Stephenie(S10), Brian + Jamie + Rafe + Steph(S11), Aras + Austin + Cirie + Danielle(S12), Cece + Jonathan + Sundra(S13), Alex + Edgardo + Michelle(S14), Aaron + Amanda + Eric + Todd (S15), Amanda + Ozzy(S16), Bob + Matty + Sugar(S17), Boston Rob + Candice + Colby+ Sandra (S20)

BOTTOM: Sue(S01), Jerri + Kimmi(S02), Brandon + Kim J. + Lindsey(S03), Sarah(S04), Jan + Shii Ann + Ted(S05), Shawna(S06), Lillian + Tijuana (S07), Jenna + Shii Ann(S08), Bubba + Chris + Rory + Scout + Twila(S09), Caryn + Coby(S10), Cao Boi + Flicka(S13), Dreamz + Lisi + Stacey(S14), Courtney + Jamie + Peih-Gee + Sherea (S15), Alexis + Chet + Joel + Natalie + Tracy (S16), Corinne + Crystal + GC + Gillian + Ken + Randy (S17), J'Tia + Tasha (S28)

jakob07
Příspěvky: 1
Registrován: 05 říj 2014, 12:51

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod jakob07 » 28 kvě 2015, 20:16

tenhle díl byl opravdu super, už jen konec soutěže o imunitu, kdy tam tony s wooem lomcovali s rukama a dělali vše možný aby se udrželi :boobs: , tak pak kmenovka, jedna z nejlepších :lol: vzhledem že S30 skončila, tak si dávam repete S28 a tahle serie mě baví ikdyž vím jak to dopadne :hungry:


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti