S28 - Cagayan - EP06

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod miky253 » 03 dub 2014, 08:34

Super epizoda. Hned na začátku pobavil Jeremiah a jeho "top six!" :D
Po sloučení se tradičně rozjely naplno politické debaty a největší zájem byl podle očekávání o Sarah. IC byla nakonec celkem zbytečná, jelikož Woo stejně nebyl v ohrožení, ale líbilo se mi, jak všichni popadali během chvíle :D
A co se TC týče, to byla prostě paráda. Líbilo se mi, jak se Spencer popichoval s Tonym, líbilo se mi, jakým způsobem Tony a LJ zahráli HII a nejlepším momentem bylo, jak Tony konečně zmlknul, když zjistil, že první hlas je pro Jeffru.
Co se flipntí Kass týče, tak to moc nepobírám, ačkoliv už ve chvíli, kdy najednou začala dostávat větší prostor před kamerou, se dalo čekat, že by to mohlo být na kmenove o ní. Měla parádní pozici, kdy byla ve většinové alianci, ve které navíc měla dost pevnou podalianci s Tashou a Spencerem, takže měla krásně umetenou cestičku do finále a ona místo toho přeběhne, ačkoliv už jsme viděli mnoho případů (namátkou třeba Cochran), kdy přeběhlík byl jen využit pro získání početní výhody a následně zlikvidován. Škoda, Jefra se svou proplouvací taktikou by klidně mohla odejít a neoplakával bych to...
A podle ukázek na další díl to vypadá, že ani není šance, že by se Kass vrátila zpátky.
Fandím: LJ, Spencer
Fandím, ale ne tak moc: Tony, Morgan, Tasha
Jsou mi jedno: Woo, Jefra, Jeremiah
Nesnáším: Trish, Kass
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 03 dub 2014, 09:26

Tak tohle bylo NESKUTEČNÝ! :D
Celou epizodu jsem zatínal zuby, jak mi Sarah a její stupidní kecy pily krev... já jsem královna, nejlepší pozice ve hře, blablabla... bože, jak já držel Kass palce, aby se jí fakt nějak dokázala zbavit :D
Kmenovka taky suprová - zahrání imunit, vyústění hlasování... všechny ty obličeje :D

Zkrátka a dobře, jsem naprosto nadšený (kdyžtak berte v potaz to, že krom sérií, které jsem viděl před 12 lety na Nově+finále SP, je tahle první, kterou se mi daří sledovat bez dopředu zjištěných spoilerů - páč žádný nejsou :D - a díky tomu si jí neskutečně užívám).

Fandím: Spencer, Kass, Tony, Trish, Tasha, Woo
Nevadí mi: Morgan, Jefra, LJ
Ne že bych ho nějak nesnášel, ale je mi nejvíc volný: Jeremiah (i když je super, že nezběhnul)
A jelikož je Sarah fuč, nemohu bohužel kolonku Nesnáším: ani zařadit :dance:
(?)

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod aqmel » 03 dub 2014, 09:53

Hm Sara je pryc , Tony je ve svém živlu choval se na kmenovce jak debil zadna spitka ohledu k vyrazenemu skoda ze zas nekdo prebehl a neodesla jefra to by byli pohledy jine a byla by to nejlepsi kmenovka hisotrie 2 idoly pryc tony v kelu a jeste

tomu jefra aut hm ale buhezel vse je jinak a jefra krom toho ze se jen opaluje a nic nepredvede asi na to nema potencial a bude ,se tam povalovat kdo vi jak dlouho a -jestli se tony dostane do finale tak sarin hlas asi nedostane ,jen zazrak nas muze prubodit aby bylo nejake napjeti jinak bude nasledovat nudna faze jak z let minulych ze 4 bude odklidena a pak si to 6 vyridi mezi sebu ..

sumarun jestli se nestane neco neocekavane tak par dilu se budem nudit a cekat na final six tak vysnenu frazy tony gengu.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Alisch » 03 dub 2014, 10:43

Jestli Kass po tomhle excesu vyhraje, už nebudu chápat vůbec nic. Z podobné, zato logičtější situace nedokázal vybruslit ani Cesternino. Kass si právě zajistila, že pro ni případně nebude hlasovat 5 lidí. Doteď jsem jí fandila.

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod _Maty_ » 03 dub 2014, 10:47

Tak jo, už asi milionkrát jsem chtěl komentovat, ale poprvé mě emoce donutily ten koment sepsat....

Osobně bych normálně řekl, že situace sloučení 6:5 je docela nespravedlivá, ale tentokrát, kdy na straně minority byly i 2 tajné imunity a možnost přetáhnout Sarah sem se těšil skoro celý týden jak to dopadne....
Podle toho jak do soutěže o imunitu byla na kameře Kass asi 100x, jsem doufal, že to bude její konec... no, její konec to asi bude, ale bude to trvat dýl, protože co udělala je mi záhadou, ale k tomu později..
Demence Sarah byla neskutečná, chápu, že se chtěla zbavit někoho fyzicky zdatného, ale upřímě bych počkal 3 dny, kdy už by měli jistotu, že 6:4 hlasování vyhrají, přece věděli, že tam ty imunity jsou... Bylo vidět, že je právem v "siláckém" kmeni, protože mozek fakt nepoužila...
Imunita zkonfiskovaná z FvF2, už tam mě nebavila, tady ještě méně, popadali jak švestky... Dobrá práce Tonyho docela, jinak, když Woo dostával svou imunitu, trochu jsem pomyslel na to, že by klidně mohl vyhrát i pár příštích.. ale nebude to mít tak snadné... Spenc, LJ, Tony mu to nedají zadarmo, snad ty soutěže i o něčem budou, tahle byla nudná, jediné co udělala dobře bylo, že byla krátká a dala prostor pro strategii...
To co se stalo před radou... trochu mi to připomíná S25, kdy celý díl byl o tom přesvědčit tu "filmovou star" aby flipla a nakonec to byl Skupin kdo hlas změnil, přičemž mu dali na kameře asi 5 sekund.... Tady totéž... celý díl o Sarah a jak to pak dopadlo že...

No ale TC stála fakt za to. Tak krátké kecání si nepamatuji už pěkně dlouho, nechápu vůbec proč Tony vytáhl imunitu již dopředu, mohl to schytat rovnou ty hlasy a Jeffra nemusela brečet... To že Tony tu imunitu zahrál za LJe, to docela chápu... LJovo gesto potom už podle mě bylo spíše "best buddy" než že by použil hlavu podle mě... klidně si mohl tu imunitu ponechat jako kdysi Malcolm a nechat zahrát Tonyho za sebe... to že to nastřílí do Tonyho i poté co ukázal před radou imunitu se mi zdálo tak nepravděpodobné, že si myslím, že LJ prostě v gestu předběhl své myšlení....
Nakonec to dopadlo jak to dopadlo, nevěřil jsem tomu ani na sekundu, docela dostali i mě, ale upřímně řeknu že jsem rád... Z týmu které hlasování prohrál je mi líto jen Spencera, který jediný evidentně používá mozek.... Černoška mi vůbec nebude chybět, nic za celou hru neudělala, kozatá kráska bez mozku ani model už vůbec ne.... Trochu nechápu Kass, která půl serie na kameru mluví stylem... Chtěla bych vidět podle jakých poznatků jsme byli vybráni jako "Brains" a pak sama udělá takovouto píčovinu... měla TOP3 naprosto naservírovanou na stříbrném podnose, stačilo počkat jeden díl, vyhodit Sarah a měli to v kapse.... Anebo když ji nevyhodit, tak jí prostě přetrpět.... Měla 3 Brains pohodovou cestu až do finále.... nechápu .....
Ale jak jsem řekl, jsem rád, že to přežili ti co to přežili... Tony a LJ si spolu zabojují o finále, na to se těším... Woo může vyhrát x imunit a překvapit a npodceňoval bych ani Trish, říkejte si o ní co chcete, ale tohle je druhá důležitá kmenovka, která šla zcela podle ní.... Jeffra je do počtu, osobně se mi na ni alespoň hezky dívá.... ;)

Nic, díl nic moc (poslouchat půl dílu Sarah a Kass už fakt znova nechci), za kmenovku dávám 83%...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 03 dub 2014, 12:08

Ty vole Trish je mastermindem týhle hry, já se pos...!!! :mrgreen:

Celej díl se nesl v duchu dvou totálně nesympatickejch žen - Kass a Sarah.

Zatímco Sarah dokázala svojí hloupost už v dřívějších epizodách (v této jí jen ještě o něco víc prohloubila), tak Kass se ukázala jako nejen nesympatická (taky od začátku), ale ještě dost paranoidní a mstivá paní, co přes rudej závoj vzteku nevidí celkovej obraz, a to ten, že kdopak půjde pravděpodobně domů, až se exSolana zbaví všech hrozeb z exAparri?? Prostě Cochran 2.0 :vomit:

Kmenovka dost zajímavá, těžko hodnotit zahrání obou HII, minimálně ten Ljův dával poměrně smysl vzhledem k tomu, že předpokládali, že exAparri půjdou po největších hrozbách...

Jsem hodně zvědavej, kdo příště najde ten nabušenej HII! :o
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod zdenek000 » 03 dub 2014, 12:28

Tak tahle epizoda mě moc nebavila. Hádka mezi Sarah a Kass byla otravná. Mohly odejít obě a vůbec by mi to nevadilo. Takže docela nuda
Jedin ýsvětlý moment byla Morgan, když cvičila :D
Jinak Kass je pěkná kr*va, která si zničí solidní alianci s Tashou a Spencerem, se kterýma mohla mít final 3.
Radši bych viděl jít domu strašně nudnou Jeffru, která proplouvá dál. Přijde mi, že se opakuje znova celej SP, kterej totálně zkazil celou sérii. :cry:
Jenom doufám, že LJ dostane rozum a nebude se vodit Tonym až do konce a bude pořádnej blindside na Tonyho. Jako představovat si Tonyho ve final 3 s Trash a Woo(em) se mi fakt nechce, jak se to podle tzoho vyvijí. Snad zamíchá kartama ta speciální HII. :D
Snad podle ukázek na příští díl neupozorní Morgan na sebe příliš a chvilku tam ještě pobude.
Morgan: She's just bitter ugly lady --->souhlas
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod torciollo » 03 dub 2014, 13:21

...unbelievable :? To mi jako někdo vysvětlete, co tím Kass chtěla dokázat... někdo jí šlápne na kuří oko, tak ona si radši posere celou hru, jen aby ukojila svý ego nebo co :lol: To je fakt neuvěřitelný, co někdo dokáže spáchat...

Jinak dvojka Trish + Kass :heat: No máme se na co těšit...

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Pete » 03 dub 2014, 13:34

TC byla fakt šílená :D ani nevím co si mám o tom myslet :D
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod ironer » 03 dub 2014, 14:15

Nemám ve zvyku psát komentáře, i když je rád pročítám, ale dnes jsem neodolal...

Když to vezmu postupně, tak sloučení bylo celkem nudné, když o tom věděli dopředu z pošty. Chybělo mi Probstovo tradiční "Drop your buffs"... Jinak nechyběla žranice jako vždy. Z toho důvodu bych čekal náročnější IC na fyzičku, ale bylo to spíš o vytrvalosti, resp. o balancu.

Samozřejmě se hned začalo, ještě před IC, diskutovat, kdo půjde z kola ven, Tony myslel, že nebude problém stáhnout Sarah na svou stranu, ale po tom, co předvedl v minulém díle po IC, nejspíš neměl šanci. ("Top five")
IC dopadla pro mě celkem podle očekávání, překvapil Tony, jak se dlouho držel a taky Morgan, že ji nepřevážily dřív ty medicinbaly...
Pak nastalo další kolo přetahování a nečekaně uspěla Trish.
TC byla hrubá, i když kdyby vypadla Jefra, byla by podle mě ještě lepší, hlavně bych se těšil z výrazu Tonyho. Každopádně, vypadá to, že Kass dokurvila celou sérii, jak už tu někdo psal, úplně stejně jak Cochran. Ale snad nebude tak zle...

Kdyby nebyla Sarah tupá, tak by hned odsouhlasila exAppari hlasovat pro Jefru. Tonymu měla zalhat a slíbit mu, že bude hlasovat s nima. Nenasrala by tak Kass a Jefra by se téměř jistě pakovala domů, resp. na dovolenku, resp. na Ponderosu?... A příště by to měli 6:4, i když imunity by v tomto případě asi byly pořád ve hře...

Jinak fandím už asi od druhého dílu Spencerovi, trochu LJovi a v poslední době i Morgan, i když herně toho moc nepředvádí...
Jefra a Jeremiah, kdyby si dali jeden dva díly pauzu, tak si ani nevšimnu, že tam nejsou...
Absolutní nesympatie si získala Kass, dlouhodobě double T (Trish a Tasha) a dost mě sere i Tony...

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod k.g » 03 dub 2014, 14:18

Nejsem američan abych dokázal pochopit myšlenkové pochody Kass, ale díky ní byl finish epizody fenomenální. Takže jako konzumní dívák jsem nadšenej za vývoj téhle epizody, která mě opět zpříjemnila čtvrtek. :)

Já bych tentokrát dal na slova Probsta : ,,Its going to be a wild finish" .. o tom že se z tohodle stane South Pacific 2.0 se nějak nebojím, neboť je tu pro mě stále mnohem zajímavých lidí než v S22 + S23 DOHROMADY !

10 jich zbývá, k tomu Yulova Imunita, Tony a LJ spolu dlouho nevydrží, Kass sice ,,flipla,, ale takáTash i Spencer se jen tak bez boje nevzdají...

Teď je ten okamžik kdy mě sere že to sleduji jak to běží a nemůžu si prostě postahovat další díly a zkouknout je ještě dnes :hungry:

Fandím : LJ,Tony,Spencer, Tash, Morgan
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

HankaH
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2013, 16:32

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod HankaH » 03 dub 2014, 17:36

Téééda.. Rozhodně jsem výsledek TC netipovala.
Čekala jsem, že tu někdo odhalí myšlenkové pochody Kass, ale ono to asi nejde :-). Holt nechala mozek v táboře a chtěla ukázat, že je důležitější než Sarah.

Nicméně Sarah si to pokazila sama. Jako kdyby nevěděla z minulých sérií, že pokud někdo důležitě stojí uprostřed, bude odstřelen. Bod pro neoblíbenou Trish.

Také věřím a doufám, že další vývoj ještě není jasný.

Fandím: Spencer, Morgan (doufám, že se herně ještě projeví) a začínám fandit také LJ.

Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Stochey22 » 03 dub 2014, 17:41

No ty vole úplne peckový diel jeden z najlepších túto sériu!
Hned na začiatok musím povedať že Kass spravila správnu vec! :D Vážne by som nerád videl odchádzať Jefru.
Sarah mi je ľúto no poslednách pár dielov u mňa klesala. (a nie len u mňa)
IC: ja túto výzvu milujem, podla mňa asi najlepšia na balncovanie a dosť sa čudujem že to nevyhrala nejaká baba a že Tony sa držal tak dlho.
Čo sa týka Jefrinej stratégie alebo štýlu hry tak teda fakt nič moc ale baví ma dokonca viac ako nejaký Tony alebo Trish
Po šiestich epizódach fandím : JEFRA, LJ a MORGAN
+
Obrázek
Jefra tam je stašne zlatá
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

HankaH
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2013, 16:32

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod HankaH » 03 dub 2014, 17:42

Jo, a použití LJjovi imunity pro Tonyho mi přišla úplně zcestná. Vždyť slyšel to jejich: "the other one". Spíš jsem myslela, že dá imunitu Trish.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 03 dub 2014, 18:07

Takže poporiadku, prvý diel čo som pozrel od prvej po poslednú sekundu, tým pádom ma aj dejovo bavil, ALE...

Sarah si v tomto diely NAPÍSALA - ODREŽÍROVALA - ZAHRALA svoj vlastný vyhadzov, a hneď to aj odôvodním:
Nafúkané reči na kameru (ktoré ale súkmeňovci nevidia), no kecať koho vyhodiť / koho nie, dohadovať sa o NEPODSTATNEJ BLBOSTI pri 6 : 5 v pomere hlasov, len ukazuje, že NEBOLA súčasťou 6 ale bola 1. Tým pádom nasadila Kass do hlavy chrobáka a ich "výmeny názorov" spozoroval Kôň menom Trash... sorry Trish.
Ďalšia vec čo musím napísať, som hrdý na Morgan počas ICH, už len preto, že vieme aké má prsia, a určite udržať balans pre ňu muselo byť ťažké, ostala, ak si dobre pamätám ako POSLEDNÁ ŽENA!!! (za tie plavky + výstrih pri cvičení na pláži ďalšie kladné body). Ohľadne Kass musím napísať, že je niečo ako decko, ktoré vyhodí svoju hračku, ale ako náhle sa s ňou hrá niekto iný, tak ju chce... jej chovanie a prebehnutie JE NELOGICKÉ, už len z pohľadu toho, že prišla o 5 hlasov (podobne by dopadla Sarah, keby zradila, ale nakoniec hlasovala "so svojou 6".) Takže za 27 kompletných sérii (u nich 26 videných) vidíme ako sa človek v 1/2 sérii odstrelí od výhry 1 000 000 dolárov.
LJ je hlupák, neviem či chcel byť až priveľmi galantný, s tou HII, že "vrátil požičané", ale mohol byť nielen chránený 1 ale rovno 2 TC... myslím, že na toto doplatí, skôr či neskôr. Podobne aj Tony s jeho anti-sociálnou hrou (radovanie, "finálová 5" a podobné veci). Kass je teraz v pozícii ako Trish po vylúčení Cliffa, myslím, že ak sa tie dve stretnú vo finále (náramne mi pripomínajú Dawn & Sherri) tak nejaký "Cochran" (teda hociaký "hej počkaj" tejto série) môže pokojne vyhrať.

Nie som sklamaný z dielu (prvý krát počas tejto série), hlavne vďaka TC, ale po tom, čo vieme, ako produkcia "nenápadne" dáva najavo svojim favoritom čo sa deje v hre, si skôr myslím, že pekná TC vďaka produkcii.
Za posledné roky, ale asi jedna z 5, ktoré sa mi páčili (HvV po zlúčení s 2 HII, jedna z FvF II, a 2 v BvW).
Bojím sa ale toho, že do finále sa dostanú znova nejaké nesympatické postavičky, a bude to o voľbe menšieho zla.

Favoriti: LJ (i keď detinská chyba s tou HII), Morgan (sympatická, dobrý hrudník, nie zlá v súťažiach), Spencer (som zvedavý, či nejak slovne atakuje Kass)
Nefandím: Kass, Trash (Trish), Tony

Zvyšok neutrál, inak nemôžem nespomenúť, že ak by Kass trocha krotila svoje anti-sympatie voči Sarah (niečo ako Lindsey voči Trish), tak mala stabilnú 3ku z pôvodného kmeňa, ak by sa dostali do F6, tak by im stačilo hrať na remízu, alebo niekoho z tej trojice pretiahnuť k nim, boli by tam v zložení 3x chytráci 2x krásavci 1x svaly a určite by Morgan pri tom aké vzťahy mala v pôvodnom kmeni prešla. Tiež vlastne tie jej reči o tej dlhej ceste a F6 vyzneli ako keby ich písala na toaletný papier a potom spláchla. Takto "nezradila" ani taká Monica, čo sme na druhej strane vyplakávali min. sériu, ale práve pre FAKT, že mala ISTOTU. Tú Kass teraz nemá a jej osud by som prirovnal ku Cochranovi v SP, gratulujem k 6. miestu :lol:
Mimochodom čo to mal Woo na nohách počas tej súťaže? Myslím, že ta guma mu mohla pomôcť aspoň trocha od bolesti pri tých prvých dvoch úrovniach, no nie? Kass a jej reči, ako neverí policajtom, no od právničky to sedí :fight:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Kenshin » 03 dub 2014, 18:21

Jeden z najlepších dielov za posledné roky.

Aj keď si to Kass na záver geniálne pos.ala, aspoň sa bolo na čo dívať. Akurát, že tým skazila hru nielen sebe, ale aj väčšine divákov. Už druhýkrát počas hry iracionálne prebehla do aliancie, kde má slabšiu pozíciu, perspektívu a nulovú moc. Mám pocit, že jej rozhodnutie plynulo najmä z toho, že bola dotknutá tým, ako Sarah na chvíľu rozhodovala a nevedela to prekusnúť (podobne ako v aliancii Garreta a Spencera). O tom, že u nej prevládali najmä emócie nad rozumom svedčili aj tie jej úškľabky na TC. Chudáka Spencera tak zradila už po druhý krát, dúfam, že jej to dá časom poriadne zožrať. Nedivil by som sa, ak by ju Tonnyho gang ťahal do finále len ako obetného baránka, ktorý nedostane žiadne hlasy od poroty.

LJ si to na záver taktiež riadne pos.al, doteraz som ho tiež mal za hodne racionálneho človeka, ale stratil som toto presvedčenie po tom, ako bezmyšlienkovito vytiahol imunitu - a najmä kvôli Tonymu (o ktorom už za prvé vedel, že kľudne zradí vlastných ľudí, a za druhé mohol tušiť, že ostatní pre neho po hláške "The other one" hlasovať nebudú).

Ako niekto vyššie napísal, aj keď je to trpkosmutné, skutočne to vyzerá tak, že Trish sa stáva najväčšou mastermindkou sezóny. Aj keď sa Tony snaží, chýba mu akási "pokora" pred ostatnými hráčmi, obávam sa že s tými hláškami môže dopadnúť rovnako ako Russel alebo Gervase. No a hoci sa Spencer a Tasha môžu snažiť zapájať svoje mozgy ako chcú, nič im to nepomôže proti inej ľudskej hlúposti.

Ešteže tam je Morgan a keď už nefungujú mozgy, môžeme sa aspoň tešiť z úplne iných aspektov hry :eee:

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Erik » 03 dub 2014, 18:51

Rychle to shrunu:
Sloučení proběhlo podle očekávání, jen sem čekal, že za Sarah přijde s prosíkem třeba i Woo nebo Trish. Doufám že ještě proběhne nějaké "plážové civčení".
IC Woo je celkem frajer, ale myslím že není až takovej favorit na výhry soutěžích, pořád zbejvá nejsilnější člen nového Appari Jeremiah, kterej doufám bude bojovat.
TC- Pobavilo mě jak první přečtenej hlas: Jefra. Tony je blbec, že vytáhnul imunitu, mohl ji zahrát po přečtení a ještě jedna by jim zbyla, i když nevím jestli by se LJ podělil.
Jsem rád že Kass nevyhraje, ale tahle byla úplně jasná už když sem jí viděl ve spoilerech, že bude hrát walking death.
Favoriti: Každý pod 40 let (Tonymu je 39)
Nesnáším: Každý nad 40 let

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Lifty » 03 dub 2014, 18:54

"Top Six"! A podle mě to řekl Spencer a ne Jeremiah, ale dostalo mě to do kolen :D

Pak taky hláška LJe na speciální skrytou imunitu: "The one that sends you home" :D

Jinak perfektni díl, skvělý střih, hudba a naprosto boží soutěž o imunitu, kde všichni odpadli během pár minut.

V kmenech to bylo o soubojích ega a i když se mi líbilo, že Sarah nakonec spadl hřebínek, víc by se mi ale líbilo, kdyby Tony odevzdal imunitu, LJ se na něho vykašlal a Tony šel domů :D

Kass musí být zajímavá právnička, obhajuje klienta, nepohodnou se na jedné věci, tak na něj hodí špínu a nechá ho odsoudit.

Spencer z ní musí mít vředy, už mu pokazila druhou jistou hru.

Tony se docela postaral o zábavu, je to takový trouba a i když mu absolutně nefandím, tak by bez něj tato série byla svým způsobem o hodně slabší. Blázni jsou potřeba a věřím, že mu po těchto eskapádách bude nabídnuta druhá účast.

Každopádně se v tomto díle vlastně nic nevyřešilo. Teď je to stále pět na pět a není vlastně vůbec jisté, kdo půjde příště. V duchu doufám, že Kass, ale nejdřív jí to dá Morgan krásně sežrat. To si pomohla, vypadne ji Sarah, kterou nesnáší a teď tady má místo ní pět nových nepřátel.


milan píše:Mimochodom čo to mal Woo na nohách počas tej súťaže? Myslím, že ta guma mu mohla pomôcť aspoň trocha od bolesti pri tých prvých dvoch úrovniach, no nie? Kass a jej reči, ako neverí policajtom, no od právničky to sedí :fight:


skele-toes-sede-520x352.jpg

Dražší verzi tohohle - Vrchol nevkusu, ale při takových činnostech, jako lezení po stromě, či tato soutěž, velmi účinné.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Lifty » 03 dub 2014, 18:55

BTW jak byl tento díl zajímavý dokazuje i to, že sem napsali dva noví lidé svůj první příspěvek. :idea:
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 03 dub 2014, 18:56

Erik píše:mohl ji zahrát po přečtení
Nemohol :) to nieje tá špeciálna imunita, ale "obyčajná".

Inak k môjmu komentáru vyššie, by som dodal, že ak Kass tak vadila Sarah, mohla ju teraz podržať a v ďalšom diely pri stave 6:4 pokojne podrezať. AMATÉRI :lol: Zbytočné "veľké" kroky vo fáze, kedy majú počty a o nič sa nehrá.

Ten kto nájde "silnú" imunitu + Kass/Trish bude finálová trojica, ktorá pochová túto sériu a pošle ju do takého podpriemeru, o akom už píšem 4 predošlé diely.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod Lifty » 03 dub 2014, 19:00

Erik píše:Jsem rád že Kass nevyhraje, ale tahle byla úplně jasná už když sem jí viděl ve spoilerech, že bude hrát walking death.

:lol: Walking death makes my day!
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
KraTerka
Příspěvky: 12
Registrován: 27 srp 2013, 14:09
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, PI, All-stars, CI, Fiji, China, FvF, Tocantins, Samoa, HvV, Nicaragua, Philippines

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod KraTerka » 03 dub 2014, 19:46

Je pravda, že Sára si to pohnojila sama, ale zároveň jsem nepochopila krok Kass. Pokud s tou aliancí zůstane, je jasné číslo 6. -_- Navíc si myslím, že kdyby Kass nepřeběhla, měla by vpodstatě jasnou F3, protože si myslím, že mozky by zůstaly spolu.
Mrzí mě, že Sarah vypadla, pro mě to byla jedna z nejzajímavějších osob v této sérii, no, jsem ráda, že je aspoň v porotě. :)
Doufám, že Morgan a Spencer tuhle nelehkou situaci zvládnou a překvapí něčím velkým. :D (Třeba vyhozením Trish nebo Kass, které mi hrozně lezou na nervy. -_-)
Jinak jsem samozřejmě taky zvědavá, kdo najde tu supertajnou imunitu. :D
Oblíbenci: Spencer, Morgan, Woo
S: Collen, Rich, Jerri, Elisabeth, Kelly, Tom, Ethan, Christy, Rob C., Jenna, Christa, Darah, JFP, Eliza, Chris, Steph, Danni, Cirie, Penner, Parvati, Yul, Yau-man, Earl, Courtney, P.G., Nat B., Corinne, Bob, Taj, Stephen, JT, Brett, Russel H., Natalie, Alina, Brenda, Stephanie V., Cochran, Colton, Kim, RC, Malcolm, Denise, Laura, Eddie, Vytas, Hayden, Sarah, Spencer, Tasha, Twinnies, John, Jaclyn, Carolyn, Mike

BB: S05: Drew, Diane, Karen, Will, Nakomis S06: Howie, Janelle S08: Jessica S12: Britney, Enzo

TAR: CHARLA & MIRNA, BRIAN & GREG, TWINNIES

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 03 dub 2014, 19:53

Není tak trochu nefér, že mohl mít při soutěži Woo boty?! :shock:

Už to tu někdo zmiňoval - fakt stále nemůžu z toho, jak Kass skoro každou epizodu mlela na kameru, jak nechápe, podle čeho vybírali kmen Brains a podobný kecy a pak ta kráva udělá co udělá :-? :cry: Fakt nejlepší volba pro finále, pokud si jí tam někdo vezme, tak doufám, že dostane grilovačku minimálně jako Dawn a Sherri

Každopádně kmen "Brains" je fakt jedním velkým vtipem - až na Spencera jsou to dementi do jednoho (ano, i Tasha, která silně uvažovala o ponechání si labilní J'Tiy)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod milan » 03 dub 2014, 20:04

Ja to píšem stále, že je to séria o hovne :mrgreen: Potom si na konci série vychutnajte môj článok na webe :hungry: operujem operujem pitvám pitvám :fuck:

K tým topánkam alebo návlekom čo mal Woo, určite neovplyvnili to, že mal dobrú stabilitu, ALE, určite mal zafixované chodidlá, a tým pádom ten "otlak" a tlačenie dreva o chodidlo nebolo až také ako u iných, tým pádom mu to mohlo čo do únavy pomôcť pri poslednom úseku. Ja vytrvalostné súťaže kvitujem, ale tieto "nepodstatné veci" (čo sa divím, že okrem mňa to nikto v komentároch nespomenul... ak áno - prehliadol som), robia niekedy svoje. Neviem ako to bolo v min. sériach povedzme pri tých súťažiach, kde hráči stáli medzi dvoma stenami, ale mám pocit, že tam bolo pravidlo aby boli bosí (ale neručím zato, fakt si nespomínam - súťaž poznáte určite z Tocantins alebo HvV či SP).

Bolo by vtipné sledovať Cliffa s jeho cm, by tam stál jak úd v teplej vode :D Ten vietor a prúd tam určite robil svoje, si len tak námatkovo spomínam na "bóju" v Palau alebo "dosky" v Paname, tak to tiež nebolo Boh vie čo.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP06

Příspěvekod miky253 » 03 dub 2014, 20:11

Co se Kass týče, tak za chvíli nahodím rozhovor se Sarah, který to trochu objasňuje, protože Kass nejspíš žádnou jistou alianci s Brains neměla a navíc ji lidi asi neměli v lásce, což dává naději, že bude brzy taky vyloučena.
http://reality-show.eu/survivor-28-rozhovor-s-8-vyrazenym/#.Uz2vy1cufPI
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti