S28 - Cagayan - EP07

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Dejvy » 11 dub 2014, 00:16

Nemyslím si, že by mali byť ludia odsudzovaní za diskusiu nech už napíšu čokolvek.

V prvom rade mi už začina celkom vadiť ta averzia voči survivor, nechápem načo to potom pozeráte ked vkuse vypisujete ako to ide do sračiek a je to len kanal. Každemu dlhoročnemu fanuškovi musi byť jasne, že hra už nie je to čo bývala, ale ako som už niekolko krat pisal treba trošku zmeniť nároky. Ked si naraziš mladu pičku, je krasna a totalne ju žereš, zobereš si ju a po 20. rokoch už nie je to čo bývala, ovisnuté kozy atd. ale stale niečo na nej je a ked nejsi kokot čo necha rodinu tak s nou jednoducho zostaneš. Podobne je to aj tu. Navyše tato seria je oproti takemu One world či favoritov dvojke hotove nebe a dudy.

Osobne mi vadia veci ako neučast intra, menej zaberov z tabora o prežiti atd., ale berem to už ako tradičny sezonny oddychovy štvrtkovy večer kedy si pozrem RS pri ktorej som vyrastal a stale ma baví. Žiadnu inú ani nepozerám a seriem cele BB a aj TAR /aj ked to mam celkom rád - no asi nie natolko aby som stahoval/.

Ako hovorim, bud znižite naroky alebo to fakt nekukajte.

K epizode - Celkom v pohode až na tu TC a ani som kua nezachytil, že ten HII je obyčajny, to je škoda a tým padom ho mal jasne zahrať za Morgan aspon by vypadol ten španielsky pes. Ešte sa tak zbaviť činana a koňa a bude to v poho.
Zaujimave rozdelenie na RCH na super a total hrozny tím. Asi pôjde teraz seria rovnakou cestou ako vždy, ale verim, že sa ešte niečo zaujimave udeje.

P.S. Zbohom čučnis :boobs: , som zvedavy ako dôjde vyfintena nabuduce na TC.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod XtttX » 11 dub 2014, 02:06

cypher.eu píše:Jinak ohledně HII - velké zklamání!!! Zajímalo by mě, jestli ty ubrousky s nápovědou byly na stole ještě než si přisedli soutěžící, nebo je přinesli až pak a tím pádem by měl Spencer velkou podporu ze zákulisí pořadu (což by nebylo poprvé, viz články na tohle téma)...Celá situace pak kolem Wooa a Spencera byla hodně směšná a trochu dětinská, hned jsem si vzpomněl na Amandu a Danielle a jejich přetahování se o nápovědu v HvV

Tiež som sa nad tým pozastavil... Čo si budeme nahovárať, produkcia rada pomáha svojim favoritom, ale robiť to až takto okato? :-? Nemohli dať tú nápovedu pod misu s jedlom alebo tak? Aha, nie... Tam je vysoká pravdepodobnosť že by ju mohli objaviť Jefra, Morgan či Jeremiah, a takíto hráči predsa imunity nenachádzajú...

Mne sa naopak celá situácia páčila. Spencer mal pred začiatkom plnú hubu kecov akí bude zlý a neviem čo, a skutek utek... Prísť takto hlúpo o nápovedu je vážne fiasko. Neviem či som jediný, alebo to tu iba nikto nespomenul, pri "treasure hunt" som si skutočne želal nech to nájde hocikto iný len nie Spencer. :mrgreen: Bohužiaľ sa tak nestalo, takže celkový dojem z tej akcie trochu klesol...
Celkovo mi Spencer príde preceňovaný. Čo ten chalan vlastne spravil? Ja si na nič nespomínam... Väčšinu hry je mimo(snáď chápete ako to myslím), má šťastie že tam stále je. Múdrych rečí má ale kopu...

Ďalšie sklamaním bol pre mňa "obyčajný" HII. Kedy dpč chcú do hry dať ten "super HII"? A to som si ešte pred týždňom hovoril ako sa to všetko skvele vyvíja... Produkcia nevrátila "Garrettov" HII do hry, ďalších 2 HII sme sa zbavili na minulej kmeňovke... Som si myslel že tam teraz hodia ten presilený a nebude v tom zmätok. Dodrbkali to... Ja osobne by som po zlúčení HII do hry ani nevracal. Mne strašne kazí dojem keď je séria "preimunitovaná"... (že, HvV?)

brninho píše:Odchod Morgan mě po tom, co se celkem vybarvila mrzel jen z pohledu toho, že odchází další člen té "lepší" strany, jinak přiznávám, že jsem byl celkem naivní, když jsem na základě pár jejich dobrých keců v prvních dílech věřil, že to může být dobrá hráčka a materiál do nějaké další řady- není.

Mám to podobne... V prvých epizódach som si Morgan vážne obľúbil. Bolo mi jasné že z nej nebude žiadna mastermindka, ale aj tak som si myslel že môže prekvapiť... Bavila ma. Sklamanie z posledných epizód vyvrcholilo v tej dnešnej, kde bola vážne neuveriteľne otravná a na facku. Som rád že je vonku...

milan píše:aspoň čo ju pár krát ukázali nemala vážne problémy, až na konci jak jej to hneď spadlo, zvyšok tam častejšie zachraňoval (ale beriem do úvahy že ta tú hodinu a pol mohla mať aj ona problémy).

Tie strihy na "bojujúceho" Spencera, a pokojnú Tashu boli neuveriteľne trápne. Totálne mi to pokazilo tých 10 sekúnd z epizódy... :mrgreen: Každému idiotovi muselo byť jasné že kváder jebne z Tashinej hlavy, a imunitu vyhrá Spencer. Neznášam zavádzajúci strih!!! A tie "autentické" zábery na ten kváder... Preboha.
IC sa mi inak páčila, nová vytrvalostná súťaž potešila.

milan píše:Ale no tak, povedala len pravdu o tých krásnych/škaredých ľuďoch, môžeme sa tu hrať na "pekných" a spravodlivých a opovrhovať ňou, že je namyslená alebo blbka, alebo neviem čo, ale porozmýšľajte či nespravíte v bežnom živote domácu úlohu alebo nedáte opísať peknej spolužiačke, či sa Vám nepodlamujú kolená keď Vám nejaká pekná baba venuje svoj čas, nepotíte sa, nekokcete pri nich a podobne.

Morgan by si mala uvedomiť že väčšina ľudí za to ako vyzerá nemôže... Ja teda neviem ako ostatní, ale mne by sa z baby ktorá je síce pekná, ale prejavovala by sa ako Morgan v dnešnej epizóde rozhodne kolená nepodlamovali. Čo z toho že je baba pekná, keď...?

milan píše:a ľudia čo radi kopú do "pekných" ľudí, a tvrdia, že keby bola škaredšia (napr. ako Sophie) tak by nemala toľko fandov práve vystriekli na monitor a majú orgazmy, že vyletela, užijte si zakomplexované staré dievky :mrgreen:

:o :o :o
Tie "staré dievky" sa ukázali ako najschopnejšie z celého ženského castu.
Tieto tvoje názory... Nájdi si dievča, verím že potom zmeníš pohľad na "svet". Nič v zlom...

Dejvy píše:Ked si naraziš mladu pičku, je krasna a totalne ju žereš, zobereš si ju a po 20. rokoch už nie je to čo bývala, ovisnuté kozy atd. ale stale niečo na nej je a ked nejsi kokot čo necha rodinu tak s nou jednoducho zostaneš.

Ešte že my chlapi vyzeráme skvele aj pred hrobom. ;) Však jasné, zostarla, opustím ju, mladé kočky sa o mňa pobijú. :D

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 07:50

Alisch, presne tak v podstate vnímam celý cast ako ho spísala, a to si myslím, že je za posledné roky jeden z najlepších, ale ako celok mi vôbec nesedí, mám už pár epizód taký pocit, že sledujem Gabon 2.0. Kass je podľa mňa editom veľmi preťažovaná hráčka, kto vie, či to nieje spôsobené tým, že SURVIVOR potrebuje aj schopného zloducha do budúcna vs. z Tashe spraviť aj sympatickú zástupkyňu černochov, s rovnakým zmýšľaním a cieľom do budúcna, akože ju zradila a máme hneď zloducha a hrdinu. Pritom kroky Kass sú preceňované a hlúpe (a to som vždy na strane zloduchov, lebo majú vždy vyššie IQ a sú takto vnímaní práve preto). Tasha v hre nič nespravila, je neviditeľná nielen editom, ale mám pocit, že aj jej slovo v aliancii nieje boh vie aké. Woo je docela sklamanie, kopec ľudí písalo, že je to taký mix Yula & Ozzyho, to ani netreba komentovať...
Woo & Kass na skladačke je pre mňa také spojenie ako Laura B + Tina, prípadne iná kombinácia z S27.

Dejvy ja som rád za každý komentár, ale ťažko sa potom diskutuje, keď je kopec rekapitulácii namiesto diskusie. To je ale chyba skôr školy a bežného života ako chyba užívateľov, je to ako bifľovanie sa vecí, ktoré ti budú na hovno, zabudneš ich, treba si vydedukovať a pracovať s vlastnými názormi, ktoré si treba vedieť obhájiť. O tom by mala byť diskusia, stačí ísť napr. na hojko.com, typické diskusné fórum, a pozri ako funguje. :mrgreen: To prirovnanie čo si dal je zavádzajúce z hľadiska, že také Filipíny boli veľmi dobrou sériou, čo tu napísal aj brninho, a bolo to vidno aj podľa diskusie na swebe. Tento cast jednotlivcov bol veľmi dobrý, za posledné série sa mi fakt páčil, ale tie hlúpe kroky a edit, keď sa spojil dokopy tak neukázal dobre. Petea som v S25 nemal rád, ale jeho "nastrčenie" clue RC bol jeden famózny ťah, ktorý ju dostal do poroty, tu som také kroky nevidel, tieto Tonyho pokusy a výsledky určite "predčili" aj to zakopnutie Petea a jeho dôveru k Malcolmovi ohľadne HII.
Dejvy píše:tým padom ho mal jasne zahrať za Morgan aspon by vypadol ten španielsky pes.
Nemyslím, že by to spravil, je to kus "sebec" a tiež, mal v tíme podľa mňa väčšie terče, ja osobne by som išiel po Jeremiahovi alebo po tej Tashe, mohlo sa stať žeby ho vyplytval zbytočne.


XtttX, no konečne niekto kto to napísal, ako sa mi to páči, k tým "starým ženám" sa vyjadrím štýlom, že vždy keď boli nejaké staršie ženy vo finále (napr. Caramoan, ani nemusíme ísť ďaleko), prípadne minulú sériu 1 a vo Filipínach (jedna blond), neskutočne po ich krokoch išli série dole, kecy na kameru, zlé kroky, ale našlo sa veľa ľudí čo ich obhajovali. Pritom podobne ako Kass spravili BLBÉ KROKY, nie preto, že skazli hru mojim obľúbencom, ale preto, že to neboli premyslené kroky, pozri teraz Kass, toto je právnik? Veď to je atrapa právnika. Právnik má byť nad vecou, nevťahovať emócie do "prípadu", ona 2x hlasovala citovo.
Staré dámy ktorých hra sa mi páčila, za posledné roky boli len Jane (fyzické výkony + faktor prežitia) a Denise (celková hra a prejav). Jej hra nieje dobrá, ten chaos čo robí nieje podľa mňa ani prospešný pre ňu samotnú, robí, kroky ktoré sa jej vrátia ako bumerang, mala počkať do lepšieho stavu (optimálny počet 7 či 5), kde sa už dá niečo vymyslieť. Hrá citovo a to je zlé!!! Rovnako hrala aj Sugar, opačný príklad uvediem Boston Rob a jeho vzťah k Philipovi, on si ho chránil, lebo vedel, že schytá guľky za neho. Kass tu odstrelila Morgan, ktorá viacerým v kmeni pije krv tým, že je lenivá (stačilo vidieť tie odkazy na pergamene), keby odstrelila fyzickú hrozbu Tonyho, mala kopec možností neskôr sa spojiť s druhou stranou a odstreliť Morgan (podobne ako pri Sarah). Takto sa do finále prešmykne nenápadná Jefra, prípadne Trish, ktorá bola v tomto diely úplne vygumovaná editom.
milan píše:Občas tu niečo podjebačne napíšem ironické, sexistické, urážlivé alebo kritické, aby sa začalo aspoň niečo diať.
Neber všetko tak vážne, čo napíšem, lebo pri mojom zhodnotení série zošalieš pri monitore :mrgreen:

Morgan škoda nieje, ako som písal rozhodne by sériu nevyhrala, a čo povedala na TC, akokoľvek to bolo blbé, nemiestne, nevkusné, tak povedala v podstate pravdu, stačí si pozrieť, ako rýchlo majú tie "krásky" svoje témy v hráčskom fóre. :mrgreen:
Nieje to žiadna výhra, ale aj produkcia vie, prečo ich tam dáva. A životnosť týchto dievčat je mizerná a hre vlastne ani nič nedajú. Na druhej strane fyzičku mala skvelú, a fakt som si nevšimol ani jeden prípad (ak bol napíšte niekto), keby by vyslovene brzdila svoj kmeň. v Oboch ICH po zlúčení (a napr. aj v dnešnej RCH išla v pohode, taká Tasha tam zazmätovala keď sa jej šmykol držiak debny) vydržala v skupine lepšej 1/2 hráčov. Keby to takto odôvodnila Kass, že je fyzická hrozba väčšia povedzme ako Tasha, bral by som to, alebo ako Jeremiah, KEĎ UŽ CHCELA STRIEĽAŤ DO RADOV TEJTO PARTIE, ale ak nie, potom nechápem jej ignorovanie faktov ohľadne vylúčenia TONYHO (myslím, že edit bol skreslený podobne ako v min. diely pri Sarah, a podľa mňa ani neuvažovala o odstrelení Tonyho), opakujem znova CITOVÉ A NIE STRATEGICKÉ HRANIE.
Hráč by sa mal odosobniť a myslieť nato, že z väčšinou sa bude stretávať aj po šou, teda pokiaľ nieje Brian Heidik.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Alisch » 11 dub 2014, 09:18

XtttX píše:Mne sa naopak celá situácia páčila. Spencer mal pred začiatkom plnú hubu kecov akí bude zlý a neviem čo, a skutek utek... Prísť takto hlúpo o nápovedu je vážne fiasko. Neviem či som jediný, alebo to tu iba nikto nespomenul, pri "treasure hunt" som si skutočne želal nech to nájde hocikto iný len nie Spencer. :mrgreen: Bohužiaľ sa tak nestalo, takže celkový dojem z tej akcie trochu klesol...
Celkovo mi Spencer príde preceňovaný. Čo ten chalan vlastne spravil? Ja si na nič nespomínam... Väčšinu hry je mimo(snáď chápete ako to myslím), má šťastie že tam stále je. Múdrych rečí má ale kopu...


Já si teda myslím, že Spencer vůbec nehraje špatně. Právě proto jak se vybarvoval v nulté epizodě bych řekla, že toho dělá dost. Primárně se drží zpátky. A co si budem povídat, v jeho pozici, kdy mu vybouchla první aliance s Garettem, to bylo opravdu vhodné. Ne každý může dělat ve hře už od začátku velké kroky a to jak se přeceňují už mě začíná fakt štvát. Např. Kass teď udělala velký tah, ale její šance po tom nevidím vůbec růžově. Někteří hráči očividně udělají nejlíp, když budou po určitou dobu držet hubu a krok. To Spencer se sebezapřením zvládnul a podle mého teď čeká na ten správný moment. Ten sice může, ale nemusí přijít.

I kdyby nepřišel, Spencer má pořád ještě docela dobrou šanci v IC. V téhle sérii mají očividně rádi enduro soutěže. Taky začnou přicházet "co znáte/jak vnímáte ostatní" (v tom bude asi dobrá Tasha). Co se týče soutěží typu "běž a přines/sestav" tam má Spencer taky výhodu. Jestli se dobře pamatuju, běhá distance, tudíž výdrž i na přemožení bolesti má.

V soutěžích budou vyhrávat Spencer, Tony, Woo. LJ a možná Tasha. Kass, Jeremiah, Jefra a Trish vyhrají jen když jim soutěž fakt sedne.

Btw. co měl s Wooem udělat? Woo má očividně výbušnou energii a běhá rychle, zato po krátkou dobu. Spencer běhá pomalu, ale má výdrž. Moc dobře věděl, že ho nemá šanci dohonit. A co mu měl asi tak udělat? Zasáhnout ho umně kokosákem v běhu?

BaggioR10
Příspěvky: 11
Registrován: 07 bře 2014, 12:59
Nejoblíbenější série: Cook islands
Nejoblibenější hráči: Amanda, Ozzy, Eliza, Sierra, Rob a Amber, Marcus, Rich, Elisabeth
Nejméně oblíbené série: Fiji

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod BaggioR10 » 11 dub 2014, 09:44

czisa píše:baggio- proč ti vadí tasha a ne taková jefra, která tam dělá stejně velké eňo jako morgan, na kterou se dalo aspon dívat???

Jefra je prostě můj typ ať už vzhledově tak i povahově, je sladká. A to chycení za ruku bylo roztomilé, víc nervózní mi teda přišla Morgan. :) Tasha nni muj typ :D, je protivná a nudná a její srdíčko na radě zas přišlo trapné mně, si nevybereš. :mrgreen: A teď jeden spoiler. Vy fanoušci brains buďte v pohodě vyjde vám to. Nás ostatní čekají perné chvilky. Silně spoileroidní rozhovor se Sarah (fakt krá..) + poslední vypadnuvší + prewiev na další epizodu + Spencerova imunita + jako dovršení všeho článek o ponderose.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 09:59

BaggioR10 sorry kámo, ale z toho jak píšeš cítim ťažkú retardáciu, alebo min. neznalosť dať dokopy súvislú vetu (možno tým, že píšeš cez mobil?! neviem), čítam si už 5x čo si napísal, a tie posledné vety s "+" sú dosť komické.

K tej Jefre, tá je dokonca si myslím, až prehnane sladká a hrá to neskutočne na kamery, neviem či zrovna jej strihli také zábery, ale je ako pohár plný tureckého medu zjedený na posedenie. Pred zlúčením ešte v jej pôvodnom kmeni som mal dokonca pocit, že je kus pomstychtivá & falošnejšia jak klacek z FvF.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Compeer » 11 dub 2014, 10:37

Epizoda se mi líbila.
1. Myslím, že Spencer dostal nápovědu náhodou. Ubrousky na stole již byly (byl na nich položený příbor) a nedovedu si
představit, že si jdou sednout... a stojí tam režisér a říká.. ty si sedni sem, ty tam a ty semhle...
2. Zrovna nedávno jsem si říkal, že málokdy někdo použává "špehování" v křoví apod... a ejhle Woo mi hned udělal radost a celou epizodu pěkně zpestřil... Dobře věděl že na hromádce s kalhotami je nápověda a šikovně to zahrál, že jako si tam
ty kalhoty Spencer zapomněl... v opačném případě by se totiž musel v cizích věcech přehrabovat...
3. K vlastnímu hledání imunity... nad některými záběry zůstává rozum stát... kdy někteří klacíkem hrabou do
jednolitého jílovitého břehu, kde nemůže být zakopáno nic ani omylem... Naopak může vzbudit nedůvěru fakt, že
ze všech těch lidí nakonec přece jen Spencer imunitu v té správné škvíře našel...
4.Nezahrát imunitu za Morgan může a nemusí být chyba... Jednak si i přes nápovědu Prosta nemohl být jist koho bude většinová aliance volit a jednak možná myslí už dopředu a dobře ví, že ve chvíli, kdy má jedna skupina opravdu velkou převahu.. začne to skřípat a začnou se mydlit mezi sebou... Spencer je nejen chytrý, ale i zdatný a tak může počítat s tím,
že může vyhrát několik dalších ICH a k tomu má jednu zkrytou o které (díky tomu, že ji nezahrál) nikdo neví. Kdyby to byla skupina, kterou vede jeden silný jedinec (jako Boston Rob a jeho "poddaní") tak ano, tam je těžké počítat s rozkolem, ale pokud je to skupina, kde je několik silných individualit (Tony, LJ, Kass) tak je šance, že si tito sami rozvíří klidné vody své většinové aliance...

V této řadě fandím Spencerovi, LJ, Tashe a možná i Wuovi. Nechápu, co vám na Tash vadí - na to že je tam za Brains, tak je docela dobrá i na fyzické soutěže a má navíc milý úsměv :smile:

Nefandím Kass (na to kolik jí je a čím se živí se nedokáže v rámci logické stradegie povznést nad své vlastní mindráky...)
Ostatním nefandím, ale pokud se propracují do finále, proč ne... A to že tam někdo může jen proplout (jako třeba Jeffra)
je normální... tenhle typ soutěžících totiž nemá jinou šanci, jak v takové soutěži uspět... než proplouvat a držet se správných lidí... I to může být umění... (jako třeba v případě Nathalie a její finále s Russelem H.)...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Alisch » 11 dub 2014, 10:50

Compeer: Opravdu si sedli náhodně. Před chvílí jsem to zrovna překládala a hosteska jim jasně řekla, ať si sednou, kam chtějí. Ubrousky už tam byly připravené. Kdyby to takhle bylo pouze sestříhané, už bychom o tom slyšeli na twitteru.

Docela mě ale zaujalo, co řekl včera v Know-it-alls Aras: "I'm going for a walk" je kód pro ostatní, že daná osoba jde udělat rozhovor a nemají ho tedy následovat. (Přesně to si všichni mysleli, když Spencer hledal zpočátku imunitu)
"I'm goint to the coconut grove" znamená, že si jdou odlehčit. Takže až to uslyšíte...

TomPoky
Persona non grata
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2013, 15:30

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod TomPoky » 11 dub 2014, 11:01

milan: hodnotit někoho dle toho, že píše na diskuzi co se mu líbí a ty ho nazveš retardem? tahle diskuze je o tom, psát tak, aby se Ti to líbilo? jinak ty tvoje poznámky nechápu. Dřív jsem to četl, teď Tě přeskakuju.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 11:05

Alisch píše:Docela mě ale zaujalo, co řekl včera v Know-it-alls Aras: "I'm going for a walk" je kód pro ostatní, že daná osoba jde udělat rozhovor a nemají ho tedy následovat. (Přesně to si všichni mysleli, když Spencer hledal zpočátku imunitu)
"I'm goint to the coconut grove" znamená, že si jdou odlehčit. Takže až to uslyšíte...
To len ukazuje, že Spencer o hre premýšľa a vyvracia to XtttX tézu o tom, že má len "šťastie". Inak od Arasa to vyznie vtipne, ten v S27 bol dosť času nad útesom, kde meditoval... také tie "chytré" reči, ktoré v podstate sú fajn mal aj Rupert v LAS minulú sezónu, čo som sa divil potom, že teoreticky na tom nieje zle, ako prakticky...

TomPoky z toho ako som to napísal, je cítiť iróniu ;)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 11 dub 2014, 11:13

milane je sice pěkný, že nám tu v několika poměrně dost dlouhých příspěvcích popisuješ svůj pohled na to, jak by měla podle tebe vypadat kvalitní diskuze, ale uvědom si prosím, že jsi JEDINÝ člověk na tomhle fóru, kterýmu současný stav vadí... všichni ostatní si tu spokojeně "rekapitulují", dokonce v diskuzi k minulé epizodě napsalo pár lidí svůj první příspěvek, což svědčí o tom, že jsou zkrátka lidé spokojení s tím, jak to tu je :smile: Opravdu nevidím důvod, proč by se podoba diskuze měla měnit na základě jednoho nespokojeného uživatele, ať už je to admin nebo ne... A pokud nic měnit nechceš, tak pak ale fakt nechápu těch cca 5 nebo kolik dlouhých slohů na toto téma tady :smile:

A k onomu "rekapitulování děje", co tě tak moc nebaví až irituje - pamatuješ na uživatele lakit?? Jeho příspěvky byly vždycky TOTÁLNÍ rekapitulace děje, prostě v podstatě přepsal vždycky obsah epizod... a proč ho zmiňuju - velká škoda, že si už nepamatuju v diskuzi k jaký řadě to bylo (pravděpodobně ještě na survivorwebu), ale tehdá jsi psal, že tě ty jeho příspěvky velice baví číst :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

TomPoky
Persona non grata
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2013, 15:30

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod TomPoky » 11 dub 2014, 11:25

milan píše:TomPoky z toho ako som to napísal, je cítiť iróniu ;)


Najednou je cítit ironie, protože Ti ty kecy nikdo nežere..:) chápu, škoda, že tu taky není ignorace lidí, aby se mi ty tvoje články neukazovaly.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 11:33

cypher.eu :hungry: áno áno, tie ma bavili, už len preto, že som ich čítal vždy, keď som potreboval nejak osviežiť pamäť pri premietaní deju v hlave alebo pri nejakých hodnoteniach.
K diskusiám mne nevadia ľudia čo ich píšu (nech si píše hocikto hocičo čo chce), vadí mi že píšu len to, žiadne pohľady na charaktery, ja napr. nemusím Kass, Trish, povedzme aj Tonyho a mňa by dosť bavilo čítať, čo si všíma niekto iný na týchto hráčoch, ak ich hra daného človeka baví. Uvediem príklad, ja som celkom "fanda" LJ-a a Spencera, ale tak ako som zvozil LJa za HII v min. diely, som vytkol chyby Spencerovi. Vidíš tak ako tebe vadí, že mne jedinému vadí, si vyjadril svoj názor, ako keď som ja vyjadril názor že mi to vadí. :mrgreen: (chápeme sa).
Keď si všimneš tie moje dlhé komentáre, píšem ich hlavne preto, aby sa chytali za slovíčka alebo nejaké časti z toho využili ľudia a buď s tým súhlasili alebo ma zvozili pod čiernu zem. V podstate zveličujem zámerne a kopem okolo aby to kus bolo zábavné, som taký Tony tejto diskusie :lol: V podstate čítam všetko čo sa tu napíše v diskusii, a málo kedy sa mi stáva že mám chuť na niekoho reagovať, lebo buď s tým súhlasím, alebo nemám k čomu reagovať.
cypher.eu ty ma nemáš rád lebo som spomenul Briana, priznaj sa :mrgreen:

TomPoky pozri keby som chcel si dávam pozor nato, čo napíšem a komu napíšem, ale myslím, že ma drvivá väčšina už pozná zo swebu alebo odtiaľ a vedia, že som burič :mrgreen: nemám sa prečo ani ospravedlňovať ani nič podobné... to že sa ti nechce čítať moje príspevky ti brať nemôžem, ale potom som ja väčší človek ako ty, keď si prečítam aj názory niekoho iného, kto ich má diametrálne odlišné ako ja. Možno by tu trebalo chodiť častejšie a sledovať ako sa vyjadrujem, prípadne si občas prečítať niečo odo mňa na webe, aby si vedel, ako premýšľam.

V mojom profile máš Přidat nepřítele to vyrieši tvoj problém ;)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod k.g » 11 dub 2014, 12:11



tentokrát jsem se na to s přítelkyní dívali spolu, nedovolila mě se na ty dvě superhot chicks dívat se o samotě !
.. Bohužel jsem si o to víc potvrdil, jaká ,,dilina,, Moragan je !
Morgan je prostě Morgan, je to originál, chtěl bych ji vidět v pornu, (dali bysme si trojku :D) ve filmu, potkat a zajít na pivo, ale už nikdy do SURVIVORU prosím !
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 11 dub 2014, 12:19

milan píše:cypher.eu ty ma nemáš rád lebo som spomenul Briana, priznaj sa :mrgreen:

Ale to vůbec ne! Naopak jsem rád, že jsi ho zmínil, akorát v těchto týdnech běží na Coolu Thajsko a tak by se všichni měli povinně podívat na Pana Hráče (=Brian pro nechápavé :mrgreen: )!! Kam se hrabe nějakej Tony, LJ nebo Spencer :fuck:

A k těm tvým příspěvkům - je samozřejmě každýho věc, co si myslí, jen se obávám, že tu zbytečně vyvoláš negativní emoce (viz třeba TomPoky)... na druhou stranu, jestli chceš aby tady už konečně taky jednou byly magické 4 stránky diskuze, tak je to na dobré cestě myslím si :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 12:35

cypher.eu niekto to robiť musí!

Mimochodom Brian je skvelý príklad na to ako sa má hra hrať, a Thajsko > BBB :mrgreen:

Zoberte si len to, že aké mali podmienky ohľadne pitnej vody (to denno denné plávanie niekoľko km) vs. "studňa" v posledných sériach pár metrov od tábora.
Tiež to bol líder, ktorého ale v podstate nikto nemal rád (stačilo ho vylúčiť, ale hold keď vládol aj súťažiam to je problém!) a to hral podotýkam v sérii bez skrytých imunít a myslím, že čo do série aj v drsnejších podmienkach!
Jednanie s ľuďmi, čítanie ich myslenia (Brian bol skvelý manipulátor a v mojich očiach je vyššie ako Hatch či JFP), toto chýba Tonymu, on si neskutočne serie hru tými krokmi typu " som policajt, nie som policajt, finálová 5" a podobne. Toto si Brian nikdy nedovolil a to je človek, ktorého nemá veľa hráčov rado ani v osobnom živote (čo si myslím, že takému Tonymu nehrozí, on je celkom zábavný).
+ Tie poznámky na kameru mal taký Brian fakt drsné a také "namyslené", Tony sa pokúša o niečo podobné, ale nemá to gule.
A pritom Brian (5. séria) a Tony (28. séria), už len z tohto hľadiska by mal mať Tony viac za ušami čo do stratégie. Videl v hre napr. také kapacity ako Yul, BR v dobrej forme, JFP, Cesternino, Stephen a kopec iných manipulátorov. Koho videl Brian? Hatcha? Lexa?

Áno magická 4. stranová diskusia ma láka :mrgreen:
K tomu čo píšeš ohľadne "aféry" s TomPoky, je to jeho vec, že sa uráža (za úplne niekoho iného), pritom keby ma radšej zničil protiargumentami by spravil lepšie :mrgreen: (tak ako ty s tými rekapituláciami).
Ale hold nasledovníci Jeffa Probsta vidia len jednu cestu... :mrgreen: Všetci mi tu píšu, že som "jediný kritik" ale v podstate žiadne "pre" argumenty neuviedli v čom sa vlastne mýlim, a teraz do mňa! :fight:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

BaggioR10
Příspěvky: 11
Registrován: 07 bře 2014, 12:59
Nejoblíbenější série: Cook islands
Nejoblibenější hráči: Amanda, Ozzy, Eliza, Sierra, Rob a Amber, Marcus, Rich, Elisabeth
Nejméně oblíbené série: Fiji

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod BaggioR10 » 11 dub 2014, 15:37

Milane beru to od tebe jako vtip. Píšu přes tablet. Ale uznávám, že někdy toho mám po shlédnutí dílu na srdci tolik až to může působit chaoticky. Jinak IQ mám 120. Ještě se zmíním k dějové linii: V Solaně už teď proběhne boj o moc, což odnese jeden z jejích členů (Tony). V následujícím díle přijde pokus o vyřazení Spencera, který se zachrání imunitou a půjde další člen Solany (Jefra) a následně přeběhne Kass zpátky. Rád bych se mýlil, ale vše tomu nasvědčuje.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 15:46

BaggioR10 píše:Silně spoileroidní rozhovor se Sarah (fakt krá..) + poslední vypadnuvší + prewiev na další epizodu + Spencerova imunita + jako dovršení všeho článek o ponderose.

milan píše:čítam si už 5x čo si napísal, a tie posledné vety s "+" sú dosť komické.

hej bolo to tak myslené ako píšeš, ale stále nechápem článok o Ponderose a tie veci ohľadne preview a Spencerovej imunite, ktoré si písal, vieme zo skúsenosti, že tieto strihy sú dosť chaotické a neviem ani o akom článku k Ponderose píšeš, o žiadnom neviem kde by sa to spomínalo, myslíš rozhovor so Sarah (teda po jej návrate domov a po tom čo vypadla v diely?), lebo ja fakt neviem o čom píšeš, rozhovor z Ponderosy som nevidel nikde. A to sa snažím zachytávať rozhovory vypadnutých čo prekladá miky a potom sledujem ešte Parvati a Cesternina. Preto bola tá poznámka k tej reakcii na tvoj príspevok, nedáva mi to zmysel, ak môžeš hoď mi tu link. :hungry:
Tá tvoja dejová línia je na základe toho čo si písal? Teda preview na budúci diel? Lebo ver, či nie je to ojeb zo strany produkcie aby nalákali, napr. na tento diel čo sme videli teraz, bol preview ako má Woo pred sebou clue (on ju aj mal), no réžia nám neukázala v preview, ako sa k nej dostal, dokonca nás nechali v pomykove s tým, že pôjde možno o "mocný" idol.
Práve že si myslím, že Jefra sa dostane do finále, už len preto, že je voľný hlas, ak jej odstrelia LJa tak sa k niekomu pridá. To dievča nemá nato niečo vymyslieť, čo možno nieje ani na jej škodu, lebo teraz po sebe pôjdu "borci". V takýchto situáciach väčšinou slabší hráči ovládnu hru (Lisa v S25 napr., či Dawn v S26).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

BaggioR10
Příspěvky: 11
Registrován: 07 bře 2014, 12:59
Nejoblíbenější série: Cook islands
Nejoblibenější hráči: Amanda, Ozzy, Eliza, Sierra, Rob a Amber, Marcus, Rich, Elisabeth
Nejméně oblíbené série: Fiji

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod BaggioR10 » 11 dub 2014, 16:18

Pro Milana

Aha o tohle jde. :) Takže jsi to nepochopil. Ty plusy signalizovaly moje myšlenkové pochody. Nic v tom nehledej. Článek o Ponderose myslím tady na webu, vlastně to je jen video. Co se týká nastíněné dějové linie - ano myslím si to právě na základě toho o čem jsem psal prve.

[spoiler]Jde o rozhovor Sarah s Gordonem po vyřazní.

Sarah: já, Morgan, Jefra a Trish jsme největší kamarádky po hře. Nejdřív jsem si jenom říkal jakej je to paradox, že někteří lidé jsou ve hře rivalové a v reálu si rozumí, ale po vypadnutí Morgan a nadpisu podívejte se ja se žije v Ponderose mi to najednou seplo kde se tak dobře skamarádili. Myslím, že to vylučuje Jefřinu účast ve finále, neboť se Sarah se předtím ve hře minuly.[/spoiler]
Možná jsem jenom paranoidní, vlastně v to doufám. :D

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod miky253 » 11 dub 2014, 16:47

Tak ať se dostaneme na 4 stránky, taky něco málo napíšu :mrgreen:
Tasha mi je celkem sympatické, ačkoliv jako hráčka se těžko hodnotí, když vlastně nic nepředvedla (celkem paradox, když to byla právě ona, kdo se v první epizodě rozčiloval, ať jdou lidi místo sezení v přístřešku hrát Survivora). Jak koukám na její edit, tak nejspíš do finále nedojde, protože na to je až moc neviditelná a počítám, že pořádný prostor na kameře dostane až v díle, ve kterém vyletí.
Jeremiah je vlastně to samé jako Tasha, ale v mužské verzi. Zatímco v kmeni Beauty dostával na kameře nějaký ten prostor a po promíchání kmenů vinou Tonyho a jeho triku s nápovědou byl na kameře taky, po sloučení je totálně neviditelný. Nejvíc mě baví číst na sucks diskuze k dalším epizodám Survivora, kde ho lidi už několikrát tipovali na vyřazení a teď už se shodli na tom, že vypadne, až to nebude nikdo čekat :D Ale nesouhlasím tady s milanem, který psal, že čeká podraz na nějakého alfa-samce jako třeba Jeremiah. Nemyslím si, že vyloučení Jeremiaha by byl podraz, jelikož je v menšinové alianci a navíc fyzická hrozba, takže jeho vyloučení by bylo logické a i on sám s tím musí počítat.
Spencer je už od začátku můj favorit. Je na tom velice dobře fyzicky, navíc mu to myslí a z kmene Brains byl snad jediný ve svém kmeni právem. Tentokrát to sice trochu zadrbal s tím, když si nechal ukrást nápovědu, ale naštěstí to pro něho dobře dopadlo a myslím si, že zdaleka není v tak špatné pozici, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jednak už je pomalu čas (což bylo naznačeno i v ukázkách na další díl), aby se ta většinová aliance začala obracet proti sobě a navíc má v kapse HII. Paradoxně je mu tady docela často vyčítáno, že HII nezahrál, ačkoliv většina těch lidí minule nadávala na to, že HII zahrál LJ. Přitom to byly celkem podobné případy. Ale celkem chápu, proč si Spencer HII nechal, protože on se snaží hrát a v jeho případě by ty tři dny navíc, které tímhle má k dobru (pokud se nenechá vyloučit s HII v kapse) mohly hrát důležitou roli a pokud po sobě příště opravdu Tony a spol. půjdou, tak právě Spencer je tím typem člověka, který by toho mohl využít ve svůj prospěch.
Kass je prostě totálně mimo. Velice mi připomíná Sugar, která taky hrála podle emocí a ne hlavou a taky na to ve finále dost dojela. Kass o sobě tvrdila, že je super mastermind, ale to by do toho nesměla tahat emoce. Vždyť teď sama o Morgan prohlásila, že je to vhodný člověk do finále a následně ji vyřadila. Co to je za logiku? A pokud jde o to, co předvedla minule, tak se tu objevují názory, že pořád voláme po velkých krocích a když ho někde předvedl, tak na něho pliveme. Já se ptám, kde ten veký krok je? Za velký krok považuji něco, čím člověk výrazně zlepší svou pozici ve hře a to v tomhle případě nevidím. Kass se přesunula ze dna jedné aliance na dno druhé aliance, ve které navíc nemá žádné vztahy, takže má ještě horší pozici a navíc si odstřelila už teď minimálně dva hlasy v porotě (těžko čekat, že by od Sarah nebo Morgan dostala hlas). Velkým krokem by pro mě minule bylo vyloučení Jefry, protože pak bych smeknul před tím, kdo tohle vymyslel a trefil se tak dobře, že zároveň vyřadil ze hry dvě HII. Ale to, co předvedla Kass byla blbost, jako udělal třeba Cochran, který na to taky doplatil.
Tony Nelíbí se mi, jak ho produkce občas až nuceně tlačí do pozice, že musí o všem kecat, ačkoliv se ho to ani moc netýká. Pořád ho mám docela rád, protože hraje a nebojí se být viděn, ale jak tu někdo psal (tuším, že to byla Alisch, ale nechce se mi to hledat), neumí se držet v pozadí, takže si taky myslím, že nevydrží jen nudně vyhazovat členy menšinové aliance a bude chtít hrát, takže buď příště vyhodí nějakého silného hráče, nebo půjde domů on sám.
LJ mě opět překvapil tím, jak dal skládačku. Skládačky mu zatím jdou skvěle, je sympatický, myslí mu to a společně se Spencerem je to můj největší favorit. Navíc narozdíl od Tonyho pozná, kdy je zbytečné tlačit na pilu a teď trochu v pozadí vyčkává.
Woo se taky konečně ukázal na kameře. Líbilo se mi, že jako jediného ho napadlo, že by mohl mít Spencer nápovědu k HII a sledoval ho. Jinak je to sice sympaťák a hru si užívá, ale až na to sledování Spencera jsem u něho zatím neviděl žádnou strategii.
Trish O ní se mi psát neche, takže jen stručně. Zatím jí bohužel není zas tak moc za co kritizovat, protože žádnou vyloženou blbost neudělala a navíc má kladné body za to, jak minule zapůsobila na Kass. Ale co je to platné, když stačí, aby se zasmála a otevírá se mi kudla v kapse?
Jefra... Kdo to je? :? Úplně zbytečné křoví, které má fanoušky jen díky vzhledu. Co se ale týče nějaké hry, je úplně nulová. Hrát takhle nějaká ježibaba, tak je pod palbou kritiky, ale Jefře to bohužel dost lidí odpustí kvůli hezkému obličeji. Vždyť to i třeba Sherri v Caramoanu předvedla lepší hru než Jefra...
Snad jsem udělal milanovi radost ;)

BaggioR10: Tohle mě taky napadlo, ale myslím si, že Jefřinu účast ve finále to nevylučuje, protože je tam důležité, že jsou to kamarádky po hře a ne ze hry.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 17:10

miky253 :idea: presne takto som to myslel a bol by som ochotný sa pod to aj podpísať, hlavne tu Kass si vystihol, min. by som dodal, že byť na konci jednej (prvej) aliancie je väčšinou lepšie, ako byť prebehlík (ono sa toho človek ani nezbaví viď Candice, Cochran, Penner, dokonca aj v návratoch im to vyčítali). A prečo? Ak prebehnete automaticky strácate sympatie svojich ex-spoluhráčov z aliancie, ktorým skazíte hru, je to neférové, ja viem, lebo by sa mali nad hru povzniesť, pritom ak by bola v pôvodnej aliancii mohla čakať na problémy, ktoré by sa tam vyskytli, tých ľudí (ani v jednej z tých dvoch aliancií) vlastne nič nespája, sú to zlepence, ktoré sa dali dokopy pre okolnosti twistu (premiešanie). VEĽKÉ KROKY JE NAJLEPŠIE ROBIŤ PRI STAVE 7 ALEBO 5.

Neviem či si niekto všimol, ale napíšem to ja, divil som sa, že predtým kmeňovú radu prežila Sarah a nie Alexis, a napíšem aj prečo... Sarah bola jediná zo svojho pôvodného kmeňa, mohlo sa teoreticky predpokladať že prebehne (čo mohla taká Kass využiť pri argumentácii a) ako sa jej zbaviť ak jej vadila a neverila jej, b) vyhnúť sa tomu stresu ohľadne zlúčenia).
Pri Alexis by boli väčšie šance, že ostane pri Jeremiahovi. Sarah si tak či onak predĺžila hru len o 1 miesto vyššie v poradí, pritom taká Alexis mohla vďaka účasti "zabezpečiť" min. to, že by Kass neprebehla = nemala by potrebu to spraviť. Je to samozrejme len teória, ale nevraživosť Sarah a Kass bola podľa mňa už skôr, a neprehĺbila sa len tak z dňa na deň.

Reálne by bola aliancia 3+3 = 6, čo je vždy lepšie ako 3+2+1.
Druhá aliancia je v stave 3+2, a fakt si nemyslím, žeby došlo nato, žeby sa Beauty spojili (3+2) keďže Morgan nebola nikdy nejakým "stavebným" kameňom aliancie, a ak by nebol twist a išli na TC tak by najskôr aj letela, keďže tam boli dvojice dané.

Tu aj vidno aký veľký (negatívny) vplyv malo premiešanie (ktoré bolo zlé) z hľadiska toho, ako sa kto dostal do kmeňov, z "dna" sa mozočky dostali na vrchol, zatiaľ vypadávajú zástupcovia "silných" kmeňov, ktoré pred twistom dominovali.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

BaggioR10
Příspěvky: 11
Registrován: 07 bře 2014, 12:59
Nejoblíbenější série: Cook islands
Nejoblibenější hráči: Amanda, Ozzy, Eliza, Sierra, Rob a Amber, Marcus, Rich, Elisabeth
Nejméně oblíbené série: Fiji

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod BaggioR10 » 11 dub 2014, 19:17

Miky 253 každého vkus. Mně teda Jefra nepřijde zbytečná ve hře, dává tomu krásu (nyní už jediná hezká holka ve hře), jemnost a čisté emoce. Mně teda mnohem víc vadí ty zástupy afektovaných američanek co si o sobě myslí bůhví co a melou a melou a melou. A její hra? Jako jo občas si řeknu holka tak zvedni už zadek, ale jinak co bys od ní chtěl vidět aby kecala na kameru kdo má vypadnout, chovala se arogantně a byla napnutá a vydřená ze hry tak že se nedokáže ani usmát jako nám to předvádí Spencer, kterého navíc protěžuje produkce? Děkuji nechci. S holkama měla skvělé vztahy, jako jediná má pevné pouto s LJem, který je na rozdíl od Spencera přirozeně charismatický a vůdčí typ. V soutěžích Jefra neni špatná, nejdou jí ty silové to je jasné, ale ro už by to nebyla ta milá křehká dívka, jinak potápění zvládla v pohodě a teď když je každej sám za sebe tak bojuje a nevypadává mezi prvníma. No a hlasování - hned na začátku se stalo pevnou členkou silné aliance a zradit jí na první kmenovce by byl nesmysl, naopak udržela jeremiaha na jejich straně proti Briceovi. Pak dohodla s Trish hlasování pro Cliffa. Jednou byla málem vyřazena, ale upřímně to že budou hlasovat pro ní nečekal nikdo. Na Alexis měla vliv, škoda že ta vypadla před sloučením. Buď rád že na to nekouká každej stejně, fandit všici stejným lidem tak je to nuda.

[spoiler]Ještě k tomu kamarádství po hře: Ty holky žijou stovky mil od sebe, vážně myslíš, že přijedou domu a začnou si psát jako nej kámošky přesto že ve hře se potkávaly jenom sporadicky? Já to spíš viďím na pořádně zábavnou dámskou jízdu v ponderose. :D[/spoiler]

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod miky253 » 11 dub 2014, 20:03

milan píše:Neviem či si niekto všimol, ale napíšem to ja, divil som sa, že predtým kmeňovú radu prežila Sarah a nie Alexis, a napíšem aj prečo... Sarah bola jediná zo svojho pôvodného kmeňa, mohlo sa teoreticky predpokladať že prebehne (čo mohla taká Kass využiť pri argumentácii a) ako sa jej zbaviť ak jej vadila a neverila jej, b) vyhnúť sa tomu stresu ohľadne zlúčenia).

Myslím, že Sarah nakonec právě to, že byla sama, pomohlo, protože nikdo nevěděl, jaké byly v kmeni Brains vztahy a jediné informace měli právě od Sarah, která se po Tonyho řvaní "top five" dušovala, že s Tonym spolupracovat nebude, zatímco Alexis nabízela, že má spojenectví s Jefrou, což ale bylo dvojsečné, protože stejně jako Alexis Jefru mohla přetáhnout i Jefra Alexis.

BaggioR10 Samozřejmě by byla nuda, kdyby všichni měli stejný názor, ale Jefra nedělá vážně vůbec nic kromě toho, že se hezky tváří. A vzhledem k tomu, že tohle není Miss ale Survivor, tak nevím, proč bych z toho měl být na větvi. Jeden příklad z této epizody. Když Tony a LJ luštili nápovědu a Tony prohlásil, že ví, kde HII je, Jefra z přístřešku pronesla něco o tom, ať pro to teda dojdou. A oprav mě, jestli se pletu, ale když všichni pobíhali a hledali HII, nezdá se mi, že bych tam viděl Jefru. Co asi dělala? Neseděla náhodou vesele dál s Trish v přístřešku? Tohle z mého pohledu dost jasně ukazuje, že se jen veze a spoléhá na to, že za ní všechno udělají ostatní. A z toho vážně na větvi nebudu.

[spoiler]A co se té Ponderosy týče, nejsem si teď úplně jistý, ale mám dojem, že po finálové kmenovce ještě soutěžící pár dní zůstávají na místě, takže klidně mohly řádit až po finále (ačkoliv osobně nevěřím, že Jefra do finále dojde).[/spoiler]
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 20:05

BaggioR10 píše:[spoiler]Ještě k tomu kamarádství po hře: Ty holky žijou stovky mil od sebe, vážně myslíš, že přijedou domu a začnou si psát jako nej kámošky přesto že ve hře se potkávaly jenom sporadicky? Já to spíš viďím na pořádně zábavnou dámskou jízdu v ponderose. :D[/spoiler]
Kat + Kim + Chelsea + Alicia :mrgreen: Christa + Sandra
Kat má dokonca vzťah na diaľku s Haydenom... v U.S. pri leteckej doprave, ktorá tam je na vysokej úrovni to nieje nič nezvyčajné, v piatok odletíš, v sobotu žúrka, v nedeľu naspäť... :mrgreen:

miky253 keď to píšeš z tohto uhla pohľadu dáva to tiež zmysel, ale mne osobne by práve Alexis prišla "dôveryhodnejšia", už len preto, že Sarah bola docela tlč huba (si spomeň ako povedala, že Trish zobrala ryžu namiesto clue, čim "podrezala" v očiach ľudí Morgan).

K Jefre, to je podobný príklad ako v každej sérii nejaká baba s rovnakým štýlom "hry" a tváričkou, toho anjelika z nej robí produkcia, ak by chceli mohli tam dať pokojne iné zábery (Sugar sa vyjadrila, že v HvV z nej "plačka" spravili zámerne aj ten "príbeh" o nej a Colbym bol vytrhnutý z kontextu), neverím, že celý čas sa ovláda a pretvaruje. To že má "preťažovaný" edit Spencer, je hlavne zapríčinené tým, že má terč na chrbte, ono tá Jefra je taká Sarah z Markéz, či Semhar zo South Pacific. Mňa fakt dostalo, že napísala Morgan na pergamen "Queen", čo malo byť ironické ohľadne toho, že ju obskakovali, pritom Jefra ďaleko od nej neušla a práve Miss ("Queen") mi prišla Jefra. Niekde v prvých dieloch sa dokonca písalo, že je najmenej výrazná z kmeňa a veľké sklamanie (neviem presne kto to písal, ale bol to buď prvý alebo druhý diel), ja som zmenu u nej ani nevidel za ten čas. Ohľadne tej imunity, ak ide niekomu o krk tak ide hľadať, taký chaos sme videli napr. v Samoe.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod honzavohralik » 11 dub 2014, 20:10

Tahle epizody byla nudná, dokonce jsem ani včera necítil nutkání sem něco napsat po jejím shlédnutí, takže si to snad ještě budu pamatovat. Jinak asi se budu opakovat, ale zásadně nečtu příspěvky ostatních před tím svým, protože se nechci dát ovlivnit. Možná je to kravina. :D

Celá epizoda mě držela v napětí a čekání na obrovský blindside a pak najednou - Morgan. TC oblíbenost epizody ovlivní hodně. Je pravda, že fandit Morgan a doufat, že udělá nějaký velký krok asi cenu nemělo, ale tak každý z nás ví, že komu se nefandí kvůli znalostem se fandí aspoň pro vzhled. Přijde mi, až neuvěřitelné jak jsou střihači idiotsky schopní vykreslit jednoho hráče během jedné epizody v úplně jiného člověka, Morgan byla určitě líná, už dříve, ale až v téhle epizodě to pořádně ukázali. Myslím, že Morgan jen čekala a čekala na velký krok a šla s proudem a nakonec jí proud smetl, kdyby se dostala dál, možná bychom se něčeho dočkali. V jejím postavení (bez idolu + ani nevěděla, že Spencer idol má, aby jí ho dal), asi nic jiného než obhajobu na TC dělat nemohla. Bye, bye Morgan. :(

Co se týče Spencera a jeho imunity, přijde mi HODNĚ podezřelé, že zrovna ON si sedl zrovna k tomu stolu a zrovna on si vzal ubrousek s nápovědou pro skrytou imunitu. Může to být náhoda, ale až moc velká. Podle mě jí měl zahrát, měl to risknout a dát jí na někoho z aliance, ne spoléhat na Kass, která si v tomto díle zatloukla poslední hřebík do své rakve na hřbitově Odepsaných hráčů Survivora. Její strategie (pokud nějaká je), přijde mi, že hlasuje jen pro ty, kteří jí ublíží, je na hovno. Pokud by se zázračně dostala do finále (její osud vypadá spíš jako Cochranův v S23), kdo pro ní bude hlasovat, když bude většinu poroty tvořit její spojenectví, které zradila? Vyžebrala by maximálně 1 hlas a to od někoho jako Trish, kdyby byla v porotě.

Jefra, už minule jsem se modlil ať vyletí. Asi nejméně schopný člověk ve hře, nepřijde mi, že by v táboře něco dělala a ona tam bude tvrdit, jak Morgan jen dřepí na zadku. Jestli překvapí? Asi těžko, leda tak, kdyby sí jí s Kass vzal do finále třeba Tony nebo LJ a bylo to byl jako RI znovu dokola. Neuvěřitelně mě naštval Woo, neměl jsem ho rád, nechápu lidi, co mu fandí. Je největší fanoušek Survivora a kromě trapnýho ukradení nápovědy, neudělal nic. Umí leda tak, skákat z potápějící se lodi, kde nedávno nechal Cliffa a Lindsey.

Co se týče další epizody. Je mi jasné na 1000000%, že půjde Spencer x Tasha x Jeremiah (pokud nezahrají imunitu), to trapné promo, vám přímo říká, kdo vypadne a oni vždycky dají do proma, náznak něčeho, co se nakonec nestane.
Byl bych rád, kdyby se do hry více zapojili Tasha a Jeremiah, možná i Jefra, ale tam přestávám doufat. Myslím, že alespoň první dva nejsou slabí hráči, jen pořád čekají jako Morgan.

Moji favoriti, jsou nyní: Spencer, Tasha a LJ a přeju si, aby vypadl někdo z trojice Jefra, Kass a Woo.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů