S28 - Cagayan - EP07

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod EdBrush » 10 dub 2014, 07:23

Během tohodle dílu jsem několikrát nevěřícně kroutil hlavou a taky jsem se dlouho tak nepobavil.
Tady si musel snad i ten ten největší ignorant uvědomit, jak produkce protěžuje některý hráče (resp. výrazně napomáhá). Jaká náhoda, kdo dostal nápovědu, Probst snažící se hodně hard zviklat lidi ze silnějěí aliance a nechat je se nějak prokecnout...

Při tribalu mě zase dostaly některý výroky, hlavně Morgan. Konečně se naplno projevila i během celýho dílu. Byla tam celou dobu jako křoví, na který se mi dobře koukalo, ale ona je vlastně hrozná dylinka. Srovnávat se s Kass ve stylu "I have always been cuter than her" je takový....hmm zvláštní :D a pak po IC hned se chtít vyhodit Kass, která byla v tu chvíli jejich jediná šance...alespoň, že tam je ten Spencer a vysvětlil jí to. To tam fakt nikdo jinej nepoužívá mozek? Její ksichtění ale bude dost chybět :mrgreen: Na druhou stranu Spencer génius si nechá nápovědu v kalhotách...Woo ho libově pozmrdil :D (bych do něj neřekl do Liu Kanga - vypadá tak hodně) a závod o imunitu byl hodně srandovní. Celkem mě ale znervózňuje, že super HII pořád nic...vypadá to, že se objeví až dost pozdě aka free ticket do finale. Ale jsem rád, že HII má teď Spencer, doufám, že nějak rozbije trio LJ, Tony, Trish. Kdyby ji nenašel, asi by letěl...kdyby teda nevyhrál IC. IC musela být dost nepříjemná, chtěl bych vidět, jak se jim chodilo druhej den po hodině a půl s našponovanejma nohama. Spencera jsem na tohle netipoval, takže :idea:

Vyloučení Morgan bylo ale imho netaktický, protože vypadala jako ideální soupeř do finále ve stylu Natalie v S22. Docela tak propásli hodně dobrou příležitost zbavit se Tashi, která bude určitě ještě dost vidět.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 10 dub 2014, 10:27

Hodně zvláštní díl, stalo se toho spoustu, ale ve výsledku vlastně nic extra

Ok, nejdřív bych začal soutěží o odměnu - cítím se hrozně trapně, když má Jeff skoro orgasmus při popisu "best reward so far", já čekám odpoledne na luxusní jachtě nebo tak něco a ona z toho vyleze grilovačka v nějakým narychlo postaveným bungalovu :-? Já vím, že by mě to nemělo v 28. řadě už překvapovat, ale prostě fakt nemůžu z toho, jak to Jeff vynáší do nebes

Jinak ohledně HII - velké zklamání!!! Zajímalo by mě, jestli ty ubrousky s nápovědou byly na stole ještě než si přisedli soutěžící, nebo je přinesli až pak a tím pádem by měl Spencer velkou podporu ze zákulisí pořadu (což by nebylo poprvé, viz články na tohle téma)... Celá situace pak kolem Wooa a Spencera byla hodně směšná a trochu dětinská, hned jsem si vzpomněl na Amandu a Danielle a jejich přetahování se o nápovědu v HvV :mrgreen:

Imunitu nakonec našel Spencer a moc teda nechápu, že je to normální HII - neměl mít náhodou "special powers"?! Něco mi uniklo??

Všemi milovaná Morgan se nám během epizody hezky vybarvila, korunku tomu nasadila těma kecama na kmenovce :heat: Naprosto ideální člověk do finále... ale musím uznat, že zábavnější bude sledovat boj alfasamců, než mít teď zbytek epizod jednoho vůdce a zbytek ovečky (zdravím season 22)

Kass s každým dílem víc a víc dokazuje, jak je zahořklá, ublížená a s pocitem nedoceněnosti - ideál do finále? Uvidíme
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Alisch » 10 dub 2014, 10:34

Než to všechno strávím, tak mám dvě hlavní poznámky:
1) To si Kass vždycky musí vybrat někoho, koho nesnáší? Nejdřív Sarah, teď Morgan. Kdo to bude příště, Jefra?
2) Spencer našel normální imunitu. Tak mě napadlo, jestli Tyler Perry idol opravdu fyzicky existuje. I když by bylo trochu moc, kdyby jen oznámili, že někde plave extrasilná imunita, aniž by opravdu byla puštěna do oběhu.

Ad. upoutávka na příští epizodu: Přesně tohle jsem čekala

BaggioR10
Příspěvky: 11
Registrován: 07 bře 2014, 12:59
Nejoblíbenější série: Cook islands
Nejoblibenější hráči: Amanda, Ozzy, Eliza, Sierra, Rob a Amber, Marcus, Rich, Elisabeth
Nejméně oblíbené série: Fiji

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod BaggioR10 » 10 dub 2014, 11:07

Dneska další zábavnej díl, hlavně Woo jak špehoval Spencera a vzal mu nápovědu. :D Morgan je svým způsobem škoda - vzhled, yle jinak nepředvedla nic. Mám pocit, že příště půjde Tony, ale už by sakra mohla vypadnout Tash Kass nebo Trish, tyhle ženský fakt až do konce sledovat nechceš. Co mi vadí, je způsob jakým Probst rozebírá na kmenových radách úplně každej detail možných strategií ve hře a to že kmen Brains se už dvakrát nahlas bavil o tom koho vyřadit, to tam nepatří, to neni konference a divák nemá slyšet všechno. My chceme tajemství. Jinak 1000 a 1 pokus jak dostat Spencera do finále je fakt trapas. Jestli na to má, tak žádnou pomoc nepotřebuje.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod torciollo » 10 dub 2014, 11:08

..... :boobs: :( :(


cypher.eu píše:cítím se hrozně trapně, když má Jeff skoro orgasmus při popisu "best reward so far", já čekám odpoledne na luxusní jachtě nebo tak něco a ona z toho vyleze grilovačka v nějakým narychlo postaveným bungalovu :-? Já vím, že by mě to nemělo v 28. řadě už překvapovat, ale prostě fakt nemůžu z toho, jak to Jeff vynáší do nebes

Tak na jeho obranu říkal snad "best reward so far in this season" ne? A to asi odpovídalo, nicméně výlet trskáčem to fakt není no :D ...kde jsou ty časy...

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod czisa » 10 dub 2014, 12:19

baggio- proč ti vadí tasha a ne taková jefra, která tam dělá stejně velké eňo jako morgan, na kterou se dalo aspon dívat??? a ještě to jefrino "hold my hand, i am nervouuus!.... you are kidding, hihihi!" na facku! :cry:

spencer měl buď více štěstí jak rozumu, nebo mu fakt hezky produkce pomohla. no nicméně se to dobře zkomplikoval- woo je malý asijský zmetek! a samozřejmě- vidět "polonahého" spencera, made my day! :D :love:

a probst říkal best reward of season, bo tak, s čímž bych teda souhlasila. :D
taky myslím, že by udělali líp, kdyby vyrazili tashu, ale zase jim zjevně mozek zastínily emoce, tak letěly prsa. :(

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 10 dub 2014, 12:36

Jop, špatně jsem se vyjádřil, samozřejmě tu odměnu Jeff komentoval vzhledem k téhle řadě, ale mě bylo fakt trapně z toho, jak tu obyčejnou grilovačku vynášel do nebes jak kdyby to bylo bůhví co za zážitek :-? Plavání s velrybama (nebo co to bylo za ryby) myslím ve Filipínách, to byla odměna hodna takovejch keců, jaký Probst měl před i během dnešní soutěže...

Jinak souhlas že měla jít spíš Tasha, ale obávali se, že by na ní mohl být zahrán HII, popř. že ho sama mohla najít.... taková Morgan by ho těžko měla
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod brninho » 10 dub 2014, 13:20

To byl další typicky rozporuplnej díl rozporuplné série...Bavil jsem se, ale spíš jsem kroutil hlavou než uznale pokyvoval.
- RC byla dobrá, nápaditá, bavil jsem se
- Odměna...Sakra jsou tam 4 z bývalýho beauty a aspoň se nepokusí řečma typu "obnovme bývalá spojenectví a s pomocí Spencera a Tashi to dotáhněme na závěr" přetáhnout LJe a Jefru? Asi by to stejně vyšlo vniveč, ale aspoň se pokusit...
- Hon na HII mě bavil (a poprvé mě pobavil i Woo), a když Spencer zavětřil něco zabalenýho, skoro jsem vyletěl ze židle, jak jsem byl nadšenej. Střih. Normal idol...Myslím, že zbytečný, jeden s tím údajným special power je podle mě dost
- všimli jste si, že vynechali 21. den úplně? 20. den byla reward a HII hledání a pak hned 22. den IC...ze článků, rozhovorů atd. je jasný, že 80 % času v campu je nuda, ale aspoň stopové informování o něčem podstatnějším z každýho dne by bylo záhodno...
- se Spencerovou výhrou v IC jsem věřil v dobrou kmenovku se zahraným HII, byla na to podle mě ideální příležitost
- TC: Probst se snažil a vůbec mu to nezazlívám, poukazování na Morgan, jako možnou vyloučenou, signál ke Spencerovi s HII, poukazování na nestabilní Kass, třeba by mohla flipnout znovu...Spencer to podle mě měl zahrát, není blbej, mohl to naznačování pochopit, docela by mě zajímal názor ostatních: zajistit si jistotu i na příští kmenovce, i když to z dlouhodobýho hlediska nemusí nic znamenat nebo to zkusit, zahrát za někoho, trošku zamíchat kartama a třeba se dostat zas na koně?
- Odchod Morgan mě po tom, co se celkem vybarvila mrzel jen z pohledu toho, že odchází další člen té "lepší" strany, jinak přiznávám, že jsem byl celkem naivní, když jsem na základě pár jejich dobrých keců v prvních dílech věřil, že to může být dobrá hráčka a materiál do nějaké další řady- není.
edit: no, trošku mě Morgan obměkčila na Ponderose, pořád ji mám rád :D http://www.youtube.com/watch?v=uVcPqLmXVLM
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod hozu » 10 dub 2014, 14:18

Taky si myslím, že ten HII měl Spencer odehrát. Příští týden už se budou dát dělit hlasy, takže pokud nenajde někdo tu přesílenou HII, tak nás asi čeká pěkná rutina (Těm ukázkám nevěřím ani za mák :D ). Takto to prostě mohl risknout a třeba by to vyšlo. Sestřih TC sice odkazoval na Morgan, ale čert ví, co tam ještě všechno během toho večera padlo.
Jinak s tou nápovědou. Celá ta ubrousková schovávačka nebyla asi nejlépe provedená, ale není to v show poprvé. Ale měli to spíš dát na místo pro všechny. Věřím, že to mohla být náhoda, kam si kdo zrovna sedne, ale působilo to vážně podezřele.
Hledání HII byla asi největší zábava dílu...no byl jsem rád, že skončila Spencerovi v rukou. Stále je to můj favorit této série, ačkoliv jeho působení počítám tak v řádu 1-2 epizod.
Překvapila mě další výdržovka na IC, ale mám tyto soutěže rád. Tuším snad nešlo ani o žádnou recyklaci, takže rozhodně plus.
Woo mi už celkem leze na nervy, ale musím uznat, že část s nápovědou se mu celkem povedla.

favoriti po sedmé části: Spencer (Tasha)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Rumcays
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2014, 15:05

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Rumcays » 10 dub 2014, 15:35

těšim se na Morgan v Ponderose :eee: a co se týče nápovědy k ,,supersymbolu´´ tak ji produkce mohla vpravit do hry víc sofistikovaně, aby si pak fanoušek nemusel myslet, že je průběh hry až tolik moc ovlivněnej.. ale jinak mě tahle část hry vždycky strašně baví, páč nemám ani šajnu jak to bude dál... 8)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod miky253 » 10 dub 2014, 16:10

Po minulé epizodě jsem Morgan konečně začal trochu fandit a ona se hned ukázala jako blbka, která si to nezaslouží. Nevadí mi, že letěla, protože když se budu chtít koukat na prsatý holky, pustím si něco jiného než Survivora. :fuck:
RC byla povedená, odměna ušla, ale souhlasím, že Probst kolem odměny dělal zbytečný humbuk.
Co se nápovědy k HII týče, těžko říct, jestli už tam ležela, nebo ji produkce Spencerovi podstrčila, ale každopádně to nebylo poprvé,(viz Parvati v HvV) co nápovědu předali takhle. Woo se Spencerem dobře vyjebal a abych pravdu řekl, když se začal poprvé výrazněji projevovat na kameru, myslel jsem, že tu imunitu najde on. Nakonec ji k mé radosti našel Spencer, ale bohužel to byla jen obyčejná HII, takže jak už někdo napsal, ta speciální bude v podstatě volnou vstupenkou do finále. Snad bude alespoň omezená v tom, že půjde použít třeba nejpozději v top6.
IC se mi líbila a překvapilo mě, že vydržel nejdéle Spencer :idea:
Co se TC týče, tak jak už jsem psal, vyloučení Morgan mi nijak nevadilo, ačkoliv radši bych viděl odcházet Trish, Kass, nebo Jefru. Jestli měl Spencer zahrát HII? Těžko říct, protože mohl vyhodit Tonyho, ale zároveň by pořád byli v početní nevýhodě, takže by dost možná příště šel on. A na druhou stranu zase vyloučení Tonyho mohlo rozbít hlavní hnací sílu celé té aliance, která se tak mohla rozpadnout. Ale vzhledem k tomu, jak málo z celkového dění vidíme, tak těžko hodnotit. Třeba měl Spencer naprosto logické důvody, proč HII nezahrát.
hozu píše:Příští týden už se budou dát dělit hlasy, takže pokud nenajde někdo tu přesílenou HII, tak nás asi čeká pěkná rutina (Těm ukázkám nevěřím ani za mák :D )

Rutiny bych se nebál. Stačí, aby třeba Jefra naštvala Kass a bude po dělení hlasů :mrgreen:

edit: Tak podlo toho, co tvrdí Probst, nápověda byla umístěná už před příchodem soutěžících, takže byla jen náhoda, že si tam sednul Spencer. Několikrát se prý už stalo i to, že soutěžící nápovědu vůbec nenašli.
A toto Prosbst prohlásil o další epizodě (radši to dám do spoileru) [spoiler]In a season that has already flipped quite a few times — the game gets even more wicked. The message after the next tribal is — no, really… you can’t trust anybody![/spoiler]
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod torciollo » 10 dub 2014, 16:58

Rumcays píše:co se týče nápovědy k ,,supersymbolu´´ tak ji produkce mohla vpravit do hry víc sofistikovaně, aby si pak fanoušek nemusel myslet, že je průběh hry až tolik moc ovlivněnej...

Žádná nápověda k "supersymbolu" ve hře zatím není, todle byl normální HII...

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod k.g » 10 dub 2014, 16:59

Díl rozhodně stál za hodinu mého času, až do kmenovky jsem se neskutečně bavil, ale tentokrát kmenovka byla taká průměrná.. Přál jsem si aby Spencer vytáhl imunitu z kapse a dal si ji na krk (aby měl dvě) .. a aby zapracoval a těžil ze situace... Možná by Kass flipla, možná ne... U ní nikdo nikdy neví.. _A proto se mě Kass líbí, rozhodně to žádná ovce není ! Dokonce si říkám, že je snad placená soutěžící za víření vod, protože to snad nemůže myslet vážně, že dostane dostatek hlasů od poroty. :D
O to více se těším na příští díl. ..
Mohl by Spencer najít i tu Yulovi Imunitu, a příští díl by bylo o zábavu na kmenovce postarané :D
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Rumcays
Příspěvky: 2
Registrován: 10 dub 2014, 15:05

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Rumcays » 10 dub 2014, 17:38

torciollo: máš pravdu, každopádně už čtvrtej ,,obyčejnej´´ HII v kapse čtyř ruznych hráčů + jeden zatim nenalezenej superpower idol..to už je těch žoliků docela dost.. a co se týče RC, tak mužem hlasovat o tu nejubožejší odměnu ever. U mě je na prvním místě návnada na ryby jako výhra RC v amazonu, což byla vlastně plná zavařovačka oslizlých rybích vnitřností... :D

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Lifty » 10 dub 2014, 18:08

Takový obyčejný díl, kde kdyby vypadl Tony, tak by aspoň za něco stál.

Škoda, že nedal Spencer idol Morgan, ten Tonyho výraz bych chtěl vidět.

Odměna fajn, když to srovnám se zmrzlinářským vozem v minulé řadě, tak hodně fajn. Když to srovnám s plaváním s medúzami tuším v Palau, tak hodně průměr.

Jinak mě bavil hlavně Woo vs Spencer a otravná Kass, kvůli které musel Spencer hrabat do hlíny déle, než chtěl.

Morgan na kmenovce se s tím nes.ala, doma bych ji nechtěl :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod czisa » 10 dub 2014, 19:21

cypher.eu píše:Jinak souhlas že měla jít spíš Tasha, ale obávali se, že by na ní mohl být zahrán HII, popř. že ho sama mohla najít.... taková Morgan by ho těžko měla


joo, máš pravdu, už si vzpomínám, že se tam o tom bavili, úplně jsem to vypustila z hlavy.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 10 dub 2014, 19:35

Sračková séria pokračuje (myslím to vážne!) :mrgreen: a hneď to spíšem, nech môžem argumentovať tým "mojim kritikom bez argumentov".

RCH (prosím všetkých píšte to takto a nie RC, dochádza stále k mylnej predstave ohľadne Roberty), zdalo sa to len mne, alebo sme po S26 a S27 znova videli jeden "nabušený" tím a druhý "odpadový" (berte to s rezervou), keď som videl zloženie Jeremiah, LJ, Spencer, Jefra a Morgan tak som hneď vedel, kto to vyhrá. Tá odmena bola jeden vtip, ale bola "veľká" z pohľadu posledného sponzora programu, tento Steakhouse je v U.S. veľmi populárny (spomeňte si na Sandru v HvV, inak tam objavila clue Parvati, takže Woo ako veľký fanúšik šou predpovedal dobre...). Spencer spravil teda poriadnu blbosť s tou clue, mal sa jej po prečítaní zbaviť, keďže potom ju už aj tak nepotreboval, takže to bola totálna kravina. Zarazilo ma, že Woo mu ju len tak zobral, aj keď nebola priamo vo vrecku, len medzi oblečením, spomeňte si na Fiji/Chinu a imunitu (aj keď to nieje to isté), ako ju nemohli zobrať priamo (ukradnúť), ale samozrejme uznávam nieje to rovnaká situácia, takže nehodám sa kvôli tomu hádať alebo riešiť to, len mi to počas sledovania napadlo.
Nechápem, že Spencer, to nenašiel hneď, zarazilo ma, že tú zeminu doslova trhal, po skúsenostiach kde dávajú posledné roky imunity (diery v stromoch, na konáre, pod kameň) ho mohlo napadnúť, že to bude niekde len tak ľahko a jemne na kraji položené.
ICH, bola super, konečne druhá súťaž z dvoch ktoré boli po zlúčení, na vytrvalosť, aj sa mi páčilo, že ukázali porovnaním, že všetci mali rovnaké podmienky (výškové zmeny dolnej priečky). Mám trocha problém s tým, podobne ako v min. diely ohľadne "spoločných" pravidiel oblečenia a pomôcok pri tom, že sa mi nepáčili tie návleky na nohách Wooa a teraz by som vytkol ten buff na Tashinej hlave, ktorý jej mohol pomôcť čo do stability (hlavne nejak flexibilne mať fixnutý ten panel nad hlavou, predsa len hlava sa potí a na vlasoch sa môže šmýkať), a nebol som ďaleko od pravdy, aspoň čo ju pár krát ukázali nemala vážne problémy, až na konci jak jej to hneď spadlo, zvyšok tam častejšie zachraňoval (ale beriem do úvahy že ta tú hodinu a pol mohla mať aj ona problémy).
Ku Kass, ako sa tu nad ňou niektorí rozplývate, že jak hrá a myslí na seba, podotýkam, že už druhý krát hlasovala CITOVO, proste proti niekomu koho nemala rada a nie proti HROZBE (napr. TONY). Tiež by som dodal, že "free agent" jej dlho nevydrží, a nakoniec bude obsraná z oboch strán, či už snáď zabudla na držanie sa za ruky a tancovanie v kruhu Tonyho a jeho F5? Kde je ona? Akú ma garanciu, že nebude č. 6? Môžte si písať o Morgan čo chcete, povedala vlastne pravdu o Kass, všetci na začiatku tvrdili, že Morgan "spadla na hubu" lebo v bežnom živote vďaka kráse dostala čo chcela v Survivor sa musela postaviť na vlastné nohy, hlavne po vylúčení Bricea... SKONTROLUJTE SI PRÍSPEVKY ak neveríte!!! A teraz do nej kopete? Ale no tak, povedala len pravdu o tých krásnych/škaredých ľuďoch, môžeme sa tu hrať na "pekných" a spravodlivých a opovrhovať ňou, že je namyslená alebo blbka, alebo neviem čo, ale porozmýšľajte či nespravíte v bežnom živote domácu úlohu alebo nedáte opísať peknej spolužiačke, či sa Vám nepodlamujú kolená keď Vám nejaká pekná baba venuje svoj čas, nepotíte sa, nekokcete pri nich a podobne. Myslím, že z hľadiska sociálnej hry to nebolo veľmi rozumné, ale prišlo mi to také úprimné ako hláška o sušienkach od Angie v S25.
Jefra mi už lezie krkom, čím ďalej tým viac mi pripomína Whitney (S23), dožrala ma tou "Queen Morgan", pritom neviem, kto je bývalou účastníčkou Miss, oproti nej taká Morgan spravila v hre viac čo do vl. hry (prišla o spojenca, pričom taká Jefra sa stále okolo niekoho obšmieta), tiež treba dodať, že je Jefra vlastne otravná a má niečo v sebe aj z Andrey (S26.... v S22 bola ešte v pohode). Pobavil ma Woo s tými rečami na kameru, mal taký tik v oku jak Special Agent, vidno že to robil najskôr jeden kameraman :D takúto kompozíciu a zosnímanie spovede by som privítal častejšie.
Kass sa týmto odstrelila pred prípadnou porotou a viete prečo? Všetci tu píšete, že ocení porota jej hru, ak bude vo finále, pýtam sa, koľko krát vylúčená porota ocenila hru niekoho kto takto prebehuje? A ak ju ocenili, koľko krát sa stalo, že to bola hra niekoho, kto vylučuje na základe SYMPATIÍ? Napíšem Vám meno Sandry, ktorá by v tejto situácii išla po vylúčení Tonyho (veď ho "všetci majú radi" je silný hráč). Kass ak chcela vládnuť hre, mala v min. diely odstreliť Jefru, ešte jednu kmeňovú radu počkať (a možno ani nie) a odstreliť Sarah (ktorá jej vadila), takto by mala stále počty, čistý štít a relatívne dobré vyhliadky.
Svojim spôsobom si myslím a podpisujem sa pod to čo povedala Morgan, že Kass by mala vyrásť a zobudiť sa v jej veku. Niekedy mám pocit, že v tejto hre si veľa ľudí lieči komplexy, nechcem aby to vyznelo blbo, ale pred 20 rokmi určite Kass nebola nejaká sexbomba (chytrá bud určite ak skončila právo), a trošku má vysadené na obľúbené dievčatá. Vylúčenie Tashe by mi z hľadiska vyhliadok "starých žien" do IC prišlo logickejšie ako vylúčenie lenivej/bez štipky sociálnej hry hrajúcej Morgan (čistý mladšia verzia Sherri čo do F3).

Fandím: Spencer, LJ
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod brninho » 10 dub 2014, 20:36

milan píše:Kass sa týmto odstrelila pred prípadnou porotou a viete prečo? Všetci tu píšete, že ocení porota jej hru, ak bude vo finále, pýtam sa, koľko krát vylúčená porota ocenila hru niekoho kto takto prebehuje?

Kdo jsou ti "všetci"??? Já bych příspěvků opěvujících hru Kass napočítal za poslední dva díly sotva na prstech dvou ruk... :D

K Morgan: Já ji mám jako člověka (chováním, vzhledem) rád, ale ve "favoritech" jsem ji měl čistě kvůli tomu, že jsem v ní viděl hráčský potenciál- a ten se prostě tuhle epizodu definitivně rozplynul
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Doki » 10 dub 2014, 20:36

Díl to nebyl nějaký výjimečný, ale že by mě nudil, to taky ne.
RC byla předem jasná, vítězný tým byl o dost silnější. Jeff a jeho "best reward so far this season", to bylo fakt trapné. :mrgreen: Přestože to byla zatím nejlepší odměna série, byl to jen obyčejný Steak House.
Bylo fakt divné, že u Spencera byla HII clue, kdo ví, jestli to bylo náhodně, každopádně je férovější, když je clue někde, kam se podívají všichni (např. košík s jídlem).
Spencer šel HII hledat a Woo mu ukradl clue. :fuck: Všichni jako pomatení začali hledat a Kass měla hlídat Spencera, ale když se otočila, on ji našel a schoval si ji.
IC se objevila myslím po prvé, což je překvapivé. Nakonec o imunitu bojovali Spencer a Tasha a nakonec vyhrál Spencer.
Morgan mě na TC i řečmi o tom, jak je "cuter" než Kass trochu zklamala. Tak jasně, že jsi hezčí, než o 20 let starší zástupkyně. Byl bych ale radši, kdyby vypadl Tony, a Spencer za Morgan použil HII.
Fandím: Spencer, LJ, Tasha

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Lifty » 10 dub 2014, 20:44

Jinak mi pořád vrtá jedna věc hlavou - soutěžící mají určená místa při soutěžích nebo si je vybírají sami? Já jen, že kdyby Spencer jednou neměl pozici na zeleném místě, tak by zešílel :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 10 dub 2014, 20:48

brninho čakám na rozvírenie diskusie, preto "všetci", nech sa niektorí urazia, alebo majú tendenciu/nutkanie sa vyčleniť, lebo tieto diskusie sú posledné série také nudné... napočítam tak do 5 ľudí čo argumentujú, zvyšok si splní raz za týždeň povinnosť s komentárom a dovi dopo.

Morgan nieje škoda, určite by sériu nevyhrala, to že vyletela ma vôbec nemrzí, o tie jej kozy neprídeme vďaka Ponderose a ľudia čo radi kopú do "pekných" ľudí, a tvrdia, že keby bola škaredšia (napr. ako Sophie) tak by nemala toľko fandov práve vystriekli na monitor a majú orgazmy, že vyletela, užijte si zakomplexované staré dievky :mrgreen:

Najviac sa v hre bojím o Spencera, to krovie typu Morgan, Alexis, Jefra je dobré len na krátenie voľného času počas tých nudných minutáži (nikto pri zmysloch si nemôže myslieť, že také baby vyhrajú, ani jedna nieje Natalie zo Samoy, žeby si uvedomila, čo sa v hre deje), kde sa dozvieme hovno o potrave, živote v tábore ale dajú nám zábery ako cvičia na pláži. Ani nie tak cast ale ten edit pochováva u mňa sériu. Dnes sme sa napr. dozvedeli ako nájdeme na Twitteri Jeffa Probsta :lol:

Ak nebude v najbližších dvoch dieloch podraz na nejakého alfa samca (Tony, LJ, Jeremiah), tak to napíšem znova, že je tam banda idiotov. Dnes bola krásna možnosť odstreliť Tonyho, potom nech Kass neplače alebo nemá trpké reči na FTC keď bude Tonymu dávať otázky, ten blbec to má skvelo rozohrané :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod k.g » 10 dub 2014, 20:56

milan píše:Dnes bola krásna možnosť odstreliť Tonyho, potom nech Kass neplače alebo nemá trpké reči na FTC keď bude Tonymu dávať otázky, ten blbec to má skvelo rozohrané :mrgreen:

uz som si rikal ze letos s tebou v nicem nesouhlasim krom hatu na probsta... a prece :dance:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod brninho » 10 dub 2014, 21:42

milan píše:Ak nebude v najbližších dvoch dieloch podraz na nejakého alfa samca (Tony, LJ, Jeremiah), tak to napíšem znova, že je tam banda idiotov. Dnes bola krásna možnosť odstreliť Tonyho, potom nech Kass neplače alebo nemá trpké reči na FTC keď bude Tonymu dávať otázky, ten blbec to má skvelo rozohrané :mrgreen:

Já bych spíš z nevyřazení Tonyho vinil Spencera, podle mě Probst tlačil na TC fakt dost a dokážu si představit, že hráči jako Malcolm by tu HII zahráli s tím, že by Kass mohla příště flipnout zpět...Kass by teďka při flipu jen dorovnala síly na 5:5 a klidně mohla být ještě víc v prdeli než je :D Prostě to posrala minulou TC a teď je v hodně ztížené pozici.
K těm diskuzím: ono asi platí jaká série, taková diskuze, Filipíny byly fajn a příspěvky se psaly samy, vyjadřovali se pravidelně i lidi, který tu dneska buď nevídám nebo maj do deseti příspěvků celkem. Málokdo se chce babrat v negativech. Když bych mluvil za sebe, vidim, že to dneska není nic moc v porovnání s minulostí a občas si něco utrousím na Probsta, intro, celkově edit, ale jebu na to, abych to házel totálně do sraček, alternativu v podobných RS pro sebe nevidím (ty aspoň máš BB), a hatem bych si Survivor odrovnal sám pro sebe. Nevim, jestli to tak maj ostatní, ale u mě je to ten důvod, proč se nehrnu do citování, odpovídání apod..
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 10 dub 2014, 21:54

Tu ani nejde tak o citovanie odpovedí, ako si skôr väčšina pletie diskusiu s rekapituláciou, mňa nebaví čítať 7 príspevkov, ktoré sa +/- objavia pred mojim, pokiaľ ja uvidím diel (a zo slušnosti aj zo záujmu ich čítam vždy), lebo väčšina nič podstatné nenapíše. Minulý diel sme rozoberali aspoň tie "násadky na nohy", aj to keď som začal do toho viac šprtať. Chýba mi tu proste diskusia, kde by sa vypichovali nejaké pohľady na strategické kroky, kde by som videl nejaké myšlienkové pochody a hodnotil hráčov aj z iných pohľadov. V podstate, keď spomínaš to BB, tam komentujem len ja a občas thistle a na jej príspevky sa dosť teším a vždy ma obohatia a vidím hru z iného uhla. Tu to tak neprežívam, lebo v podstate asi to vyznie namyslene, ale obsiahle komentáre s vypichovaním nejakých dejových línii tu začnem písať medzi prvými, ak nie prvý. Posledné 2 diely boli celkom obstojné, taký vyšší štandard, ale vážne neviem čo sa ľuďom páčilo na prvých 5 dieloch, ja som sa až dnes naučil že tá druhá černoška v tejto sérii sa volá Tasha. Dejová línia prvých 5 dielov je hektická, v podstate varenie z vody bez prísad. Občas tu niečo podjebačne napíšem ironické, sexistické, urážlivé alebo kritické, aby sa začalo aspoň niečo diať. :fight: :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Alisch » 10 dub 2014, 23:25

To já bych to i psala a řešila. Jenže já už to všechno předem rozeberu s přítelem a nemám co víc říct.

Ale když chceš pohledy:
Kass si nasrala do bot. Teď už ji Tonyho strana nepotřebuje a rádi se ji zbaví, aby jim případně nezavařila. Navíc nám do toho lítá Tony, který si už několik epizod sedí na rukou. A až to už nevydrží a vyvede nějakou koninu, čekám, že se trhne LJ a Jefra a připojí se ke Spencerovi. LJ nebyl prvním Tonyho výstupem zrovna nadšený a Jefra se ráda za LJ potáhne jako smrad za rybičkama.

Woo v téhle epizodě nejspíš měl svůj největší moment slávy a další neočekávám (ikdyž ho mám ráda).

Jsem ráda, že odešla Morgan, jejíž poprsí možná v plavkách vypadá dobře, ale bez plavek bych ji asi vidět nechtěla. Gravitace je svině, hlavně když někdo nenosí plavky s ramínky a je co táhnout k zemi. Navíc každou větu začínala na "I mean" a nadužívala slovo "conceited.

Co se týče nápovědy a jejího údajného nastrčení: i kdyby, zrovna Spencer si to zaslouží, protože s takovou bandou idiotů hrát proti partě svalnatých idiotů je dost fuška.

Trish nemůžu čím dál víc vystát. Tak falešnou a nepříjemnou ženskou už jsem dlouho neviděla. Jestli se protáhne do finále, doufám že to řádně slízne.

Tony je možná zábavný, ale jeho typ hráče to prostě nevydrží a dřív nebo později mu bouchnou saze. Buď to posere jen sobě, nebo všem ve své alianci. Pagongingu ale rozhodně pasivně přihlížet nebude. Ve zpovědích na to narážel už několikrát.

Jeremihah. Je tam no.

Tasha je občas trochu otravná, ale pokud se dostane dál Spencer, možná má malou šanci se do finále protáhnout taky.

Jefra. Taky tam někde je a je z toho hroozně nervózní.

Ad. sestavení týmu pro skládačku Woo + Kass - to jako fakt? Kass má tendenci propadat panice a Woo většinou neví, kde mu hlava stojí.

Měli jsme toho víc, příště si budu psát poznámky.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti