S28 - Cagayan - EP07

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 20:31

Pridal som edit vyššie :)

honzavohralik o tej clue aj sedení sa tu už písalo, pozri príspevky od Alisch.

Dobre si tam vypísal, to čo som písal aj ja:
přijde mi, že hlasuje jen pro ty, kteří jí ublíží, je na hovno.
A keďže si nečítal čo som písal ja, tak aspoň je to neutrálne a znova niekto potvrdil to čo celý čas píšem.

Akurát keď som čítal tvoj post, tak som si spomenul na skautku Lill, tá tiež hlasovala pre toho kto jej ublížil. Najprv Andrew, potom Burton, Kass hlasuje rovnako pričom pri Lill všetci písali hate a pri nej majú niektorí nutkanie písať o veľkých krokoch.

Nepamätám sa vyslovene ani na jeden moment, kedy taký BR hlasoval citovo proti niekomu, žeby ho nemal rád, práve naopak preťažoval v hre Phillipa, hoci pár krát povedal, že ho nemá ani rád. Dokonca všetky vylúčenia ktoré riešil boli strategické (hrozby). To isté robil aj Russell, nepamätám sa, žeby vylúčil niekoho, že ho nemal rád, vždy hrozbu alebo niekoho kto ho ohrozoval v jeho pozícii "klamára". Kass neohrozovala ani Sarah, ani Morgan, mohla odstreliť hrozbu Tonyho, či snáď dúfa, že ju zoberie do finále?
Kto hlasoval "srdcom" tak vždy skončil zle: Sugar, Lill, James, Jerri

Mne proste do hlavy nejde, že to niekomu imponuje, rovnakú kravinu spravil Penner keď odmietol alianciu v S25, akurát v dobe od 5 do 7 hráčov, kedy je nutné ROBIŤ VEĽKÉ KROKY, a potom Monica, ktorá veľké kroky na druhej strane nechcela robiť v min. sérii, v podstate sa potom nezmohla na nič. Za posledné roky sa lámal chlieb od 5 do 7 hráčov, či už Malcolm, Hayden,, Kim (vylúčenie Kat), tak všetko malo svoj čas a miesto. Kto väčšinou začal hrať skoro, škaredo na to doplatil (v tejto sérii prví dvaja, či Francesca - S22/S26, Zane - S25, Matt - S24, Shannon - S21).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod XtttX » 11 dub 2014, 20:40

milan píše:Tasha v hre nič nespravila, je neviditeľná nielen editom, ale mám pocit, že aj jej slovo v aliancii nieje boh vie aké.

Pozeral si prvé epizódy, však? Celkom slušne si to tam riadila... Vyhadzov Garretta, záchrana Spencera... Rozhodne sa jedná o hráčku s potenciálom. Trochu neviditeľná bola akurát v tejto epizóde. Počtom uverejnených spovedí je z tejto zostavy presne v strede.

milan píše:Hrá citovo a to je zlé!!!

Myslíte si to viacerí, ale mne neprišlo že by vylúčenie Sarah či Morgan bolo čisto iba na základe emócií.
Hlasovanie pre Sarah bolo asi to najlogickejšie riešenie v tejto fáze hry. Sarah vystupovala ako "free agent", a Tony a spol. hlasovali takpovediac na istotu, pretože sa vedelo že nemá HII(keďže ho našiel Tony), a nepočítalo sa s tým že by jej ho niekto mohol darovať a ona sa ním mohla zachrániť. Brains aj Beauty boli pre silákov veľká neznáma, preto bolo lepšie "obetovať" svoju...
Vylúčenie Sarah nebol nápad iba Kass... Ostatní sa tejto myšlienke tiež potešili a nič proti nej nenamietali. Napríklad taký Tony si ju mohol nechať ako "zálohu", no nenechal... Skôr z jeho strany sa jednalo o hlasovanie na základe emócií.
Okrem iného je Sarah silná a inteligentná, jej vylúčenie rozhodne dávalo zmysel.
Samotné prebehnutie Kass v minulej epizóde sa uskutočnila vlastne iba preto že Sarah neverila. Vyzerá maximálne podozrivo keď si niekto diktuje mená pre ktoré sa nebude hlasovať, a nechce na tom nič meniť... Všetko nasvedčovalo tomu že Sarah sa veriť nedá, preto sa Kass rozhodla zobrať osud do vlastných rúk. Ja osobne si myslím že to nebolo až tak zlé rozhodnutie... A komentáre tipu "Kass sa dobrovoľne pripravila o isté miesto vo finále." mi prišli skutočne veľmi trápne.
Vylúčenie Morgan... Epizódu ešte nemám k dispozícii v PC, pozeral som online, ale mám taký pocit že návrh na jej vylúčenie opäť nebol čisto iba z hlavy Kass. Kecali tam niečo o tom aká je lenivá a že si nezaslúži byť v hre.
A nebolo vlastne úplne jedno koho vylúčia? Spencer mal imunitu, zbytok nie sú nejaké extra hrozby(možno Tasha), tak prečo nevylúčiť niekoho kto vám nesedí a nemusieť ho tak ešte pár dní znášať?

Alisch píše:Spencer má pořád ještě docela dobrou šanci v IC. V téhle sérii mají očividně rádi enduro soutěže.

Spencer je silný, to máš pravdu. Ja osobne si skôr myslím že by mal väčšiu šancu v nejakej fyzickej súťaži, ale aj v tých vytrvalostných si určite nebude viesť zle.
Čo sa týka súťaží, bojím sa jednej veci... Že to dopadne tak ako v BvW, a prvých 4, 5 individuálnych súťaží v zlúčení bude statických(nie že by mi tieto typy IC vadili, ale treba obmieňať) . Kto si pozeral promo fotky k ďalšej epizóde, určite si všimol ďalšiu súťaž v ktorej pohyb opäť nehrá žiadnu úlohu. Je ale možné že sa jedná o RC. To by ma aj celkom potešilo, pretože "tímové" súboje v zlúčení považujem za nezmysel. Ale je to bohužiaľ trend posledných sérií.

Alisch píše:Compeer: Opravdu si sedli náhodně. Před chvílí jsem to zrovna překládala a hosteska jim jasně řekla, ať si sednou, kam chtějí. Ubrousky už tam byly připravené. Kdyby to takhle bylo pouze sestříhané, už bychom o tom slyšeli na twitteru.

Uff, odľahlo mi... ;) Ale aj tak nepochybujem o tom že je Spencer favorit produkcie, a to že nápovedu našiel práve on ich potešilo. Ak mám byť úprimný, aj keby tú nápovedu našiel niekto z ostatných(s výnimkou LJ), nemyslím si že by bol taký šikovný(resp. inteligentný?) aby sa mu to podarilo zamaskovať. Nájsť to taká Jefra, myslím že by to bola schopná kľudne vytrúbiť všetkým, spojenec, nespojenec. "Aha čo som našla. Poďme si to spoločne prečítať." :D Prepáč Jefra ak ti krivdím... ;)

miky253 píše:Vždyť teď sama o Morgan prohlásila, že je to vhodný člověk do finále a následně ji vyřadila.

Takže ty by si to predstavoval asi tak že by Kass "dotiahla" Morgan(človeka, ktorý ani nie je z jej aktuálnej aliancie) čo najďalej, následne by pravdepodobne opäť flipla, a tím definitívne stratila aj tie posledné nádeje na víťazstvo? :D
Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, aj hráči ako Morgan sú obrovské hrozby. ;) Spomeň si napr. na blindside Courtney v EI.

Keď už sa bavíme o tej Kass... Určite ste zaznamenali šumy žeby v tejto sérii mala byť F2. Nech už to je akokoľvek, ak by sa finále vo dvoch skutočne konalo, prajem si aby na mieste finalistov sedeli Tony a Kass. Na toto by som sa skutočne rád pozrel. Aj keď títo dvaja hrajú tvrdo a snažia sa možno až priveľmi, šancu vyhrať by pravdepodobne mali iba ak by sa vo finále ocitli spolu. Jeden z nich ako "netradičný" víťaz by ma celkom potešil... ;)

miky253 píše:A oprav mě, jestli se pletu, ale když všichni pobíhali a hledali HII, nezdá se mi, že bych tam viděl Jefru.

Už si nespomínam, ale hľadala imunitu aj Trish? Ak nie, možno to Tonyho aliancia zobrala ako športovú udalosť, a aby sa "súboj" niesol v duchu fair-play, nechali 2 ľudí "na lavičke". :D A možno hľadala aj tá Jefra, len to nebolo odvysielané... ;)

Btw, stav B:B:B je momentálne 3:3:3. Sranda. :)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 11 dub 2014, 20:45

XtttX o Tashe viem čo spravila v prvom diely, ale treba brať do úvahy, koľko ich bolo v kmeni, v podstate spravila zlý krok (ponechanie J'tie ich dosť vyžmýkalo pri súťažiach). Keď si čítal rozhovor so Sarah tvrdila tam že celý čas chcela hlasovať ako hlasovala, a že len bol taký edit, aby bolo napätie (je otázne nakoľko kecala vedomá si výsledku), ale ak to tak bolo, tak Kass spravila chybu.
Ohľadne Morgan, Tony tam vravel, že radšej vyhodí Morgan ako Tashu, ktorá je ale väčšina fyzická hrozba... takže nevidel som vôbec reálny dôvod prečo tak aj Kass hlasovala, keď po debate so Spencerom si logicky vydedukovala, že Morgan pre ňu nieje hrozba. Tony hrozbou je, či do súťaži, alebo zbrklých krokov...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod miky253 » 11 dub 2014, 20:55

XtttX píše:Takže ty by si to predstavoval asi tak že by Kass "dotiahla" Morgan(človeka, ktorý ani nie je z jej aktuálnej aliancie) čo najďalej, následne by pravdepodobne opäť flipla, a tím definitívne stratila aj tie posledné nádeje na víťazstvo? :D
Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, aj hráči ako Morgan sú obrovské hrozby. ;) Spomeň si napr. na blindside Courtney v EI.

Spíš mi šlo o to, že pokud se Kass tak moc snaží vylučovat podle ní protivné lidi, sama si pod sebou řeže větev tím, že do finále logicky případně půjde s někým oblíbeným.

XtttX píše:Už si nespomínam, ale hľadala imunitu aj Trish? Ak nie, možno to Tonyho aliancia zobrala ako športovú udalosť, a aby sa "súboj" niesol v duchu fair-play, nechali 2 ľudí "na lavičke". :D A možno hľadala aj tá Jefra, len to nebolo odvysielané... ;)

Právě, že Trish nehledala taky. Kdyby se na kameře při hledání mihla alespoň Trish, řekl bych si, že prostě Jefru jen neukázali, ale pokud neukázali ani Trish, tak jsou buď obě blbý a hledaly někde úplně mimo kamery, nebo se válely v přístřešku (na což bych si vsadil).

A když už píšu tobě, neodpustím si jeden vtip na závěr. Zdá se mi to, nebo si vždycky počkáš, až sem lidi napíší své oblíbené a neoblíbené hráče a pak fandíš přesně opačně? :D
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod XtttX » 11 dub 2014, 21:02

milan píše:XtttX o Tashe viem čo spravila v prvom diely, ale treba brať do úvahy, koľko ich bolo v kmeni, v podstate spravila zlý krok (ponechanie J'tie ich dosť vyžmýkalo pri súťažiach).

Brains by aj bez tej J´tie v súťažiach pravdepodobne za veľa nestáli, a jej ponechanie a vylúčenie Garretta bola vlastne Tashina záchrana, pretože ak by to neurobila, mohla ísť pár dní nato.

milan píše:Keď si čítal rozhovor so Sarah tvrdila tam že celý čas chcela hlasovať ako hlasovala, a že len bol taký edit, aby bolo napätie (je otázne nakoľko kecala vedomá si výsledku), ale ak to tak bolo, tak Kass spravila chybu.

Nemyslel som jej kecy na kameru, ale jej rozhovory s Kass a ostatnými. Odmietala hlasovať za Jefru aj Trish, tím pádom Kass automaticky napadlo že by napr. k tej Trish mohla neskôr prebehnúť. Čiže rozhodne nechcela od začiatku hlasovať pre Jefru ako tvrdila v rozhovore. Pochybujem že by tam v tom mori s ostatnými z aliancie hrala divadlo pre kamery...

miky253 píše:Spíš mi šlo o to, že pokud se Kass tak moc snaží vylučovat podle ní protivné lidi, sama si pod sebou řeže větev tím, že do finále logicky případně půjde s někým oblíbeným.

Finále Morgan vs. Kass by bolo scifi, hra by sa musela kompletne obrátiť aby sa niečo také stalo. :D A Kass by si tým tú hru ešte viac pohnojila, pretože by opäť musela "zradiť". Jedine že by sa na Morgan "dohodla" ešte s niekým iným z aktuálnej aliancie, ale aj tak by pravdepodobne nemala šancu vyhrať.

miky253 píše:Zdá se mi to, nebo si vždycky počkáš, až sem lidi napíší své oblíbené a neoblíbené hráče a pak fandíš přesně opačně? :D

To sa ti skutočne iba zdá. :D

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod jukab » 11 dub 2014, 21:20

Pro mě zatím nejnudnější díl řady. Aspoň že Spencer našel imuitu a za stavu 3:6 už se větší aliance může rozpadnout. Odchod Morgan mě nijak nemrzí, klesající šance Tashi a většinová aliance už jo, krom Kass a Tonyho není nijak zajímavá :( a může tuhle řadu v mých očích srazit někam na úroveň té předešlé. Fandím stále Tashe, baví mě i Tony, Spencer a Kass.

Úsilí Jeffry v dnešním díle: "Go get it!" (pobízení kluk k nalezení imunity) A přesto jde dál :(

Dejvy: Survivora snad nemůžeš s BB a podobnýma kravinama srovnávat, to je jako srovnávat jahody ze zahrádky a z krámu (podotýkám, že vlastní jahody jsou pro tělo po vodě to nejlepší, co mu můžeš dát, z krámu je to směs chemikálií, který tělo vlastně nezná a musí to zpracovat)

Uživatelský avatar
Džery
Příspěvky: 23
Registrován: 29 srp 2013, 17:38
Nejoblíbenější série: PI, CI, HvV, FvF1, Borneo, Amazon, Palau, OW, Philippines

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Džery » 11 dub 2014, 21:28

Podle mě bylo vyloučení Morgan ten nejlogičtější krok, který v té situaci mohla Kass a bývalá Solana udělat.
Věděli, že někdo z Aparri s největší pravděpodobností našel HII, tak proč nehlasovat pro Morgan, které by HII nikdo nedal?Jeremiah je fyzická hrozba a jak se v tomhle díle ukázalo, Tasha nejspíš taky, navíc se zdá, že se Spencerem tam tomu u Aparri velí, takže by bylo hodně riskantní hlasovat pro ni, když měl Spencer imunitu a HII je ve hře.

A kdyby Kass vyrazila Tonyho, definitivně by přišla i o těch pár hlasů, které může ve finále případně získat od bývalých členů Solany.

Kdybych si měl tipnout vítěze, řekl bych Tasha, vím, že to není moc pravděpodobné, protože je v menšině, ale není tak výrazná, jako Spencer, ani tak nevýrazná jako Jefra či Jeremiah, zbytečně na sebe neupozorňuje a zároveň hraje velmi strategicky. Jestli se dočkáme "Pagongingu", z Aparri nejspíš zbude jako poslední a má pak velkou šanci proklouznout až do finále, protože pochybuju, že by spolu Solana vydržela až do konce a spíš se zaměří na hrozby jako Tony a LJ, než na Tashu.

Je to jen můj názor a vzhledem k tomu, co jsme viděli v mnoha předchozích sériích mi to přijde celkem pravděpodobné.
TOP (S) : Rich, Rudy, Kelly, Gretchen / Elisabeth / Ethan, Kim P., Teresa / Kathy, Tammy / Brian, Helen, Shii Ann / Jenna, Christy, Rob / JFP, Sandra, Darrah / Ami, Eliza, Chris / Tom, Jenn, Stephenie / Danni, Cindy, Gary / Danielle, Cirie / Yul, Parvati, Penner / Earl, Yau-Man, Michelle / Courtney, Amanda, Todd, Peih-Gee / Natalie / Corinne, Jacquie, Matty / Erinn, Taj, Stephen, Sierra, Brendan / Natalie, Liz / Brenda, Jane, Marty / Stephanie, Mike, Andrea / Sophie, Jim, Christine / Kim, Chelsea / Malcolm, RC, Angie, Dawson, Denise, Katie / Julia, Hope, Laura, Reynold / Rachel, Marissa, Vytas, Hayden, Ciera / Alexis, Kass, Spencer, LJ, Tasha / Natalie, Jon, Jaclyn, Kelley, Josh, Jeremy

Uživatelský avatar
Brunette
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2013, 23:54
Nejoblíbenější série: All Stars, FvF, Tocantins, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Malcolm Freberg, Jonathan Penner

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Brunette » 12 dub 2014, 19:49

Tak poprvé něco napíšu, abych teda pomohla k "magické" 4.straně :dance:

K dílu jen ve zkratce... RCH soutěž dobrá a na to, jak vypadaly týmy, poměrně vyrovnaná - Woo a Kass u skládačky? Vážně? :D ... Odměna pro pravděpodobně hladovějící soutěžící dobrá, pro diváka zcela o ničem, ale bývají i horší. Nápověda u Spencera sice vypadá podezřele, ale hosteska opravdu řekla to co řekla, takže budu věřit tomu, že šlo o náhodu. ... Hledání HII díl oživilo, naštěstí (pro mě) imunitu našel Spencer, i když tady už mi to podezřelý trošku připadalo, protože úsek pro hledání byl opravdu velký. ... ICH se mi líbila, pěkně spravedlivá a neokoukaná. Nejvíc mě na ní ale zaujalo stále se zhoršující "zdobení" okolí. Ty čtyři, nazvěme to závěsy, kolem mě neskutečně iritovaly :cry: :lol: ... TC průměrná, výsledek mě mrzí jen proto, že Morgan byla v alianci se Spencerem a Tashou... Promo na další díl vypadá dobře, takže nevěřim ani slovu a prostě budu očekávat nejhorší a snad budu mile překvapená.. :D

Tak a teď zhodnotit soutěžící

Spencer
Očekávám od něj ještě hodně, tak snad si to nějak nepos**e... Fyzicky zdatnej, psychicky odolnej, sympatickej. Prostě mu nejde nefandit.

Tasha
Není moc vidět na kameře, ale působí tak, že jí to celkem zapaluje a ani v soutěžích není marná. Navíc je na černošku (nechci být rasistka, ale v Survivotu jsou většinou takový ehm.. Zvláštní tipy) sympatická a edit jí pomáhá v tom, aby se případně dostala do nějaké další série... Potřebujeme přece novou Cirie nebo tak něco :D

Kass
Žena, který chce být hráčkou, ale city jí zatemňují úsudek... Doufám, že na to brzo doplatí, ale obávám se, že to se jen tak nestane :-? Jako svoji právničku bych jí nechtěla :)

Tony
Ať si říká kdo chce, co chce... Mě tenhle polda prostě baví :dance: Záblesky geniality se pravidelně střídaj s jeho jednodušší stránkou a já to žeru.

Woo
Ninja, o kterým většinu času nevím a všimnu si ho až při soutěžích... Pěkně vystopoval Spencera, ale myslím, že tím to u něj končí.

Trish
Na pohled neskutečně nesympatická ženská, která ale nehraje tak hrozně. Očekávala jsem druhou Sherri, ale příjemně mě překvapila s přetáhnutím Kass, i když to zkazilo hru mým favoritům... Její zuby při poslední ICH mě děsily :D

LJ
Sympaťák, který to, doufám, dotáhne daleko :oops: Není zbrklý jako Tony a dobře si hlídá, co kdy řekne. Perfektně si tenkrát dokázal omotat Trish kolem prstu a tím si zachránil místo ve hře... A v případě, že by se dostal do finále na mě působí dost charizmaticky a inteligentně, aby dokázal získat hlasy. :D btw. Je snad nejlepší ve skládačkách, co se téhle série týče, nebo ne?

Jefra
První slovo, který mě napadne je "sladká". Myslim, že ji do hry vzali jen z tohohle důvodu a nikdo snad nečekal, že by tahle blondýnka dokázala hrát. Mě osobně sympatičtější než Morgan, ale na Alexis nemá. Vyřazení Alexis mě mrzí doteď, protože podle mě měla jistý potenciál a chuť hrát. To se o Jefře říct nedá... Kam ju posadíte, tam ju najdete

Jeremiah
Píše se to vlastně takhle? :D Vlastně ani nevim, že tam je, dokud se nezačne tak přitrouble smát nebo co to je... Pro mě je rozhodně velkým zklamáním, protože v hlavě opravdu nic nemá a dokonce mi nepřijde ani "krásnej" ;)

Morgan
Na rozdíl od některých lidí tady jsem nečekala do budoucna nějakou strategii, takže mě ani nějak její nově ukázaná lenost nepřekvapila. Navíc mě nějak neuchvacují velké přednosti (šla bych přeci jenom sama proti sobě :fuck: ), takže ani vzhledem mě nějak neuchvátila. Rozhodně ze tří krásek "nejhorší", když bych měla porovnat

btw. Džery ten tvůj gif mě neskutečně baví :dance: :lol:
Survivor - Hatch (S01, S08), Colby (S02), Lex (S03), Boston Rob (S08, S22), Stephenie (S10, S11), Gary (S11), Penner (S13, S16, S25), Parvati (S13, S16, S20) Todd (S15), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Matty (S17), Sugar (S17), Stephen (S18), Erinn (S18), Jerri (S20), Marty (S21), Brenda (S21, S26), Fabio (S21), Grant (S22), Ozzy (S23), Coach (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Carter (S25), Corinne (S26), Vytas (S27), Hayden (S27), Tyson (S27), Ciera (S27), Laura M. (S27), Spencer (S28), LJ (S28), Tasha (S28), Alexis (S28)

Survivor HATE list - Phillip (S22, S26), Brandon (S23, S26), Lisa (S25), Dawn (S26)

Uživatelský avatar
Nik
Příspěvky: 45
Registrován: 27 srp 2013, 07:58
Nejoblíbenější série: S20

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Nik » 13 dub 2014, 13:15

Jedna z nejlepších episod... Soutěž o odměnu se mi líbila ( kmeny byli rozděleny slušně ) , ale Woo s Kass na skládačku :? . Jinak jsem rád, že Spencer našel skrytou imunitu - alespoň se to trochu zdramatizuje. Vyloučení Morgan jsem čekal, ale teď tam není nikdo tak pěkný :boobs: :ass: . Nejlepší scénka byla, když Woo popisoval sám sebe jako ninju :D

Fandím: Woo , Tony a Jefra
Nefandím: Tasha a Jeremiah :vomit:
Favourite players: (s01)Joel,Rich (s02)Nick,Michael (s03)Silas,Clarence (s04)-Hunter,Sean (s06)Matthew,Heidi (s07)Christa (s09)Sarge,Julie (s10)Bobby Jon (s11)Rafe (s12)Shane,Aras (s13)Nathan,Penner (s14)Boo,Stacy (s15)Frosty,Peih-Gee (s16)Alexis (s17)Ace,Sugar (s18)Tyson,Coach (s19)Jaison (s21)Benry,Holly (s22)Andrea,Grant (s23)Whitney,Brandon (s24)Troyzan (s25)Peter,Carter (s26)Reynold (s27)Vytas,Hayden,Candice (s28)Spencer,Tony (s29)Josh,Redd,Baylor (s30)Jenn,Mike

Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod rhee » 13 dub 2014, 13:30

Mám chuť provokativně sepsat čistý přepis děje na 20 řádků :D

Nad nápovědou v ubrousku a tím, jak ji objevil zrovna Spencer, jsem se taky pozastavila a uznávám, vypadalo to podezřele. Ale vzhledem k tomu, že tam ty ubrousky už dávno před jejich příchodem ležely, tak nemá smysl se dohadovat o nějaké pomoci ze strany produkce. Nebudeme si ale samozřejmě nalhávat, že by se nic takového v Survivoru nedělo.
Byla jsem hodně ráda, když ji získal právě Spencer, je to taková kompenzace za tu smůlu, co se ho během celé hry drží.

Co se týče té aféry během hledání HII, Spencer udělal samozřejmě chybu, když si papír jenom tak volně strčil mezi nohavice. Měl se nápovědy okamžitě po přečtení zbavit nebo ji líp schovat (kdyby ji alespoň strčil do kapsy...). Ninja Woo mě pobavil, vlastně celá ta pasáž, kdy se hledalo. Dost mě ale překvapilo, že produkce při té krádeži nijak nezasáhla. Kdyby mu z kalhot vypadla skrytá imunita, mohl by si ji taky vzít?
Nejvíc mě potěšilo, že Spencer našel imunitu přímo Kass před nosem, aniž by si toho všimla. Chtěla bych vidět její výraz, když tohle viděla v televizi.

Já jsem do Kass vkládala velké naděje kvůli tomu, že pracuje jako právnička. Očekávala jsem, že bude hrát především racionálně a ne emocionálně. To je taky jeden z klíčových předpokladů pro to, aby byl hráč úspěšný. Tohle řízení se emocemi je její největší problém ve hře. Zaměří se na toho, kdo jí šlápl na kuří oko a ne na toho, kdo je opravdová hrozba. Momentálně mi vadí Morgan, tak se jí zbavím a je mi jedno, jestli mi to vylepší pozici a případně mi to pomůže ve finále. Tohle všechno mě vzhledem k její profesi opravdu zaráží.
Navíc nemám pocit, že by přemýšlela nějak dopředu. Ano, tvrdila, že jí stejně tu její zradu všichni časem odpustí a Spencer a spol se s ní doopravdy snaží znovu spolupracovat. Ve skutečnosti na to samozřejmě nikdo nezapomněl. Prostě jí potřebují, ale na tom, že jejich hlasy v případném finále nedostane, se pořád nic nezměnilo. Alespoň ne zatím, tak bych ocenila, kdyby si ten svůj vítězoslavný pohled a narážky nechala pro sebe. Protože opět nedokázala správně odhadnout situaci. Po kolikáté to už je vlastně?

Spencerovi nevyčítám, že svůj HII Morgan nedal. Jak už asi všichni víme, tak se na televizní obrazovky dostane úplné minimum z dlouhé kmenové rady. Plány aliance 6 nemusely být tak snadno rozpoznatelné, jak na nás působí v sestříhané verzi. Kdyby nakonec hlasy nešly k Morgan, ale ostatní hlasovali třeba pro Tashu a Spencer zbytečně přišel o imunitu, tak tady do něj zase budou nejvíc drbat přesně ti lidi, co píšou, že udělal chybu, když si ji nechal do budoucna. Riziko, že to dobře neodhadne, přijdou o jiného hráče z aliance a především o imunitu, bylo dost vysoké. Stojím si za tím, že tohle Spencerovo střídmější zacházení s HII bylo mnohem racionálnější než to zbrklé vyplýtvání v případě LJ v minulé epizodě.

Jsou teď v horší situaci, než v jaké byli předtím, ale nemyslím si, že by byli ztracení. Být na místě Spencera, tak bych okamžitě po vyřazení Morgan začala tlačit na šestičlennou alianci a použila argumenty typu - Nastala ideální chvíle pro blindside na jednoho z nebezpečných hráčů z vašich vlastních řad (Tony, LJ)a pořád si zachováte početní převahu 5:3.
Myslím si, že po odstranění Tonyho, který mi připadá jako asi to největší pojivo současné aliance, by možná došlo k jejímu úplnému rozpadu. A pak by se už dalo kouzlit. No, a pokud by k tomu rozpadu nedošlo, tak by to Spencerovi a spol. dalo minimálně pár dnů na to, aby vymysleli další plán a pokusili se přetáhnout někoho na svou stranu. Takže jak říkám, chce to jít jen za těmi správnými lidmi a nějaký ten obrat je na světě. Pokud navíc Spencer/Jeremiah/Tasha najde tu imunitu se speciálními schopnostmi, tak se ještě můžeme dočkat hodně zajímavých věcí.

U Spencera jde na rozdíl od Kass vidět, že nad hrou skutečně přemýšlí - třeba už jenom ten důvod, proč hlasovat zrovna pro Tonyho (u Tonyho je největší šance, že z něho na kmenové radě vyleze něco, co ostatní z aliance rozzuří a budou pro něj nakonec hlasovat).

Tony ve mně vyvolává schizofrenní pocity :D Nemám ho ráda, ale ráda se na něj dívám. Je impulzivní, myslí si, že je chytřejší, než ve skutečnosti je, ale je svým způsobem hodně zábavný. Nevím, jestli ho chci vidět ve finále, nějakou dobu by ale ve hře ještě mohl vydržet.

Obě soutěže povedené, líbila se mi hlavně ta druhá.
Morgan mi líto není. Jestli má nebo nemá prsa mi je absolutně jedno, to je poslední věc, která mě u hráče zajímá :D V prvních dvou epizodách udělala docela dobrý dojem, nečekala jsem od ní nic, ale měla asi nějaké dva záblesky, při kterých mě aspoň trochu přesvědčila, že není úplně neschopná. Pak to s ní šlo už jenom dolů a posledních pár epizod dokázala jenom obšťastnit oko mužského diváka. Celkově špatná hráčka (sociální hra a taktika), ale stejně toho dokázala víc než Alexis s Jefrou dohromady. Docela smutné. Jediné, čeho Jefra zatím dosáhla, je to, že se přicucla na LJ a užívá plody jeho práce. Nejhorší je ale to, že podle mě tohle ani není její záměr (ne jako v případě Natalie v Samoe, ale je spíš typ jako Natalie z RI), prostě hloupá a líná jako veš.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Alisch » 13 dub 2014, 13:55

rhee píše: Dost mě ale překvapilo, že produkce při té krádeži nijak nezasáhla. Kdyby mu z kalhot vypadla skrytá imunita, mohl by si ji taky vzít?


Kdyby to byla imunita, zasáhli by. Ostatní můžou prohrabat věci, podívat, že někdo imunitu má schovanou. Ukrást ji ale nesmí. Hráči jsou s tím předem seznámeni.

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Flora » 14 dub 2014, 04:28

Fajn epizoda (pěkné soutěže a hlavně ta ninja část), pořád nepobírám Kassiny myšlenkové pochody a pořád nechápu, co spoustě z vás vadí na Tashe :). Výpisky z děje epizody taky psát nebudu :D .
Jestli si někdo zaslouží trochu štěstí, tak je to rozhodně Spencer, ale další imunita v oběhu vypadá dost účelově.
Jen si z novějších sérií nepamatuju, že by v takové fázi hry raději vyloučili člověka, který není hrozba na žádné úrovni (i když v soutěžích byla Morgan dobrá), kvůli tomu, že je otravuje a že si tu podle nich nezaslouží být (tenhle argument si pamatuju třeba z dávné Austrálie) namísto vylučování nebezpečných hráčů. Vždyť [spoiler]Abi-Maria to dotáhla do F5, pokud se nepletu, což bylo určitě silně racionální rozhodnutí ze strany ostatních, ale taky obdivuhodná oběť :D. By se od nich Kass mohla učit, jak se má hrát mozkem.[/spoiler].
Fandím: LJ, Spencer, Tasha a i Tony
Ukázkám na další epizodu ani trochu nevěřím, třeba pak budu příjemně překvapená.

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Murphy » 14 dub 2014, 09:55

Po tom minulým brutálním díle přišel trochu poklidnější…jak by taky díl a respektive kmenová rada, kde vypadla naprosto marná a nudná Morgan mohla šokovat.Nechápu jak jsem jí mohl fandit,sakra vždyť je to kočka jak blázen, která musí v normálním životě s každým koketovat a flirtovat tak jak to že tady její sociální hra stála za vyliž prd.l…S nikým se nebavila a když už tak se hádala, prostě debilka.Hodnotí se tady, že to vůbec nebylo taktický jí vyřadit, že se měla vyřadit nějaká větší hrozba..možná když jste na ostrově,spíte v zimě,hladovíte tak se občas zdravej rozum a logický uvažování vytratí a od člověka kterej se s váma nebaví,ignoruje vás tak nevíte co čekat plus se báli skrytý imunity,takže proč nevyšoupnout Morgan.Pro mě pro diváka je to samozřejmě dobře,pořád ve hře zůstávaj lidi který hrajou a ne jenom že dobře vypadaj, i když na tý kmenovce se teda pěkně nechutně Morgan ksichtila.A taky se mi líbilo jak Tony,řekl že si tam nezaslouží bejt a že radši vyloučí jí než někoho kdo tam maká v táboře a prostě hraje.Mě by to taky nebavilo hrát s lidma,který to evidentně nebaví a nechtěj hrát.To se mi na Tonym líbí,chce si to rozdat s těma nejlepšíma…Kass trošku stoupla do hlavy ta minulá kmenovka,teď se považuje asi za velkou hráčku,ale do tý má ještě daleko,teprve se totiž bude lámat chleba..Spencer nám konečně neudržel nervy na uzdě a trochu vypěnil,ten jeho ironickej pisklavej smích jsem si pustil několikrát…už dlouho jsem někomu nefandil tak jako Spencerovi,je mega chytrej,má dobrou sociální hru což myslím že Jeff kritizoval na začátku,že Spencer je moc arogantní na to aby vyhrál,ale jak už jsem psal,jeho sebekontrola je dokonalá takže na výhru rozhodně má.Mám takovej pocit, že ale černým koněm hry je Trish.Klidně si myslím, že by mohla vyhrát.Její sociální i taktická hra je dobrá,hlavně ta sociální.třeba když přišli do tábora po ICH tak jak objala a pogratulovala Spencerovi,tohle gesto jí nic nestojí,ale přitom jí může přinést milion.Na závěrečný kmenovce se hodnotí podle pocitů a Trish tímhle v nich bude vzbuzovat ty dobrý plus lidi viděj jak dobře hraje..Tony,LJ,Jefra,Kass..tohle by mohly bejt její hlasy…Jinak se tady řešilo,že diskuze stojí za prd..s člověkem,kterej píše že tohle byl další sračkoidní díl sračkoidní série nemám zájem vůbec diskutovat…dobrej cast,dobrý kmenovky,dobrý soutěže,nepředvídatelná hra..co sakra člověk od survivoru může chtít víc?...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 14 dub 2014, 10:13

Murphy píše:sakra vždyť je to kočka jak blázen, která musí v normálním životě s každým koketovat a flirtovat tak jak to že tady její sociální hra stála za vyliž prd.
dovolím si nesúhlasiť, ona bola v podstate už v pôvodnom kmeni s "2 alfa samcami" a tých si obtočili okolo prstov Jefra s Alexis... v iných kmeňoch mi zrovna nejakí chalani, čo by radi flirtovali ani neprišli na um (možno Garett), v tomto je jej hra dosť obmedzená a v podstate bez perspektívy, mala gaya - kamoša, ktorého jej vylúčili, myslím, že to bol moment, kedy išla "dole", v podstate to o čom vravela Alexis v rozhovore (že sa s nikým nebavila, sedela sama a podobne).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Murphy » 14 dub 2014, 11:49

Jo ze začátku se mi líbila,viděl jsem tam potenciál a v tomhle s tebou musím souhlasit že její hra skončila v okamžiku když jí vyloučili Brice…a to mě u ní zklamalo,prostě to vzdala a přestala hrát..a když umí flirtovat a koketovat tak snad sakra musím ovládat umění slova a může si i nějaký holky řečma obmotat...

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Compeer » 14 dub 2014, 12:32

dovolím si nesúhlasiť, ona bola v podstate už v pôvodnom kmeni s "2 alfa samcami" a tých si obtočili okolo prstov Jefra s Alexis... v iných kmeňoch mi zrovna nejakí chalani, čo by radi flirtovali ani neprišli na um (možno Garett), v tomto je jej hra dosť obmedzená a v podstate bez perspektívy, mala gaya - kamoša, ktorého jej vylúčili, myslím, že to bol moment, kedy išla "dole", v podstate to o čom vravela Alexis v rozhovore (že sa s nikým nebavila, sedela sama a podobne).


No... dobře vypsané argumenty proč se jí chudáčkovi nedařilo. Myslím, že její vzhled nám jen "všem" zamlžil zrak, takže jsme si mysleli,
že vidíme něco víc, než ve skutečnosti byla. Mírné náznaky z počátku i to, že nebyla marná v soutěžích nás uvedly v omyl, že by se mohlo jednat o dobrou hráčku typu Parvati... ale nakonec se ukázalo, že byla přesně tím, čím se jevila v závěru svého slabého účinkování v této řadě... I přes Tvé argumenty si myslím, že by se měl každý alespoň pokusit vyjít s ostatními (byť nejsou zrovna v její alianci, či dokonce jsou a nejsou třeba dost krásní :) ) a pokud tuto schopnost nemá, tak hold je v soutěži s velkým handicapem... Mimochodem...Parvati byla přece schopna flirtovat i s holkama, takže k ovládání nepotřebovala žádné alfa samce...

Mimochodem Kass mi sympatická není (někoho nepříjemného z osobního života mi i připomíná) ale její argument.. .že ty které podvedla určitě časem "vychladnou" může zabrat jen tehdy.. pokud by se např. ve finále objevila s někým, kdo její podraz překonal... jinak jak už tu někdo napsal.... sice bude snaha s ní znovu spoluracovat (Spencer), protože ona už nemá co ztratit... ale i kdyby opět přeběhla.. nebo
nějak jinak kladně ovlivnila hru, tak si to stále těch pět podvedených bude opravdu pamatovat až do finále.

Nadále fandím Spencerovi a Tash, z druhé aliance pak LJ a Ninjovi...trochu jsem fandil i outsiderovi Jefře, ale poté, co nejspíš nezvedla
prdel aby šla také hledat imunitu mě zklamala... Myslím, že taková Alexis by tam byla mezi prvníma...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 14 dub 2014, 13:00

Flirtovať s babami ide za predpokladu, že máš v kmeni baby ako Natalie (100% lesbička), ja som v "dobrej a čistej duši" Jefre náznaky min. bisexuality nevidel, ani Alexis mi neprišla, žeby holdovala ženám, čo i len v náznaku flirtu. Ja som len reagoval na to, čo napísal Murphy ohľadne jej hry, znova niekto (teraz ty) vytrhol niečo z celku za účelom toho, aby si "vypichol" fakt, že som ju "obhajoval" alebo hľadal výhovorky toho, že prečo sklamala.
Ak si spomenul tu Parvati, tak budem reagovať... v jej prvej sérii (CI), flirtovala na Natenom, čo bol nabušený alfa samec, s kým iným mala flirtovať s Bradom (gay) alebo s J.P., ktorý je tiež gay? s Adamom flirtovala Candice, dokonca tam mali showmance. S Ozzym a Yulom flirtovala až na odmene, kde boli len oni traja vo výrivke. Tieto odmeny tu chýbajú a dosť (vlastne už niekoľko sérii chýbajú takéto odmeny ktoré by ukázali buď hierarchiu - keby si niekto musel vyberať k sebe 1 či 2... vlastne naposledy sme to videli v Caramoane a tam to pekne produkcia pohnojila pri tej Brende!!! Alebo odmeny, kde by napr. prvý 2-3 išli na nejakú odmenu...) Teraz nám ponúkajú odmeny "skupinové" dopredu určené v tímoch, vynechali už v min. sérii dražbu jedla a tiež je veľmi otázne ako to bude vyzerať s návštevou príbuzných, keďže sponzor, ktorý to platil je mimo (Sprint).
Takže znova sa pýtam, kde mala a s kým Morgan flirtovať?
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Murphy » 14 dub 2014, 13:18

Psal jsem že v osobní životě určitě neustále flirtuje a koketuje,ale nemyslel jsem nutně že musí flirtovat i tady..když umí koketovat a flirtovat tak to jsou dobrý předpoklady k tomu aby měla dobrou sociální hru,aby se s holkama bavila o píčovinách,aby na Lje a Jeremiaha házela očka ale hlavně aby s nima komunikovala.to jsem myslel že zrovna bude ovládat perfektně ale ono hovno…jenom seděla a čuměla jak vyoraná myš...

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Compeer » 14 dub 2014, 13:38

A já jen dodám... že ženy spolu flirtují a nemusí být nutně lesby... ženy jsou obecně mezi sebou mnohem kontaktnější a tak se nikdy nepozastavíme nad tím, že se častěji objímají a plácají po zadečkách apod...než chlapi :D. No a v tom má Murphy pravdu (a nefandím mu proto, že se můj pes jmenuje Eddie Murphy :) ), že zřejmě moc nevyužila svůj šarm... o nějaké větší komunikaci ani nemluvím... teda abych jí nekřivdil... úplně odcizená asi být nemohla... když ji třeba Jefra při soutěži o imunitu řekla ať jí chytí ruku, když byla nervózní.. mimochodem... už to vidím, jak jsem někde na nějaké soutěži a jsem tak nervózní, že požádám spoluhráče, aby mi chytil ruku :D :D - tohle nazývám tou ženskou kontaktností (flirtem)...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod milan » 14 dub 2014, 13:48

Murphy Akurát mi napadla Mikayla, rovnako "schopná" čo do súťaži a rovnako "masírovaná" čo do vzhľadu. :mrgreen: Rovnaký nezáujem o záchranu. Rovnako bola tragická aj Brenda čo do záchrany... a tiež u nej nastala zmena čo do popularity po S26, kde bola za hrdinku, pritom sme o nej tiež dlho nič nevedeli kvôli zlému editu... niečo také spomínala aj RC, že v jej sérii bol hviezdou Penner a okolo neho vytvorili "peknú auru" a celkovo mu pomáhali, v Caramoane to bol Jeffov kamarát Cochran, v RI zase BR, i keď ten mal podľa mňa najvyšší kredit čo do hry. V tejto sérii mám pocit, že túto auru má Spencer.
Vsadil by som aj trenky nato, že podobne ako v prípade Cochrana, ani jeho veľmi producenti pri spovediach nespomínajú spoluhráčom a tým mu nedávajú ani veľký terč na chrbát. Tiež mi je záhadou, že ani Tony po tých "krokoch" čo mal, nebol až tak terčom ostatných.

Compeer ohľadne flirtu ostanem u tej RC, sama mi písala, že je veľká koketa v bežnom živote, a podobne sa vyjadrila, aj pri rozhovore čo nám dávala, že sa bála spoločného rozhovoru pre S27 s jej otcom, lebo on je starší pán a ona koketa, a chcela takto hrať... hneď nato dodala, čo som s ňou písal, že pri ten zníženej hygiene (bez zubnej pasty hlavne), tam na to ani nieje moc chuť a čas. Už po cca. týždni to je tam cítiť ako na skládke odpadu, musíš brať do úvahy aj teplotu, vlhkosť, prepotené telo, dievčatá už jemne zarastajú pod rukami (u Jefry to je vidno, a v min. napr. Sandra, Danielle), to nie sú moc sexuálne veci (ale je to bežná vec)... v takej situácii je fakt problém flirtovať, flirtovali len páriky na začiatku série, kedy si ešte voňali alebo si vytvorili niečo fakt "reálne" : BR + Amber, Keith + Whitney, Candice + Adam, Alexandra + Reynold... t.j. túlenie + bozkávanie.
Fakt si neviem v tejto sérii predstaviť nejaký extra flirt... stačilo vidieť len Wooa keď sa Morgan vyzliekla hore bez a Jefra jej držala plachtu pri zmene oblečenia.

Ani tu nemáme nejakú showmance, v min. sérii bol Vytas takou "defkou" :mrgreen: K flirtu veľa pomáha práve vhodná odmena, čas pre seba, trocha luxusu (šampón) aby sa aj človek cítil sebavedomo... takže ak chce CBS nejaké také "romániky" musela by zmeniť prístup ohľadne odmien.
Ani raz sa nepoužili kondómy ktoré tam majú k dispozícii počas všetkých sérii (vravím o hre, nie o Ponderose) + baby počas hry majú min. 1x krámy (záleží ako im idú dni), takže to tiež moc nepridávala na komforte a chuti. Pred časom, už neviem pri ktorej sérii sme sa o tom bavili, že bolo presne vidno, kedy mala ktorá krámy.
Spomeň si na All-Stars a lakovanie nechtov Amber & Jenny pri odmene s Rupertom, BR tam hučalo v klacku jak sa vrátila Amber z odmeny.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Compeer » 14 dub 2014, 14:11

Obdivuji Tvůj přehled napříč všemi sériemi a epizodami a nemyslím to ironicky! :) A máš pravdu a více si teď uvědomuju, že pro klasický flirt a různé románky tam nejsou podmínky s vyjímkou těch několika chvil na lepších odměnách (které jsou a to je smutná pravda - slabší a slabší...). Já jsem ale zmiňoval právě to nesexuální flirtování, nebo jen nevázanou konverzaci (jak napsal Murphy - "aby se s holkama bavila o píčovinách"), nebo prostě jen nějaké společné blbnutí... které krom Parv skvěle předváděla např. i Courtney... určitě by se dali napsat i další jména, ale nemám to tak v malíčku, ačkoliv jsem viděl všechny epizody všech řad, které jsou k dispozici. Víš co, úplně by stačilo, aby Morgan jen byla třeba pozornější... aby sama vyskočila, když uvidí, že jde někdo pro vodu (a využila to ke komunikaci, pomazat dotyčnému trochu medu kolem pusy a tak...) ale ona ne... skoro jí museli prosit aby se zvedla a šla něco dělat... Mrzí mě to za ni... z prvního příspěvku (a mého prvního vůbec) je vidět, že jsem jí fandil... :)

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Compeer » 14 dub 2014, 14:22

No a ještě jsem se chtěl vyjádřit k tomu příkladu: že některé jiné hráčky se také ve svých prvních řadách neprojevili až tak výrazně a
popularitu získali až ve svém dalším působení. To je naprostá pravda a vlastně to platí i o spoustě dalších (mužských) hráčů. Myslím, že je
to prostě tím, že mnozí fanoušci Survivora přistupují k některým hráčům, jako by byli jejich známí... zvláště poté, co se objevují v této
RS opakovaně... znají je jménem, vědí o nich už spoustu věcí, jak hrají, co dokážou a tak...prostě fandí jim... No a samotní hráči jsou pochopitelně s většími zkušennostmi ... většinou se poučí ze svých chyb a vypadají tedy suvereněji...Když je nováčkovská řada,
tak se tento efekt, že je to "můj" hráč a oblíbenec plně projevuje spíše až na konci. Jsou ovšem výjimky, kdy se "oddaně" fandí někomu
již od začátku, jako např. nyní Spencerovi, který je (myslím i bez přispění produkce) sympatickým a charismatickým hráčem. Je pak
logické, že záměrně a někdy možná i nechtěně pak takto oblíbeným hráčům nadržují (už proto, že jim fandí "všechen lid")... :)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Murphy » 14 dub 2014, 14:23

Zrovna jsem chtěl taky napsat,že tvůj přehled je fakt dobrej..vidím,že jseš fakt velkej fanoušek survivora, tak mě občas tvý přehnaně negativní komentáře zarážej..třeba si psal že si i přeskakoval v epizodě,že si jí ani vlastně neviděl celou což by fanoušek dělat neměl.pravej fanoušek musí bejt věrnej svýmu týmu v dobrejch i zlejch časech…a nemyslím si že teď nastaly zlý časy protože tahle série je zatím nadprůměr…jinak mě u Morgan mrzí že ten potenciál nevyužila,bral bych novou Parvati...

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Murphy » 14 dub 2014, 14:27

jo a Compeer klidně mi fandi,já ti taky fandím…a tvůj pes mi vyvolal vzpomínky na dětství, když nám společně s mojí kámoškou Editou lidi říkali Eddie Murphy...

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP07

Příspěvekod Compeer » 14 dub 2014, 14:30

No možná Milan jen svými "provokativnějšími" příspěvky hledá odevzu od nás ostatních, že ne vše co píše je tak černé... Možná je mu samotnému líto, že úroveň Survivoru má klesající tendenci... ale to je přece přirozený proces... v mých očích to vůbec nevadí a něco dobrého a zajímavého si najdu v každé řadě... A potěší, když ta nejnovější řada určitě nebude nejhorší... to přece není špatný výsledek!


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti