S28 - Cagayan - EP08

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
radim
Příspěvky: 3
Registrován: 27 srp 2013, 17:07
Nejoblíbenější série: Survivor : 1,7,8,13,16,18,20,25
BigBrother : 6,7,8,13,14
Nejoblibenější hráči: Survivor:PENNER, Coach, Tyson, B.Rob, R.Hantz, Parvati, Eliza, Malcom, Reynold, Tony, Spencer
BigBrother USA: DR.WILL ,Boogie ,Keith ,Daniele ,Frank ,Porsche ,Kaysar
Can.: PETER, Aj

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod radim » 17 dub 2014, 16:13

Tony, What do you do? Construction
Loyalty played a part in construction business? Yes you see it over and over. You turn your eye one of your tool is missing :lol:
Toho chlapa zbožnuju, dokáže lhát s takovou lehkostí.
Jinak Spencrův plán nakonec přeci jen vyšel ( hlasujme pro Tonyho možná udělá něco šíleného) :)
Ten pád Woa mi připoomíná Erika z micronesie, taky byl v promu, ale nakonec mu myslím nic nebylo.

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod zdenek000 » 17 dub 2014, 16:25

Tak rozdělení RC mi přišlo trochu nefér kdy tři silní chlapy proti blbě rozvrženýmu zbytku. Mohli to udělat jinak.
IC byla taky nudná.Čekám pořád kdy bude IC na fyzičku a od minulé série posud zatim nic moc (od sloučení)
Jinak LJ trochu zblbnul z Tony, což asi neměl dělat. Doufal jsem, že bude používat trochu svojí hlavu. No, doplatil na to.
Jinak nevim jestli to byl od Tonyho dobrej nápad. Tímto tahem přišel nejspíš o Jeffru, pro kterou by bylo nejlepší jít za Spencerem a ostatníma a zahrát to na remízu a pak tahat kameny. I když bůhví, co udělá. Příliš prostoru nemá a o její inteligenci taky velký mínění nemám :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod k.g » 17 dub 2014, 17:03

:dance: pro některé sračková, pro mě nadupaná série, spolu s filipínami nejlepší od Heroes vs Villains, moje sympatie tohodle castu jako celku jsou na stejné úrovni castem například Cook islands, Chiny nebo Gabonu ! Prostě partička velice zajímavých osobností....
Vezmu-li v úvahu že chybí znělka, záběry ze života v táboře, pro diváky zajímavější soutěže a zajímavější odměny, tahle série se pro mě řadí mezi TOP ever... ale jedná se o velice subjektivní názor ( a ještě není konec)

k dílu:
Tony to udělal velmi chytře a na rozdíl od Kass si neodsřelil porotu za daných okolností, že do finále opravdu dojde s Trisch a Wooem...Což si nemyslím že se stane ani náhodou, ale to Toník netuší - zatím. Každopádně je pro mě velmi výraznou charizmatickou a zábavnou osobností a velkým nepředvídatelným překvapením, o kterém si myslím ještě uslyšíme, ba i uvidíme ve hvězdné řadě.

Mě narozdíl od fanošků Kim, Bostona Roba a jim podobným nejde o to vidět ,, čistou,, strategickou hru založenou na pevné alianci slepých oveček a jednoho talenovaného vůdce, radši se spokojím s nepředvídatelnou hrou se šílenými tahy různorodého castu, i když ne moc chytrými a důkladně promyšlenými...
I přesto je můj favorit číslo jedna Spencer, který je dalším překvapením řady. Spencer, kdyby neexistovala osoba jménem Kass, by si určitě zvolil bezpečnější a opatrnější variantu hry a jsem si jistý že by se z původní 6 členné aliance do finále dostal a výhrál to na plnou čáru. Pro mě je otázkou....... Bylo by to to, co bych opravdu chtěl vidět?? Nudnou sérii dominantní aliace a jednoho hráče který má navrh nad ostatní? Ne určitě ne, díky, bylo jich hodně, ať už to byl One World, Palau (sorry Tome) nebo nejvíce rozpoznatelná hra mistra Mariana, která byla opravdu ukázková, ale poslala sérii do totálních sraček (pro mě , uživatele kg)

Shrnuto podtrženo:
----------------------------
Nemám tušení co se ještě stane, ale to je na tom to krásný ! [b] A takhle to má být . [/b]
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod milan » 17 dub 2014, 19:32

Tak presne toto je ten veľký krok, o ktorom som v diskusii pri min. diely toľko písal :hungry:

K dielu, až na TC docela nuda, pobavilo ma len ako Tony reagoval, ako odmietnutá školáčka (respektíve ako Rupert v PI pri vyhrážaní JFP), aspoň to ale zobral športovo, i keď z toho, ako často opakoval, že je to "pocta", som mal skôr pocit, že sám chce tomu veriť. Pri Jeremiahovi by aj taký Zane s tou stratégiou ala RH exceloval :mrgreen: takže k nemu sa radšej nevyjadrujem.
Skvelo sa ukazuje Spencer, počúva, hľadá skulinky, ale vyslovene netlačí na pílu. Ohľadne Tashe, divil som sa, že LJ sa cítil až tak komfortne, že vôbec za ňou nešiel na pokec, už len z hľadiska sociálnej hry, by to bolo veľké "+" s ohľadom na hlasovanie vo finále.
Pri tom LJovi ma napadlo, čo vravela Morgan v rozhovore:
Podařilo se ti někdy s LJem uzavřít mír?
Ne tak docela. Když jsme všichni hledali tu imunitu, s Tashou jsme ho prosily, aby se přidal k nám a zachránil nás, ale on říkal, že je spokojený tak, jak to je a ať radši zase hledáme. Takže jsme se nerozloučili úplně nejlépe. Ale to je hra.
V podstate jeho prístup v hre, ho stál krk v tejto situácii, ale vidím v ňom, podobne ako v Spencerovi a Tonym skvelý materiál do návratu, dokonca aj v tej Trish.

K súťažiam sa vyjadrovať nechcem, trošku mi prišlo divné rozdelenie (akurát v takej situácii), ale samozrejme je to len môj pocit, mám osobne radšej individuálne súťaže, kde potom dotyčný vyberá ľudí, a ukáže sa hierarchia v aliancii.
Kass je oficiálne hlupaňa a anti-strategická hráčka :mrgreen:

Fandím: Spencer
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Lifty » 17 dub 2014, 19:35

Tony má obrovský podíl na tom, že se nebude tato řada ubírat nudnou jistotou, při které by epizoda 8-10 nebyly o nudném vyřazování předem jistých osob...

Ten člověk bude na jistotu v nějaké řadě s navrátilci, protože pokud nabídku dostane (což určitě dostane, protože podle mě tráví na kameře nejvíce času ze všech hráčů) tak po ní chňapne všemi deseti.

No a lhát Jeffovi o svém povolání, když on má o každém hráči nespočet informací :D

Přejmenujte tuto řadu na Survivor Tonyan, vždyť když si čtu komentáře v této řadě, tak se řeší hlavně on (krom prvních čtyř epizod, kde mu hlavní slovo sebrala žetía), a pak občas Spencer, protože je favorit (který si buď vzal jako osobní předmět žiletku nebo patří k těm smolařům, kterým vousy prostě neporostou)

Těším se co ten stalkerský magor vymyslí příště :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

TomPoky
Persona non grata
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2013, 15:30

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod TomPoky » 17 dub 2014, 21:16


Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Alisch » 17 dub 2014, 22:33

Právě poslouchám po kouscích rozhovor Tonyho a Spencera z odměny. A teda styl, jakým ho Spencer dostává je úžasný. Pěkně mu podstrojuje potvrzuje, že Tash, on a Jeremiah by byli jen jeho pěšáci...ten kluk fakt nejni blbej.

Do toho mě zarazila jedna poznámka Trish: "Ať se do finále dostane kdokoliv z těch tří, vyhraje". Z nějakého důvodu si myslí, že Jeremiah je ve finále hrozba. A když o tom tak přemýšlím, on taky nebude mít úplně nulovu šanci. Sice by to byl "nepllnohodnotný" vítěz, ale komu z poroty vadí? Je to sportovec, v táboře očividně pracuje. Krom začátku nikoho nezradil. Jižanské kouzlo taky umí udělat svoje. Kdyby stál proti někomu, kdo vyvolával negativní emoce a selhal při obhajovacím proslovu, můžeme tu mít druhého J.T.ho. I když to zní přehnaně, nevidím to jako nemožnou věc. Hraje sice takovou neviditelnou, nemastnou neslanou hru, ale to hrála i Natalie.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod milan » 17 dub 2014, 22:37

Alisch: Jeremiah = Bobby Jon :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Alisch » 17 dub 2014, 22:53

Milan: Taky možnost. Klidně může jít příští týden domů :D

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 17 dub 2014, 22:57


No ty vole :lol: Proč tohle nedaj do epizody...
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Alisch » 18 dub 2014, 00:01

cypher.eu píše:No ty vole :lol: Proč tohle nedaj do epizody...


No proč...protože by bylo jasný, proč Tony vyloučil LJ. Tohle vůbec nebylo pro Tonyho lehký. Skoro bych řekla, že tentokrát to do té vody fakt pustil a flek na kalhotech se rozšířil.

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod todilka » 18 dub 2014, 07:39

Většina mých dojmů z dílu už tu zazněla..
Jen krátká poznámka: málokdy se mi stane to, co se stává asi více lidem, jak to tu tak čtu, že začínám fandit někomu, koho jsem na začátku téměř nesnášela - Trish, Tasha, Trish mě opravdi mile překvapuje, jak hraje, klidně, vyrovnaně, s rozvahou, keždýmu hned všechno nezbaští a pěkně s aliacní, Tasha je dobrá v soutěžích, a ačkoliv nemá dobrou pozici, nevzdává to a dělá co se dá..
Myslím, že před TC jsme něco neviděli..protož já být na místě Spencera rozhodně jen tak nevěřím pananoikovi a ukecánkovi jako je Tony a zahraju imunitu. Ačkoliv Tony mě velice baví :-)
LJ si za vyloučení může sám, a jakkoliv se na něj krásně koukalo :eee: , herně byl až moc laxní, takže nic. Navíc mám dojem, že byl i "slušný" člověk, neboť věřil, že když Tonyho zachránil, má jeho 100% loajalitu a nemůže ho prostě zradit, ale takový lidé bohužel titul "sole survivor" získávájí vážně jen výjimečně.
Kass dělá ostudu všem právníkům...fuj...
Zbytek do počtu...Jeremiah trochu překvapil u ICH, myslela jsem že půjde ještě dřív :-)

Fandím: Spencer, Tasha
Koho bych mohla vidět hrát ještě jednou: Spencer, Tony, LJ..

Jinak mě překvapilo. že všichni už vzdali hledání HII, když si myslí (kromě Spencera), že jí nikdo nenašel, nebo si tím nejsou jistí...a čekala jsem i nápovědu na odměně...no, uvidíme..
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod brninho » 18 dub 2014, 11:43

miky253 píše: ale moc nechápu, proč byla podle Jeffa největší odměna ta z minulého dílu, když tahle odměna byla minimálně srovnatelná.

Protože minulá odměna byla v podstatě reklama na sponzora, Jeff to musel říct :mrgreen:

Příspěvků je tu už celkem dost, omáčkou plýtvat nebudu:
Trish:Za poslední epizody je tu pár komentů (a ne jenom od XtttX :D ), že vlastně Trish není až tak otravná a i já sám k ní pociťuju menší antipatie než předtím...Její největší haters z řad samotných soutěžících jsou pryč, takže produkce nemá materiál na to, aby ji ukazovala při konfliktech, ve kterých je fakt otravná, já si myslím, že se ještě dočkáme jejího nesnesitelného já.
Spencer:Perfekt, netlačí na pilu, neudělal ani jednu vážnější chybu (trošku jsem mu minule vyčítal, že nezkusil tu HII, ale po tomto díle to už ani nevadí), je na něm strašně vidět, že je to ohromnej fanoušek, proboha víc takových, s jeho přístupem ke hře si jistě uvědomí ohromný možnosti, jaký se mu teďka nabízí, protože jak řekl LJ, Tony neblindsidnul jenom jeho, ale i Jefru, Trish a Kass
Tony: ten to POSRAL, hned dvakrát za epizodu :lol: Já se divím, že ten nejvtipnější moment celýho dílu (a CBS má ode mě plus) zaznamenal až v nějákým desátým příspěvku cypher :D
Jinak co se týče jeho "big move": Nechápu. On byl snad ještě v lepší pozici než taková Kass v top11 a takhle zbytečně hazarduje...Jestli to vrátí do pořádku, tak všechna čest a ač mám o vítězích Survivoru jiné představy, tak si ten milion zaslouží. Možnosti, jak teď může podle mě hrát: 1. přidat se s Woo k Spencerovi, Tashe a Jeremiahovi. Spíš ne.Na minulé TC pro něj hlasovali, sdělili mu, že je hrozba, 2< 3, FTC vysoce nepravděpodobný. 2.opět navázat spolupráci Tony, Trish, Woo, Jefra, Kass. Nepochybuju, že to tak Tony chce. Ale Jefře vyřadil nejbližšího spojence, a Spencer může větřit šanci, při poměru 4:4 zkuste hádat, kdo by mohl být jazýčkem na vahách. Ano, Chaoskass. Podle mě si po všech směrech vůbec nepomohl, maximálně si zařídil další dolary za účast v "hvězdné" řadě, o tom tady nikdo asi nepochybuje, že ho nevidíme naposledy.
LJ:Ach, LJ. Tak dlouho jsem čekal na nějákej jeho velkej krok, až byl vyloučenej. Zbytečně laxní přístup. Materiál do dalších řad? Spíš ne, i když pokud bych jeho jméno viděl někdy v castu, pohoršení by to u mě asi nevzbudilo.

Fandím:"ti slabší" na čele se Spencerem
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Lifty » 18 dub 2014, 17:01

Tohle je můj oblíbený moment z tohoto dílu :D Ještě pak mimo gif ten Ljův výraz, že to Tony ani nezvedne.

Obrázek
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod zdenek000 » 18 dub 2014, 18:43

Ač je to divný,tak i u mě Trish už nemá takový antipatie a docela hraje dobře :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod XtttX » 19 dub 2014, 02:46

miky253 píše:RC se mi líbila, ale moc nechápu, proč byla podle Jeffa největší odměna ta z minulého dílu, když tahle odměna byla minimálně srovnatelná.

To že sa Jeff nevyjadril ešte neznamená že za lepšiu odmenu považuje tú z minulej epizódy. ;)
Aj keď samotná odmena v konkurencii zmrzlín, pizzí dovezených do tábora a podobne vyzerala skvelo, oproti starším sériám za veľa nestála. V ktorej poslednej sérii hráči na odmene aj prenocovali??? Mne to teraz príde strašne hŕŕŕ, len nech niečo môžu dať do epizódy.

miky253 píše:V různých podobách už jsme tuhle soutěž viděli mnohokrát a je mi jasné, že stejně jako pokaždé, když se tato soutěž v nějaké své mutaci objeví, se tu bude řešit, jak jsou ty Američani blbí, že si nedokáží zapamatovat pár barviček. Navrhuji vám pár dní hladovět, pít málo vody a pak si to jít vyzkoušet. Jiná věc pak je, když Trish skončí hned na druhé barvě.

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale súdiac podľa týchto súťaží, tí amíci ozaj nie sú najchytrejší. Ok, Trish skončila na 2. farbe, fail ako hovado, ale ostatní budú určite lepší... 3. farba a koniec Wooa. :D Najhorší žiak z pomocnej školy by si u nás vedel zapamätať aspoň 10 farieb. :D
Tak ako aj v minulej epizóde, víťaz IC bol jasný už pár sekúnd predtým než to Jeff oznámil. Pri tom pársekundovom zábere na vytlemeného LJa muselo byť každému jasné že to vyhraje Tasha. ;)
Trvalo to 24 sérií!!! Po Vecepii z Markéz získala v zlúčení imunitu už 2. afroameričanka. :D :idea:

miky253 píše:Nejvíc jsem se pobavil před kmenovkou, když Kass začala kázat o tom, jak je na blindside moc brzy. Vážně tohle říká zrovna ona, která už teď je bez šance na výhru?

Flipnutie v F11 a možné podrezanie člena z jej aktuálne šesťčlennej aliancie v F9 sú 2 rozdielne veci. Kedy podľa teba mala tá Kass prebehnúť aby to nebolo "skoro"? Až by mala Tonyho aliancia polovicu ľudí v porote? :D

miky253 píše:Mimochodem, kde je ta super silná imunita?

Bojím sa ja bojím, že sa objaví na aukcii v ďalšej epizóde. Pravdepodobný zámer produkcie dať túto silnú zbraň do rúk outsiderovi za takýchto okolností sa mi vôbec, ale vôbec nepáči!

Btw, prepáč že ťa stále citujem, ale týmto štýlom sa mi príspevky píšu lepšie. Máš holt 1. koment v téme. :D

czisa píše:k ukázkám- pochybuju, že woo odstoupí. ten pád NEvypadal tak hrozně. pokud by měl veelkou smůlu, mohla by to odnést pravá ruka, ale myslím, že člověk jako on by měl umět padat.

Čo tu všetci trepete o odstúpení? :D Snáď by ho odvolali zo zdravotných dôvodov, nie?
Myslím že Woo to bez problémov rozchodí. Ak by bolo evakuácia, CBS by sa hrala na tajnostkára a neukazovala by jeho pád v upútavke.



Hlavne nech nič nevykukne... :D
Obrázek

Hviezdy kmeňovej rady... ;)
Obrázek
Obrázek

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod jukab » 19 dub 2014, 08:53

Oproti minulému dílu výrazné zlepšení, hodně ukázek taktizování, hlavně od Tonyho, od kterého jsem to čekal už i dřív. Vyřazení LJe je super, nejenže jako hráč nic nepředvedl, ale ta jeho arogance už mi lezla krkem. Navíc jeho odchod možná rozvíří vody, pže Tonymu už nebude nikdo moc věřit, stejně jako Kass. Je ale otázkou, ke komu se teď Tony a Woo připojí. Woo mile překvapil, konečně něco udělal. Naopak asi poprvé nešla kmenovka podle Trish, což se dál může taky hodit. Jefra opět neví, která bije a je tak už vlastně jediná která nijak neovlivnila průběh hry. Stále fandím Tashe, při soutěži jsem jí věřil a její síla se ukázala. Vždycky je to tak, že dvě tři kmenovky po sloučení jsou nejdůležitější pro další pokračování a tady se to ukázalo naplno.

Co další scénáře?
Podle mě se Trish se spojí s Tonym A Woem, Tasha+Spencer+Jeremiah zůstanou a rozhodnou tak paradoxně Jeffra a Kass, které nebudou mít žádnou alianci. U Kass to vidím spíš ke druhé straně, u Jeffry těžko říct, nej by bylo, kdyby už tam nebylo a Kass by to strhla pro Tashu a spol :)

Uživatelský avatar
Brunette
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2013, 23:54
Nejoblíbenější série: All Stars, FvF, Tocantins, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Malcolm Freberg, Jonathan Penner

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Brunette » 19 dub 2014, 12:17

Lifty píše:Tohle je můj oblíbený moment z tohoto dílu :D Ještě pak mimo gif ten Ljův výraz, že to Tony ani nezvedne.

Obrázek



Tak tady delší verze :D Taky jsem se u to zasmála :D

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Colby (S02), Lex (S03), Boston Rob (S08, S22), Stephenie (S10, S11), Gary (S11), Penner (S13, S16, S25), Parvati (S13, S16, S20) Todd (S15), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Matty (S17), Sugar (S17), Stephen (S18), Erinn (S18), Jerri (S20), Marty (S21), Brenda (S21, S26), Fabio (S21), Grant (S22), Ozzy (S23), Coach (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Carter (S25), Corinne (S26), Vytas (S27), Hayden (S27), Tyson (S27), Ciera (S27), Laura M. (S27), Spencer (S28), LJ (S28), Tasha (S28), Alexis (S28)

Survivor HATE list - Phillip (S22, S26), Brandon (S23, S26), Lisa (S25), Dawn (S26)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Lifty » 19 dub 2014, 16:24

No, stejně, já být LJem, tak jim všem líbám nohy, že mě poslali do Ponderosy za Sarah a Morgan...

Snad mu tam příště nepošlou jeho šílenou fanynku Trish.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Dejvy » 20 dub 2014, 21:27

Neviem či sa mam smiať alebo plakať, ale každopadne Tony a LJ su oficialne Pat & Mat.
Ako je logicke, že sa Tony chcel LJ zbaviť lebo je to dosť velka hrozba, ale týmto podivným paranoidným štýlom a tak skoro to rozhodne nemal robiť, dotoho velký sebavedomec LJ jednoznačne pri každom rozhovore tlači do kamery ako Tonymu dôveruje a ten mu zatial kope hrob. Škoda lebo v LJ som videl potencial a myslel som si, že bude obozretnejši. Takto to dopadne ked niekto spí na vavrinoch, taký Malcolm by to vyčmuchal. Takže unho by som navrat nevolil.

Na druhu stranu som sa potešil pretože už nejaky ten diel fandim iba Spencerovi a jemu to slušne zahralo do karat a presne ako povedal jemu takýmto prežitím vždy začne nova hra. Nikdy nevieš komu akým smerom prepne a rázom môže byť nakoni. Viď ako už raz bol na odpál, potom bol zasa v silnej aliancii aby sa zasa dostal na dno, teraz z neho šplhá a dúfam, že došplha až do finále lebo ked ano rovno mu môžu dať tie prachy bez hlasovania. Páči sa mi aj ako tu hru preživa a vždy sa teši (hodte gift :P). Unho to rozhodne na návrat vidim a rovno v kmeni s Malcolmom by to bola super dvojka.

Tash je mi už sympatickejšia ako pred tym, ale nejak ju neriešim celkovo ani by som ju nechcel vo finale lebo by bolo až priliš mierumilovne aj ked asi viac napinave.

Celkovo diel taky nijaky, ale TC sa mi páčila takže ho hodnotim pozitivne a som zvedavy čo bude dalej.

Ešte k Tonymu, rád ho uvidim opať, ale dufam, že z neho produkcia neurobi druheho RH a nebude nejaka super mega oberkokot seria RH VS. Tony. To radšej nech ho nehaju tak, ale keby bolo niečo podobne HvV tak si ho rád kuknem šaška španielskeho počmaraneho.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod milan » 21 dub 2014, 12:21

V podstate imunitu, ktorú LJ použil, si mohol šetriť na toto "trieštenie" aliancie, ktoré by mu ako "divákovi a fandovi" Survivoru mohlo byť jasné, že v istej situácii nastane. Ja som to tvrdil už pri tom ako ju zahral, že to bol zlý krok do budúcna, treba byť sebecký, ak ti niekto zachránil prdel, tak mu to hneď nedávať naspäť (taký typický príklad je Malcolm & imunita ktorú dostal od Reynolda, hneď to nesplatil, počkal čo bude).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Murphy » 21 dub 2014, 22:42

Tak tohle byl pravej survivor..v tomhle díle se rozjela ta pravá chladnokrevná hra, kde si nikdo nemůže bejt jistej svojí pozicí.Tony to tam rozjel a zamotal jak nejlíp mohl.Vyloučil hlavního spojence a zároveň hlavního bosse.Ano geniální tah, který mu teď položil hlavu na špalek, jelikož se teď sám posunul do role hlavního bosse a ty se ve hře moc dlouho neudržej.Kdyby hrál s hloupejma ovečkama tak by mu to možná vyšlo ,ale to není případ téhle série.Trish už si pomalu začala zvykat, že tam tomu velí a tohle jí určitě dost rozhodí.Její hlavní spojenec vyřadil bez jejího vědomí druhýho hl.spojence.Teď už si Tonyho loajalitou nemůže bejt jistá a důvěra je dost v týhle fazi důležitá.Trish rozhodně nebude čekat než bude dalším Tonyho skalpem.Myslím že nemá šanci jí nějak ukecat a oblbnout.Na druhý straně se dere k moci Spencer.Pěkně krok po kroku.Takhle dobře rozehranou hru jako u něj jsem už dlouho neviděl.Pěkně se nechá Tonym "využít" k vyloučení LJe a pak v pravou chvíli Tonymu podřízne krk..Do toho začíná vystrkovat růžky Tasha.Kdyby jenom si ten LJ s tou Tashou šel promluvit, tak kmenovka mohla vypadat úplně jinak.Hustý jak LJovi byla nabídnuta záchrana a on jí odmítl.Tasha ho mohla nějak ovlinit a probudit k úderu,kterej nakonec schytal on.Kass řekla akorát jednu rozporuplnou větu a je oheň na střeše.Kass flipla,Tony flipnul..oba udělali zásadní kroky.špatný či dobrý se uvidí ale každopádně to velký kroky byly.To se jim musí nechat, teď mavíc Tony nasral dost lidí což Kass dává větší šance.Teď tam vidím několik skupin nebo jednotlivců.Spencer+Jeremiah,Trish+Kass,Tony+Woo,Tasha,Jeffra..takže teď možností jak se to namixuje a spojí je víc a to slibuje nepředvídatelnej a velkolepej závěr....

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Pietro » 02 kvě 2014, 20:53

Tak mám i po LJ-ovi.

Toníku, ty holt jsi šmejd a (děsný klikař). Z vějičky v podobě vyhazovu Wooa udělal monstrplán, který byl vesměs zbytečný. Akorát se tím postavil do role, že mu nebudou ani věřit nos mezi očima.

Na Trish mám sice averzi, ale když tam holt ještě je, tak je třeba jí skousnout. Když se jí Tony vypovídal, tak jsem čekal, že jako LJova vlezdo*****ka z aním půjde a všecko mu vypovídá - pak tedy možná -> adios Vlachos. Neudělala to. (má u mě plus nebo mínus? Nevím.) Ale utvrdila mě ve své inteligenci - nepamatovat si 4 barvičky po sobě...

Tashino naparování s imunitou - no budiž. Měla jí beztak poprvé a naposled.

Spence stoupá. Ale kam až mu to bude stačit? Pojistku má. Jen jí dobře využít.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod milan » 03 kvě 2014, 14:35

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Rendy » 18 kvě 2014, 11:34

Jak už tu bylo řečeno, Tonyho hláška "asi jsem se posral" a ten záběr flek :lol:
Jinak soutěž o odměnu pěkná :idea: Tony si chtěl opravdu asi hodně pokecat :D soutěž o imunitu překvapivá, nepamatovat si čtyři barvy? :D
U vymýšlení Tonyho strategie mě zarazilo, jak to prošlo s lehkostí, čekal bych nějakou paniku třeba od Spencera, že na něj určitě hraje habaďuru, aby si pojistil případnou indivindy imunitu nebo že se Trish nějak víc rozbouří...
Kmenovku i když jsem ji měl dávno vyspoilovanou, stejně mě maximálně bavila :love: tyhle zvraty prostě dělají Survivor a pohled Kass ala WTF? ...k nezaplacení 8) no jsem zvědav na další díly :idea:
Obrázek


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů