S28 - Cagayan - EP08

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod miky253 » 17 dub 2014, 08:35

Tak se nám to přeci jen zase zamotalo :dance:
Na začátku jsem zůstal v šoku, když se ukázalo, že Jefra umí i mluvit, ale jinak nechápu, co Tony tak vyšiloval z toho, že pro něho ta menšinová aliance hlasovala. Jestli tenhle člověk nedojde do finále, tak své vyřazení nerozdýchá...
Ten rozhovor Tonyho s Ljem... Moc nechápu Tonyho logiku. Přijde mi, že prostě LJe chtěl vyhodit a jen si hledal záminku.
RC se mi líbila, ale moc nechápu, proč byla podle Jeffa největší odměna ta z minulého dílu, když tahle odměna byla minimálně srovnatelná. Jen by mě zajímalo, jestli je Jeremiah vážně tak pitomej, nebo to byl jen edit, který ze Spencera udělal člověka, co Tonyho podezírá z toho, že hraje na všechny strany, zatímco před Jeremiahem se stačilo zmínit o podrazu na Lje a už byl na větvi z toho, jak nepůjde domů on, ale LJ.
Pokud jde o IC, tak nic nového pod Sluncem. V různých podobách už jsme tuhle soutěž viděli mnohokrát a je mi jasné, že stejně jako pokaždé, když se tato soutěž v nějaké své mutaci objeví, se tu bude řešit, jak jsou ty Američani blbí, že si nedokáží zapamatovat pár barviček. Navrhuji vám pár dní hladovět, pít málo vody a pak si to jít vyzkoušet. Jiná věc pak je, když Trish skončí hned na druhé barvě.
Nejvíc jsem se pobavil před kmenovkou, když Kass začala kázat o tom, jak je na blindside moc brzy. Vážně tohle říká zrovna ona, která už teď je bez šance na výhru? :lol: :lol: :lol:
Lj je pryč, Spencer se hezky raduje s imunitou v kapse a Kass čumí jak puk. Sice mě štve, že vypadl zrovna LJ, ale podělal si to sám, protože ho bůbec netrápilo, že Tony chce dělat blindside a klidně dělil hlasy, ačkoliv se neobtěžoval ujistit se, že Tony je na jeho straně. A myslím, že měl vyslechnout i tu Tashu, ačkoliv jsem se při sledování epizody smál, když jsem viděl, jak s ní vyjebal.
A stejně jako LJ udělal chybu i Woo, který uvěřil Tonymu a nezajímal ho rozhovor s LJem. Je zajímavé, jak často fungují lži, které by padly po jednom rozhovoru, který ale většinou nepřijde.
K dalšímu dílu: Štvalo mě, že jsem si omylem vyspoileroval jeho název už včera, takže jsem věděl, že tentokrát Tony nepůjde.
Pro ty, co nevědí, další epizoda se bude jmenovat "Sitting In My Spy Shack", takže opět citace Tonyho. Dalo se čekat, že nám v prvním díle neukazovali jen tak pro srandu králíkům. jak si Tony staví v přístřešku tajnou špionážní místnost nebo co to bylo.
No a pokud by Woo quitnul (což by se po takovém pádu klidně mohlo stát), rázem by Spencer s imunitou, Jeremiah a Tasha měli šanci otočit hru ve svůj prospěch.
Mimochodem, kde je ta super silná imunita? Jestli se neobjeví příště, tak ať si ji produkce strčí někam. Už teď bylo možná dost pozdě ji do hry dávat...
Fandím Spencerovi a Tashe a přeju i Tonymu, protože dělá hru zábavnou a narozdíl od křoví typu Jeremiah nebo Jefra chce hrát.
edit: Ještě jsem zapoměl na to, jak jsem se bavil, když Tony oslovoval Trish "man". Vím ,že to Amíci říkají normálně a neznamená to chlap, ale v souvislosti s tím jejím přiznáním to prostě bylo vtipné.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Earl » 17 dub 2014, 09:23

Páni, no nečakal som, že by sa to mohlo otočiť proti Ljovi ale už to začínala byť arogantná a nafúkaná aliancia, takže som aj rád, že sa to skončilo. Stále viac začínam fandiť Tashe. Finále Spencer - Tasha by mi vôbec nevadilo.
Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod honzavohralik » 17 dub 2014, 09:45

Panebože, tahle epizoda, která vypadala velmi nudně, se na TC s vyloučením LJe zvrtla v opravdu dobrou, doufám, že to přeruší odstřelování Aparri jednoho po druhém.

Tony je neuvěřitelně paranoidní, jestli takhle bude pokračovat bude jako Dawn (S26), až na to, že on snad nebude šílená hysterka s chybějícíma zubama. Nevím, jestli krok, který udělal byl správný, ale LJ řekl Trish a Jefře, že s nima chce do finále, takže asi ano, každopádně mohl ještě chvíli počkat, protože tohle by se nemuselo zrovna vyplatit. Uznávám lidi, kteří dělají velké kroky jako Tony, ale někdy je příliš brzo a někdy příliš pozdě, uvidím jak to bude nyní.

Ani nevím proč mám LJe v podpisu mezi oblíbenci, když třeba Spencerovi, fandím mnohem více, možná to ještě změním. LJ byl určitě dobrý hráč, jen jako mnoho dalších, neměl moc šancí to dokázat, myslím, že to udělá ve hře velký zmatek, protože na něj byly hodně napojeny Jefra a Trish (+ Kass na Trish) a možná se strhne nějaký pokus o pomstu (viz. promo), čímž se opět dostáváme k otázce, zda Tony udělal dobrý tah.

RCH - Nebaví mě vybírání týmů, mám o 1000% radši, když si vybírají týmy hráči, protože pak se ukáže, jak si kdo stojí v alianci a často to dokáže některým otevřít oči. Asi tak od začátku mi bylo jasné, kdo vyhraje a tohle losování týmů, je vážně na nic.

IC - Tasha si to po výkonu v minulé soutěži určitě zasloužila, soutěž opět nic moc, navíc lehce převzatá, protože podobné úkoly dávají pořád jen byly s obrázkami, ne s barvami, jako třeba v Blood VS. Water.

Začínám hodně fandit zbytku Aparri, protože všichni kterým jsem fandil (Sarah, Morgan a LJ) vypadli po sloučení jeden za druhým. :D Jefra vypadá, že by se po vypadnutí svého nejbližšího spojence konečně mohla rozehrát, ale pochybuju, že se vyklube v hráčku jako je Ciera, na to už je asi pozdě, ale kdo ví...

Už končím je to moc dlouhý :mrgreen:
Překvapuje mě, proč Trish neřekla LJovi, že jde proti němu, když jsou spojenci? Mohla ho zachránit, protože Woo by se možná nechal zvyklat na druhou stranu, kdyby mu LJ řekl, že Tony je lhář, ale po téhle TC jsem docela spokojený, i když vypadl můj oblíbenec, nemám rád, když se jen odstřelují lidé z druhého kmene jeden po druhém.

Fandím:: Spencer, Tasha
Neřeším: Jeremiah, Tony, Trish, Jefra
Chci, aby vypadli: Woo, Kass

EDIT: Teď jsem si všiml na wikii, že Tasha je první černoška od Vecepie, která kdy vyhrála imunitu v Survivoru! :D Gratuluju. :D
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod honzavohralik » 17 dub 2014, 09:47

Earl píše: Finále Spencer - Tasha by mi vôbec nevadilo.


Asi jsem mimo, ale ona bude v S28, jen finálová dvojka, nebo je to tak, že ti je jedno, kdo by šel s nimi do finále? :D
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod hozu » 17 dub 2014, 09:54

Tak to tedy bylo překvapení. Ukázkám jsem nevěřil vůbec. Přišlo mi, že by je koncipovali trochu jinak, kdyby se skutečně mělo něco změnit. Ve chvíli, kdy se objevil první hlas pro Spencera, jsem to už pomalu vypínal (a nadával mu, že nezahrál HII)...a ona to skutečně nebyla jen další rutina. Rozhodně překvapivé vyřazení LJe. Nečekal jsem, že Tonymu až tak "hrábne", aby skutečně byl ochotný ho vyhodit už teď. Snad kdyby Tasha nevyhrála imunitu, bylo by vše jinak. Ty sliby, že si je chce nechat opravdu zněly dost planě. Samozřejmě divácky to bylo pěkné, strategicky si myslím, že to Tony až moc kombinuje. Ani bych se nedivil, kdyby se mu to vymstilo už příště.
Jinak opět bych pochválil soutěže. Hlavně tu o imunitu, která byla v principu obměna starého, ale vcelku mě bavila.

Favoriti po poslední části: Spencer, Tasha
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod miky253 » 17 dub 2014, 09:56

honzavohralik: Rozmysli si, jestli chceš znát odpověď, protože je to celkem velký spoiler a mě osobně dost štve, že to vím (aspoň, že boot list neznám). [spoiler]údajně by měla být evakuace těsně před koncem hry, kvůli které produkce místo F3 nakonec přistoupí k F2[/spoiler]
A radši na to ani nereaguj, protože tohle by se přeci jen mělo asi řešit v sekci spoilery.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod czisa » 17 dub 2014, 10:01

hooooo... no, tak s+t+j mají takové krásné malé pyrrhovo vítězství, protože člověk nikdy neví, kdy tonymu-hysterce zase přeskočí kolečko v hlavě a přeflipne do nějaké další možnosti. woo mu dělá akorát tak ocásek (což dosvědčuje i to, že si nešel tonyho kec ověřit), takže má k dispozici dva hlasy bez problémů..
a rozhodně, jak tu někdo poznamenal, to vypadalo tak, že chtěl akorát LJ dostat ze hry, tak si vykonstruoval lež a ono mu to OPĚT prošlo. ale aspon je sranda. :D kdyby to mělo jet podle LJova scénáře, tak se do konce série unudíme, protože budou odstřelovat bottom3 podle plánu atd. mimochodem, postřehli jste při tonyho rozhovoru s trish rozdělení majoritní aliance na trish-tony-woo a jefra-lj? kde je sakra ta úžasná, nepostradatelná kass? :D

k ukázkám- pochybuju, že woo odstoupí. ten pád NEvypadal tak hrozně. pokud by měl veelkou smůlu, mohla by to odnést pravá ruka, ale myslím, že člověk jako on by měl umět padat.

a zdálo se mi to, nebo nebyl v celé epizodě ani jeden trishin konský smích? :D střihači k ní začli být milosrdní. :D

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Earl » 17 dub 2014, 10:05

honzavohralik píše: Asi jsem mimo, ale ona bude v S28, jen finálová dvojka, nebo je to tak, že ti je jedno, kdo by šel s nimi do finále? :D


V podstate je mi jedno, kto s nimi bude sedieť, aj tak si myslím, že zo zvyšku na výhru nemá ani jeden. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 17 dub 2014, 10:41

No tak nejvíc mě rozsekal Tonyho komentář z úvodu epizody: "když Jeff ukázal moje jméno, asi jsem se posral"... a pak záběr jak jde s flekem na kraťasech :lol:

Pakoval se nám LJ, což mi ani moc nevadí, měl potenciál, ale nakonec vlastně ani nic nepředvedl... Woo hezky zbaštil ten Tonyho příběh a celkově mi přijde, že tam Tonymu všichni až moc věří, kromě Trish, která má u mě další plusový body :smile: Co teda vůbec nechápu, tak proč Tony na kmenovce řekl, že je construction worker, když minimálně půlce lidí se už svěřil, že je polda :?

O special HII stále ani zmínka, což je hodně špatný, pak ho někdo najde ve final 6 a nějaký napětí ohledně složení finále bude tatam :cry: Kéž by ho vůbec nikdo nenašel, ale to by Probst asi psychicky neunesl, takže očekávám, že brzy přijde nějaký velký clue, aby se věci daly do pohybu... snad to nebude formou dalšího ubrousku :angry:

Z dosavadního vývoje by mi ve finále nevadili: Tony, Woo, Trish, Spencer a Kass (zajímalo by mě, co by jí porota řekla)
Nechci vidět ve finále: Jefra, Jeremiah a Tasha (je mi strašně nesympatická, ale z jejího editu se účasti ve finále docela obávám)

Pokud nevyhraje Tony či Spencer, bude pro mě vítěz BBB poměrně dost nezajímavej a podprůměrnej :-|
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod torciollo » 17 dub 2014, 10:44

A já si myslím, že to Tony nehraje zas tak špatně, jak tu někteří píšete... jako je asi trochu víc paranoidní, než by musel být, ale herně to má podle mě v hlavě docela srovnaný... Pokud je někdo schopnej vyloučení LJ okecat a nerozesrat si celou alianci, tak je to on... Woo ten je jasnej, toho drží pevně za koule, ten si sám ani neuprdne :D Trish si taky nějak udobří, u Jeffry nějak pochybuju, že by byla schopná vůbec něco proti němu vymyslet a Kass se posunula o jednu pozici v alianci nahoru, ta by mohla být nakonec i spokojená...

Teoreticky by tak pořád mohl mít svoji pětku a zbavil se navíc velkýho soupeře, kterýho by se musel složitě zbavovat pozdějc, takže za mě má Tony, i když mi to nejde přes pusu, plus :idea: A aspoň je taky trochu sranda...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Alisch » 17 dub 2014, 10:58

Fajn, tak popořadě:

Tony: Mám ho moc ráda, protože je jako kuře. Nepostojí a nedokáže na delší dobu zavřít zobák. Krom Kass je už od začátku druhou divokou kartou. Chápu, že být tolikrát přečten na radě není nic příjemného, ale není důvod vyšilovat. I když je asi fakt, že LJ by se ho dřív nebo později zbavil. Tonyho přeběhnutí tedy naprosto chápu.

Kass: "Kdo by teď z naší šestice zběhl, by byl idiot" Kass, ty si do huby nevidíš, viď? Jinak není co dodat.

Woo: Chudák, pokud zas nevytáhne nějakou super hlášku, možná si to příští týden pěkně slízne.

Trish: Není až tak slepá, jak ji chtějí editoři vykreslit (Dodo hudba a netopýři). Možná ji i příští týden uvidíme pořádně roztáhnout krovky.

Tasha: Mám ji pořád radši. Měla odvahu vyzvat LJe ke strategické konverzaci. Střídá se Spencerem ve výhrách o imunitu.

Jeremiah: Jeho šance na přežití drasticky stouply. Navíc je očividně Spencerova pravá ruka a zase se trochu ukázal v soutěži.

Spencer: Pokračuje ve využívání situace, čekal až se začnou žrát a vyšlo mu to. To, že nezahrál imunitu schvaluju. Pokud by chtěli vyloučit jeho a selhali by teď, bez imunity by šel příští týden. Tenhle gambit se mu vyplatil a málokdo bude mít podezření, že imunitu našel.

LJ: Jak řekla Tash "In your face!" Tah na Tonyho by jednou stejně přišel, měl počítat s Tonyho podrazem. Při tom jak Tony vyšiloval mi nejde do hlavy, že se cítil bezpečně.

Jefra: Nemyslím, že by nutně musela následovat LJe, to se radši zbaví někoho jiného.

Můj tip na příštího vyloučeného: Tony by teoreticky mohl jít, máme nasranou Trish a Jefru. Trojka by se Tonyho taky mohla chtít zbavit. Woo...no uvidíme. Nicméně netuším, co teď vyvede Jefra. Člověk neví jak se pořádně chová, natož aby odhadoval jak bude hlasovat.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Alisch » 17 dub 2014, 11:04

czisa píše:k ukázkám- pochybuju, že woo odstoupí. ten pád NEvypadal tak hrozně. pokud by měl veelkou smůlu, mohla by to odnést pravá ruka, ale myslím, že člověk jako on by měl umět padat.


Jo, taky jsem si říkali že s jeho povoláním by to měl ustát. Navíc pod stromem bylo jakž takž křoví, to by taky mohlo pomoct. Woo je mlaďoch, pokud se nenabodne na větev, nebo nespadne blblou částí těla na ostrý kámen, mohlo by se z toho jeho tělo rychle oklepat.

Navíc je to ninja skžížený se Soníkem!

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod HUK » 17 dub 2014, 11:16

Jen tak mimochodem, byl jsem to právě já, kdo řikal, že je LJ blbej jak tágo, zatím co, všichni ostatní ho milovali. Jinak díl byl dobrej, uvidíme kam se Tony s tímhle krokem dostane :D, jen ať už je venku Trish :D. Takhle se mi to každopádně líbí víc :D.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Alisch » 17 dub 2014, 11:24

On LJ není blbej jako tágo, jen udělal jeden osudově chybný krok - věřil Tonymu a měl za to, že mu Tony dluží. Naopak měl do finále našlápnuto moc dobře. Měl v plánu pomalou hru ne nepodobnou Robově. Jen měl v aliaci Tonyho.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod torciollo » 17 dub 2014, 11:49

miky253 píše:Ten rozhovor Tonyho s Ljem... Moc nechápu Tonyho logiku. Přijde mi, že prostě LJe chtěl vyhodit a jen si hledal záminku.

Naopak to chápeš naprosto správně, já jen doufám, že podobným způsobem nepostupuje Tony třeba "na stavbě" u výslechů :D Vypadalo, že v tom má praxi :D

Alisch píše:Naopak měl do finále našlápnuto moc dobře. Měl v plánu pomalou hru ne nepodobnou Robově.

Snad nechceš LJ srovnávat s Bostonem Robem :shock: Doufám, že mluvíš o nějakým jiným Robovi (edit: Cesternino?)... já teda nejsem fanda BR, ale tohle snad ne...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Alisch » 17 dub 2014, 12:12

torciollo píše:Doufám, že mluvíš o nějakým jiným Robovi (edit: Cesternino?)... já teda nejsem fanda BR, ale tohle snad ne...


Pokud znáš význam slova "podobný". Jasně že nebyla ani zdaleka stejná. Ale podboné rysy tam byly. Od Cesternina se lišil dost diametrálně, to zas nemůžeš vážně myslet ty. Já taky nejsem BR fanda a proto jeho hru neznám do detailu, ale oba přijdou jako pracanti, oba si pevně drží alianci. LJ měl mnohem víc klapky na očích. Taky je třeba vzít v úvahu, že BR nehrál pokaždé stejně a taky udělal hafo chyb.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod honzavohralik » 17 dub 2014, 12:20

HUK píše:jen ať už je venku Trish :D.

Na tvůj názor na LJe, už reagovala Alisch, ale tohle mě zarazilo. Nemám Trish extra rád, ale proč si přeješ, aby vyletěla hráčka, která HRAJE? Narozdíl od Jeremiaha a Jefry? Pokud si nevzpomínáš, tak bez Trish by Kass zřejmě ani nepřešla a nehlasovala pro Sarah a v porotě by teď seděli Tony, LJ a Woo. Neberu ti tvůj názor, jen se mi na to nějak chtělo zareagovat, protože mi všechna ta nenávist vůči Trish, která udělala aspoň něco přijde nefér.
Chápu, že lidi nenávidí Kass (jako já), nebo nemusí Jefru..
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Doki » 17 dub 2014, 12:23

Díl byl takový průměrný, ale líbilo se mi, že mám pocit skoro každý dostal alespoň 1 zpověď na kameru (například i Jefra či Jeremiah).
Ze začátku mě zarazilo, že si Tony tak vzal ke srdci ty hlasy, které dostal na těch TC.
RCH se mi docela líbila, a souhlasím, že tato odměna možná i předčila tu minulou.
ICH byla nudná, a Trish, která vypadla hned po 2. obrázku, byla fakt k smíchu.
Tony se na TC s pomocí Appari 3 zbavil LJe, nevím, jestli se mu to vyplatí, podle mě spíš ne (a napovídají tomu i ukázky z příštího dílu), každopádně LJ až přespříliš věřil Tonymu, takže si za to z větší části může sám. Jsem rád, že vypadl někdo z většinové aliance a že nevyhazují Appari jednoho po druhém, bohužel to odnesl LJ, byl bych radši, kdyby vypadla Trish/Jefra, nebo úplně nejlíp aby už byl epický downfall Tonyho. :hungry:
Jinak pohledy Sarah, když Tony mluvil o tom, jak je construction worker (což jsem mimochodem stejně jako cypher.eu moc nepochopil, hlavně po tom, co se přiznal, že je cop). :lol:
Další díl vypadá zajímavě kvůli pádu Wooa, uvidíme, co se stane.
Favorité: Spencer, Tasha

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod torciollo » 17 dub 2014, 13:01

Alisch píše:Pokud znáš význam slova "podobný". Jasně že nebyla ani zdaleka stejná. Ale podboné rysy tam byly. Od Cesternina se lišil dost diametrálně, to zas nemůžeš vážně myslet ty. Já taky nejsem BR fanda a proto jeho hru neznám do detailu, ale oba přijdou jako pracanti, oba si pevně drží alianci. LJ měl mnohem víc klapky na očích. Taky je třeba vzít v úvahu, že BR nehrál pokaždé stejně a taky udělal hafo chyb.

No samozřejmě, že ho nesrovnávám s Cesterninem, akorát mě jinej Rob už nenapadl, to byla otázka :) Podle mě teda LJ neudělal zhola nic, aby si zasloužil srovnání s BR, kterej tu hru většinou řídil podle obrazu svýho... Ze hry LJ si časem vybavím tak akorát naprosto zbytečný zahození HII, to už můžeme srovnávat Jeffru s BR, protože ta si taky pevně "drží" alianci ;) Ale je to samozřejmě jen můj názor...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Alisch » 17 dub 2014, 13:21

torciollo píše:No samozřejmě, že ho nesrovnávám s Cesterninem, akorát mě jinej Rob už nenapadl, to byla otázka :) Podle mě teda LJ neudělal zhola nic, aby si zasloužil srovnání s BR, kterej tu hru většinou řídil podle obrazu svýho... Ze hry LJ si časem vybavím tak akorát naprosto zbytečný zahození HII, to už můžeme srovnávat Jeffru s BR, protože ta si taky pevně "drží" alianci ;) Ale je to samozřejmě jen můj názor...


Nezlob se, ale to je trochu mimo. Řekla jsem, že jejich hra "není nepodobná" a že tam jsou podobné prvky. A ty porovnáváš LJe s Jefrou? LJ vyhrával pro své kmeny soutěže, byl fakt dobrý ve skládačkách a jen díky němu přežila i tvá milá Jefra, takže tvé zbytečně vyšpičkované srovnání padá. Opakuju, že jeho hra nebyla perfektní, ale nevidím důvod, proč z něj dělat blbce.

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Jean » 17 dub 2014, 14:11

No tahle sezona mě začíná navzdory počátečním očekáváním bavit víc a víc. :dance:
Všichni tušíme, že bude jedna z příštích několika sérií s navrátilcema, a pokud to bude Heroes vs Villains II, je tu spousta skvělýho materiálu. Tony je villain jak vyšitej a zatím to vypadá, že je zároveň jedním z nejstrategičtějších hráčů po dvacáté sérii. Jeho manipulace s lidma nemá chybu, ale mám pocit, že není možné, aby vyhrál. Buď se ho po dalším excesů budou bát a vyřaděj ho nebo prostě dopadne jako Russel Hantz. Ve finále nedokáže obhájit, že má prsty ve vyhození všech soutěžících.

Reward Challenge: Vcelku nudná a krátká hra, ale zajímavé rozdělení týmů tomu dodalo grády a hlavně silně pomohlo Spencerovi A Jeremiahovi. Odměna ideální, ani malá, ani velká, spíš šlo o ty strategický hovory než o kuřecí wrapy, na který jsme nedostali záběr. :-|

Immunity challenge: Klasická survivor soutěž na paměť. Tentokrát se producenti s přípravou nenamohli a Jeff se aspoň nemusel učit nové fráze. To, že vyhrála Tasha, bylo příjemné, možná i to napomohlo k tomu, že se Tony odhodlal k vyřazení LJ. Jinak Tasha je celkově velmi dobrá v Challengích, jak ve fyzicky založených, tak v mozkových. Navíc černoška - dobrý materiál do Heroes? :?

Co se týče preview do příštího dílu, tak to nevypadá dobře. Snad se Woo nezranil tak vážně, aby ho odvezli domů.

Fandím: Spencer, Woo :idea:
Sympatičtí: Tony, Jeremiah, Tasha
GTFO: Trish, Kass :down:
Randy is my spirit animal

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod Teribald » 17 dub 2014, 14:15

Mám dotaz. To se ty týmy při soutěži o odměnu opravdu losujou? Mě to přijde vždycky hrozně zmanipulovaný. Dneska bylo jasný, že to vyhraje Tony, Jeremiah a Spencer. Tony ještě před touhle soutěží uvažuje o tom, že změní hru a najednou vyhraje pokec s těma dvouma ňoumama, u kterýho ho nikdo z jeho aliance nemůže slyšet. Kdyby s nima nebyl v teamu při soutěži a na odměnu by jel někdo jinej, neměl by v táboře prostor pro to, aby se proti LJovi s nima domluvil, aniž by si ho někdo všimnul, začal ho podezřívat a následně se ho snažil vyloučit.
A jinak ke konverzaci výše. I já jsem v LJje věřila. Ze začátku byl hodně vidět, přišlo mi, že to má v hlavě srovnaný, že ví jak hrát, byl silnej při soutěžích a pomáhal týmu. Imunitu pro Tonyho obětoval, protože se bál, že na tý radě napsali Tonyho a jen to na ně hrajou. Takže idol zahrál vlastně za celou svoji alianci. Nemyslim si, že by to bylo zahození imunity, jak se tady tolikrát psalo. Každopádně sem čekala, že teď ke konci bude víc akční, ale Tony ho bohužel zastínil. Škoda ...
A co se týče toho, komu bych teď výhru přála, tak se musim zastat Trish. Taky mi ze začátku lezla na nervy, ale udělala pár významnejch kroků, je vidět, že má něco v hlavě a nenechá se jen tak oblbnout. Z holek je mi teda určitě nejsympatičtější. Z chlapů bych to přála Tonymu, za to, jak dělá tuhle sérii víc akční..., ale nevěřim tomu, že dojde do finále.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod torciollo » 17 dub 2014, 14:27

Alisch píše:Nezlob se, ale to je trochu mimo. Řekla jsem, že jejich hra "není nepodobná" a že tam jsou podobné prvky. A ty porovnáváš LJe s Jefrou? LJ vyhrával pro své kmeny soutěže, byl fakt dobrý ve skládačkách a jen díky němu přežila i tvá milá Jefra, takže tvé zbytečně vyšpičkované srovnání padá. Opakuju, že jeho hra nebyla perfektní, ale nevidím důvod, proč z něj dělat blbce.

Ty mi pořád podstrkuješ něco, co jsem vůbec nenapsal :) Já z něj rozhodně nedělám blbce, jen mě zarazilo přirovnání ke hře BR (spojení "ne nepodobná hra" je evidentní srovnání), a tak jsem se proti tomu ohradil... Jefra není žádná moje milá, bohužel naprosto zbytečný hráč, strategie nula, vtip nula a navíc když už už něco řekne, tak ji člověk rozumí každý pátý slovo :D A už vůbec proboha neporovnávám LJ s Jefrou, tys porovnala LJ a BR, tak já řekl, že to můžeš klidně porovnat Jefru a BR, protože obě porovnání mi prostě vůbec nesedí, místo Jefry si tam dosaď klidně Cochrana, Shambo, Hantza... protože hra všech těchto má k BR stejně tak daleko jako ta LJova...

Jinak mi napiš, čím LJ tak vyčníval nad ostatníma? Fyzicky zdatnej je tam dnes každej druhej :)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 17 dub 2014, 14:43

Teribald píše:.
A co se týče toho, komu bych teď výhru přála, tak se musim zastat Trish. Taky mi ze začátku lezla na nervy, ale udělala pár významnejch kroků, je vidět, že má něco v hlavě a nenechá se jen tak oblbnout. Z holek je mi teda určitě nejsympatičtější.

Když nad tím tak přemýšlím, tak z holek bych výhru taky nejvíc přál Trish :o Pár dílů zpátky bych si za to ještě nafackoval, ale ona mě fakt přijde z žen nejlepší... jako jo, Tasha je dobrá v soutěžích, ale nikdy jí nebudu schopnej odpustit paktování se s J'tiou a dokonce uvažování, že vyhodí Spencera na úkor této jaderné inženýrky :cry:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP08

Příspěvekod rhee » 17 dub 2014, 15:05

Docela se mi líbily obě dvě soutěže, odměna fajnová :idea:
Je mi jasné, že nedostatek jídla, spánku a ostatní podmínky negativně působí na paměť a soustředění, ale když někdo vypadne hned u druhé nebo třetí barvy, tak je to špatné za každých okolností. Výhra Tashy mě potěšila. Jí samotné nefandím, ale aspoň to nepřímo pomohlo Spencerovi, který je s ní v alianci.

Ve chvíli, kdy LJ prohodil, že se poprvé během hry cítí opravdu bezpečně, jsem čekala, že půjde domů on. Snad pokaždé, kdy si někdo začne být moc jistý svou pozicí a přestane být ostražitý, tak ho na nejbližší kmenové radě čeká nepříjemné překvapení.
Nechápu, co najednou LJ blbnul. Úplně svěřil svůj osud do rukou Tonymu. To, že mu dal svou imunitu, ještě neznamená, že se na něj může spolehnout až do konce hry. Parvati s Jerri by mohly povídat. Navíc nebyl ani ochotný vyslechnout návrhy Tashy. Ok, byl se svou situací spokojený, ale minimálně si měl poslechnout to, co mu nabízí druhá strana a zvážit své možnosti. A co, že by ho Tony viděl bavit se někým jiným? Je snad přirozené, když se menšinová aliance snaží někoho přetáhnout. Naopak ten rozhovor mohl využít ve svůj prospěch.
Prostě usnul na vavřínech a za své vyloučení si může jenom on sám. Je to škoda, měla jsem ho ráda, ale takové chyby se neodpouští. Už nejsme v první nebo druhé sérii.

Tony zase řádil, opravdu mě baví. Škoda, že si to tradičně pokazil, tentokrát na kmenové radě. On už asi sám neví, komu řekl, že je v běžném životě policajt a komu pořád ještě tvrdí, že pracuje na stavbě... Zamotává se do toho. Úplně zbytečně.

Teribal - Údajně se týmy losují, ale taky mi kolikrát příjde, že je složení týmů dost zvláštní. Někdy bych to losování ráda viděla.
torciollo - Měl i hodně dobrou sociální hru, vzpomeň si na to, jak po promíchání zapracoval na Trish a díky tomu zachránil sebe i Jefru.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů