S28 - Cagayan - EP09

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Pietro » 02 kvě 2014, 21:52

Jeremy (ano ten tajný Tonyho Jeremy) alias Jeremiah je v čoudu.

Woo uspořádal výkup padanek - až se z něj samotného jedna stala.

Dopisy - ostatní zažraný do čtení, jen Jeremiaha to nějak nebralo...

Toník je kapitola sama pro sebe - snaha (nebo spíš schíza) se vyplatila a epesrádes imunita nalezena.

Spence svou HII použil, ale záměr mu kapku nevyšel..

A ano dobře, Tasha vyhrála podruhý, ale to je snad doufam opravdu naposled.

Po 9 dílech:
Tony, Woo, možná Spence
Jefra, Kass
Trish, Tasha

krom červených mě v případném finále vadit nebudou. Výhru ovšem přeji jednou ze zelených.

Pro mě je to totiž zatím poslední díl - připojení je opět na bídné kvalitě a je velkou otázkou, kdy S28 dojedu. Linds už tam nemám, takže na to spěchat asi nebudu.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod milan » 03 kvě 2014, 14:34

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Alisch » 03 kvě 2014, 17:51

Pietro píše:
A ano dobře, Tasha vyhrála podruhý, ale to je snad doufam opravdu naposled.


Co proti Tashe máš? Očividně je to dost sociální hráč, který jen nedostává dostatečně příznivý edit. Produkce nechce, aby si ji lidi až moc zamilovali. Pořád je ale hráčka dostatečně dobrá na to, aby přežila tak dlouho v minoritní alianci. Něco dělá sakra dobře. Zpočátku dělala strategické chyby, ale kdo je nedělá? Spencera a Tashu to očividně maximálně zocelilo a mají teď našlápnuto jako Malcolm a Denise - dělají vše jen pro přežití. Za tuhle krev na rukou je nikdo vinit nebude, pokud se dostanou až do finále.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Pietro » 03 kvě 2014, 20:33

Alisch: Vůbec nic, to já jen tak. Já sem v ní totiž neviděl individuálního favorita pro soutěže.
A občas jsem ovlivňován editem, sice jí mám v červeném ranku neoblíbených a averzivních, ale až dojedu řadu (kdy, ví bůh) a bude pořád na takové úrovni co je, má velikou šanci proniknout do exkluzivního klubu černošek, co mě nevadí (moc jich není). Má totiž velmi vtipnou mimiku ;) a vůbec někdy působí že s ní je sranda.

Jsme (aspoň já) přeci v půlce série, nu ne? ;) A propos, díky za titule. ;)
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Rendy » 18 kvě 2014, 13:28

Tahle série mě fakt baví :D docela dílko ta Tonyho schovka, nepamatuju se, kdy naposledy takhle někdo špionážnil, kam se na něj hrabe "special agent" :D

Obrázek

Plus si taky nepamatuju takové stádo oveček, které se tu urodilo :D "takže ty to hraješ na dvě strany?...hm, dobrá, ale slib nám, že už to neuděláš, díky..." :D
No a kooooonečně aspoň trochu pořádná odměna :love: ! i celkem pěkné lehce originální soutěže :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 16 črc 2019, 19:42

Já vám nevím. Už několik sérií je to relity show jednoho muže a komparzu oko něj. Jednoznačné přetěžování vybraného hráče. V minulosti to byl Boston Rob, Russel, Coach, Tyson. Ted je to Tony. :vomit: Vždy to byla pak minimálně účast na FTC. Tony je prostě králem air timu od první epizody, vše důležité se děje kolem něj. On jediný najde neomylně HII bez nápovědy zrovna kdy se mu to sakra hodí....člověka to prostě nutí přemýšlet do jaké míry je to náhoda a nakolik do toho zasahuje produkce. Rád bych se v tomto mýlil, protože tu show miluju.
Nevím jak tahle série dopadne, ale jsem si na 95% jistý že o vítězství je rozhodnuto.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti