S28 - Cagayan - EP09

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Jean » 24 dub 2014, 03:03

Můj první díl který jsem sledoval živě. :)

Reward Challenge: Soutěž jako taková byla nuda, ale přece jen o odměnu to není tak důležitá. Jeskyně a oběd, takový průměr, vylepšily to ty dopisy. Amerika si poplakala dojetím a jedeme dál. Máma poradila Jefře, aby šla se Spencerem a spol,, ale poté, co jí Tony přesvědčil, jak je čestnej, zůstala ve svý (ne)alianci. Jo a všimli jste si, že ten místní průvodce měl nápadně podobnej přízvuk jako Woo?

Immunity Challenge: Klasická soutěž na výdrž, taky vlastně dost nudná. A krátká. Kde jsou ty časy, když boj o imunitu trval hodiny. Bohužel vyhrála znovu Jefra, protože kdyby vyhrál Spencer, asi by nechyboval s idolem.

Teď to vypadá hodně zle, pro Tashu a Spencera, aliance může rozdělit hlasy a dojet to až do konce. Ale známe Tonyho a i podle preview to vypadá, že ještě bude show. Snad. :D Jinak mě naštvalo, že se našel ten special idol, docela to kazí hru. Ani nám neřekli, jestli má nějaký časový omezení, takže to vypadá, že se Tony podle Yulova vzoru dostane do finále. A pokud tam nebude proti Spencerovi, obává se že je vítěz jasný. Uvidíme.

PS. Těším se na Survivor auction :idea: :idea:
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod EdBrush » 24 dub 2014, 05:53

Haha, tentokrát díl pěkně gradoval.

Na začátku docela nuda, ani ten slavnej spy shack to pro mě nijak nerozproudil a evidentně všechny reward challenge v týhle sezóně budou v týmech -.- ze začátku mi to teda bylo jedno, ale teď bych radší už viděl každýho snažit se za sebe + vybírat si společníky na odměnu. Tak snad příště, 7 nejde rozdělit, pak zase můžou jít 3v3 :vomit: Skládačku taky mohli udělat ne tak přiblblou (Probstovy "hlášky" jsou otravný). Při prvním záběru na vyskládaný písmena jsem si byl na 99% jistej, co to bude, ale odměna aspoň trochu v původním survivor stylu.

Imunita mě taky moc nebavila, i když jsem jí nikde před tím neviděl. Řekl bych, že byla i dost těžká a v dalších soutěžích bych už sázel jenom na trio Tasha, Spencer, Woo. Zbytek mi přijde hodně jalovej v čemkoliv.

Antonín si stejně zaslouží respekt, nejenom za to, jak našel super HII, ale i za oslovování Trish "bro" :mrgreen: Těžko říct, jestli mu něco nenaznačili, ale šel na to poměrně logicky. Nebyl by to ale Tony, kdyby zase neudělal nějakou blbost. Nevím, jestli je to tím, že jsem se na díl díval ve 4 ráno hned jak byl na torrentu, nebo jsem natvrdlej, ale vůbec nechápu, co byla zač ta reakce po tom co Spencer zahrál svůj HII :-?

Celkově mě TC hodně pobavila, zvlášť Spencer kraloval. Líbí se mi jeho poznámky i to jak všem vmetl do očí věc okolo Tonyho. Možná se S+T+J měli víc snažit předhodit Spencera jako cíl, aby zafungoval idol. Minimálně z hlediska vyhlídek na další imunity mi Spencer přijde daleko silnější než Jeremiah, ale asi tušili, že má HII. Za prostřihy na škodolibou Queen Morgan během TC :idea: :D

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod miky253 » 24 dub 2014, 06:21

Takže gratulujeme Tonymu k účasti ve finále. Hodně by mě překvapilo, kdyby ho někdo vyřadil, když top 5 má prakticky jistou a poté ho může ochránit imunita. Doufal jsem, že když se ten krám takhle dlouho neobjevil, tak už se do hry nedostane, ale to by asi Probst nerozdýchal a jak to do téhle chvíle byla parádní série, tohle ji dost možná může pohřbít...
Hodně rád bych věděl, jestli ty týmy losují, nebo je produkce prostě určí, protože se mi moc nechce věřit tomu, že by byla náhoda, že týmy byly rozdělené tak, aby Jefra bez ohledu na výsledek soutěže zůstala sama s menšinouvou aliancí. Samotná odměna se mi docela i líbila a chíli to i vypadalo, že Jefra konečně začne hrát, když jí to poradila maminka :D
Že vypadl Jeremy, mi je líto jen kvůli tomu, že Spencer má teď velké potíže. Jinak mi byl Jeremy ukradenej.
Tasha si nejspíš zajistila místo černošky v castu nějaké budoucí série s navrátilci, protože zatím si soutěže o imunitu dává parádně. Jen je škoda, že nevyhrál Spencer, protože pak by možná jeho HII skončil lépe.
Wooooooooooo si pěkně nabil. Ale je fajn slyšet, že kvůli Morganiným :boobs: by si klidně nabil každý den. :D
Co se Tonyho týče, tak mě sice štve, že našel SHII, ale jinak je pravda, že chce hrát a za to si zaslouží uznání. Dalo se čekat, že nám v prvním díle jeho spy shack neukázali jen tak a nakonec se Tony i dozvěděl zajímavou informaci.
EdBrush píše:Tak snad příště, 7 nejde rozdělit, pak zase můžou jít 3v3 :vomit:

Proto bude příště místo soutěže o odměnu aukce. :mrgreen:
Příště očekávám, že Spencer si v aukci koupí výhodu do soutěže o imunitu, případně zbytečnou nápovědu k SHII (uvidíme, co z toho dají jako poslední položku). A Tony by zase mohl podřezat někoho ze své aliance, ať to není jen o tom, jestli půjde domů Tasha nebo Spencer.
Fandím: Spencer, Tony, Tasha
Jsou mi ukradený: Woo, Trish
Ať rychle vypadnou: Jefra, Kass
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Alisch » 24 dub 2014, 07:37

Mno, tak po téhle epizodě je už naprosto 100%, že Jefra si podřezala i tu nejslaběí větev, na které stála. Navíc to jen ukazuje, jak je Jefra strašně nesebekritická, když jí nesecvakne, že ačkoliv je S/T/J těžká trojka na finále, s tímhle přístupem v top 5 stejně nemá šanci.

Tyler Perry idol mě teda pěkně vytáčí, Tony si fakt našel cestu do finále. Pokud ho Spencer s Tash nezvládnou přechytračit a vytočit do nepříčetnosti, hru vyhraje někdo, kdo sice dělal hodně pološílených tahů a byl zábavný, ti co ale opravdu makali a celou dobu strategizovali jsou předem v háji.

Dál mě překvapuje, že Trish nedochází, že jí Tony do finále nikdy nevezme. Na to je pro něj moc těžký soupeř.

Co se týká Spencerova hraní imunity, neřekla bych, že nutně chyboval. U Tonyho člověk nikdy neví. Hraní imunity prostě nevyjde vždycky, tohle nevyšlo, ale chybný krok to podle mého nebyl.

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod czisa » 24 dub 2014, 08:46

miky253 píše:Hodně rád bych věděl, jestli ty týmy losují, nebo je produkce prostě určí, protože se mi moc nechce věřit tomu, že by byla náhoda, že týmy byly rozdělené tak, aby Jefra bez ohledu na výsledek soutěže zůstala sama s menšinouvou aliancí.

řekla bych, že ted si to vybírali sami. ;) jefra prostě zůstala jako poslední/poslední dvě, což je logické.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 24 dub 2014, 10:51

Tahle hra je plná náhod :mrgreen: Minulej díl si Tony potřebuje promluvit s někým z druhý aliance o blindsidu LJe a vyhraje odměnu se Spencerem a Jeremiahem, teď zase Jefra je "most likely to flip" a vyhraje odměnu s druhou aliancí :heat:

Je dobře, že se Woovi nic nestalo a může pokračovat ve hře, jinak pobavil komentář Trish ohledně papáji: "They look like Morgans boobs" :mrgreen:

Jefra je zvláštní hráčka a víc a víc mi přijde jako ideální člověk do finále pro získání 0 hlasů od poroty

Totálně jsem nepochopil Tonyho na kmenovce, asi zase jeden z "I just pooped myself" momentů, jinak si vytáhnutí HIIWSP (Hidden Immunity Idol With Special Powers) neumím vysvětlit... je to prostě blázen :lol:

Co mě ještě dost zaujalo - jsou tam už 28 dní a Spencer je pořád bílej jak já v lednu :shock:
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Alisch » 24 dub 2014, 11:03

Já bych to jako podezřelou náhodu nebrala. Soudě podle toho, jak lidi mluví po soutěži, by takovéhle věci rychle praskly. Věřím tomu, že se už naučili, že když je "pronásleduje" kameraman, jsou na dobré stopě imunitě. Rozdělení do týmů se ale většinou losuje a náhoda je často dost vtipná věc.

Teribald
Příspěvky: 13
Registrován: 17 dub 2014, 13:59
Nejoblíbenější série: All Stars, Palau, China, Micronesia, HvV, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Steph, Parvati, Corinne, JT, Tyson, Malcolm, Reynold, Tony, Spencer, Mama C
Nejméně oblíbené série: Marquesas, Vanuatu, Nicaragua, One World, San Juan del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Teribald » 24 dub 2014, 11:12

Já teda na takovýhle náhody taky moc nevěřim.. Škoda, že to losování není vidět aspoň v nějakym zrychlenym záběru.

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod ironer » 24 dub 2014, 11:52

Nemá cenu rekapitulovat díl, to tu asi zazní víckrát...
Každopádně být ve Spencerově pozici na kmenovce, taky bych zahrál imunitu, i když to bylo vlastně zbytečné, což ale předem nemohl vědět. V příštím díle vidím jeho šance pesimisticky, bude muset vyhrát imunitu, mohla by mu pomoci aukce, kde by mohlo být ke koupi nějaké zvýhodnění právě do ICH.
Jefru nemá asi cenu komentovat, inteligence asi moc nepobrala, ale zase jak už někdo psal ideální soupeřka do finále, pochybuju, že by jí někdo dal hlas...
Nejlepší hláška epizody: "They look like Morgans boobs"
Stále fandím Spencerovi, i když to bude mít hodně těžké, stejně jako Tasha. Tony zřejmě definitivně našel cestičku do finále, což ho předběžně činí favoritem číslo 1 na vitězství...

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod brninho » 24 dub 2014, 11:57

V podstatě ve všech devíti epizodách u mě Cagayan balancuje na hranici baví/nebaví...Troufnu si říct, že speciální HII tuhle sezonu hází někam do dolní poloviny v žebříčku kvality všech sérií.
Teď je jasný, že final 2 nebo 3 budou tvořit lidi z aliance pěti, Spencera nebo Tashu tam nikdo nevezme (jedině pokud by neustále vyhrávali imunity)...A co je horší, jedinej z té pětky, kterej si v mých očích zaslouží vyhrát a se skřípěním zubů bych to i přijal-Tony stejně bude odkázanej na vyhrání individuání imunity ve final 4 nebo 3, prostě na hovno situace a jedinej, kdo si může mnout ruce je Trish, která ač mi je vrcholně nesympatická, tak má dobré vztahy s porotci a v porovnání s Kass (která mi btw. neskutečně pije krev svým rozumováním o přeběhlictví, přitom ona sama...grr), Wooem a Jefrou hraje chytře (oni ani Woo a Jefra vlastně nehrají špatně, oni prostě a jednoduše nehrají)
Všechno špatně
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod hozu » 24 dub 2014, 12:09

Taky mě zaujalo to "náhodné" rozdělení :D Přesto odměna byla celkem fajn, podle mého. Jen jsem moc nebyl nadšený z těch dopisů, jelikož mi přišlo, že to přišlo přímo uprostřed tlačení na Jefru, ale tak čert ví jak dlouho tam byli.
Tasha teda překvapuje, ještě by to nějakou nečekanou výhrou v soutěži mohla zamotat. Soutěž o imunitu byla celkově relativně povedená.
Do kdy vlastně platí ten přesílený HII? Nevím jestli to bylo zmíněno, nebo ne. Každopádně, že ho našel Tony by mohlo ještě ledasco zamotat. Moc jsem nepochopil proč ho chtěl ukázat, každopádně ale myslím, že by to mohl udělat na aukci. To by možná mohlo někoho přinutit někoho nekupovat HII nápovědu. No jsem zvědavý. Jeho myšlenkové pochody jsou tak neodhadnutelné, že se může stát cokoliv a to je dobře.
Pobavila Kass, když mluvila, že by se Jefra neměla rozhodovat podle pocitům k nějaké osobě :D Každopádně pěkně Jefru vrátili, hlavně díky Trish, na "správnou kolej".
Na to TC to bylo pro Spencera 50 na 50, škoda že pro oko diváka to nedopadlo dobře a nepřišel další zvrat. Každopádně odchod Jeremiaha mě také ani tak nemrzí, nebýt faktu, že byl v alianci s mými favority. Jinak celkem fajn krok s vydíráním o hlasech, ale myslím, že Trish už má svoji představu nalajnovanou a myslím, že má nejlepší šanci toho i dosáhnout.
Fandím Tashe a Spencerovi, tak doufám, že nějak zužitkují možnosti aukce. Osobně myslím, že tam bude nápověda k normálnímu HII, jelikož produkce určitě dá ráda znovu do oběhu další HII :)

Favoriti po této části: Spencer, Tasha, Tony
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod miky253 » 24 dub 2014, 13:09

Jinak spy shack už je okoukaný, takže příště Tony zvolí něco nového :mrgreen:
tonyyyyyyyyyyy.jpg
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 24 dub 2014, 14:47

Objevují se názory, že Tony má jistý finále - lidi, je to TONY!!! :mrgreen: Ještě vůbec není jistý, kdo bude ve finále sedět, tomuhle psychoušovi může hrábout a všechny si proti sobě poštvat, jednu kmenovku rozdělej hlasy aby spláchli jeho HIIWSP a další díl jde domů... no a i kdyby se do finále dostal, pořád je podle mě schopnej si tam vzít silný soupeře jako je Spencer nebo Tasha, i když ukázkám na příští díl nevěřím a podle mě půjde jeden z nich do poroty... taky mi přijde, že ho má dosavadní porota plný zuby a další se k nim po blindsidech připojí, takže to vidím na případnou výhru Wooa nebo Trish :-?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Pete » 24 dub 2014, 15:05

Tony je tak posranej (doslova) že ho vykopnou, že mu občas vypíná mozek.
Cagyan je zatím super show, hodněkrát netuším absolutně vůbec jak se to na TC zvrtne. To, že je přeHII´s z toho dělá pak co se týče strategie a velkých kroků jednu z nejtěžších sérií, podívejme se na chybně zahraný imunity a to ty lidi nejsou blbý, ba naopak.
Nečekal bych, že po sloučení budu fandit čistě "Brawn" tribe. Trish se mi začíná zamlouvat víc a víc, má strategickou hlavu, ví jak jednat s lidma a jak tam přituhuje a dny příbývají už neslyšíme tolik ten otravnej smích. :D
Fav: Tony, Trish, Woo
Něco mi hlasitě napovídá, že uvidíme Tonyho v nadcházejícím All-Stars.
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod rhee » 24 dub 2014, 15:36

To je ale náhoda, že se Jefra ve chvíli, kdy začne pochybovat o svojí alianci, dostane do týmu se VŠEMI hráči z druhé aliance... :o Jaká je šance, že se vylosuje zrovna taková sestava? Asi vytáhnu vzorečky ze statistiky a spočítám to.

Jefra je hrozně naivní a ovlivnitelná. Je si stoprocentně jistá aliancí 5, ale ve chvíli, kdy Tony vyřadí LJe, začne pochybovat (to je pochopitelné samozřejmě). Stačí ale přibližně 30 vteřin se Spencerem a už je rozhodnutá hlasovat s nimi a náhle je na světě nová final 4. Dopis od matky jí to jenom potvrdil - osud přece. Po návratu do tábora ji zase během chviličky Trish přesvědčí o opaku a Jefra ještě jde za Jeremiahem, aby se mu před Kass omluvila za to, že změnila názor a moc ji to mrzí. Připadalo mi to jako kdyby Kass byla její matka a dotáhla ji za kamarádem, kterého na pískovišti bouchla lopatkou po hlavě, a omluvila se mu.

Doufala jsem, že se speciální imunita nakonec vůbec neobjeví. I kdyby ji ale v téhle epizodě Tony nenašel, tak by se stejně o ni hrálo v aukci. Hodně mi vadí, že se vrací takové nesmysly z minulých sérií. Jediná výhoda je to, že ji našel zrovna Tony. Není to někdo, kdo by k ní přišel jak slepý k houslím, docela si to i zaslouží, snaží se hrát. A navíc je u něj šance, že to kvůli svojí zbrklosti beztak nějak podrbe. Dostat se do rukou Spencerovi, tak bych si byla jistá, že se určitě dostane do finále, ale Tonymu minimálně jednou za epizodu rupne v palici. Tentokrát zase na kmenové radě. Co to zas tam šaškoval?!

Být na místě Spencera, tak imunitu taky zahraju sama za sebe, takže mu nebudu nic vyčítat. Jeremiaha mi líto není, nudil mě a navíc jsem mu kvůli jeho přízvuku špatně rozuměla. Když mluvil, tak měly vespod jet anglické titulky.
Příště snad Spencer koupí nějakou výhodu v aukci. Je to velký fanoušek show, určitě bude čekat až na závěr, až se objeví něco užitečného.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Doki » 24 dub 2014, 17:37

Jak už tady všichni píší, náhoda to podle mě nebyla. Jefra, které právě vyřadili nejbližšího spojence a neřekli ji o tom, je při RCH v týmu s druhou aliancí. :mrgreen: Odměna byla ale docela pěkná, myslel jsem si, že Jefra opravdu přejde (hlavně i díky dopisu), ale Trish a Kass ji dokázali ovlivnit a ona se ukázala jen jako bezvýznamná hráčka.
Tony našel TP Idol, marně jsem doufal, že ho nakonec nikdo ani nenajde, protože už zbývá jen několik TC a vypadá to, že se s tímhle Tony dostane do finále. Avšak Tony je blázen, který může udělat cokoliv, takže uvidíme.
IC byla opět vytrvalostní, už třetí v téhle sérii, Tasha i Spencer se zatím jeví jako velké hrozby na soutěže, za což jsem rád, protože této alianci fandím.
Na TC jsem vůbec nepochopil Tonyho vytáhnutí HII, ale Spencerovo zahrání HII mi nepřišlo jako blbost, měl obavy, že by mohla aliance pěti napsat jeho, takže je to z mojí strany poměrně pochopitelné.
Že je Jeremiah venku, mi nevadí, byl neviditelný a nešlo mu přes ten jižanský akcent rozumět, vadí mi jen to, že to oslabilo jeho spojence, tedy Spencera s Tashou.
Fandím: Spencer, Tash

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Lifty » 24 dub 2014, 19:16

Jefra a Jeremiah jsou jedna za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet... Na všechno přikývnou a houby z toho. Ale Jeremiah mě aspoň neotravoval a to mluvil jako Chicken s JTem dohromady. Jefra měla do dnešního dílu sexy chraplavý hlas, ale postupem dílu mi připadal otravnější a otravnější.
Jestli to celé Tony vyhraje, tak mi to rozhodně nebude vadit. Je to totální pošuk, ale bez něj by byla tato série opravdu poloviční.
Jediná chyba by byla v tom, že kdyby se dostal do hvězdné série, tak ho vyřadí hned ze začátku hry, pokud pojedou na strategii "on už milion má"
Z Wooa mají asi všichni legraci. Jednak Jeremiah a jeho Wooooooooo a druhak Spencer a jeho parodování Wooa během hlasování.
No a největší šok pro mě bylo, když se Jeremiah přiznal k modelingu a Spencer se chtěl taky k něčemu přiznat. Prostě jsem čekal, že po vzoru jiného Spencera, z jiné řady, se přizná, že je gay.
Víc k tomu nemám co dodat. Byl to takový opačný díl k tomu minulému, kde dění ve hře stálo za houby, ale kmenovka byla super. Tentokrát mě bavil celý díl, až na kmenovku.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod honzavohralik » 24 dub 2014, 20:28

Tahle epizodě mě hooodně zklamala :(
Byla to podle mě kritická epizoda, co se týče ve vytvoření finálové trojky, protože se tu ještě dalo hodně změnit. Nejvíce přemýšlím nad strategií Jefry, Tonyho a Spencera, takže mluvit budu asi hodně o těch. :mrgreen:

Na začátku epizody se Jefra konečně rozhoupala něco udělat, opravdu jsem si myslel, že udělá velký krok a budu jí mít aspoň trochu rád (se scénářem jako u Ciery už nepočítám), ale pak to všechno pohřbila, zničila si poslední šanci vyhrát, respektive vůbec hrát. Ano, s Tashou, Jeremiahem a Spencerem, by to ve finále měla těžké, asi by se nedostala dále, než do F4, ale kdyby hrála chytře, mohla se zbavit Woo (řekla by Spencerovi, pro koho ostatní hlasují) a na příští TC hlasovat zase s Tonym, Kass a Trish. Tímhle se jen vracíme k tomu jak dobrá hráčka je Trish, upřímně, kdyby se dostala do finále (a nebyli tam Tasha a Spencer) tak má můj hlas spíš, než Tony! Hraje hodně nenápadně, připadá mi skoro jako 2jitá vítězka Sandra, přeci jen díky ní přešla Kass a zbavili se Sarah a nyní udržela Jefru, když to bylo kritické. Takže je kvalitní hráčka bezesporu. :idea:
Ve shrnutí, Jefra si může sednout na lavičku "Bez šance na výhru" vedle Kass. :cry:

Proč zrovna Tony našel imunitu, se kterou má prakticky jistou F4, modlím se aby příště dostal většinu hlasů, čímž by ho donutili to zahrát a stále by byl čas ho vyhodit. Je neuvěřitelný blázen, jeho hra mi nepřijde příliš jako něco, co by se dalo ocenit, žádný extra hráč. A neuvěřitelnej idiot, doufám, že někdo přijde na to, že tu imunitu má. A k jeho paranoie - je asi nejhorší, ze všech co hráli v tomhle ohledu. :lol: Doufám, že si to v příště epizodě hodně posere a vyhodí Woo, i když nikdy nevěřím tomu, co je v promu takže...

Jsem asi nejhorší člověk na svět, fakt jo, ale když Woo spadl z toho stromu, tak jsem si přál ať má zlomenou nohu. Škoda, no. :down: Jo, jsem fakt přející. Ale taky ho nemám rád, hraje si tam na nejlepší hráče a přitom neudělal nic, než že ukradl nápovědu Spencerovi. Fakt hráč jak prase a to furt mele jak je fanoušek. Fanoušci hrajou, tak že hrajou asi tak jako Jefra?

Co se týče Spencera, Jeremiah a Tashy, tak jsou docela ve velký kaši. Kdyby vypadl Woo, bylo by to fakt něco, Tony by zešílel strachy, že pro něj budou hlasovat a celé jeho spojenectví by podle mě šlo do kytek. Doufal jsem, že Spencer zahraje tu imunitu pro Jeremiaha, ale škoda. Každopádně jim pořád držím palce. Kdyby se dostali do finále, tak ostatní mají fakt smůlu. :lol: (i Tony)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod torciollo » 24 dub 2014, 21:14

Tak já, ač si o produkci myslím poslední sezóny svoje, teda nevěřím, že by ty týmy vybírali podle sebe, to by nepřineslo nic dobrýho a dávno by to někdo uraženej prokec :) Daleko pravděpodobnější bude, jak už tu někdo zmínil, že se to dělá tím tradičním "školním systémem", kdy si to vybírají sami... pak je logický, že Spencer, Tasha a Jeremiah skončili v jednom týmu, Tony, Woo a Trish v druhým, no a z dvojice Jeffra, Kass, někdo holt musel tam a někdo tam :)

HUK
Persona non grata
Příspěvky: 21
Registrován: 28 srp 2013, 12:59

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod HUK » 24 dub 2014, 22:17

Mě ta série prostě nebaví. Nemá cenu ani rozebírat epizodu. :D. Jsou vlastně 3 adepti na vítězství Tony, Trish a Spencer, přičemž největší šanci má s tou imunitou Tony a potom Trish. Pokud se dostane Tony do finálový pětky bez toho, aby použil imunitu a nebude v ní Spencer nebo Tasha, tak poletí Trish a to si potom opravdu Tony zaslouží vyhrát, protože představa, že by byli ve final 3 Jefra, Kass a Woo mě dost děsí. Docela by mě i potěšilo, kdyby vyhrála Tasha. Jinak nejvíc fandím Spencerovi, ale podle mě má největší šanci Tony. ;)

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod todilka » 25 dub 2014, 07:11

Tahle série mě baví! A tenhle díl byl podle mě dost podařený, co se týče dění v táboře a taktizování, méně už ohledně soutěží, RCH ještě šla, ale začínám mít dost těch ICH na výdrž, a s nostalgií vzpomínám na soutěže, kdy několikrát běhali vysoké schody nebo v "opičí dráze" sbírali na několika místech kousky skládačky, která byla solidně těžká..no třeba se ještě dočkám.
Líbí se mi jak hraje Trish, jak už to někdo zmiňoval, taková nenápadná hra, založená na vnímání ostatních a na instinktu odhadnout lidi a ve správný moment zasáhnout, ta bába má za ušima :-) přesto, bych raději, kdyby vyhrál Spencer, který prostě podle mě hraje jednu z nejchytřejších her vůbec, baví mě jeho hlášky, pěkně jim to dal na TC, že by hlasoval pro Tonyho, mrzí mě jen, že mu nevyšel jeho velký tah a šel domů Jeremiah, což mě naopak vůbec nemrzí. Vadí mi to jen proto, že bylv alianci se Specerem a Tashou, která je jednou z nejlepších černošek vůbec (po Cirie), pěkně dává soutěže a přemýšlí, jak mi na začátku vadila, tak teď se mi líbí. Woo je pro mě zklamáním, protože kromě jeho natlučený prdelky toho od něj moc nevidíme, čekala jsem od něj víc, ale pěkně ho Spencer parodoval :-) Jefra se prostě neumí rozhodnout, je to prostě jen nevyzrálá osobnost, která neví a neumí si zhodnotit, kde a s kým má větší šanci a tak se vrhne sem, pak zase tam, neříkám, že je lehký to nějak prokouknout, ale když už se rozhodnu že půjdu s tím, jdu s tím...no a Toník si sedí ve svým hnízdečku, poslouchá na tajňačku taktiku ostatních, pak se jde projít a najde ten zas*anej SHII a má jisté místo ve finále...podle mě ano...

Jen mi prosím vysvětlete, koukala jsem na to už tak nějak v polospánku, co to tam plácal na té TC? Slyšela jsem dobře, že říkal něco jako že to je fake HII? A že podle reakce ostatních teda nevědí že má idol, pouze si mysleli že blafuje? Díky

Fandím: SPENCER, Tasha, Trish a asi i ten Toník by si to tak nějak zasloužil
Ven: KASS
Woo je mi fuk, Jefra ještě víc.

A poslední poznámka na závěr: pro mě je v téhle řadě poměrně hodně kvalitních hráčů, které bych klidně sledovala znovu, proto taková trochu malá pochvala pro produkci, za kvalitní cast..kvalitnější než v několika předešlých sériích dohromady..
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Alisch » 25 dub 2014, 08:11

todilka píše:
Jen mi prosím vysvětlete, koukala jsem na to už tak nějak v polospánku, co to tam plácal na té TC? Slyšela jsem dobře, že říkal něco jako že to je fake HII? A že podle reakce ostatních teda nevědí že má idol, pouze si mysleli že blafuje? Díky

No on totiž vytáhl svou imunitu, když se Spencer rozhodoval, jestli to hrát na Jeremiaha. Pak řekl, že je falešná. Objevily se teorie, že to Tony udělal naschvál, aby Spencera zvyklal a nedal ji modelovi. To mi ale přijde na Tonyho až moc sofistikované a spíš měl zase nasráno, že by se mohlo hlasování odrazit proti někomu z nich.

Celkově mi přijde, že Tony si často nevidí do huby. Nedokáže přiznat, že byl vykolejený, když pro něj hlasovali. Spencer si s nim psychologicky hraje jako kočka s myší. A on je schopný ze sebe vyblít, že Spencer je nezkušený mladý kluk. Tony a Kass si v tomto ohledu nemají co vyčítat.

Paeris
Příspěvky: 15
Registrován: 04 dub 2014, 16:21
Nejoblibenější hráči: Penner, Denise, Terry, Parvati, Yul, Stephen, Corinne, Yau-Man, Peih-Gee, Spencer

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Paeris » 25 dub 2014, 11:36

Po téhle epizodě jsem přesvědčen, že hru vyhraje Trish. I kdyby se Tony dostal do finále (což je po nalezení imunity hodně reálné), Trish ho porazí. Hodně to přeji Tashe a Spencerovi, jejich šance ale vidím bledě (snad jedině, kdyby jeden z nich vyhrával imunity).
Tony je jeden z mých nejméně oblíbených hráčů vůbec. Nevím, co udělá, každopádně jsem byl hodně nerad, že skrytou imunitu našel právě on - ta imunita hodně ubrala jinak zatím povedené sérii. Doufám, že příští díl to Tony Spencerovi sežere a provede nějakou kravinu (moc tou ale nevěřím). Kdyby ale nebyl hloupý, tak má teď možnost dostat se do finále s Jeffrou, Wooem nebo Cass (z dvěma s těchto tří).
Ohledně příští epizody si myslím, že Trish dokáže Tonyho navést zpátky do svojí aliance, příští dva díly jsou Spencer a Tasha, nikomu se nevyplatí asi za žádných okolností flipnout.
Dost možná bude na konci záležet na Cass. Jeffra je spřáhlá s Trish, Woo s Tonym. Cass s Trish, ale Tony má imunitu, čímž asi vyřadí později Jeffru (která mu nevěří, jak on ví).
V téhle fázi hry mě to docela přestalo bavit, když vím, že celá hra leží na blbcovi Tonym a jediný, koho bych bral za slušného vítěze, je Trish (za předpokladu, že Tashu se Spencerem vyřadí). Trish hraje výbornou sociální hru a je to vlastně ona, kdo tam dominuje.
Vyřazení LJe hře moc nepomohlo, jak jsem si myslel. Bývalo by bylo o dalšího hráče (ne pozorovatele typu Woo) víc.

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod todilka » 25 dub 2014, 12:22

Alisch píše: No on totiž vytáhl svou imunitu, když se Spencer rozhodoval, jestli to hrát na Jeremiaha. Pak řekl, že je falešná. Objevily se teorie, že to Tony udělal naschvál, aby Spencera zvyklal a nedal ji modelovi. To mi ale přijde na Tonyho až moc sofistikované a spíš měl zase nasráno, že by se mohlo hlasování odrazit proti někomu z nich.


No, taky jsem to moc nepochopila. Fakt je, že on ví, že jí může zahrát jen sám za sebe a nemůže s ní někoho zachránit..což ale samozřejmě Spencer neví, myslím ale, že opravdu byl posranej z toho, že to koupí on, ale když viděl, že jí Spencer zahrál za sebe, věděl, že je v suchu a nemusel jí dávat ani za sebe. Doufám, že se ho na to příště někdo zeptá jako co to bylo, jestli jí fakt má nebo tak něco..doufám, že Trish by mohla, i když ta mu věří..nebo by ho mohl konfrontovat Spencer. Stejně zalže, že nemá nic, přesto alespoň by ho to rozhodilo...no každopádně doufám, že když ne tohle, že ho rozhodí něco jiného a bude chaos :-)
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP09

Příspěvekod Alisch » 25 dub 2014, 13:15

V chaos taky pevně doufám. Případně by mohla Trish zkusit udělat nějaký velký tah, protože ačkoliv hodně ovlivňuje tu subtiblní sociální část hry, není to vidět a ve finále by jí to neuznali. Ale vzhledem k tomu, jak byla tahle epizoda "nudná", Tony už si nejspíš zase nevydrží sedět na rukou a něco vyvede, ať je to cokoliv.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti