S28 - Cagayan - EP10

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod miky253 » 02 kvě 2014, 19:54

Vypadá celkem vtipně, když člověk s jedním příspěvkem napíše, že už k tomu není co říct :)
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Earl » 02 kvě 2014, 21:47

Moji favoriti sú stále v hre takže zatiaľ som spokojný. Myslím, že Spencer a tasha sa ešte pobijú o finále pretože obaja vedia, že toho druhého budú mať ťažké poraziť. Osobne keby som v porote a vo finále Trish, Tasha a Spencer, neviem komu by som dal hlas.

PS: Som zvedavý čo povie Pietro keď dopozerá túto epizódu :D 2 ep dozadu písal, že Tasha sa s imunitou naparuje prvý krát a naposledy :D Hold Tasha je moja srdcovka tejto série. Dosť som si ju obľúbil. :oops:
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 02 kvě 2014, 22:02

Souhlas Earle, Pietrovy předpovědi je celkem zábavné číst :mrgreen:

Jinak nemyslím si, že bude ve finále Tasha i Spencer, podle mě max. jeden z nich, něco jako situace kolem Denise a Malcolma, přičemž nyní je nevyzpytatelnou Lisou se Skupinem duo Tony a Kass :mrgreen:

Psal jsem to už dřív a těžko se to kdy změní - Tashu ve finále ne! Fakt nevím, čím je vám všem tak sympatická, sice je dobrá na vyhrávání imunit (opět pozdrav Pietrovi), ale jinak mi přijde strašně nezajímavá, jestli to dělá edit, nevím... to i ta Trish mi přijde zajímavější, s lepšíma postřehama, názorama atd.
Završením Survivora měla být 40. řada

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Murphy » 03 kvě 2014, 11:45

Zase paradni necekanej dil...pekne nam tahle serie graduje.vetsina uz ani nedoufala ze by Spencer jeste mohl jit dal, ale spolecne v tandemu s Tashou si pekne povodili Tonyho a dali terc na zada Jefre a ta blbka se jeste prizna ze ho chtela vyloucit...sice je hezky jak je citliva a dobrosrdecna a pravdomluvna ale to je nuda a sebevrazda v survivorovi...z 6-i lidi co tam zustali by mi 4 nevadili jako vitez..Tony,Spencer,Trish a Tasha..kazdej hraje trochu jinou hru ale pekne se vzajemne doplnujou.Proste me ty lidi bavej.kdo me teda uz vazne nebavi je Kass,stala se z ni prechytracela namachrovana krava ktera uz vubec nehraje a to mi byla i celkem sympatickaa a zastaval jsem se ji...lidi se spletli v J-tie,Morgan no a ja v Kass...je to pica

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod milan » 03 kvě 2014, 14:32

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Alisch » 03 kvě 2014, 17:44

Murphy píše:lidi se spletli v J-tie,Morgan no a ja v Kass...je to pica

To jsi nebyl sám, já taky doufala, že Kass bude rozumná zloduška. Je to zloduška, která si nevidí do huby. Mnohem příjemnější spletení bylo ve Spencerovi, který je sice taky arogantní, ale umí to držet na uzdě.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod hozu » 03 kvě 2014, 23:46

A ono to skutečně vypadala, že po delší době skutečně někdo sledoval Survivor aukci i předtím :D Mě osobně je jedno, jestli si koupí jídlo za 20$ nebo 400$, spíš jsem se těšil právě na nějaký "souboj" o pomoc ve hře .To že zvolili formu tahání je celkem zajímavé oživení. Já si rozhodně nestěžuju.
Tasha tedy jede v soutěžích.
Jinak výsledek TC je rozhodně příjemné překvapení, především díky skvělé spolupráci Tashy a Spencera. Oba dva perfektně, přímo či nepřímo, nahlodali Tonyho. To byla skvělá práce. Líbí se mi jak skutečně musí v každé části "bojovat", aby se vždy dostali o jedno lepší místo dál a ono to stále vychází
To že má Tony dvě HII v jeho případě nemusí znamenat asi nic :D Na základě spekulací z preview k této části, jsem skutečně věřil, že je nějak poplete nebo tak nějak :D Jsem zvědavý jak se vyplní ukázky k další části. Zatím mají tendenci tolik nelhat :D

Oblíbenci po poslední části: Spencer, Tash, Tony
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod yero » 03 kvě 2014, 23:51

Tony ty imunity získal naprosto férově.. a popravdě mu je přeju, on dělá tuhle sezonu zajímavou ;)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod adesso » 04 kvě 2014, 14:11

Tak to vypadá, že tentokrát to bude bez loved ones...ti bývají většinou ve F6/7, pokud se nepletu?
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Alisch » 04 kvě 2014, 16:18

Někdy i na 8 lidech. Ale jestli někdy byla skupina lidí tak šíleně zabraná do hry, že by jim loved ones visit spíš uškodilo, tak je to zrovna tenhle cast.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod brninho » 04 kvě 2014, 17:27

Proboha hlavně ne loved ones, ještě by takovýho Tonyho, přes kterýho podle mě vede jediná možná cesta pro Spencera a Tashu, uklidnila manželka a bylo by po prdeli...
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod adesso » 04 kvě 2014, 17:37

jo, taky by mi to vůbec nechybělo :mrgreen:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod zdenek000 » 04 kvě 2014, 18:15

Možná se loved ones rozhodli vyškrtnout úplně. Třeba jim to pár dolarů ušetřilo. Nemuseli by jim kupovat letenky ani zařizovat pobyt.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Alisch » 04 kvě 2014, 18:46

Já bych bez toho taky v pohodě přežila. Ono to trochu i přidává na obtížnosti. Jsou lidi, kteří se lámou už jen při čtení dopisu. Když už přežívat, tak proč ne bez návštěv.

I když mě jich pár dost pobavilo. Takový ožralost dojíždějící Malcolmův brácha :D

Gonzalez
Překladatel
Příspěvky: 8
Registrován: 28 srp 2013, 00:06

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Gonzalez » 04 kvě 2014, 23:29

Nedá mi to a také se musím vyjádřit. S28 je docela zábavná, ale ty skryté imunity to podle mě dost shazují. Pamatuji, když se koncept skrytých imunit objevil poprvé tak tam myslím byla jedna za celou hru a bylo dost napínavé, kdo ji najde a kdy ji použije. Teď tam v každém díle lítá imunit (někdy i více než jedna na díl), že to není možné. To je můj největší problém.

Jinak co se týče loved ones, ti se tam nejspíše objeví (hádám, že v dalším díle). Jefra teď říkala v Ponderose, že ji mrzí, že vypadla a její máma se tam za ní nepodívá.

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Compeer » 05 kvě 2014, 10:54

Vůbec jsem netušil, že tak fandím Spencerovi (i Tashe). Když se blížila kmenová rada, tak jsem to nevydržel a vypnul to, abych oddálil vyřazení Spencera :). Nakonec jsem to nevydržel a pustil si to v neděli večer. A nečekané se stalo skutečností - Spencer opět přežil. :dance: Ano vím, že tam výborně s Tashou zapracoval na Tonyho paranoie a zvýšil Tím své šance. Zajímalo by mě, jestli se na svých "podvratných" krocích domlouvají, nebo to nějak vyplynulo. Skvělé bylo, jak Tasha tak výborně a nenápadně nahlodávala Tonyho jen svou přítomností v koupacím kroužku a Spencer v té době "čaroval" se slovy a nahlodával Tonyho na břehu...prostě super. Spencer ani nemusel moc lhát...protože Jefra opravdu chtěla zradit...

Souhlasím s názorem, že bez Tonyho by hra nebyla nejspíš tak zábavná a jsem rád, že tam stále je, naproti tomu mi dost vadí superimunita i to, že se to zrovna tak vyvrbilo, že i normální imunitu má zrovna Tony. Přikláním se k názoru, že po regulérním losu Tony imunitu našel díky svému úsilí... a divák si může těžko z těch pár minutových záběrů udělat obrázek, co všechno musel prolézt a prozkoumat, než HII našel... Už od počátku jsem fandil i Tashe, zdálo se mi i z těch málo editů, že je sympatická, oblíbená a hlavně výborná na soutěže. To se potrvdilo výhrou třetí ICH v řadě. To se v historii Survivoru zase tak často nepodaří. Bohužel jí to dává větší a větší terč na záda. Myslím, že je to i jeden z faktorů, který způsobí, že ve chvíli kdy žádnou imunitu nezíská, tak se rozhádaná většinová aliance semkne a Tashu vyřadí. Nevím jestli je pravděpodobná spolupráce Tonyho, Spencera a Tashy (+někdo další), nebo zda s S+T bude spoluracovat někdo jiný, více pravděpodobné je to, že na Tonyho sice budou členové aliance naštvaní, ale určitě si VŠICHNI velice dobře uvědomují, že být ve finále s Tashou, či Spencerem (nebo s oběma) znamená téměř jistou prohru. Už teď Ti dva mají v porotě prakticky 3-4 jisté hlasy... (podle toho s kým budou ve finále).
V rozhovoru s Jefrou vyplynulo, že věděli, že je špehuje, také dobře vědí, že může udělat nečekaná rozhodnutí, dvakrát je podrazil,ale ani to všechno podle mě nestačí na to, aby se s ním jednoznačně rozloučili - tak moc se bojí, že S+T proklouznou do finále. No je tu samozřejmě upoutávka na příští díl... která vypadá zajímavě, tak uvidíme. Každopádně se opět nemůžu dočkat. Jen doufám, že se to vyvrbí jednoznačněji, abych to zase nemusel vypínat před kmenovou radou :).
Mimochodem příští díl (pokud se to nějak promíchá) může být zajímavý i tím, kdo vlastně nakonec vypadne, pokud Tony použije HII (za sebe nebo někoho jiného), nebo pokud dokonce použije zároveň i Superimunitu...

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod XtttX » 05 kvě 2014, 17:51

Loved ones sa nekonajú hlavne z dôvodu odchodu sponzora - Sprintu.

A ja osobne som za to aj celkom rád. Nie že by som pri sledovaní epizód s príbuznými trpel, ale podľa mňa tieto veci do show nepatria.

Čo ma však serie je ďalšia "tímová" RC v ďalšej epizóde. Preboha, to skutočne nemôžu dať nejakú triviálnu individuálnu súťaž s tým že výherca by si sám vybral ľudí s ktorými chce stráviť odmenu? Keď ich tam je 10, dá sa niečo takéto ešte ako tak tolerovať, ale v F6 je to skutočne príšerné. Je zlúčenie, každý má hrať sám za seba, a to aj v súťažiach, tak ako tomu bolo v starších sériách. Nerobí mi problém spomenúť si kto vyhral akú odmenu dajme tomu v Markézach, no pri novších sériách si účastníkov jednotlivých odmien hlavne z dôvodu "tímových" súťaží takmer vôbec nepamätám.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod brninho » 05 kvě 2014, 19:46

Čistě technicky, nemyslím si, že by přítomnost loved ones stála na sponzorech, při celkovým rozpočtu Survivora by letenka pro těch 10 lidí asi byla jen kapkou v moři, kolik to tak může stát, 50k když bych hodně přeháněl?
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Pietro » 05 kvě 2014, 22:32

Toník a la Hantz - další imunita a ještě navíc demonstrativně vystavená na TC... Že by finalista??? Uvidíme. Jen moc vyšiluje. Zkombinujte štěstí Russella, inteligenci Mariana a šílenství Phillipa - a máte Tondu jako na dlani.

U Spence já tak nějak čekám, že se do toho finále nějak dokope. Pokud by dostal ještě nějakou HII, určitě by s ní dovedl naložit lépe než s tou minulou. A pokud přežije Toníka - vidím finalistu v něm.

Co se Tashy týče - Alisch má recht (a já jí děkuji za mé osvícení) - ta holka je vážně expert na IC (a nejspíš nejen na ně) a je vážný aspirant na později dodané místo v podpise - a pokud mě paměť nešálí - zatím mám podpis černých žen prostý. :idea: Když zůstane se Spencem ...

Woo, Kass a Trish - vidím v nich akorát tak vozíky, co občas udělají jeden úskok jinam, ale jinak zhola nic. A ačkoli mám Wooa jako jednoho z favoritů a oblíbených doufám, že toto trio (snad možná s vyjímkou právě Wooa) skončí ještě před finále. Jedním velkým tahem se do finále nedostanete nebo aspoň neměli byste.

Jefra - vy se mě furt divíte, proč mě tento typ hráčů nebere - i ta silnice, co u nás stavějí má víc rozumu. Mohla dříve přeskočit a udělat něco velkého - vybrala si sama. Je ovšem fakt, že kdyby Spence nezabrnkal na nervy Toníkovi, asi by přežila.

K poslední debatě přede mnou - nechci loveones - předtím byla celá jedna série. A tady už někdo dostal dopisy. Čili bych to už sem netahal. V další řadě klidně - ale min. ke konci.


Cypher & Earl: Pánové - nic mě neříkejte, svůj omyl jsem si uvědomil už u minulého dílu. Pokračujte v zábavě. :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod XtttX » 06 kvě 2014, 22:31

brninho píše:Čistě technicky, nemyslím si, že by přítomnost loved ones stála na sponzorech, při celkovým rozpočtu Survivora by letenka pro těch 10 lidí asi byla jen kapkou v moři, kolik to tak může stát, 50k když bych hodně přeháněl?


CBS šetrí kde sa len dá, viď odmeny za pár dolárov. :D
Už minulú sériu neprebehlo ani "Player of the season" hlasovanie, v ktorom si prípadný výherca tú spomínanú "kvapku v mori" mohol odniesť.

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod TripleM » 06 kvě 2014, 22:43

Krásna hra, od prvej epizódy do až teraz - dejú sa síce veci šialené, ale v prospech outsiderov, čo zvačšä divák ocení...
Tasha a Spencer sú moji obľubenci, vývoj celej série je nadštadard, naozaj neskutočne dobrá séria, neviem sa dočkať ďalších epizód! :hungry:
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Rendy » 18 kvě 2014, 20:25

Další super díl :eee: musím uznat, že ač jsem nad Tonym ze začátku trochu zvedal obočí, má rozhodně své kvality. Jak už tu bylo řečeno, provádí neskutečné pikle jako Hantz a přitom mu to dokonale vychází a nemyslím si, že tam má okolo sebe zase takový pitomce, prostě sociální hra, která se na obrazovky až tak nedostane. Takže za mě palec hore :idea:
Do toho to ještě zkrášluje Spencer grimasama a plán s Tash ohledně předstírání holčičí aliance? Perfekt 8)
No a na závěr toho všeho to odnáší blbky jako Jefra, okrasné květinky Morgan a Jeremiah a do finále se nám dostávají zajímavé charaktery
Tahle sérka prostě baví :idea:
Co se týče indivindy imunit, mě se líbí i ta nová totalbrutal a nemám nic proti tomu, že je Tony nachází jako na běžícím pásu...když ho člověk vidí, jak tam pořád běhá a něco vymýšlí, tak se tomuhle nacházení ani nedivím...a jinak pěkný stromy :D
Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 16 črc 2019, 21:55

Tak fraška s imunitami nabrala obludných rozměrů. To je tak do očí bijící. Celou show to boužel shazuje. Proč nenapadne nikoho jiného imunitu hledat? Spencer si třeba myslel že tu co měl byla jediná, ale druzí to nevěděli. Nebyli si dlouho ani jisti jestli ji někdo vůbec má. Prostě to nedává smysl, a to postrčení určitých hráčů produkcí tam prostě je. Mělo by to být ovšem v určité míře.
Jefra a její hra...no měla možnost na velký tah a změnit dynamiku vývoje, promarnila to a dostala co si zasloužila. Dívalo se mi na ni hezky, ale hra nulová.
Jinak jsem zvědav jak se zachová Trish a spol na druhou Tonyho zradu.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů