S28 - Cagayan - EP10

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Alisch » 01 kvě 2014, 07:27

WOW!

Nejdřív si postěžuju. Tony se dvěma imunitami je naprostá zhovadilost. Pokud vyhraje, Yul mu může před korunu potřísněného vítězství,

Pak musím smeknout kloubouk Spencerovi, udělal přesně to, za co jsem se modlila a i když začal Tony mít před radou pochybnosti, argumentací na kmenovce zasadil Jefře hřebíček do rakve. Navíc je tohle Spencerův velký tah, nikdo jiný na něm nemá tak velkou zásluhu.

Jefra skoro nehrála, a jak zmínil Jeremiah v exit interview u Cesternina, nepoužívala hlavu a dojela na to.

Spencerův tah bude mít ještě dalekosáhlejší následky: Je to už podruhé, co Tony neřekl Trish a Kass o podrazu, tohle už by ho mělo stát hlavu, nebo aspoň atentát na něj.

Nevím jak ostatní, ale já si epizodu maximálně užila a jdu si poslechnout Know-it-alls a v duchu jásat.

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Kenshin » 01 kvě 2014, 08:37

Neviem či by nebolo lepšie, keby Tony ukázal všetkým aj ten Special HII. Predsalen, práve vďaka jeho odhaleniu a zastrašovaniu získal Yul vo svojej sérii tak veľkú moc. Máme pred sebou ešte 2 TC, na ktorých môže oba HII použiť, takže má Final4 istú. Týmto by si naopak zaistil, že sa ostatní hráči prestanú zameriavať na neho a začnú bojovať navzájom medzi sebou. Ak by chceli Trish, Woo a Kass vyradiť svojich najväčších rivalov, zrejme by sa pustili do Tashe so Spencerom. Tým by si Tony udržal stabilnú alianciu a stačilo mu sa zdiaľky prizerať ako ho ostatní posúvajú do finále.

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Doki » 01 kvě 2014, 10:11

Tony a jeho další HII mě fakt štve, je škoda, že Spencer nevyhrál to tahání kamenů, protože by to byla další šance na udržení se ve hře. Každopádně se ty dvě HII můžou použít už jen na dalších dvou kmenových radách, takže alespoň jednu by nemusel použít.
Aukce byla ale nakonec docela nudná, až na to, že 3 lidi čekali na výhodu do IC a pak z toho bylo docela obyčejné tahání kamenů. Jeffův komentář k Spencerovi o suvenýru :vomit: .
Aspoň, že si Tasha tak dává ty IC, protože jak už jsem psal nahoře, k tomu by byl ještě ideální HII pro Spencera a vypadl by zase někdo z většinové aliance. Jinak IC nutně nepotřebovala nějaké zvláštní schopnosti, takže mi připadala taková obyčejná a bez nápadu.
Tony je tak paranoidní, že věří všemu. Spencer mu nakukal, že se zformovala holčičí aliance a že by si měl dávat pozor na Jefru, a on tomu jen tak slepě uvěří, přestože je Spencer v nebezpečí a jen se snaží udržet se ve hře. Jefra mi ale chybět nebude, byla to hezká a milá holka, ale když měla možnost udělat big move, tak ho neudělala a docela se vezla. Ve hře už tedy nezbývá žádný Beauty a je sranda, že po Sarah postupně vypadli všichni čtyři.
V příštím díle to vypadá na problémy pro Tonyho (už poněkolikáté), který má ale HII a TPI, takže se nechám překvapit, kdo vypadne.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod torciollo » 01 kvě 2014, 10:40

No mě Tony baví čím dál víc, hraje to podobně jako Hantz (Russell, ne ta parodie na Hantze Brandon), s tím rozdílem, že oproti Hantzovi má i "celkem" dobrou sociální hru, takže by na něho nemuseli být na konci všichni nasraní jako kráva :D Trish a Kass samozřejmě asi z toho teďka nadšený nebudou, ale už jednou mu to všechno "odpustili", tak uvidíme... Možná je trochu paranoidní, ale nemyslím si, že by zatím udělal nějakou úplnou blbost, ty vyřazení mají celkem logiku (i když Jeffra možná byla ideální soupeř do finále, ale pořád je v záloze Woo a Kass). Navíc o té hře uvažuje, viz. počínání na aukci... Jak jsem ho ze začátku nemusel, tak teď mu docela fandím...

Jinak mě docela zklamala ta aukce, vždyť tam nebylo žádný pořádný jídlo, ani blbá pizza nic :D Oproti minulým sériím to bylo jak na hostině v nějaké somálské vesnici...

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod _Maty_ » 01 kvě 2014, 11:19

No, díl sám o sobě zase tak důležitý nebyl, spíše bude zajímavé, co z toho vyústí... To že jsme přišli o Jeffru asi nikomu vadit nebude, byla leda ideální hráč do finále, takhle všichni z těch co zůstali ve hře mohou na FTC něco alespoň říct..

Aukce, no jsou aukce které mě baví sledovat, ale tahle byla stejně nudná jako ta ve Filipínách... Tenkrát se 2 lidé vyoutovali u prvních jídel a Abi nehrála, teď pro změnu nehráli 3 lidé a ti ostatní si nechávali super jídla za fakt směšné ceny.... Jako to maso pro Wooa za 40 babek, to si děláte prdel... :D
Celkem se mi líbilo to tahání kamenů, alespoň tam byla trochu férovost.... překřikovat se kdo to vezme první by byla trochu blbost.. To že to získal Tony, no, Spencer by ji použil stejně hned tedka, takže by o ni přišel a Tony ji bude potřebovat...

Imunita, jako nic světoborného, jak mohla Tasha získat tolik času na odvazování pytlíků s koulemi, to mi hlava nebere, to že to nakonec bylo těsné mezi ní a Wooem je na 100% práce produkce... věřil bych, že Woo měl 3, možná 4 ale tak těsné to rozhodně nebylo ...

No a sociální hra před radou... jako rozhodně chápu Tonyho... Největšími hrozbami ve hře jsou on, Spencer (sociálně, strategicky) a Woo (fyzicky) ... myšlenka na to, že je baby vyloučí a pak si to dojedou do finále... není tak bláhová, jedna z nich by vyhrála, což takhle moc není šance.... Na druhé straně dobrá práce od Spencera, který ho postupně nahlodával celou dobu..
Jinak mě ale dnes poprvé napadlo, a někdo už to tu řekl, že Tony se začíná stávat Russelem... Podle mě chce mít naprostý přehled, vše musí být podle něj a je úplně stejně paranoidní... Ano, má lepší sociální hru, ale jestli nepřestane, tak ho sice bude divák milovat, ale s milionem dolarů se může rozloučit.... Sere mě tady trochu produkce, to že našel posledně tu speciální imunitu... to že mu blesklo, že je to u tam toho stromu, no tomu snad nikdo nevěří... problém je, že Tony je paranoidní i se speciální imunitou v kapse...

Uvidíme, jak moc si s námi produkce hraje co se týče ukázek na příště... Jsem si jistý, že Kass a Trish mu neodpustí druhou zradu, problém pro ně je, že si myslí, že FTC je ve Final 3, takže pokud chtějí vyhodit Tonyho, nemohou jít do finále ani se Spencem ani s Tash, protože by prohrály, musí nahlodat Wooa, aby do toho šel s nima a podle mě to je to na co on říkal "Im in" ... ale uvidíme, třeba to na ně Woo zahraje a jako malé štěně doběhne za Tonym, kdo ví co to bude :)

Jinak, když tu hru nevyhrají Tasha ani Kass, je mi celkem fuk kdo to bude, co mě sere mnohem víc jsou ty zásahy produkce do hry...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 01 kvě 2014, 11:28

Tohle je rozhodně jedna z nejchaotičtějších řad a snad tento trend bude pokračovat až do samého konce :idea:

Další obrovský klad - s Jefrou v porotě zbývají ve hře hráči, kteří tak či onak rozhodně utvoří zajímavou final 3 :idea:

Postavou této řady je rozhodně Tony, snesitelnější verze Russella Hantze :mrgreen: Byl by to podle mě nejlepší možný vítěz, ale do finále ještě dlouhá cesta, nicméně šance má obří vzhledem k HII a HIIWSP...

Nějak moc nevěřím ukázkám na příští díl, přece jenom Trish má mozek a ví, že ve finále proti Spencerovi a Tashe nemá šanci. Woo je takovej ocásek Tonyho a pochybuju, že by byl tak blbej, aby přeběhl k S+T. Možnou divokou kartou může být Kass, která už dříve ukázala, že se neřídí mozkem, ale emocema, takže pokud jí Tony nasere, je možný, že přeběhne... ale na druhou stranu mi přijde, že Spencera a Tashu fakt nemůže vystát a že taky chápe, že proti nim nemá šanci ve finále (i když ona asi proti nikomu)

No a nebo to nakonec bude úplně jinak a Tony bude tím, co přeběhne k S+T :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Alisch » 01 kvě 2014, 11:29

Maty: Co myslíš těmi zásahy produkce do hry? Kdyby produkce opravdu tolik zasahovala, Tony by dostal výhodu a Tash by opravdu měla šanci přihodit si na nápovědu. Tash se Spencerem jsou očividně oblíbenci. Spencer dostává v editu skoro víc času než Tony. Tonyho berou spíš jako dělovou kouli, která pomoc nepotřebuje. Po získání superimunity už vůbec ne. Nač strkat pistol do ruky člověku, který už drží samopal?

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod _Maty_ » 01 kvě 2014, 11:42

Alish, no jednoduše, jak dlouho dneska trvalo Tonymu najít ten bílý strom? ... Je na té pláži tak dlouho a stejně nevěděl, kde to je, což znamená, že ten les, kde žijí za pláží je obrovský, ted mi řekni jaká je asi šance, že přišel ke stromu s imunitou se spešl power a úplně náhodou tam zrovna byla? ... Nemyslím tu dnešní, ale tu minulou.... Neměl k ní žádnou nápovědu, nic, tomu nevěřím ani za mák.. Takže prostě si chtěli kluka podržet a pojistit, kdyby už ostatní začal štvát a dali mu jistotu jednoho "nevyřazení" ... A pochybuji, že to je jediný zásah, proto jsem psal, že bych byl rád, kdyby tu hru nechali plynout samotnou ;)

Uživatelský avatar
Brunette
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2013, 23:54
Nejoblíbenější série: All Stars, FvF, Tocantins, HvV, Philippines
Nejoblibenější hráči: Parvati Shallow, Malcolm Freberg, Jonathan Penner

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Brunette » 01 kvě 2014, 11:51

Ano,ano,ANO! :dance:

Díl se pro mě vezl na nervózní vlně, protože mí dva favoriti byli v ohrožení. Aukce mě zklamala, protože jídla mi přišlo prostě málo. Když se řeklo o tahání kamenů, tak jsem doufala, že do toho půjde jen jeden z dvojice Spencer/Tasha, protože stejně jako Tasha jsem trošičku očekávala, že přijde ještě jedna výhoda. V konečným výsledku tahání kamenů nemohlo dopadnou líp, protože kdyby Spencer našel HII vypadl by někdo z "final 5", ale nevznikla by situace, která dle proma nastane v příštím díle. Tony si nad vším může jen mnout ruce, protože se svým "brněním" na další dvě rady bude on rozhodovat o tom, kdo půjde domů. Ovšem je to Tony, takže se může stát cokoliv :lol: Jinak k ICH. Na pohled jednoduchá, ale když si představím, jak by se mi klepali ruce, tak to zas tak lehký není. Tasha si výhrami zajišťuje účinkování v nějaké budoucí řadě. Kass mě každou větou vytáčí a Woo je Tonyho "podržtaška", která má v promu na další díl kecy, který beztak neuskuteční. :cry: Trish mi začíná být sympatická a neměla bych nic proti, kdyby se dostala až do finále, protože má zřejmě dobrou sociální hru a často nenápadně tahala za nitky.

Fandím: SPENCER, Tasha
Pozitivně vnímám: Tony, Trish
Ven: Woo, KASS
Survivor - Hatch (S01, S08), Colby (S02), Lex (S03), Boston Rob (S08, S22), Stephenie (S10, S11), Gary (S11), Penner (S13, S16, S25), Parvati (S13, S16, S20) Todd (S15), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Matty (S17), Sugar (S17), Stephen (S18), Erinn (S18), Jerri (S20), Marty (S21), Brenda (S21, S26), Fabio (S21), Grant (S22), Ozzy (S23), Coach (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Carter (S25), Corinne (S26), Vytas (S27), Hayden (S27), Tyson (S27), Ciera (S27), Laura M. (S27), Spencer (S28), LJ (S28), Tasha (S28), Alexis (S28)

Survivor HATE list - Phillip (S22, S26), Brandon (S23, S26), Lisa (S25), Dawn (S26)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Alisch » 01 kvě 2014, 12:41

_Maty_ píše:Alish, no jednoduše, jak dlouho dneska trvalo Tonymu najít ten bílý strom? ... Je na té pláži tak dlouho a stejně nevěděl, kde to je, což znamená, že ten les, kde žijí za pláží je obrovský, ted mi řekni jaká je asi šance, že přišel ke stromu s imunitou se spešl power a úplně náhodou tam zrovna byla? ... Nemyslím tu dnešní, ale tu minulou.... Neměl k ní žádnou nápovědu, nic, tomu nevěřím ani za mák.. Takže prostě si chtěli kluka podržet a pojistit, kdyby už ostatní začal štvát a dali mu jistotu jednoho "nevyřazení" ... A pochybuji, že to je jediný zásah, proto jsem psal, že bych byl rád, kdyby tu hru nechali plynout samotnou ;)


Náhoda to nebyla, ale v trochu jiném světle, než ty myslíš. Lidi jako Tony v tom lese hrabou hodiny a hodiny. Stejně jako to dělal Russel, prostě hrabe a hrabou, dokud to nenajdou. A on se Tony neprocházel po pláži pár minutek, vsadila bych boty, že to bylo x hodin. Navíc jsou pláž a les obrovské, ale zóna, ve které se můžou pohybovat je dost limitovaná. Colbymu z toho přece v HvH hrabalo. Já se fakt slepě nezastávám producentů. Přijde mi, že se vidí bubáci už úplně všude.

Oni asi producenti moc dobře vědí, že Tonym se dvěma imunitami si můžou pěkně nasrat do bot a vytočit tak diváky. Už tak se proti speciální imunitě vyjádřila naprostá většina negativně. Pomáhat mu k další imunitě by byla sebevražda.

Už když se tu řešilo, že se podvrhuje rozdělování týmů do soutěží, z Cesterninových rozhovorů vyplynulo, že na tom nemá produkce vůbec žádný podíl.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod brninho » 01 kvě 2014, 13:24

Taky mi přijde, že od rozhovoru s RC se vliv produkce na dění v hře tady na fóru zbytečně démonizuje...

Samotnej díl mě bavil, já tu výhru asi Tonymu i začínám přát, já bych se na jeho místě na aukci nadlábnul a neměl bych sebemenší výčitky, když mám v kapse supermocnou imunitu...On je fakt do hry zažranej, nespí, nejí, když má tu nejlepší příležitost, stará se v campu...Až vypadne Spencer (na pohádky nevěřím), tak to bude můj největší favorit.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

TomPoky
Persona non grata
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2013, 15:30

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod TomPoky » 01 kvě 2014, 15:00

Díval jsem se na rozhovor s Jefrou den poté...a nemohu tom uvěřit, je nějaká "tlustá" než před 24 hodinama..

https://www.youtube.com/watch?v=dskZ6cfoeR8

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod milan » 01 kvě 2014, 17:02

Kenshin píše:Neviem či by nebolo lepšie, keby Tony ukázal všetkým aj ten Special HII. Predsalen, práve vďaka jeho odhaleniu a zastrašovaniu získal Yul vo svojej sérii tak veľkú moc.
On ukázal "obyčajný idol", sranda je v tom, že aj keby ho nepoužil a podrazili by ho, z tašky by vytiahol ten silný idol.

Inak k dielu, mám pocit, že ohľadne HII sledujem Samou 2.0, a dovolím si napísať, že tak ako sa prevalila pomoc produkcie Russellovi sa časom prevalí aj pomoc Tonymu, tiež mi nepríde normálne aby v takom množstve vracali do hry HII + pridali tú špeciálu.

K aukcii som sklamaný z Tashe, celý čas čaká na výhodu, už keď vie, že sa budú ťahať kamene o tú výhodu a mohla zvýšiť šance z 50:50 na 66:33 (v prospech jej aliancie), tak sa stiahne a odôvodní to tým, že čakala na clue k HII (ktorá mohla aj nemusela byť), už keď Jeff nepovedal, že použiť tú "pomoc" až pri súťaži (neotvárať ju), mi docvaklo, že to bude najskôr niečo iné.

Jefra, Trish, Kass a aj ten Woo spravili rovnakú chybu ako všetci za všetky série čo boli na aukcii "vyplakávali v tábore, aké majú plné brušká", to rozhodne vždy naserie toho, kto sa obetuje pre tím. Tiež mi príde až veľmi "namyslené" sa najesť a cítiť sa komfortne kvôli prevahe (v Survivor nič také ako "istota" neexistuje), takže som rád ako dopadlo hlasovanie.

Tasha najskôr na budúci diel, ak nedá II letí, je veľká hrozba, ohľadne ukážok, pochybujem, že neboli vytrhnuté z kontextu, ak boli, tak vyhrážky Kass voči Tonymu nepoberám a dúfam, že táto krava letí. Celá jej hra je jednou veľkou paródiou na strategickú hru, a divím sa koľko "nasledovníkov" tu má.

Jeff to taktiež posral s tým "ťahaním kameňov", nejak mu po BvW preplo, vždy bola taká výhoda o tom, kto prvý vykríkne, že dáva na stol najvyššiu sumu.

Na ostrove sa povaľujú imunity ako na Samoe, všetko sa točí okolo jedného blázna, ktorému najskôr vo finále vyfúkne výhru niekto, kto si ho nenápadne povodí... DEJAVÚ, takým štýlom to vyhrá možno Trish.

K Tashe sa musím vrátiť, Spencer spomínal pri Tonym, že má skvelú sociálnu hru, a možno aj fyzičku má dobrú, ale ten ťah s "čakaním" na aukcii bol smiešny, buď keď nebola 100% istá s nápovedou, mala predtým aspoň ísť po jedle a nie odísť s dlhým nosom, takticky nevyzretá a tragická hráčka.

Tony ukázal obyčajnú HII, na ktorú teoreticky môže nalákať (je to ako keby zviera krvácalo pri love), protihráči zacítia krv, a on potom bodne ako škorpión so "SILNŃYM IDOLOM", prežije 1 kmeňovku a na budúcej čisto prakticky a na istotu využije "obyčajný idol", tak prežije 2 kmeňové rady a zbaví sa 2 súperov... ak toto nieje nepriama/priama pomoc od produkcie, tak neviem, či pozeráme rovnakú sériu.

Vypadnutie blbky bolo super :idea:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Kenshin » 01 kvě 2014, 18:52

Milan: Hej, ale mám dojem, že s obyčajným HII dáva Tony ostatným priestor na zbytočné vymýšľanie možnosti ako ho blindside-núť, pokým naopak, keby vedeli, že najbližšie 2 rady má Tony do F4 isté, začali by možno viac riešiť vnútorné boje medzi sebou, poštvali by sa navzájom a na neho by sa v istom zmysle vykašlali.
Btw, ja nemyslím, že to Tasha spravila úplne zle, je pravda, že keby po "výhode", ktorú Jeff v aukcii ponúkol, dal ešte ďalšiu výhodu v podobe Clue k HII alebo Clue k špecial HII, bola by jediná, ktorá by mohla hocikoho z ostatných prebiť a mala by ju istú. Najmä ak by potencionálne formy výhod mohli byť minimálne tri (súťaž o Imunitu, HII, Špec. HII). Jeff zvykol v minulosti v aukcii ponúknuť tých výhod viac.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod honzavohralik » 01 kvě 2014, 19:58

Bože můj, asi umřu, 3. Tonyho imunita, je vážně trapnost nad trapnost, a pro mě je to moc velká náhoda :mrgreen: Takhle má jistou TOP 4, takže se jen modlím, že nevyhraje v TOP 4 imunitu a že ho někdo odstřelí ještě před finále. Chce se mi smát jak jednoduše se Tony nechá ovládat i Spencerem, aspoň to mi přidává na naději, že by se nemusel dostat do finále. Spencer je pro mě hvězda série a Tony leda tak ubohý hráč, kterého se MOŽNÁ snaží protlačit produkce, POKUD tomu tak opravdu je, tak mě to štve a nechápu to.

Jefra je neuvěřitelně hloupá a až mě překvapuje, že LJ vůbec doufal (viz. Ponderosa), že by Jefra mohla udělat velký tah, když i před jeho vyloučením neudělala nic. Kdyby minule hlasovala s Jeremiahem, Spencerem a Tashou, tak byla uplně jinde! Smůla holka. :down: Každopádně to, co mě VELMI těší, je že tohle už si Kass a Trish určitě líbit nenechají a snad konečně uvidí, že Tonymu věřit nemůžou, i když teď už je na tohle zjištění docela pozdě. Nevím, jestli Woo jak bylo v promu opravdu půjde proti Tonymu, každopádně ať tak či onak nás čeká opravdu zajímavá epizoda a určitě bude zahraná nějaká imunita. (Bylo by perfektní, kdyby tu obyčejnou HII Tony zahrál za někoho jinýho, Woo by konečně udělal dobrej tah, kdyby přinutil Tonyho zahrát za něj imunitu, s tvrzením, že ho chtějí vyloučit Trish a Kass. Pak by Tonyho zbavili během jedné TC obou imunit!)

Hodně doufám, že Trish něco rozehraje, není špatná hráčka a má Kass pod palcem, navíc Spencer a Tasha se přidají ke komukoliv.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 01 kvě 2014, 21:16

honzavohralik píše:Bože můj, asi umřu, 3. Tonyho imunita, je vážně trapnost nad trapnost, a ani náhodou nejde o náhodu! :mrgreen: Takhle má jistou TOP 4, takže se jen modlím, že nevyhraje v TOP 4 imunitu a že ho někdo odstřelí ještě před finále. Chce se mi smát jak jednoduše se Tony nechá ovládat i Spencerem, aspoň to mi přidává na naději, že by se nemusel dostat do finále. Spencer je pro mě hvězda série a Tony leda tak ubohý hráč, kterého se snaží protlačit produkce, nechápu tenhle produkční tah už kvůli tomu, že pokud pomáhali v S19 Russelovi, tak to byl někdo koho měli diváci rádi, ale kdo má rád Tonyho?

Nehodlám se pouštět do debat, jestli produkce pomáhá nebo nepomáhá Tonymu, stejně nikdo z nás tady na webu nezmění svůj názor, takže rovnou k věci, proč reaguju - opravdu si myslíš, že by tahle řada byla tak zábavná, kdyby byl Tony mimo hru? Ať chceš nebo ne, tak je to právě on, kdo z týhle řady dělá dobrou podívanou plnou zajímavých momentů a situací :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod todilka » 01 kvě 2014, 21:49

Skvělá epizoda, pro mě nečekaný radostný závěr, jeď Spencere :dance:

Jen jedna věc, Kass mě prostě tak štve :cry: ty její kecy, jak všechno tušila, že má Spenc imunitu a že to prostě bylo jasný, a že je sobecký a nevyspělý kluk, že jí bylo úplně jasné, že jí zahraje za sebe....blééééé :vomit:

Doufám, že brzo půjde a to bude velmi krásný den, skoro ještě lepší, než když odešla ta J´Tia nebo jak se jmenovala :-)
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod adesso » 01 kvě 2014, 21:58

To jsu tady vážně jediný Tonyho fanoušek? :mrgreen:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod torciollo » 01 kvě 2014, 22:41

adesso píše:To jsu tady vážně jediný Tonyho fanoušek? :mrgreen:

...neboj, nejsi :)

honzavohralik píše:Bože můj, asi umřu, 3. Tonyho imunita, je vážně trapnost nad trapnost, a ani náhodou nejde o náhodu!

Tak zrovna tady ta poslední imunita byla teda extrémní pomoc od produkce :D Asi mu poradili, jak správně losovat :D

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Alisch » 01 kvě 2014, 23:10

Nedá se to udržet, ale musím si zase postěžovat. Poslouchám exit interview Jefry u Cesternina. A bože, ta holka je tak blbá až to o futra mlátí a ještě k tomu má představu, že hru vedla a dělala geniální tahy...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod milan » 01 kvě 2014, 23:31

Mne v mnohých aspektoch pripomínala mix Alicie & Chelsea z One World, Chelsea je milá holka v bežnej komunikácii, ale bola strašne namyslená / sebavedomá v hre, hrozne rád by som ju videl hrať znova, či dokáže kvality alebo dostane po prstoch... Jefra je rovnaký príklad, ak by nevypadol LJ je vo finále, bez neho tam chodila ako kura bez hlavy.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod k.g » 02 kvě 2014, 15:27

Wow Wow Wow
po minulé podprůměrné epizodě téhle řady, zase přichází jeden ze záživnějších kousků, a mám pocit že finále bude gradovat!
Postřehy a názory na hráče :)
Tony je totální magor, kterého ale fakt ,,miluju,, a baví mě... Je to pro mě jeden z nejoblíbenější hráčů v historii Survivora a na tom se už nic nezmění.
Tash aspiruje u mě na nejoblíbenější černošku v historii survivora (zatím jí je stále Cirie) , a já osobně ji tipuji na vítěze téhle řady !
Spencer - tenhle kluk je asi největším oblíbencem téhle řady, a touhle epizodou si svůj status obhájil.
Trish - po prvních epizodách bych spíže napsal Trash, ale získala si moje uznání a respekt, a je docela dost možné že nakonec si zaslouží i moje osobní symptatie. Go go Trish ! :idea:

Woo and Chaos Kass - tihle dva jsou ale dvojka :fuck:
------------------------------------------------------------------------------
Kdo neviděl, ať se podívá na Survivor Live - Jeffra: Nejvíce mě zaujalo preview na konci :dance:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Alisch » 02 kvě 2014, 15:46

k.g píše:Kdo neviděl, ať se podívá na Survivor Live - Jeffra: Nejvíce mě zaujalo preview na konci :dance:


Muhaha, já si zrovna po klasickém promu říkala, že se Tony prozradí svým chováním vůči Kass a ono to jen tím chováním nebude. Skoro to vypadalo, že Kass Tonyho naschvál provokuje, aby to řekl. Jenže to by to nesměla být zapšklá Kass.

Celkově mě překvapuje, jak akurátní posledních pár prom bylo. Normálně se stane něco úplně jiného.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod miky253 » 02 kvě 2014, 18:14

Pěkný díl s ještě hezčím kmenovkou.
Co se aukce týče, tak tady všude čtu, jak produkce pomohla Tonymu. S tím ale ani trochu nesouhlasím. Myslím si, že pokud už produkce někomu chtěla pomoc, tak Spencerovi (případně Tashe), kvůli kterým šla do hry ještě jedna HII, aby měli nějakou šanci. Koneckonců bylo krásně vidět, jak se Jeff snažil Tonyho zvyklat, aby si koupil nějaké jídlo a vyřadil se tak ze hry o nápovědu. Tady prostě nesouhlasím s většinovám názorem, že to byla od produkce pomoc Tonymu. Evidentně se spíše snažili krýt zadek Spencerovi s Tashou, ale Tony jim to pokazil.
Docela jsem čuměl na ty blbky, co si v táboře lehli a vůbec je netrápilo, že by na ně mohl být Tony (právem) naštvaný. A korunu tomu nasadila Kass se svým prohlášením, že ji vůbec netrápí, že se Tony obětoval a one jedla, protože si myslí, že už toho udělala pro alianci dost. Přitom Tony se svým special idolem by byl asi jediný s většinové alianci, kdo by mohl jíst a nemuselo by ho to nijak trápit. :cry:
Co se týče IC, docela jsem čuměl, jak se Tashe povedlo získat tak obrovský náskok jen na vyhrabávání lana z písku...
Spencer si Tonyho krásně povodil a jak už tu padlo, do budoucna by mu paradoxně mohlo pomoci, že tu HII nezískal, protože pokud by Tasha měla II a Spencer zahrál HII, prostě by jen někoho vyřadili a příště byli opět na ráně, zatímco takhle by se ta čtyřka mohla obátit proti sobě.
Jen škoda, že vůbec nevím, kdo vypadl, protože tu holku jsem viděl poprvé, až když jí Jeff zhasínal pochodeň. :blum:
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Kenny
Příspěvky: 1
Registrován: 02 kvě 2014, 18:57

Re: S28 - Cagayan - EP10

Příspěvekod Kenny » 02 kvě 2014, 19:15

Už k tomu není pořádně, co říct, mě to docela nudí a Tony už to má skoro v kapse.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti