S28 - Cagayan - EP11

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod EdBrush » 08 kvě 2014, 06:34

Tak název epizody byl přehnanej, chaosu tam bylo asi jako sluníčka.

Kass byla asi po 4 epizodách zase nějak moc na kameře, tak jsem i tak trochu doufal, že by to mohla být její poslední rozlučková epizoda. Bohužel. Ta ženská mi neskutečně vadí a navíc ještě ke všemu je nahluchlá, takže drama kvůli ničemu. Zarážející jsou i její myšlenkový pochody. Kde bere tu vidinu, že by si mohla nechat Tonyho jako soupeře do finále, porazit ho a shrábnout milion...za co jako? Při soutěžích bídná, jinak protivná a strategicky akorát zradila lidi, co sedí v porotě. Kass je ten poslední člověk, komu by tohle mohlo vyjít.
Plán, s kterým ale přišli na odměně by mě zajímal v reálu, jestli by se ten SHII dal použít i na revote. No upřímně doufal jsem, že by to mohlo dopadnout 2:2:2 a revote s tím, že by pravděpodobně šla Trish a Tony by zahrál HII. Tashy je škoda, hlavně když jí vidím odcházet před Kass. I když na začátku mě dost vytáčela brečením, že nemůže hrát a že si málem nechala J'Tiu, tak pak jsem si jí oblíbil.

Tím teda asi můžeme pogratulovat Antoniovi k finále, příště nejspíš budou na TC lítat idoly a někdo to odskáče. Tony není blbej, klidně bych si tipnul, že někoho zachrání.

Pobavil mě zase Spencer, jednak dalším předváděním Wooa (dost trefný) a potom svým názorem na malý děti, kterej s nim mimochodem docela sdílím. Zrovna na tuhle odměnu bych fakt nechtěl jít.

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Alisch » 08 kvě 2014, 07:05

Odchod Tashy jsem čula už dlouho. Byla jen otázka času, kdy jí nevyjde soutěž o imunitu. Přesně z tohoto důvodu měla oproti Spencerovi tak unylý edit a často nebyly vidět ty psí kusy, které musela udělat, aby soutěže o imunitu vyhrála.

Co se týče Wooa a Kass - ti ať jdou do háje zeleného. Je sice fakt, že Woo má nejlepší šanci s Trish a Kass. Smýšlení Kass je ale opravdu zarážející. Asi si neuvědomuje, že tímhle krokem si definitivně odmazala hlasy jak od Tashy, tak případně i od Spencera.

Tony si na každé kmenovce kope větší a větší hrob. Porota hází při jeho frázích o soudržnosti takové ksichty, že i Eliza začíná blednout závistí. Kdyby ten imaginární nahoře dal a Spencer došel do finále, i přes svou aroganci a odtažitost by to měl jasné. Upřímně doufám, že příští IC mu padne do noty a bude v bezpečí, aby se ten slavný chaos teprv rozpoutal a všichni se tam sežrali.

Hodně mě zaráží Trish, drží se Tonyho jako klíště a odpouští mu úplně všechno.Chová se jako ženská, která by od chlapa neodešla, i kdyby z ní každý týden vymlátil duši.

Z proma jsem čistě zvědavá jak půtka Kass s Trish ovlivní možné hlasování poroty. Už jsme viděli, že Trish umí být v afektu sakra hnusná. Záleží jak moc bude ostatním vadit, že je terčem zrovna Kass.

HankaH
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2013, 16:32

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod HankaH » 08 kvě 2014, 08:16

Jej, škoda, doufala jsem v 2:2:2, i když Woo se na to od začátku netvářil :-(.

Aspoň, že ještě zůstal Spencer. Zřejmě pouze do další TC :-(. Jedině, že by ještě pomohl vyloučit Kass, i když to by museli být hloupí, aby si tam Spencera nechávali, pokud nevyhraje ICH.

Tony je šílený, ale díky za něj - každá série by měla mít svého Tonyho :-D.
Pár epizod zpátky jsem si myslela, že má Tony výhru jasnou, ale, když vidím, jak lidi v porotě vytáčí, zřejmě to pomáhá Trish a její sociální hře. Ty dva vidím ve finále. Spencer by se tam dostal pouze díky imunitám a Woo nebo Kass budou pouze do počtu. Už se těším na FTC :-D

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Kenshin » 08 kvě 2014, 08:40

Tak Kass sa napokon podarilo už TRETÍKRÁT podviesť Spencera! Ak som v tejto sérii začal niekoho neznášať viac ako J´Tiu, je to Kass. Keď som videl ten jej suverénny urazený face potom čo jej šiel Tony vec o tom "ohováraní" vysvetliť, prestal som sa mu diviť a začalo to vo mne vrieť podobne ako u neho. Aj keď pravda, že on tú situáciu nezvládol zrejme tak ako chcel a Kass sa podarilo ho natoľko vyprovokovať, že vytiahol info o SHII. Dúfam, že v budúcom diely jej to dajú všetci poriadne zožrať.

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Pete » 08 kvě 2014, 09:58

Tohle byla jediná možnost udělat big move a získat si respekt u poroty Woo a Kass, nevidím to na šance na výhru.
Tony asi bude sedět ve finále,ale lidi v porotě se netváří moc nadšeně, troufám si odhadovat že to bude živá final tribal. :D

Jinak super díl, jeden z nejlepších v týhle sérii, škoda že neskončil s třešničkou na dortě a s lítajícíma HII.
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Doki » 08 kvě 2014, 10:43

Hodně dobrý díl, jen je škoda, že TC nedopadla ku prospěchu Tashy a Spencera a taky, že Tony nevytáhl jednu ze svých imunit, nejlépe tu se Special Powers.
Kass vs. Tony - nevím, jestli to jen nebyla záminka pro Kass, aby mohla vyhodit Tonyho, každopádně ta hádka hrála do karet Spencerovi s Tash, takže za mě :idea: .
Na odměně se vytvořila "aliance" tří mozků a Wooa, která by se mi hodně líbila, takže Kass má plusové body za to, že to vymyslela.
IC musela být po tom měsíci fakt těžká, a jsem rád, že to vyhrál Spencer.
Už jsem si byl jistý, že Tony TPI na TC použije, ale Woo vypadal hodně nerozhodně, takže z toho sešlo a mě vypadla Tasha. V Luzonu byla otravná, ale potom jsem si ji hodně oblíbil. Doufám, že se Spencer ještě udrží, ať už vyhráváním imunit, nebo klidně jinak.
Na další díl se těším, hádka Kass vs. Tony pokračuje :hungry: , a navíc se přidá i Trish. Jen doufám, že se mi zase nějak nezprotiví, protože právě teď mi nevadí.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 08 kvě 2014, 10:53

Hoši (a dívky) tahle řada má fakt koule!!! :mrgreen:

Strašně mě baví celá situace kolem Tonyho - 2x zradí členy své aliance, 2x se k němu zase vrátěj, aby porazili v jejich očích "to větší zlo", prostě paráda pro diváka :idea: Tenhle Russell Hantz 2.0 ale podle mě nemá sebemenší šance na hlasy poroty, stejně jako původní verze RH 1.0 :mrgreen:

Kdyby dneska hlasovali Kass a Woo se Spencerem a Tashou, vyhodili by Trish a spláchli Tonyho HIIWSP. Příště by Tasha, Spencer a Kass vyhodili Wooa a ve final 4 by byl Tonyho HII k ničemu, takže by tato trojice vyřadila jeho a Kass by se dostala do final 3, avšak s absolutně nulovou šancí na výhru. Naproti tomu po dnešním hlasování a ukázkách na příští díl to vidím na jednoznačnej konec Kass už v příští epizodě, i když logičtější by bylo vyhodit Spencera pokud nevyhraje imunitu... final 3 tak jednoznačně vidím na Tonyho, Trish a Wooa, vítězkou bude pak Trish, pár hlasů dostane Tony a 3. místo Woo s nula hlasy :smile:

Akorát mi moc neseděj počty - příště bude epizoda 12 a vytvoří se final 4, ve 13 se utvoří final 3 a celá 14. epizoda bude s touto final 3?? To by pak vedlo přece na final 2... nebo bude finálovej díl epizoda 13 kvůli úvodnímu dvojdílu?? Mám v tom bordel
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod zdenek000 » 08 kvě 2014, 11:12

Epizoda byla docela zábavná to jo. Ale soutěže mě absolutně nebavily. Rozdělení do dvou týmu neni tak hrozný,ale dělat to několikrát mi přijde trochu blbý. Chybí mi tam vybírání toho,kdo půjde na odměnu a kdo ne. Je pak lepší sledovat, kdo je ve spod aliance a kdo ne. Druhá soutěž zpočátku vypadala na fyzičku, ale když pak řekl Jeff o čem to bude, tak mě zase zarazilo. Fakt bych rád viděl jiný soutěže o imunitu než na výdrž a paměť. Kde jsou ty časy,když kvůli této soutěži se museli přivázat k provazu a běhat lesem.To by bylo víc zajímavý :D
Vůbec nechápu, kde Kass vzala, že by mohla porazit Tonyho ve finále. Nikdo jí ani neřikal,že jí s sebou vezme. Samozřejmě, že je ideální do finále. Ale z pohledu Tonyho je ideální i ocásek Woo, co se bojí udělat tah a klíště Trish,co parazituje a má z toho prospěch. Možná Trish i vyhraje, protože porota bude naštvaná na Tonyho.
Já jen doufám, že Spencer nahlodá Tonyho ještě nějak a třeba si to oddálí, ale jinak nevidim, že by to nějak zvládl do finále. Přesto favorit č.1
Jinak příště určitě Tony v bezpečí,Tony dále zahraje nejspíš i druhou idol+někdo vyhraje IC. To by znamenalo, že by byli na ráně jen dva lidi. Což by mohlo být zajímavý. Samozřejmě situace může nastat jinak.
Jinak doufám, že bude Final 2. Mám to radši. Nelepší je prostě, když si jeden musí vybírat, koho si vezme s sebou do finále.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
ironer
Příspěvky: 10
Registrován: 03 dub 2014, 13:51
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Fans vs. Favorites I, Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Penner, Malcolm, Parvati, Stephenie Lagrossa
Nejméně oblíbené série: OW, Thailand, Marquesas

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod ironer » 08 kvě 2014, 11:45

Když zhodnotím soutěže, tak RC o ničem a IC celkem v pohodě.
Každopádně Woo měl šanci na big move, kdyby společně s Kass hlasovali tzv. proti svým, ale asi rozhodl strach s Tonyho a poslušně vyloučili královnu imunit Tashu.
Příští díl podle mě bohužel asi poletí Spencer, pokud nevyhraje IC. Jestli vyhraje tak půjde zřejmě Kass...
Na celkového vítěze vidím Trish, jelikož Spencer se do finále asi nedostane a Tony je na tom u poroty s popularitou dost bídně. I když pokud ocení jeho hru a nebudou zapšklí, tak by mu to mohlo vyjít...

Citát epizody: "I am sitting back and join the show" (Spencer cca 06:10)

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod todilka » 08 kvě 2014, 13:31

Ačkoliv TC nedopadla, jak bych si přála, můžu říct, že tahle řada se na mém osobním žebříčku zařadí hodně vysoko...ale ještě si počkám na vítěze...
Pokud vyhraje Tony nebo Spencer, bude to super, Trish bych ještě tak nějak zkousla..ale Kass a Woo?? Survivor gods stay with us! :-)

Jen bych chtěla vyzdvihnout, že se alespoň podle mě povedl cast...jsou to snad kromě 3 až 4 osob lidé, které si zapamatujete. Buď je nesnášíte, nebo milujete ale nějaký dojem zanechají...a to i ti, co šli mezi prvními, což se tak často nestává.

No a jak dál? Líbilo by se mi, kdyby Spencer vyhrál imunitu, ale moc tomu nevěřím, ani tomu, že se nějak zachrání, ale naděje umírá poslední..a pokud "umře" úplně, doufám, že ho ještě někdy uvidíme...ten kluk je hustej! :dance:
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod milan » 08 kvě 2014, 14:03

ironer píše:Každopádně Woo měl šanci na big move, kdyby společně s Kass hlasovali tzv. proti svým, ale asi rozhodl strach s Tonyho a poslušně vyloučili královnu imunit Tashu.
Problém je ten, že sme nevideli všetko, ak by som mal brať do úvahy, len to ako si dala Kass Wooa bokom a povedala mu, že si nieje istá... (s vidinou toho, že Tonyho nemajú v láske ľudia = šanca na výhru vo finále nulová) tak mohol Woo cuknúť, aby on nebol za toho "debila" a zradcu, lebo Kass zmenila kabát veľmi rýchlo (pritom tá aliancia je veľmi komická, neveria si, hádajú sa, idú proti sebe ale hlasujú spolu).


Ale k dielu, úvod s Kass... páčilo sa mi, ako jej Tony do očí povedal, že sa správa ako 4. ročná a nie 40. ročná, PRESNE toto sme jej vytýkali aj mi diváci okolo vylúčenia Sarah a Morgan a kopec ľudí sa tu bilo do pŕs, že aká je to masterminda :lol:
Pekne z neho vytiahla info (aj keď nechtiac), že má SPHII, ale herne im to bude všetkým prd platné, na ďalší týždeň, ak nebude blbec tak zahrá klasickú II alebo "špeciálnu a o týždeň tu "druhú", inak by dopadol ako James :mrgreen: Kass len potvrdzuje, že nevie kde je sever a je tragická aj po sociálnej stránke a nevie, čo sa deje v aliancii (2x hlasoval Tony inak ako jej povedal).

Súťaž o odmenu... nabudúce namiesto zhadzovania kociek by mohli čúrať do piesku, úplne zbytočné, mohli ísť rovno skladanie... (a znova sme videli "opisovanie" ktoré pomohlo tímu, ktorý bol pozadu). Odmena ale vcelku super, len som mal pocit, že vidím S25, či S14. Kass to nevymyslela zle (z ohľadom na záchranu vlastnej prdele), páčila sa mi potom aj poznámka Spencera, že Woo sa vyjadril až cestou na pláž a nechal si to uležať v hlave. Som ale názoru, že tomuto plánu uškodila hlavne Tasha, svojim prístupom "veď-nejdem-domov", ktorý kvalitne šrotoval Tonymu v hlave (a tiež nieje blbec, podobne keď on vymýšľal plán na vylúčenie LJa na odmene, rovnako vedel, že sa určite niečo upieklo na tejto odmene, a podozrieval Wooa, ktorému by v konečnom dôsledku hlasovanie proti Tonymu uškodilo čo do dôvery Tonyho k nemu), ale keďže prebehol rozhovor Tashe a Kass (ktorý si mal Spencer ustrážiť) a tam tie dve ohovárali a rozoberali Tonyho, Kass zašrotovalo v hlave a už sa videla ako víťazka série, na finálovej stoličke vedľa Tonyho... pritom si treba otvorene povedať, že keď ho ona prirovnávala k RH, tak jej hra nieje veľmi odlišná (ak beriem bokom tie HII), proste Kass chodí ako kura bez hlavy, nasľubuje hocikomu hocičo a potom hlasuje inak, to NIEJE STRATÉGIA TO JE CHAOS!!! A TOTO JEJ DAJÚ V PRÍPADNOM FINÁLE ZOŽRAŤ.
Tiež musím napísať, že tak ako mám pocit pri Tonym (čo som už viac krát písal), že by pokojne podozrivému v práci nastrčil kokaín do auta, tak pri Kass mám pocit, že jej práca nieje náhoda, a doslova si kompenzuje nejaký komplex z mladosti (podobne aj tým vystupovaním v hre, ako vidíme).
Nerád to píšem, ale keď sériu nevyhrá Tony alebo utlačovaný (ale arogantný) Spencer, tak pôjde séria veľmi nízko v mojich očiach, za posledné 3 diely sa presunula z podpriemeru na priemer a teraz na slabší stupienok vyššie, stále všetko stojí a padá na víťazovi. Dúfam, že FTC bude grilovačka, aká už dlho nebola!!! (fiasko z "rodinnou" BvW ma nebavil na FTC, všetci milí, pekní, krásni vzhľadom na predošlé väzby z reálneho života).
Porota vyzerá dosť urazená, a myslím, že nebudú nad vecou, hlavne z LJa mám pocit, že je strašne urazený, pritom to bol môj favorit na začiatku série, ale bude podľa mňa vodu kázať a víno piť.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

dogbocman17
Příspěvky: 2
Registrován: 03 dub 2014, 06:01

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod dogbocman17 » 08 kvě 2014, 14:50

Milan píše:
Pekne z neho vytiahla info (aj keď nechtiac), že má SPHII, ale herne im to bude všetkým prd platné, na ďalší týždeň, ak nebude blbec tak zahrá klasickú II alebo "špeciálnu a o týždeň tu "druhú", inak by dopadol ako James


Příští týden má Tony poslední možnost zahrát obě dvě HII viz.: https://www.youtube.com/watch?v=Yo_cPHPAtC0
Takže teoreticky Tony ještě může letět ve F4 nebo ve F3, ale myslím si, že všichni kromě Spencera ho chtějí vedle sebe ve finále.
Myslí si, že je Russel Hantz 2.0 :D . Já si teda myslím, že hraje o dost lepší hru, než rádoby king. Pokud do finále půjde s Kasshole nebo s Woo tak to má v kapse, s Trish to bude o prsa.

Pro Spencera bohužel existuje jenom jediná možnost, jak se dostat do finále, a to třikrát vyhrát ICH. :(
S ním by šel do finále jenom blázen....

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod miky253 » 08 kvě 2014, 15:12

Jeď, Spencere! Jeď! :dance:
Tenhle kluk je prostě mým největším oblíbencem celé série a navíc je to i obrovský fanoušek show, takže mu snad nejde nefandit. Líbí se mi na něm, jak to všechno prožívá, jak bojuje do poslední chvíle a jak se pořád drží ve hře, ačkoliv je už od prvního dílu na odstřel. A ta hláška o dětech neměla chybu :lol:
Jinak co se samotného dílu týče, tak podle toho, jak moc se objevovala v obraze Kass, jsem čekal, že to bude její konec a celkem mě tak překvapilo, jak to nakonec dopadlo. Ale Tasha si za svůj konec mohla sama. Dávat jasně před Tonym najevo, že vůbec nechce řešit hru a upozornit Kass na to, že Tony je vlastně ideální soupeř do finále (ačkoliv zrovna Kass může být úplně jedno, s kým tam případně bude sedět), to jsou tak obrovské chyby, že si holt vypadnutí zasloužila.
Tonyho absolutně nechápu. Měl dvě imunity, takže mu stačilo zahrát tento týden jednu, příště druhou a byl by v pohodě, ale on tam přesto paranoidně vyváděl. Ale i tak alespoň hraje a v mých očích je po Spencerovi druhý člověk, kterému bych výhru i přál.
Jak jsem tu nadával na Jefru, že je to jen zbytečné křoví, tak Woo je úplně to samé. Člověk, který toho na jedné odměně namluví víc, než za celý zbytek hry, asi těžko zvládne vymyslet ve fináe smysluplnou obhajobu své hry (ačkoliv on vlastně ani hru nehraje, takže není co obhajovat). A navíc mě zaráží, jak snadno sebou nechá manipulovat. Nejdřív se nechá bez mrknutí oka přemluvit k podrazu Cliffa, poté vyřadí LJe a Jefru a korunu tomu nasadil teď, když se nejdříve nechal překecat k podrazu na Tonyho s Trish, aby se později zase nechal přesvědčit, že se bude hlasovat pro Tashu. Prostě ideální spojenec - odhlasuje všechno a nic nenamítá.
Trish mi sice už nevadí, ale i tak bych jí výhru taky nepřál. Přijde mi, že momentálně spoléhá na to, že ji Tony dotáhne do finále a ona potom sebere peníze, protože porota přece nenechá toho zlého Tonyho vyhrát.
Kass radši bez komentáře. Na jednu stranu bych si strašně přál, aby příště už konečně vyletěla, ale zase na druhou stranu vidět ji ve finále, jak dostává čočku od poroty, by taky nemuselo být špatné. :fuck:

A ještě jeden příspěvek z twitteru od Spencera, který sem prostě musím dát :mrgreen: :mrgreen:
Spencer Bledsoe @SpencerBGM · 6 h
After that vote, I could use one of these: http://cdn.uproxx.com/wp-content/uploads/2013/03/tumblr_mjn088x3ZK1r1ptd6o2_500.gif:(
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Alisch » 08 kvě 2014, 15:52

Co se týče Spencera a nutnosti vyhrát třikrát IC, není to až tak mimo. Spencerova největší soupeřka byla Tasha, když je pryč, kdo se mu v IC reálně postaví? V akrobatické jedině Woo. V silové jedině Tony. V hádankové mooožná Kass. Spencer má mnohem širší překryv dovedností nad průměrem, než všichni ostatní.Samozřejmě že kdykoliv může přijít soutěž, která jemu nesedne, zato sedne třeba Trishe. Největší riziko většinou přichází v předfinálové soutěži, takže budu naivně doufat.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod honzavohralik » 08 kvě 2014, 16:04

Tak škoda, vážně jsem doufal v další blindside v podobě odchodu Trish nebo Tonyho, ale chápu Kass i Wooa, jelikož ani jeden z nich by ve finále proti Tashe či Spencerovi neměl šanci. Ale vyřazení Tashy/Spencera bylo tak na spadnutí, že by jim pomohl jen zázrak.

Tony to má rozehraný vážně dobře, ale tohohle člověka mít rád nikdy nebudu, uznávám a mám rád Russela H., ke kterému ho Kass přirovnávala, ale Tonyho prostě ne. Neustále ze všeho vyšiluje, všem vytroubil, že má imunity (i když ho to nějak neohrozí a oni mu stejně nevěřili).... Nevím, kdybych ho měl k někomu přirovnat tak spíše k O HODNĚ schopnější verzi Philippa. Kromě Spencer teď už nejde jmenovat nikoho, kdo si výhru zaslouží víc, než on, i když možná někdo ještě překvapí, ale to samé to bylo v S19 a myslím si, že tenhle scénář by se klidně mohl opakovat, protože pochybuji, že by třeba Sarah hlasovala pro Tonyho. Méně jistý jsem si Morgan, Jeremiah a Tashou, ale i u LJe a Jefry to bude mí těžké, protože určitě budou naštvaní, že je podrazil. Otázkou prostě je jestli porota ocení jak je přehrál, nebo bude naštvaná.

Myslím že pro Kass, Trish a Wooa by nyní bylo naprosto perfektní se zbavit Tonyho a Spencera, protože tohle by byla velmi vyrovnaná finálová trojka, i když si myslím, že navrch by měl Trish, vzhledem k tomu, že Kass všichni nesnáší a Woo nehraje. Ale vzhledem k tomu, co jsme viděli v ukázkách na další díl to na pokračování aliance Kass a Trish nevypadá, takže je stále šance, že by spolu hlasovali Spencer, Woo a Kass, ale pak jsou tu zase Tonyho imunity. :mrgreen: Prostě zmatek, ale Cagayan mě velmi baví a jsem rád za nováčkovskou řadu! :hungry:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Lifty » 08 kvě 2014, 17:51

Fajn díl s blbým výsledkem. Kass museli opravdu strašně šikanovat v dětství...
Odměna povedená, po dlouhé době, ale užil bych si ji stejně jako Spencer - "Na, tady máš batoh (kdy už budeme moct jíst?)"
Soutěž o imunitu taky dobrá - měl bych z toho pěkné nervy a zaječel jsem jak malý, když Spencer vytáhl tyč (žádný dvojsmysl v tom nehledejte)
Pár poznatků:
- Spencer dokáže slovy dokonale vystihnout každou situaci - jeho "Tony poprvé v životě nelže a nikdo mu nevěří" bylo přesné, stejně jako následné napodobování Wooa během jeho přetahování na svoji stranu.
- Filipínská vlajka je podobná té naší, akorát má přeházené barvy a jakýsi znak navíc

81325623_o.gif
Trish během soutěže o imunitu
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod rhee » 08 kvě 2014, 18:04

Trish má solidní sociální hru založenou na vzájemné důvěře, ale dost mě zaráží to, že o Tonym (alespoň z toho, co se dostalo do televize) ani na chvilku nezapochybovala, přestože už dvakrát hlasoval jinak, než slíbil. Samozřejmě od chytré hráčky nečekám, že mu to vmete do rovnou ksichtu, ale čekala jsem nějakou zmínku během zpovědi nebo při komunikaci s ostatními. No, Trish vlastně žádné chvilky před kamerou nemá...

Tony říká pravdu, výjimečně... a nikdo mu nevěří :D Nemůže se ale ničemu divit. Pobavil mě Spencer, který si tu situaci užíval a já si to užívala s ním. Mimochodem, je to opravdu ten největší smolař všech sérií. Do hry vstoupil v absolutně neschopném a nefunkčním kmeni, byl třikrát zrazený Kassandrou, do toho ta aukce. O to víc bych mu tu výhru přála. Krom neopatrnosti s nápovědou k imunitě neudělal žádnou chybu, není zbrklý, dřív přemýšlí než mluví a koná, má zajímavé postřehy. Tak moc bych mu přála final 3. A ta by v jeho případě znamenala celkovou výhru, jsem si tím naprosto jistá.

Musím pochválit odměnu. Výborná. Spencer má u mě malé bezvýznamné mínus za to, že nemá rád děti :D
Délka soutěže o imunitu mě překvapila. Říkala jsem si, že to bude nuda a skončí to během 3 minut. No, nestalo se. Rýpat do nich nebudu, nevím, v jakém stavu by byl můj mozek, kdybych si prošla tím, co oni. Nedělám si žádné iluze.
Dneska se mi bude asi zdát o Trish, když běhala tam a zpátky jak terminátor.

Odchod Tashy mě docela mrzí. Hloupá nebyla a v soutěžích si vedla výborně. Mně osobně přišla docela nudná, nefandila jsem jí, ale za výkony v soutěžích a to, že se ve hře držela zuby nehty, má můj respekt. Navíc si nezasloužila si odejít dřív než Kass a Woo. Wooa mám ráda, je sice sympaťák, ale hráč je to špatný. Ke Kass se raději už nevyjadřuju. Nemám ji o moc raději než J'Tiu.
Tasha si svůj odchod nakonec částečně zavinila sama. I já si říkala, že na to, že by měla večer odejít, se chová moc sebejistě a všiml by si toho i slepý. Tony je možná vznětlivý, hyperaktivní a já nevím, co ještě, ale není blbý.

Od kmene Brains jsem na začátku série čekala velké věci. Nakonec se to vyplnilo, ne sice tak, jak jsem předpokládala, ale nakonec se odtud vyloupnul nejlepší hráč, nejlepší fyzická hráčka a dvě mnou nejnenáviděnější hráčky téhle série.

edit, Lifty - Takže nejsem jediná, kdo tam viděl terminátora :lol:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod miky253 » 08 kvě 2014, 18:33

Jen tak na okraj, docela se bavím, jak se Tony na twitteru hádá s Russellem, kdo je větší borec :mrgreen:

Russell Hantz ‏@russellhantz 16 hod.

What happen to that great social game @tony_vlachos lol

Russell Hantz ‏@russellhantz 16 hod.

I would dominate @tony_vlachos #childsplay

Tony Vlachos ‏@tony_vlachos 3 h

LMAO RT if this picture is worth a thousand words! #teamtv #TonyNOTrussell #survivor #spyshack #bagoftricks #BANG pic.twitter.com/M4YpHhJt2w
tony-russell.jpg
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod brninho » 08 kvě 2014, 21:54

Tahle epizoda mě nijak z křesla nezvedla, dost jsem se bál, že ve scénáři s vyřazenou Trish by dost posílila právě Kass, která nepochopitelně ten plán nakonec zahodila do koše...V tomhle případě štěstí, že se jede v "starých kolejích".
Tasha mi sice nebyla nijak extra po chuti, do oblíbených hráčů si ji asi nepřidám, ale celkem by mi nevadilo, kdyby v nějáké budoucí sérii zabrala místo "povinné černošky"- ono moc není z čeho vybírat a pak to dopadá tak, že pozvánku dostávají hráčky jako Francesca :D Podle mě ji nevidíme naposled
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Merengues9 » 10 kvě 2014, 11:00

honzavohralik píše:Tak škoda, vážně jsem doufal v další blindside v podobě odchodu Trish nebo Tonyho



Tony v tomto díle nemohl vypadnout a ani v příštím určitě nevypadne. Speciální imunitu nemůže nikomu dát.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Lifty » 10 kvě 2014, 16:29

V čem je prosim Cochranuv a Tonyho pribeh podobny?
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod XtttX » 10 kvě 2014, 16:43

Tashaaaaa... :-|

Ja som bol skutočne presvedčený že dá ešte minimálne 1 výhru. Ale aj 3 imunity sú pekný výsledok. ;)
Btw, keď už chcel Jeff "machrovať", bolo by fajn spomenúť aj Jennu s Kim, ktoré tiež vyhrali po 4 imunity.

Myslím že toto dievča ešte uvidíme!!! A tí čo Tashu nemusia(môže taký človek vôbec existovať???), by mali oceniť aspoň to že nás pravdepodobne zachránila od 3. účasti Frančesky. :)

Kass je úžasná!!!! Milujem tú ženskú. Skvelá villainka čo sa nebojí veľkých krokov, a ten jej "pokoj" čo z nej vyžaruje úplne žeriem. ♥♥♥♥♥
Taktiež predpokladám ďalšiu účasť. Prípadná rivalita, resp. spojenectvo medzi ňou a Dawn v nejakej budúcej AS by nebolo na škodu.

Ak by vyhral Spencer, určite by som z toho nebol v šoku. Nemôžem si pomôcť, ale ja tam pri ňom jednoducho stále vidím ten "winner edit". Ktorý napr. pri Trish úplne postrádam... A hru tam z nich hrá zatiaľ najlepšiu.
Šance Kass na víťazstvo sú mizerné(jej prípadná výhra by ale bola epická!), s Trish ako víťazkou nepočítam práve kvôli jej "podeditovanosti", Woo by bol ako víťaz šokujúci, ale viď výhra Fabia, takže zatiaľ to vidím na Tonyho alebo spomínaného Spencera. No uvidíme... ;)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Earl » 10 kvě 2014, 17:13

Winner edit chýbal aj Sophie a Natalie a vyhrali. Myslím, že aj ak by Trish vyhrala potrebovali Tonymu a Spencerovi dať dostatočný edit na All-Stars.
Obrázek

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod XtttX » 10 kvě 2014, 17:43

U Sophie tak celkom nesúhlasím... Tá síce mala na víťaza maličký počet spovedí, ale keď už niečo do kamery povedala, malo to hlavu a pätu, a hlavne v 1. polovici hry bola zeditovaná ako schopná strategická hráčka.

U Natalie nebol winner edit hlavne z dôvodu že celá séria sa niesla v duchu RH je najlepší hráč všetkých čias, a okrem spomínaného RH, nemal dobrý edit prakticky nikto.
Len pre zaujímavosť: V S19 mal RH 108 spovedí, a na 2. mieste bola Shambo s 39 spovedami. Takže niečo ako winner edit na Samoe skutočne neexistoval. :D Možno nenápadný náznak víťazstva Natalie v jej spovedi v 4. epizóde(btw, spomínaná spoveď bola točená až niekedy po 30 dni, keď už mala Foa Foa v zlúčení nadobudnutú väčšinu).

Pri Trish som schválne použil výraz "podeditovanosť", pretože Trish si zaslúži oveľa lepší edit ako sa jej dostáva. Spravila niekoľko podstatných strategických krokov(Cliff, Kass), no vo výsledku to vyzerá ako práca Tonyho, pretože zatiaľ čo Trish všetko zariadila, on o tom kecal na kameru ako hlavný iniciátor.
Nevidím dôvod dávať jej "priemerný" edit kvôli tomu aby vynikli hráči pre budúcu AS. Môj názor je ten, že keďže Trish nevyhrala(a s jej návratom sa taktiež nepočíta), nepotrebujú ju vykresliť ako zaslúženú a kvalitnú víťazku, a tak sa strih radšej zameriava na divácky atraktívnejších hráčov.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP11

Příspěvekod Pietro » 10 kvě 2014, 21:08

Nu, a jak jsem si jí začal pomalu oblibovat - oni mě jí vyrazí. :-?

Ta obrýlená paní a ten karatista zas nedodrželi slovo - tohle jsem očekával jen u toho Wooa - ten vždy, když jedná s někým mimo Toníka, tak vypadá, že když udělá něco blbě, tak mu panstvo vynadá a napráší mu na holou. Spence je teda holt zas o samotě. A to jsem doufal, že by poslali do háje to růžové hubené....

Toníkovi hráblo - a to definitivně. Já normálně na té radě vidím Phillipa s tím jeho výrazem.
:? Bag Of Tricks Of Tony Vlachos :?

Trish je zároveň jediný člověk, u kterého doufám, že nevyhraje.

Ad příští díl: Trashwoman zas prská a držkuje, já doufám, že Kass bude mít víc rozumu a na rozdíl od té mé nešťastné kadeřnice jí pošle řádně do háje. A nejlíp rovnou ze hry.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů