S28 - Cagayan - EP12

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod honzavohralik » 17 kvě 2014, 15:18

Vůbec jsem si od čtvrtka nenašel čas na tuhle epizodu a teď mě docela štve, že zrovna takhle dobrej díl jsem odkládal nevím jak dlouho. :mrgreen:

Pro mě bylo v celé epizodě největší překvapení Tony. IDIOT! Mohl naprosto jednoduše zachránit jak sebe, tak Trish a zbavit se Kass! Stačilo by, kdyby zahrál obě imunity, které měl, když to byla poslední šance a hotovo. Měl jasné finále s Trish, která neměla šanci. Nechápu jeho krok, ještě se budu muset kouknout na Secret Scene jestli tam bude něco, co by mi to nastínilo. Každopádně opouštím spekulaci o tom, co udělat měl/mohl. Pokud by se dostal na FTC , tak si myslím , že ho tahle zrada stála miliónový hlas od Trish + vážně doufám, že se do něj Trish na FTC pořádně obuje, což by ho mohlo hodně rozhodit a shodit před porotou. Vážně jsem nevěřil, že by Spencer měl šanci přežít do F4, ale nakonec vyhrál imunitu a ještě k tomu hlasoval s většinou ve svůj prospěch! To vše díky Tonymu, který si tímhle podle mě hru hodně posral. A nepřijde mi, že tahle porota je ta, co ocení hru toho, kdo je podrazil. Nedokážu si představit LJe, Jefru, Trish a Sarah, které zradil jak mu dají milion. Stejně tak jako Tashu a Jeremiaha proti kterým celou dobu šel. Možná bych si dokázal představit, že mu hlas dá Morgan (prakticky jí nic neudělal a nechtěla by, aby vyhrála Kass), možná ještě ta Sarah (s tím zrazováním se si jsou kvit) a ještě kdyby se někdo dokázal podvznést nad to, že je zradil, tak možná...

Co se týče Kass, tak jí stále nesnáším míň a míň, navíc jsem si v téhle epizodě i přál, aby nevypadala, což se mi stalo po dlouhé době. Ale na vítězství nemá, nesnáší jí poměrně dost porotců, přitom hraje docela slušnou hru. Myslím, že je pravda, že by se s aliancí Spencera, kterou zradila takhle daleko nedostala. Vzala velký risk a ono se jí to docela vyplácí, jenže přemýšlela s touhle strategií dopředu asi tak do F5, ne do finále. Udělala si, až moc nepřátel, než aby si to zvládla obhájit na FTC, pokud se tam dostane a myslím, že pokud by měl Tony nyní šanci vyhrát, tak ta jediná je zbavit se Spencera, takže pokud bych měl udělat nyní žebříček toho, jakou má, kdo šanci, tak je to:
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod Dejvy » 17 kvě 2014, 15:28

k tej Tonyho imunite prečo ju nezahral:

Hovoril to aj tam počas epizody, že si jednu chce nechať aby ich ojebabral, že sa dá použiť aj pri F4 aby prenho nehlasovali. Takže preto si ju nechal. Tu mi je divna jedna vec, nie som si isty, ale nehovoril predtým Jeff pri poslednej šanci HII použiť, že teraz je ta posledna šanca? Lebo ak by to teraz povedal všetci by vedeli, že su mu dve na hovno a dost vela by to zmenilo.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod honzavohralik » 17 kvě 2014, 16:29

Dejvy: Ale mohl si nechat tu Special HII a za Trish zahrát normální HII. Tak by mu Special HII zůstala a mohl s ní udělat ten svůj trik.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod Compeer » 19 kvě 2014, 10:21

Tak to byla zase supr epizoda. RC ale bylo předem výhodné pro lidi s největšíí plochou těla :) Trish neměla šanci, protože upřímně kolik se dá nabrat bahna na špejli...? Nepřekvapuje mě výhra Tondy i přes absenci vlasů... Na vlasy se sice bahna nabere hodně, ale myslím, že se to z nich zase blbě dostává... No někdy v polovině této řady by asi málokdo tipoval tuhle tu čtyřku... Jsem zvědav jeslti se Tonymu podaří nakukat ostatním, že je stále chráněn SHII. Mimochodem je mi také divné, jak už tu zaznělo, že Jeff neřekl onu obligtátní větu, že "toto je poslední šance, jak zahrát imunitu" - leda by to střihači v rámci dramatizace tak nějak vynechali. Mám ale spíš pocit, že podle toho, jak Jeff neustále opakuje zřejmé věci - v rámci informací o pravidlech, tak pokud neřekl, že je poslední možnost imuitu zahrát, tak není třeba možné, že když by bylo F2, může imunitu zahrát i příště...? Třeba se to teprvé dozví v rámci informace, že finále bude ve dvou... No co mi z toho vychází... že se nemůžu dočkat, jak to vše dopadne... Survivor mám rád, ale dost často se stává, že někdy dvě tři epizody před koncem už je mi jedno kdo vyhraje, protože zpravidla mí oblíbenci jsou už venku... nebo nemají kvůli nějaké neprůstřelné alinaci žádnou šanci. Jinak napříště tipuju (i když je to spíš zbožné přání), že Spencer skutečně ještě jednou imunitu vyhraje... hlasovat by se mohlo pro Woo, nebo Tonyho (pokud neuvěří historce, že je chráněn)... a pokud bude finále ve dvou, tak opravdu super by bylo Tony vs. Spencer... jestli to tak bude se uvidí již za pár dní... :)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod Murphy » 19 kvě 2014, 10:53

Další super díl s celkem nečekanou kmenovkou.Fakt jsme čekal,že Tony tu imunitu za Trish zahraje a on navíc pro ní ještě hlasuje,což jsem fakt nepochopil.U Trish bych uvítal další účast,kde by pořádně ukázala co v ní je protože ten potenciál v ní vidím.Teď je otázkou jestli Spencer vyhraje další imunitu a jestli Tonymu Kash s Wooem sežerou,že ještě může zahrát tu speciální imunuty a nebudou pro něj hlasovat.Já bych byl celkem rád,kdyby to tak bylo a aby šel Woo,což se mi jeví jako celkem reálný.Kass je totiž teď nejlepší možnej soupeř do finále.Svůj osud si zpečetila tím fakáčem.A't už je Kass jaká je tak je to prostě zajímavá kontroverzní osoba,která už tady párkrát diskuzi rozhejbala.Jasně ukázala,že to není rozhodně Tonyho ovečka,která ho poslechne na slovo a to se mi na ní líbí,prostě hraje svojí hru,bohužel její sociální hra případně ve finále jí nezajistí moc hlasů.Teď bude záležet kdo vyhraje tu imunitu.Pak ve final 3 opět vyhraje Spencer a vezme si Toníka do finále,protože ve svý aroganci si bude myslet že ho jednoznačně rozdrtí,ale tím už si nejsem tak jistej,bylo by to hodně těsný.Oba hrajou dobrou hru a já bejt v porotě tak bych byl fakt na vážkách.Strašně moc si přeju finále Spencer-Tony.Bylo by to nejlepší možný zakončení jedný z nejlepší řad za poslední roky.Lidi si tady stěžujou na soutěže a odměny ale to mě tak ani netrápí.Já ty odměny stejně nedostávám,takže mi to je šumák a ať radši rychle sežerou pizzu a zase se věnujou dění v táboře než když zabijou 5 minut vysílacího času jak letí na nějakou odměnu.Po 27. sériích je asi taky těžký vymyslet nějakou originální soutěž a navíc jim nejspíš ubejvaj sponzoři a klesá sledovanost,tudíž někde se taky musí šetřit a mě osobně nízkorozpočtový soutěže na výdrž nevadí.Jediný co mi fakt vadí je Jeff,pořád mele to samý dokola,ty jeho naučený fráze,který opakuje už 14 let.V tomhle bych změnu uvítal,taková Parvati by se mi líbila…Už se nemůžu dočkat finále,jenom prosím ať to nevyhraje Woo...

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod yero » 19 kvě 2014, 13:36

Jak tady lidi házejí hate na odměnu, můžu se zeptat, jaká by podle vás byla lepší odměna? Radši bych se nažral skvělou pizzou a udělal si dobře vychlazenou kolou, když jsem měsíc skoro nic pořádného nejedl, než se jet podívat na nějakej debilní vodopád.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod rhee » 19 kvě 2014, 16:19

yero píše:Jak tady lidi házejí hate na odměnu, můžu se zeptat, jaká by podle vás byla lepší odměna? Radši bych se nažral skvělou pizzou a udělal si dobře vychlazenou kolou, když jsem měsíc skoro nic pořádného nejedl, než se jet podívat na nějakej debilní vodopád.


Co je třeba nechat nažrat u toho debilního vodopádu? :o
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod Dejvy » 19 kvě 2014, 16:33

honzavohralik: To ano, ale keby podrazili Tonyho tak by musel špecialku použit a zahodena by bola aj HII. Čiže by mu nezostala žiadna na "odrbkavanie". Ale bohvie ako to nakoniec bolo.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 19 kvě 2014, 19:51

Pro všechny, kterým není jasný proč Tony nezahrál na Trish HII a dokonce pro ní hlasoval - mrkněte na tohle video, mohlo by vám to objasnit... http://www.youtube.com/watch?v=uOyeNvXZyqM

Komentovat yera asi nemá cenu, alespoň pro někoho je zábavné koukat na furt ty samé, nudné, nízkorozpočtové odměny :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod Rendy » 20 kvě 2014, 10:28

Kurnik, další našláplá epizoda, po dlouhé době jsem si musel pustit znova, jak kdo hlasoval, jestli jsem viděl dobře. Docela zajímavý jak ji podřízl. No jestli se do finále dostane Tony a Spencer, bude to epický zakončení. Kass je sice jako osoba do hry potřebná, ale nemůžu jí vystát a na výhru šanci nemá. Tohle finále bude ultra zajímavé a to se mi líbí!

Tapatalkuju...
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod milan » 20 kvě 2014, 13:39

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S28 - Cagayan - EP12

Příspěvekod sun.eagle » 17 črc 2019, 00:09

Proč Tony se dvěma HI nepodržel svou věrnou čubičku Trish nechápu, asi nejstupidnější krok série. Mít jeden jistý hlas a nemít to jsou dva hlasy :shock: A spoléhat na to že vyhraje IC? :-?


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů