S28 - Cagayan - EP13

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod hozu » 24 kvě 2014, 11:23

Loved ones mě také celkem překvapili, že byli trochu okleštěni o ty přehnané emoce. Je ovšem pravda, že jejich příjezd (z pohledu hry) mi přišel dost zbytečný, když v podstatě ani nezasáhli do souboje o imunitu. Kass vítězstvím překvapila.
Spencer se snažil přežít o další den déle a je celkem škoda, že to nevyšlo. Popravdě jsme se už začal i trochu v hlavě těšit na potenciální finále Tony/Kass :D Nevadí
Woo vyhrál poslední imunitu a měl šanci rozhodnout o soupeři a mě popravdě začalo být trochu líto, že nebyla F3. Přesto jsem byl nakonec rád, že Woo vzal Tonyho. Porota si ho celkem vychutnala. Hlavně projev Trish byl perfektní, ačkoliv zpětně působí, že si do něj chtěla jen jako většina kopnout. Spencer možná měl nějaké rozhodující slovo, ale tak asi ani porotě by nebyl po chuti Woo jako vítěz. Každopádně kvalitě své řeči Tony asi za vítězství děkovat nemůže. Jsem s ním jako s vítězem, ale maximálně spokojen, i když nehrál určitě nejlepší hru :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod rhee » 24 kvě 2014, 13:23

Vždycky když nenapíšu komentář k epizodě hned v den, kdy ji vidím, tak zapomenu na polovinu věcí, které jsem chtěla zmínit. Tak schválně, co si ještě po dvou dnech pamatuju :D

V úvodu mě neskutečně rozesmála Kass „Tony is an idiot – paranoid and emotional“, řekla emocionální královna. Je to na stejné úrovni, jako kdyby Lillian rýpala do Dawn, že moc brečí nebo se Rupert posmíval Kat, protože je dutá jak bambus.

Návštěva příbuzných nebyla tak rušivá jako obvykle, žádné brečící scény jako kdyby se dotyční neviděli 30 let. Loved ones neměli skoro žádnou šanci zasáhnout do hry, protože spolu osamotě nestrávili moc času a po soutěži nenásledovala společná odměna a nemohli si tak pořádně promluvit o strategii, ale bylo docela příjemné, že je aspoň nechali podívat se na soutěž o imunitu a povzbuzovat hráče. Potěšilo mě to speciálně kvůli Spencerově sestře, která je takový Spencer v menším vydání a pobavila mě.
Samotná soutěž vcelku dobrá, hodně jí pomohl napínavý průběh s pro mě nepříjemným zakončením. Nezbývá mi ale nic jiného, než uznat, že si to Kassandra zasloužila. Čekala bych, že si Spencer se skládačkou poradí líp.

Držela jsem Spencerovi palce, ať Tonyho ukecá, byl na dobré cestě. Jak už je u něj zvykem, tak opět skvěle argumentoval a chvilkama jsem už doufala, že se znovu zachrání. Minimálně tu remízu a šanci jít dál si zasloužil. Už jsem si začala mnout ruce, když Kass řekla Tonymu, že má nad Wooem mnohem větší šanci vyhrát, a tak si ho skoro určitě s sebou vezme do finále. Škoda, že to nevyšlo a vyplnila se moje předpověď (aspoň jedna v téhle sérii) a Spencer skončil na tom čtvrtém místě. Mrzí mě to, ale má jisté místo v některé z budoucích sérií. Příště se ho snad nebude tolik držet smůla jako tentokrát. Však ono to horší už být nemůže.
Při téhle TC jsem se zase musela smát Tonymu, který polovinu rady odmoderoval sám a k té svojí imunitě měl dlouhý a zbytečný proslov.

Soutěž o poslední imunitu efektní, pohráli si s tím, ale mnohem víc bych ocenila vytrvalostní soutěž, která by prověřila výdrž a vůli hráčů. Dost mě překvapilo, že jako první doskládal Woo, u kterého bych to čekala za všech nejmíň.
Kass vypadla – a máš to! Dobře ti tak. Woovi děkuji za to, že je opravdu jeden z nejslabších hráčů (nechci přímo říkat, že je hloupý, ale evidentně absolutně neporozuměl principu hry a dokazoval to během všech těch 39 dní) a tak zabránil tomu, aby se po bok finalistů ze sérií Marquesas, Nicaragua a Caramoan připojil Cagayan s nejhorším finálovým složením. Chtěla jsem vidět Kass ve finále, aby jí ostatní mohli naložit, ale ne na úkor Spencera nebo Tonyho.

Co se týče FTC, tak jsem očekávala větší nálož od LJe, který mi od svého vyloučení přijde úplně bez života, energie a zájmu. Proslov od Trish dobrý a na závěr mě potěšil Spencer. Wooa mi bylo místy až líto. Jako hráč stál totálně za prd, nezasloužil si ani ten jeden hlas od Tashy, ale tak nějak ho mám ráda jako člověka. Finálovou řeč a odpovědi na otázky měl ale lepší, než jsem čekala, aspoň něco.
S výsledkem série jsem poměrně spokojená, z final 3 rozhodně nejlepší možnost.

Reunion jsem zatím neviděla, ale už teď mě děsí ten John C. v publiku. Probst mi ničím neudělá větší radost než pětiminutovým rozhovorem s ním, který sebere čas pro hráče z téhle série!
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Flora » 25 kvě 2014, 00:43

Co víc napsat, abych neopakovala ostatní?
Mě pobavily tyhle detaily:
- Woo prohlašující, že kdyby si vzal do finále Tonyho, byl by nejhloupější hráč ever
- když o Kass několik lidí na FTC prohlásilo, že je koza a ona s úsměvem mocně přikyvovala :-)
- Trish vypadala na FTC stejně utahaně a vyžile jako ve hře na pláži
Až mě samotnou překvapilo, jak Woo dobře odpovídal. Pravda, moc manévrovacího prostoru neměl, ale myslela jsem si, že na Spencerovu otázku nemůže najít dobrou odpověď a hele. Takže mu ten jeden hlas i přeju, ačkoli mu to je prd platný, že jo.
Tak jdu na Reunion.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Pietro » 25 kvě 2014, 22:21

Je těžké psát 4 dny po premiéře - tady je všecko vypsané...

ICH - kyblíky "pěnící Shane" z S12 (já měl v tu chvíli i dojem, že mají i původní barvy z dvanáctky - nakonec mi tam vadila červená) - nic nové, ale dobré na zápletku. Že, Kass... A ani příbuzní mě nevadili - Spencova sestra by mě opravdu nevadila... :oops:
Ale ten "monstermaze" byl výborný, jen bych je pro příště nechal jít pro aspoň 6 věcí a poslepu (jsem zlý, velmi).

Byl jsem překvapen z brzkého konce Spence - já tušil, že bude na odstřel, ale doufal, jsem že bude ušetřen. Každopádně :idea: -

Pak se odporoučela Kass díky Wooovi - asi budu jediný, ale mám dojem, že Wooa by udolala ve finále i ona - ať hrála jak chtěla - pořád ale hrála. Jelikož jsem potěšen z dnešních F1 - tak jsem mírný i v hodnocení tady - takže :idea:

Woo - to je pro mě rozporuplný článek finále - člověk, který po 98% hry, kdy dělá to co jeho spojenec a nic vlastního (když měl možnost, tak couvnul) a nakonec rozhoduje o svém soupeři??? I tohle se občas děje. Jeho cíle i odpovědi byly OK, ale ten infarkt maminky si mohl odpustit - mě se toto brnkání na city taky nelíbí. - Woo, byl jsi fajn, ale za hru :down: Toník tě do finále dotáhl, a ty jsi mu to oplatil a taky si za to 900 000 zaplatil.

Toník - no comment - o něm bylo řečeno vše a já nemám nic nového. Možná to bude znít ode mně jako troufalost, ale chtěl bych vidět sérii Mariano vs. Vlachos - BR sice nepotřeboval tolika imunit, ale v hlavě to měli srovnané víceméně oba. 27. vítěz soutěže je nejlepší volba z poslední trojky.

Toníku, čekám druhou účast!


FTC - je čas letních grilovaček. Za zmínku stojí dva - Trish a Spence - Trish (ač jí prostě neskousnu - jsem hrozně ješitný v tomhle, vím to), tak za to má můj respekt - Toník byl takhle, rozuměj takhle maličký a jen zarytě poslouchal. A Spencer potopil Wooa, k tomu není co říct.

LJ byl jaksi duchem nepřítomen - a svůj výstup si odbyl. Že by předtím :beer: a potom :vomit:

Co se přenosu týče - živé vstupy už nikdy více - může to působit zajímavě, ale už radši ne. Já měl obavy, jestli se vůbec do stopáže dílu vejde vítěz. Vešel, ale s velkým fousem.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod XtttX » 25 kvě 2014, 23:37

rhee píše:Návštěva příbuzných nebyla tak rušivá jako obvykle, žádné brečící scény jako kdyby se dotyční neviděli 30 let.

Nápad s neočakávanou návštevou evidentne nevyšiel ako by si produkcia želala. :D

Pietro píše:Toník - no comment - o něm bylo řečeno vše a já nemám nic nového. Možná to bude znít ode mně jako troufalost, ale chtěl bych vidět sérii Mariano vs. Vlachos - BR sice nepotřeboval tolika imunit, ale v hlavě to měli srovnané víceméně oba. 27. vítěz soutěže je nejlepší volba z poslední trojky.

Toníku, čekám druhou účast!


Tony zase nepotreboval toľko účastí. ;)

Stále nechápem prečo väčšina užívateľov z fóra túži vidieť hrať znova aj hráčov čo už vyhrali. Aká je šanca že vyhrajú znova? Mizivá... (Ehm, Sandra... Tá paradoxne vyhrala HvV iba kvôli tomu že už vyhrala. Russell si obdive výherkyne zámerne dotiahol do finále kvôli "zvýšeniu šancí".) Jediný víťaz ktorého by som chcel vidieť hrať znova je Kim, a to iba čisto zo zvedavosti ako by si viedla v sérii s "normálnymi" hráčmi a či by potvrdila status jednej z najkomplexnejších hráčok. Po návrate žiadneho iného víťaza netúžim. Trošku si to zrekapitulujme... Ktorý víťaz si návratom aspoň trochu nepoškodil renomé? Parvati, Sandra. 2/9. Takže návraty víťazov nie!!! A úplne ma dostáva keď chce niekto vidieť hrať po 3. krát Richa. Mám ho rád, ale už umiestnením v AS utrpela aj jeho povesť skvelého stratéga. Neviem si ho predstaviť hrať po 3x.(a že sa o jeho návrat produkcia usiluje už dlhšiu dobu...). Opäť by vypadol medzi prvými, či už kvôli tomu že je "hrozba", alebo kvôli veku, obezite a výkonom v súťažiach. Celá "aura" okolo neho by s najväčšou pravdepodobnosťou išla do p**e.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod miky253 » 26 kvě 2014, 00:53

Vzhledem k tomu, že komentuji až takhle pozdě, tak už není moc co napsat, takže to vezmu stručně.
Příbuzní byli tentokrát docela fajn, protože se moc neprojevili (ačkoliv Spencerova sestra se klidně projevit mohla :boobs: ) a samotná soutěž napínavá a zajímavá, ale nevím, proč byla pro Jeffa tak epic. I mně se při pohledu na soutěž okamžitě vybavil Shane, který lil vodu úplně někam jinam :mrgreen:
Bohužel vyhrála Kass a do poroty se tak poroučel Spencer.
Bludiště se mi líbilo, ale stejně jako u první IC jsem měl problém s vítězem. Tentokráte jsem přál výhru Tonymu a když vyhrál Woo, tak už jsem si myslel, že dojde na nejhorší možné finále Woo x Kass. Naštěstí se to nestalo a Kass následovala Spencera. Sice jsem trochu doufal, že ve finále bude Kass a dostane pořádné kapky od poroty, ale když jsem měl vybírat mezi Kass a Tonym, tak jsem měl jasno o tom, že chci ve finále Tonyho. A navíc Kass dostala možná ještě účinnější kapky v Ponderose, kde ji celá porota vesele ignorovala.
Co se samotných hráčů týče, Spencer bohužel nezvládl IC a následovalo to, co muselo nutně následovat. Ale líbila se mi jeho obhajoba, když se snažil přetáhnout Tonyho a když Kass řekla, že by s Tonym do finále nechtěla, už jsem doufal v remízu. Každopádně Spencer se nemá za co stydět. Pro mě je to nejlepší hráč série, kterého určitě ještě ve hře uvidíme a podle ohlasů od diváků z USA ho může mrzet, že už CBS nevyhlašuje nejoblíbenějšího hráče.
Kass (ačkoliv vyřazení Spencera byl jediný logický krok) mě naštvala tím, že vyhrála IC a poslala pryč mého favorita. Ale líbilo se mi, jak s ní nakonec Woo vyjebal a dal jí krásně sežrat její přeběhnutí po sloučení :mrgreen:
Samotný Woo pak jen potvrdil to, co předváděl celou sérii - tragická loutka. Jediné, co udělal, bylo to, že vyhrál dvě imunity a ukradl Spencerovi nápovědu. Jinak se jen vezl a bál se udělat jakýkoliv tah. A to, že si vzal do finále těžkého soupeře je sice hezké, ale do soutěže o milion to moc nepasuje. Gratuluji mu, že spláchnul 900,000 do hajzlu jen tím, že napsal čtyři písmena. :mrgreen:
Tonyho jako vítěze respektuji a ačkoliv byl neskutečně paranoidní a často mě štvalo, jak moc měl zpovědí, vyhrát si zasloužil.
Na FTC mě nejvíc zaujala Trish, jejíž řeč měla vážně koule a pak taky Spencer, který neskutečně pomohl Tonymu. Jo, a LJ vypadal nějak duchem nepřítomen a je snad prvním soutěžícím v historii, který v civilu vypadá zbědovaněji než ve hře. Ale to už jen opakuji to, co už tady určitě zaznělo...
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Murphy » 04 čer 2014, 09:55

Jaj,tak chybělo jenom půl vteřiny a Rhee by se mi zde veřejně omluvila.Nevěřím,že by Woo Kass porazil,to by nemohli udělat i když na reunionu to vypadalo jinak, tak Kass by si to před porotou dokázala obhájit,tímhle se vlastně živí…Ale série má rozhodně zaslouženýho vítěze,takže jsem spokojenej.Tony hrál jako o život,nebál se dělat velký tahy,který mu vycházely,prostě krásná jízda…Ani jeden hlas si ten tragéd Woo nezasloužil,nic za celou dobu nepředvedl,nic zajímavýho neudělal,neřekl a ani se na něj dobře nekoukalo,prostě vše špatně.Kass,no je to stará seschlá bába,ale tady bych už se hádal,že ona nic neudělala.Díky ní se série podle mě vyvinula správným směrem.Kdyby nepřeběhla tak by to bylo nejspíš postupný vykřusání Tonyho,Lje,Trish,Woa a Jefry a nakonec by si tam Spencer povodil zbytek a do finále došel s Jeremiahem nebo tragickou Morgan nebo ještě tragičtější Sarah.V závěru to prostě Kass neměla vůbec vymyšlený špatně a za to si rozhodně zaslouží respekt.Spencerovi jsem samozřejmě fandil,ale když nevyhrál tak by snad měl mít zajištěnou další účast,protože jeho chci určitě vidět v další řadě kde by ukázal na plno svoje schopnosti a udělal si nějakou pěknou alianci a vymejšlel pořádný podrazy.Ve třetí dekádě je tohle určitě nejlepší série s nejlepším vítězem.Příští série jí asi nepřekoná jelikož se určitě zase vrátí redemption island a ten já prostě nezkousnu…Tak zase na podzim u další série…mějte se smějte se

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod rhee » 04 čer 2014, 20:40

Pokud by Kass zvítězila, tak by ses omluvy dočkal. Co napíšu, to platí. Myslím si ale, že by proti Woovi vyhrála? Ne.
Reunion jsem sice pořád ještě neviděla, ale vím, jak probíhal. Píšeš, že by porotu Kass přesvědčila, když se tímto živí. Už předtím mohla a měla svoje povolání promítnout do hry. Udělala to? Ne. Právě naopak. Nechová se racionálně, řídí se emocemi a nevěřím tomu, že by během chvilky prodělala takovou změnu a oprostila se od toho, co cítí k některým hráčům. Úplně ji vidím, jak sedí před porotou a toho, kdo proti ní řekne křivé slovo, vyfuckuje (dost možná i vizuálně jako předtím Trish). Kass moc neustávala ani běžné situace, neumím si představit, jak by v klidu zvládala FTC, kde je na hráče vyvíjen mnohem větší tlak.
Pokud přistoupím na to, že by se držela, tak nevím, do jaké míry by měla možnost se opravdu obhájit. Mnohokrát se finalista skoro nedostane ke slovu, protože porotce ho buď ani neosloví a svoji otázku směřuje na člověka sedícího vedle nebo jenom hráče zkritizuje a nechce, aby dotyčný reagoval.
Dále nečekám, že by Spencer v její prospěch pronesl podobnou řeč jako tu, která Tonymu dopomohla k výhře. Navíc Woo neměl zase tak špatnou obhajobu. Na to, že ve hře nepředvedl nic, byla jeho obhajoba poměrně slušná.
Takže tak.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod miky253 » 06 čer 2014, 18:01

Murphy Nezlob se na mě, ale viděl jsi třeba Ponderosu s Kass? Nikdo nedal vůbec najevo, že ji zaregistroval, když mezi ně přišla. A vážně si myslíš, že tihle lidé by Kass dali milion? Počítej se mnou: Spencer, který o ní přímo na FTC mluvil jako o krávě a říkal Wooovi, že kdyby si vzal Kass, měl by jistý milion, by jí asi těžko dal hlas. Trish za to vyfuckování by pro Kass také nehlasovala (opět tě odkážu na Ponderosu, kde byla ukázaná upřímná radost Trish z toho, že Kass vypadla), o Morgan a Sarah se dá říci vlastně to samé, co o Trish, protože také obě měly s Kass konflik, obě dojely na její přeběhnutí a těžko by pro Kass hlasovaly. Tasha s Kass po jejím přeběhnutí dokonce několik dní nemluvila a radši v podstatě obětovala svou strategickou hru, než aby musela s Kass komunikovat, takže tam by to byl také jasný hlas pro Wooa (nehledě na to, že mu dala hlas i proti Tonymu). Pro Kass by možná hlasoval Tony, pokud by byl naštvaný na Wooa za to, že si ho nevzal do finále. Jeremiah by také nejspíš hlasoval pro Wooa, u Jefry a LJe těžko říct, ale i tak už jsem napočítal 5 jistých hlasů pro Wooa, což by na výhru stačilo.
Kass byla tak maximálně půl vteřiny od pořádné grilovačky, ale určitě ne od výhry.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Ferenc » 08 čer 2014, 13:07

Finále bylo dobré. Má vysněná final 2 nevyšla Tony vs. Spencer hlavní je že finlé nebylo Kass vs. Woo to jsem si oddech. Woo je super ocásek a Kass je no... Prostě jsem jí nesnášel a proboha ať se už nikdy nevrátí. Tony je vítěz jak má být a doufám že poděkoval Spencerovi že mu na FTC tolik pomohl.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Murphy » 11 čer 2014, 09:18

Miky253 dovolím si nesouhlasit.Počítej se mnou.Jak píšeš,Tony by jí dal nejspíš hlas za to,že si ho Woo nevzal do finále.Spencer,Sarah a Morgan jsou jasně pro Woa.Dále tu ale máme Lje a Jefru,kterým vlastně Kass přeběhnutím pomohla a navíc je pak zradil Tony s Woem,což by byli hlasy pro Kass.Takže zatím máme shodu 3-3.Trish by asi horko těžko svojí řečí přesvědčila,takže hlas pro Woa.Tasha sice hlasovala pro Woa ale myslím že tam je reálná šance že by hlasovala pro Kass.S Tonym se za celou hru vůbec nebavila ale s Kass dlouho spolupracovala takže i když jí zradila tak by její hru mohla ocenit.Asi by už záleželo jak by to vše okecala na kmenovce závěrečný.A máme to 4-4.U Jeremiaha vůbec netuším…Jestli by Woo vyhrál tak si myslím že by to bylo o prsa vietnamský závodnice a ne že by získal 9 hlasů jak se ukázalo při reunionu..

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod miky253 » 11 čer 2014, 12:56

Myslíš, že když Tasha neocenila to, jak hrál Tony, tak by ocenila Kass, na kterou navíc měla spadeno kvůli tomu přeběhnutí? Těžko... Pokud nedokázala potlačit své ego už ve hře, kdy radši s Kass několik dní vůbec nemluvila, než aby se jí pokusila přetáhnout zpátky na svou stranu, tak se nedá čekat, že by své ego potlačila na konci.
Jeremiah jakožto pejsek Spencera by podle mě byl jasný taky. Takže sice by možná nezískal Woo všech 9 hlasů, ale každopádně by bez problémů vyhrál a určitě by nehrozila výhra Kass, jak jsi psal o pár příspěvků dříve.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod sun.eagle » 17 črc 2019, 11:51

Vítěz zasloužený to je bez debat, Woo byl opravdu poslušný pejsánek bez vlastního uvažování, před porotou vlastně vařil z vody. Měl ve hře několikrát možnost udělat "big move" ale nenašel na to odvahu. Taekwondo možná stojí na vlastnostech jako čest a loajalita, ale je to jenom sport. Jenom sport. Ve skutečném životě když vám jde o zdraví nebo život bojujete tak abyste přežili, na nepovolené údery fakt nehledíte. A stejně se musíte chovat i v Survivor.
Jediný Spencer by asi Tonyho porazil před porotou, u Kass bych to viděl 50 na 50. Mimochodem Spencerova řeč na FTC byla jedna z nejlepších co jsem kdy viděl. Ten chlap by se mohl živit jako právník :mrgreen:
Jinak řada se povedla. Zajímaví hráči, celé okořeněné rozdělením kmenů podle atributů, což mě vždycky baví.
Co na ni trošku vrhá zlé světlo je očividné protěžování jednoho hráče od samého začátku, a s tím spojené nalézání imunit. Prostě nevěřím na takovou náhodu, prostě ne. Což mě hodně mrzí a pokud to rozroste do podobných rozměrů i další sezony asi z touhle show končím. :cry:


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host