S28 - Cagayan - EP13

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Alisch » 22 kvě 2014, 08:31

Heh, tak finále bylo zajímavé. Tony si výhru určitě zasloužil, ale po tom co předvedl Spencer aspoň pro mě byl ve hře mnohem lepší hráč než Tony. Navíc mám pocit, že ačkoliv porotci už bývají před radou rozhodnutí, tentokrát Tonymu masivně pomohla Spencerova řeč. Dost si Tonyho dávali a Trish ho dostala úplně. Vypadal jak školáček před ředitelem. No, ještě čeká Reunion, tak třeba se dozvím, že to měl Tony v kapse tak jako tak.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod honzavohralik » 22 kvě 2014, 09:10

Spencer si vedl vážně skvěle, jak mazal Tonymu mred kolem pusy, že hrál mnohem lepší hru než on a že ho Woo ani Kass nevezmou. Bylo to prakticky to jediné, co mohl udělat, ale i když mu to nevyšlo, vážně jsem v jednu chvíli věřil, že mu to Tony sežral a že bude remíza mezi Wooem a Spencerem, což by Spencer snad vyhrál. Pro mě je asi nejlepším hráčem, kterého tato série přinesla a určitě si zaslouží návrat. Je neuvěřitelné, jak se dokázal vyhrabat z někoho, koho chtěli vyloučit už první týden do TOP 4 a kdyby vyhrál, byl by to "the biggest comeback ever" - jak by Probst 100% nezapomněl zmínit, jinak co se týče Probstových živých vstupů, byla to podle mě jedna velká tragédie a ztráta času, hlavně to s těmi dětmi, to vypadalo jako "Prosím, dívejte se na Survivora, aby si tyhle děti mohli zahrát, až jim bude 18."

Chtěl bych ocenit hru Kass, ať už jsem ji nenáviděl od začátku jak chtěl, když vyloučila Sarah, tak jsem jí o každou kmenovku dál začínal mít rád, opravdu hrála dobrou hru, asi nebyla moje favoritka, ale chtěl bych ji vidět na FTC, proto mě také mrzí, že byla jen F2, protože Kass by si to také zasloužila. Dělala, co mohla, aby se dostala do finále, bohužel když je někdo idiot a jediná jeho vlastnost je brawn jako jeho kmen, tak se nedá očekávat, že by vůbec přemýšlel. Jinak ještě myslím si, že Kass udělala velkou chybu, když se zbavila Spencera, dříve než Tonyho (škoda, že nevěděli, že tu imunitu nemůže zahrát), ale Spencera to napadlo, takže se mohl zeptat Jeffa, do kdy ji může Tony zahrát, ale nevím jestli by mu to řekl, každopádně z jakékoliv odpovědi, by se dalo něco vyvodit.

Woo je největší idiot pod sluncem, pro mě je nejhorší hráč řady (i horší než Jefra) a když jsem včera četl rozhovor Probsta s Holmesem, tak jsem se dost zděsil, že existuje vůbec 1% šance, že by se mohl vrátit Woo, ale snad to řekl, jen protože nechtěl prozradit, jestli Woo udělá, nebo neudělá strategický krok. Nevadí mi Heroes, ale nesmí se to přehánět v takové míře, že pak člověk zapomene i na sebe a na svou vlastní hru, Woo je prostě idiot, který by neměl šanci ani proti Kass. A mrzí mě, že se takovýto lidé vůbec můžou dostat do castu, ale ještě více mě mrzí, že vyhrál poslední imunitu. :down: :down: :down: :down: :down:

Tonyho jsem rád neměl, rád nemám a mít nebudu, uznávám ho jako hráče, ale nefandím mu. Když tu padaly přirovnání k Russelovi Hantzovi, tak nevím jednu jinou podobnost, než to že měl štěstí na imunity a podřezal každýho, kdo by se mohl jen pokusit napsat jeho jméno. Narozdíl od Hantze, ale dokázal uhájit svojí hru před porotou a nehrál tolik agresivně. (Jsem rád, že vyhrál Tony, protože ti co vyhráli s Hantzem - Natalie/Sandra, by se rozhodně nedaly přirovnat k Woovi, který kdyby vyhrál, tak si rvu vlasy.) Porota ho slušně rozdrbala a v jednu chvíli jsem si opravdu myslel, že Woo to celý vyhraje, ale myslím, že třeba Spencerův proslov mu hodně pomohl.

Velmi mě překvapil proslov Sarah, která podle hlasu měla docela na krajíčku, od ní jsem čekal spíše, že bude naštvaná a zlá, než skoro ubrečená. Dobře se do Tonyho pustilo hodně lidí jako Trish (asi nejlépe a překvapilo mě, že pro něj hlasovala), Jefra i Jeremiah. Velmi u mě klesla Tasha, které fandím, když hlasovala pro Wooa - naprosto zahozený hlas, který padl zřejmě jen kvůli zášti vůči Tonymu.

Celkově šlo o dobrou sérii pro propadáku jako Caramoan a o něco lepší Blood VS. Water, myslím, že nakonec se dokonce dostali o něco lepší hráči, než v minulých sériích. Večer se ještě mrknu na Reunion. :)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

monis
Příspěvky: 1
Registrován: 22 kvě 2014, 10:18

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod monis » 22 kvě 2014, 10:20

honzavohralik píše:Dobře se do Tonyho pustilo hodně lidí jako Trish (asi nejlépe a překvapilo mě, že pro něj hlasovala), Jefra i Jeremiah. Velmi u mě klesla Tasha, které fandím, když hlasovala pro Wooa - naprosto zahozený hlas, který padl zřejmě jen kvůli zášti vůči Tonymu.


kde jsi přišel na to, že ten hlas woo-ovi dala tasha?

jinak souhlasím s ostatními názory, že spencer zachránil tonymu pr*el. :D

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod torciollo » 22 kvě 2014, 10:48

No ještě že tak :heat: To by se musela porota fakt zbláznit (Tasha evidentně blázen je, tu jsem fakt nepochopil), aby to vyhrál ocásek Woo, kterýho tak nějak podezřívám, že není absolutně schopnej racionálního uvažování :D

Tony hrál bez debat nejlepší hru, podle mě je daleko těžší věci "řídit" než vystrkovat růžky zpoza rohu jako neustálý outsider, což byla Spencerova role... Takže jako vítěz :idea: Porota mu sice dávala pěknou čočku, ale známe to, každej má v sobě trošku té naštvanosti, že ho někdo přehrál :D Rozhodně ho nezachránil Spencer, i když respekt, že to všem tak nějak připomněl, kdyby něco...

Celkově série fajn, ale co to zas bude příště, to se mi snad zdá :(

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 22 kvě 2014, 10:52

Předně musím říct, že tahle řada má neskutečnej finiš... to, co postrádaly jinak vynikající Filipíny a BvW zvládla tahle řada na jedničku - do poslední chvíle člověk nevěděl, kdo bude sedět ve finále, jestli bude porota nasraná, nebo ne... SUPER!! :idea:

Musím začít FTC, protože to byla jízda. Finálová dvojka by se dala charakterizovat jako největší villain vs největší hero této řady. Oba dva finalisti měli dobrý proslovy a Wooova obhajoba mi vůbec nepřišla špatná, čekal jsem tedy trochu vyrovnanější hlasování, ale asi proslov Spencera ovlivnil pár porotců. Za zmínku stojí proslov Trish, ten byl kurva hutnej a bylo mi z něj ouzko jako při památném proslovu Sue na FTC v Borneu, možná ještě trochu víc :heat:

Vítěz je jeden z nejzasloužilejších za celých 28 řad, o tom naprosto bez debat a tak doufám, že brzy uvidíme HvV2 řadu, kde on nebude chybět v kmeni Villains spolu s Kass, který jsem alespoň trochu přišel na chuť v tomhle posledním díle, je to prostě villain každým coulem...

Jediná skvrna na kráse tohohle dílu jsou naprosto otravné Jeffovy živé vstupy, tenhle člověk je totální egomaniak :fuck:
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Alisch » 22 kvě 2014, 11:07

Mně teda Jeffovy živé vstupy nevadily tak, jak jsem původně čekala. Kdy se mi ale udělalo hodně úzko byl moment, když Jeff mluvil s děckama. Přisahám, že jsem měla hodně velký vítr z toho, že oznámí dětskou sérii, i když je to samozřejmě blbina. Jenže u Jeffa nikdy nevíte.

Souhlasím s tím, že Kass na mě v průběhu posledních dílů působila mnohem lépe. Taky byla dost znatelná změna, když tam přišel její manžel.

A Woovo rozhodnutí není až tak úplně debilní, nebo spíš chápu jeho pohnutky. Obhajoba místy skřípala, ale opravdu nebyla úplně špatná. Tasha hlas nezahodila, spíš asi chtěla dát najevo, že Tony si landslide nezaslouží - a to teda opravdu nezaslouží. Tony měl totiž dvě neskutečně velké opory - Wooa jako loajálního spojence a Trish, která mu neustále dělala PR a přesvědčovala hráče, že je nepodřízne ve spánku.

Plus nesouhlasím s tím, že by Woo musel nutně proti Kass vyhrát. Ať je to ve hře baba nepříjemná, ke konci začala ve zpovědích ukazovat jakou měla strategii. Pokud by to dokázala dobře přednést ve finále, pár lidí by se určitě chytlo.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod torciollo » 22 kvě 2014, 11:23

Alisch píše:Tony měl totiž dvě neskutečně velké opory - Wooa jako loajálního spojence a Trish, která mu neustále dělala PR a přesvědčovala hráče, že je nepodřízne ve spánku.

To je pravda, ale čí to byla zásluha? Zas jen Tonyho nebo mu je někdo přidělil a řekl jim, vy budete hrát s Tonym :) To patří k těm nejlepším, že dokážou z ostatních udělat svoje věrný ocásky a neobrátí se na něho... jejich blbost, že se sebou nechali takto "zametat", jako Tony Trish dvakrát naprosto odstaví při rozhodování koho vyloučit a ona stejně poslušně přileze zpátky :) Puppet Master jak vyšitej...

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Alisch » 22 kvě 2014, 11:32

Tohle není o mistru loutkáři, to jen ukazuje blbost Trish. Tak extrémní ocásek jako Trish snad ještě v soutěži nebyl. Zrovna na tohle Tony neměl vliv vůbec, spíš měl kliku. Mistr loutkář by nedělal tolik chyb. Já Tonymu tu výhru fakt neberu, zasloužil si ji. Ale že by byl nějaký strategický a společenský génius, to fakt ne. Šel do toho a šel do toho s takovou razancí, že to zakrylo jeho chyby, proto vyhrál.

Navíc když sám hráč řekne, že ve dne si kopal hrob a v noci se z něj zase vyhrabával, mluví to samo za sebe.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod torciollo » 22 kvě 2014, 11:35

Zas na druhou stranu ještě že tam pár takovejch blikanců měl :D Já jako divák jsem si to užil, byla s ním sranda a na konci si to zasloužil... Perfektní hru co do kontroly nad vším jsem viděli nedávno v podání BR a byla to pěkná nuda :)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 22 kvě 2014, 11:38

Alisch píše:Tak extrémní ocásek jako Trish snad ještě v soutěži nebyl. Zrovna na tohle Tony neměl vliv vůbec, spíš měl kliku.


A co taková Monica, která to vyhrála Tysonovi? :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Alisch » 22 kvě 2014, 12:05

cypher.eu píše:
A co taková Monica, která to vyhrála Tysonovi? :smile:


Tyson sice vodil za nos komplet všechny, ale nepamatuju si, že by tak pozdě ve hře volil proti své alianci a Monica o tom neměla ani tušení. Případně mi osvěž paměť. Monica i uvažovala, že proti Tysonovi půjde. U Trish toho nebyl ani náznak a je klíčové to, že se neustále vracela jako bumerang, i kdyby jí nadělal na hlavu.

Monica ocásek byla rozhodně, ale to co předváděla Trish je do nebevolající. Já jí fakt držela palce, aby otevřela oči a využila veškerý svůj hrací potenciál, ale nestalo se.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 22 kvě 2014, 14:49

Finále mi přišlo naprosto totožné, jako finále Vanuatu. Twila teď musí hodně skřípat zubama :D. Tony hrál opravdu dobrou hru, ale nebýt toho, že se Spencer na finální kmenové radě zachoval stejně jako David v RI, těžko říct, zda by u poroty obstál.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod sph1Nx » 22 kvě 2014, 15:05

Vedel som, že Sarah spomenie tzv. prisahanie na odznak. Hold dievča si na vyhadzov zarobilo samo, keď jej narástli rožky po mergi. Tony jej šancu dal.

Zoid
Příspěvky: 11
Registrován: 03 říj 2013, 17:22
Nejoblíbenější série: S16, S20, S19
Nejoblibenější hráči: Survivor:
Brenda Lowe
J.T. Thomas
Laura Morett
Malcolm Freberg
Natalie White
Parvati Shallow
Peih-Gee Law
RC Saint-Amour
Tom Westman
Vytas Baskauskas
Nejméně oblíbené série: S11, S4, S5

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Zoid » 22 kvě 2014, 16:07

Alisch píše:Vypadal jak školáček před ředitelem.

Slabý slovo. Měl doslova nasráno v kalhotách. :D Patřilo mu to.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod XtttX » 22 kvě 2014, 18:52

A je to za nami...

Ok, tak ten Spencer to nakoniec nevyhral. :D

Hneď v úvode pre hráčov pomerne nečakaná návšteva loved ones. Bez zbytočných emócií, zveličovania a podobne, fajn.
Súťaž o imunitu celkom ušla, bolo mi strašne ľúto Kass že podávala svoj najmizernejší výkon v súťaži práve keď sa na ňu pozeral manžel... No a potom to vyhrala! Vynikajúci comeback, vážne som sa z toho neskutočne tešil. :)

Vylúčenie Spencera sa za takýchto okolností dalo očakávať, určite milostivejšie ako odchod "vo finále".

A máme tu ďalšiu IC. Ochrancovia prírody z nej museli mať ohromnú radosť. A čo čert nechcel, Woo ju musel vyhrať. A Kass chýbalo len pár sekúnd, ach jaj. :-? Nádeje na epické finále sú preč.

Kass mi bolo ľúto, FTC s ňou by bola extrémne zaujímavá... Ale na druhú stranu, byť Woo proti Kass, pravdepodobne by vyhral. Takže za výber Tonyho som bol v podstate rád... Woove rozhodnutie som úprimne veľmi nepoberal, s Colbym si môžu podať ruku.

Len mne sa zdalo, alebo aj vám pripadali pri "jury questions" Sarah + Morgan neskutočne tučné? Veď sa im tam rysovala 2. brada... :D

Už som to písal viackrát, napíšem to znovu. Som zásadne proti tomu aby si poradie v ktorom budú porotcovia klásť otázky určovala produkcia. Malo by sa pristupovať v poradí v akom boli vylúčení z hry. Nie je žiadne prekvapenie že Spencerov prejav si produkcia nechala na koniec. Chudák Woo ani nedostal šancu niečo k tomu povedať... Som názoru že takéto priame ovplyvňovanie poroty by malo byť zakázané! Nech si to pre mňa za mňa riešia v Ponderose, ale nie pár minút pred hlasovaním!!! A je doslova na facku že produkcia takéto shity pravidelne zaraďuje ako "zlatý klinec" FTC(Eric, David). Takže porotcovia tam najprv zvozia Tonyho, aby pre neho po Spencerovej "úžasnej" reči hlasovali??? No jak ovce, len aby nevyzerali že sa nerozumia hre keď budú hlasovať pre "nesprávneho" finalistu.

A víťazom je Tony!!! Gratulujem, výhru si zaslúžil. Čo ma mrzelo, bol jeden jediný hlas pre Wooa. V žiadnom prípade som nechcel aby vyhral, ale mohlo to dopadnúť aspoň trocha tesnejšie(vzhľadom na FTC). Tiež ste si všimli, Tony mal na finále v hľadisku iba kamarátov, žiadnu rodinu som nezaregistroval. Dokonca po výhre išiel netradične k porotcom... Pri tom vyhlasovaní mi pripadal trochu mimo, asi mal poriadny stres.

Toho Jeffa som mal počas jeho vstupov 100 chutí zastreliť. Úplný humus, otras, načo do finálovej epizódy vsúvajú takéto kokotiny? Najprv mi vyspoileruje výzor vtedy ešte neznámej F2(na tieto veci sa vždy veľmi teším, a ten idiot mi to úplne pokazil), potom tam spovedá nejaké ukoktané decká ktorých názory teda skutočne nikoho nezaujímajú, do toho sa potím jak prasa z predstavy že sa začne vykecávať aj s Cochranom sediacim v hľadisku (no, ešte som nevidel Reunion :mrgreen: ), a je mi úplne zle z toho neustále vychvaľovania tejto série(nie že by nemal pravdu, ale je to maximálne otravné). No des... :heat:

Séria jedna z najlepších, od čias Gabonu najlepšia.
Favoriti: J´tia, Kass, Tasha, Tony

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Earl » 22 kvě 2014, 19:13

No hej Sarah aj Morgan boli nejaké pribratejšie ale dosť som mal keď prišiel LJ, neviem ale odkedy vypadol tak fakt nechápem čo s ním je. Vyzeral jak sfetovaný alebo prepitý. Artikulácia, výzor proste fakt divný.
Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Doki » 22 kvě 2014, 19:16

Finále podle mě povedené, ale souhlasím, že mě otravovaly Jeffovy vstupy na kameru, nemluvě o jeho komentářích při soutěžích... :cry:
Návštěva Loved Ones mě normálně moc nebaví, ale tady nebyli "nucené" emoce, takže to ušlo.
První IC byla taková obyčejná, ale respekt Kass za ten obrovský comeback, už jsem myslel, že bude zase jedna z posledních, jak to ostatně bývalo v minulých soutěžích, ale manžel, který ji dost podporoval, ji asi dost pomohl.
Na TC už bylo jasné, že Spencer vypadne, což mě hodně štve, chtěl jsem ho vidět ve finálové dvojici s Tonym.
Druhá IC byla skvělá, jen je škoda, že ji vyhrál nudný Woo, což znamenalo, že neuvidím ani finále v podání Tonyho s Kass.
Woo, co to děláš?! Byl jsem si jistý, že Tony vypadne, ale co se nestalo, Woo vyřadil Kass! S Tonym neměl šanci vyhrát, stejně jako při 2. soutěži byl jen Tonyho ocásek, který dělal všechno, co se mu řeklo. Tím, že vypadla Kass, jsme nedostali možnost vidět všechno to drama, které by se odehrálo na FTC.
Při FTC se hodně drsně rozjela Trish, ale k mému překvapení i Jefra. Spencer a jeho proslov určitě trochu ovlivnil porotu. Nakonec vyhrál Tony a to mě hodně potěšilo (přestože jsem mu nikdy nepřišel na chuť), hrál tvrdě, nebál se dělat velké kroky a byl to prostě blázen, který si to bezpochyby zasloužil.
Myslím, že by se v budoucnu mohli vrátit Spencer, Tasha, Kass a Tony.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod XtttX » 22 kvě 2014, 19:22

Earl píše:No hej Sarah aj Morgan boli nejaké pribratejšie ale dosť som mal keď prišiel LJ, neviem ale odkedy vypadol tak fakt nechápem čo s ním je. Vyzeral jak sfetovaný alebo prepitý. Artikulácia, výzor proste fakt divný.


No nežer, keď je zadarmo... :D Sarah vyzerala že stihla zhodenú hmotnosť pribrať hneď niekoľkonásobne.

Mne po vylúčení prišiel LJ nejaký čudný(a teraz nemyslím jeho plešatý "coming out" :mrgreen: ) , ale nejako som nevedel zadefinovať koho mi pripomína. Si to presne vystihol... Jak sfetovaný.

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod todilka » 22 kvě 2014, 21:02

Napínavé finále, zasloužený vítěz (i když při vyřazení Spencera jsem hlasitě křičela ne ne ne!), ale Tony hrál dobře, hrál podle, hrál na vítězství, hrál na 100% a hrál tak jak má správný sole survivor hrát...podle mě :-) a nepotřeboval k tomu ani jednu individuální imunitu..

Doufám, že některé z této řady ještě uvidíme, vážně skvělý cast...u mě se série řadí mezi TOP 5...

Twist, který uvidíme v příští řadě, není můj oblíbený, ale i tak se těším...protože i když se změnami, twisty a šokujícími nadevšemocnými imunitami, je to pořád náš SURVIVOR!
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Lifty » 22 kvě 2014, 21:44

Uff, málem se splnil nejhorší scénář - Woo a Kass ve finále... Naštěstí je Woo wool a Tonymu se přísahání na celou rodinu, včetně zvířátek, vyplatilo.
Loved Ones - překvapilo, ale chtěl jsem stejně jako Tony vidět Tonyho manželku. Spencerova sestra je Spencer s dlouhými vlasy... Neskutečná podoba.
IC: Kass měla tu skládačku nějak jednodušší, ne? :D
TC: Bohužel, největší favorit to odskákal.
IC2: Pěkná na pohled a stovky zvířátek a stromečku teď nemají domeček.
TC2: :D toevůl :D
FTC - Jak Woo vytáhl příběh s infarktem, tak jsem myslel, že ho dostanu taky... Tohle hraní na city nesnáším. Tonyho mi bylo líto, je to sice zasloužený výherce, ale schytal všechno, co jsem přál Kass... Ještě, že přiletěl mocný Spencer, kterého by chtěl mí každý Russell Hantz po ruce a promluvil ostatním do duše... A proč hlasovala Tasha pro Wooa? Copak jde udělat ze jména Tony "smajlík"?
Live vstupy - největší propadák, hovadina a rušivý element. Jsem nečekal, že dokáže Jeff Survivor jako celek ještě něčím pos.at. Sotva skousnu, že zmizely celé znělky, úžasné loučení s vyloučenými hráči ve finále, klasická znělka u kmenových rad, hra o auto nebo co řada, to jiná lokalita, tak Jeff přijde s takovou stupiditou! Tak se stalo, že jsem poprvé v této řadě "překlikával" děj. Ale zase na druhou stranu chápu, že měl Jeff novou trvalou, tak ji potřeboval ukázat...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod honzavohralik » 22 kvě 2014, 22:10

monis píše:kde jsi přišel na to, že ten hlas woo-ovi dala tasha?


Bylo to tam ukázano při hlasování. :)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Alisch » 22 kvě 2014, 22:11

Upřímně doporučuju Exit interview od Cesternina. Tony je opravdu vtipný a uznává, že dělal boty. Woo je...Woo. Kass mě začíná opravdu dostávat a už teď vím, že až budu na sezónu koukat znovu, budu ji mít o hodně radši. Ačkoliv to v seriálu nevypadalo, má to v hlavě docela srovnané. Spencer jako vždy chytrý a příjemný. Plus pár vysvětlení strategie od všech, až na Wooa.

sirius001
Příspěvky: 5
Registrován: 26 zář 2013, 11:05

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod sirius001 » 23 kvě 2014, 09:07

Celou sezonu jsem se k ničemu nevyjadřoval, ale závěrečné hodnocení si nenechám ujít.

Celkově si myslím, že tohle byla řada, na kterou se bude vzpomínat a bude patřit mezi ty lepší, které nám CBS předvedla. Ukázalo se, že jsou "tam venku" pořád dobří hráči, kteří si zaslouží hrát a vyhrát. Doufám, že příští řada se také povede i když BWB 1 nebyl nic moc.

Při první ICH jsem nevěřil, že by Tonny mohl skládačku postavit, ale byl jsem naprosto přesvědčen, že ji sestaví Spencer první. Nikdy by mě nenapadlo, že to vyhraje Kass. Bohužel šel pak Spencer domů, i když se snažil výborně zviklat Tonyho. Asi mu bylo jasné, že nemá cenu chodit za Wooem, protože stejně nic neudělá.

Druhá ICH byla hodně dobrá a dlouho už taková nebyla vytvořena. Dala moc Woovi, který si sám vykopal hrob, když vzal do poslední dvojky Tonnyho.

FTC- I když porota dávala Tonnymu zabrat, věřil jsem že vyhraje on a ne Woo, který celou hru nepředvedl jediný strategický krok a vždy ze všeho vycouval. Otázky porotců nebyly nijak záludné (až na Trish) ale výborný byl znovu Spencer. Ten kluk se mi fakt líbil a doufám, že ho uvidíme ve hvězdné sérii. Věřím, že jeho proslov vyhrál Tonnymu výhru stejně jako v první sérii vyhrál Richard Hatch díky proslovu porotce. Určitě se jeho proslov také zapíše do historie survivora.

Celkově celé řadě dávám 85%, především i díky tomu, že tam pořád někdo nebrečel jako v předešlých řadách, a bylo tam pár hráčů, kteří opravdu hráli strategicky a nebáli se podrazů.

Maty
Příspěvky: 2
Registrován: 28 lis 2013, 12:30

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Maty » 23 kvě 2014, 10:42

Po včerejšku jsem si to musel nechat projít hlavou, aby ze mne nemluvili jen emoce, ale stále říkám, wow, wow, wow...

Opravdu, jedna z nejlepších řad co kdy byla.. Málo kdy souhlasím v tomhle s Probstem, který třeba po BvW vyhlašoval jaká parádní řada.. Mi osobně se třeba vůbec nelíbila i přes skvělé hráče jako Tyson, Ciera či Hayden..

Tentokrát však asi po 5ti letech se konečně objevila řada, která pořádně zatřásla mým žebříčkem nejlepších sezon a pravděpodobně ji budu mít v TOP3 (subjektivní názor).. A to vše díky jedinému... CBS konečně nevzala do hry bandu tupců co se chtějí ukázat, kefrat na pláži, lidi co jsou jen krásní, co někoho v produkci znají atd... vzala hráče, opravdové hráče...
Na začátku hry kdy jsem viděl jak brains jsou zdemolovaní, jak přišli o Davida, který by dělal velké tahy, jen byl arogantní až na měsíc a o Geretha, který zase udělal kravinu jak blázen (oba však podle mě měli potenciál), jsem si myslel, že to bude jen další katastrofa... Naopak, mýlil jsem se a já jsem za to hrozně rád...

Řadu s tolika Blindsidy, kdy byli hráči opravdu nuceni hrát a neschovávat se, protože kdo se schovával byl hrozba do finále, s tolika zábavnými prvky, jako Tonyho skrýš nebo běh pro tajnou imunitu.. Opravdu, skvělá řada :) A nevadilo mi ani to, že odměny za soutěže stály vlastně úplně za hovno...


Ale teď k Final4 ... Nepamatuji se, kdy by se mi F4 někdy tak líbila... A to z prostého důvodu.. Kdyby z nich vyhrál kdokoli, asi by mi to nevadilo.. Ironií bylo, že nakonec Kass tím jak na kameře dokazovala, že hraje, že u toho přemýšlí, že chce vyhrát jsem jí to nakonec přál taky, i když jsem jí v průběhu hry nemusel..

No, návštěva milovaných, přišlo mi to tam skoro zbytečné, osobně jsem byl napjatý jak to bude, tohle mi přišlo jako stejná zdržovačka jako ty Probstovy výlevy z CBS centra přes tu noc... Jako to co se stane poté co je někdo vyloučen si člověk může nastudovat když koukne na Ponderosu a že jsou schovaní někde v místnosti s televizí... No ne? Oni nestojí na chodbě? ... Opravdu zbytečné podle mě..

Co se soutěže týče.. mi ty puzzle tak téžké nepřišli, jo, beru, byly oboustranné, ale furt, mít 2 minuty (+-) náskok na Kass a projet to, no to si děláš ... :D Kass, ale dokázala, že si místo v F3 zaslouží.. Spencer byl jasná volba, ted k tomu co říkal Tonymu, přišlo mi to trochu jako v BB, ale fakt dobrá myšlenka... moc se mi líbila, i sem věřil, že po chaosu co Tony dělal celou hru by to mohlo být 2:2 při hasování, doufal jsem i v to, protože za a) jsem Spencerovi taky fandil i když byl pro mě až číslo 2 po Tonym, za b) jsem chtěl, aby ta skvělá F4 zůstala celá ještě o chvíli déle... No Tony tak neučinil, pro mě trochu logicky, navíc kdyby Spencer prohrál rozstřel a Woo vyhrál zase imunitu v F3, tak po TOnyho podrazu by ho nevzal s sebou do finále... Takže Tony podle mě udělal správné rozhodnutí i když se mi Spencerova myšlenka jak to chtěl zahrát moc líbila :) ... MOžná i proto, že jsem si říkal, že kdyby Spencer vyhrát v F3 a vzal Tonyho s sebou, byla by to možná nejlešpí F2 v historii..

Ale asi největší šok pro mne a věřím, že i pro vás přišel až ve F3... To, že Kass nevyhrála o tu půl sekundu, no řekl bych, že jí to měl Woo skoro nechat, protože by byl o milion bohatší..
Jinak jsem nevěřil, že ještě v životě uvidím Colbyho č.2 .. tedy, že někdo svou integritu vymění za milion dolarů, protože přeci jen, kdyby pak řekl, hele, tohle byla hra, já jsem úplně jiný, nikdo by mu neřekl půl slova a Woo by měl plno peněz... ;) Zůstal jsem s otevřenou pusou asi jako Spencer, když jsem viděl to K-A-S-S, a chvíli, dlouhou chvíli to rozdýchával..

Ještě před finále se mi líbila ta scéna s tím zrcadlem :D Tony fakt pobavil, jak to první šel obhlédnout a až poté se svěřil Wůovi :D :D .. to mě fakt dostalo.. Jinak ve finále bych skoro řekl, že se porota domluvila na tom, že dají Tonymu fak pořádnou čočku za to jak s nimi všemi vyjebal, ale nakonec jsem rád, že to byla inteligentní porota plná hráčů, kteří dokázali ocenit toho nejlepšího z nich.. Což se často nestává, především, když to je sezona nováčků :) .. Fakt mě to hodně potěšilo, jen to dokazuje, že ta sezona opravdu patří do mých F3 nejlších právem...

Tak je konec, jsem zvědavý, jak na tohle naváže BvW2, jak jsem psal výše, mi se ten koncept moc nelíbil už ani poprvé, tak snad to překvapí, když to bude plné nováčků + když budou rodiny ve stejném kmeni :)

Rozhodně by mi nevadilo kdyby si Tony, Kass a Spencer ještě někdy v budoucnu zahráli.. Myslím, že takový Spencer by rozhodně už nebyl podceňovaný a pokud by vylepšil mouchy, věřím v jeho opětovnou účast ve F4 :) ..

Nic, nádherná sezona, doufám, že se příští rok dočkáme podobné :)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S28 - Cagayan - EP13

Příspěvekod Pete » 24 kvě 2014, 00:53

Já si myslim že Spencer to úplně vystihl
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů