S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Příspěvekod cypher.eu » 22 kvě 2014, 11:35

Reunion byl oproti finále takovej nemastnej neslanej, místo poměrně dlouhého air timu toho autora Special HII bych více vyzpovídal LJe, neignoroval bych Jeremiaha a Jefru... ale což, aspoň byl celej cast na pódiu :mrgreen: No a Cochran samozřejmě nemoh chybět :mrgreen:

Cagayan je skvělou řadou a v konečném hodnocení se furt nemůžu rozhodnout, jestli se mi líbil víc než Filipíny či BvW nebo ne... asi to budu muset nechat chvíli uležet :smile:

Zajímavé bylo taky, jak se Jeff ptal Cliffa jestli by se vrátil... že by nás v budoucnu čekala řada třeba "sportovci (Cliff, Jeff Kent...) vs celebrity (Lisa Whelchel, Hayden...)"? Materiál pro návrat je jinak velký - největšími favority jsou samozřejmě Spencer, Tasha a Kass, teoreticky by pak mohli vrátit LJe, Wooa, Trish... na Tonyho jakožto vítěze si budeme muset počkat nejspíš do HvV2, která se snad časem objeví :smile:

Potvrdilo se, že s29 bude BvWII, což by nemuselo být špatné, ale bude dost záležet na castu
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Příspěvekod k.g » 22 kvě 2014, 18:12

Nečakal jsem to před půl rokem, ale Survivor Cagayan patří opravdu nejen podle Probsta mezi Top série Ever!
Po dlouhé době mě dokonce nadchl i Reunion Show, připravenost Probsta, dokonce jsem se zasmál i jeho trapným vtipům :)
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Příspěvekod Lifty » 22 kvě 2014, 21:29

Tyler Perry? Jeden z nejhorsich reziseru vsech dob, autor komedii ve stylu Zamilovaneho profesora a clovek, ktereho opravdu nemusim a oni ho placnou do reunionu... Ty vole! A ten Tonyho boss vypadal chudak dost znicene, nebude to snadna prace...
Kazdopadne nova rada - zadne prekvapeni, snad jen po dlouhe dobe fakt hnusne logo...
No a proc se bude toto reunion mozna po dlouhe dobe libit? Protoze ty nejvetsi trapnosti a sladaky si Jeff vycerpal u neskutecne rusivych live vstupu a otupely me natolik, ze mi Reunion prislo docela v pohode.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Příspěvekod milan » 22 kvě 2014, 23:48

Tak, po vyše 5 hodinách písania a vyše 2 sledovania je tu moja bodka za sériou: Survivor Cagayan — BBB, z pohľadu diváka?! ;)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Příspěvekod hozu » 24 kvě 2014, 21:29

Reunion mi opět přišel strašně nezvládnutý a hlavně opět plný zbytečných odboček od hráčů. Až na výjimky, ti co dostali otázku ji dostali o Tonym. A i Cochran nechyběl. Ani bych se nedivil, kdyby to příště moderoval :D

Přesto i přes tento vroubek jsem se sérií jako takovou rozhodně spokojený. Pro mě jako diváka přinesla několik parádních momentů. Tony sice nehrál nejlepší hru, ale divácky byl určitě klenotem celé série a společně se Spencerem mě bavili poměrně dost.
Osobně mi přijde, že i potenciálních hráčů pro návrat tu je celkem dost. Myslím, že se Spencrem a Tashou asi můžeme počítat určitě. Na druhou stranu i taková Kass nebo Trish by byly vcelku solidní doplnění omezeného množství zajímavých hráček do budoucna. S Tonym bych už tolik nepočítal, snad kdyby nevyhrál.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Příspěvekod Pietro » 25 kvě 2014, 23:33

Vyjímečně jsem si dal Reunion v originále. Ačkoli jsem jim moc nerozuměl, ani mě to nevadilo. Co nevyplnil Toník, to vycpal vynálezce imunity.

Je škoda, že už prostor nedostávají všichni hráči. Je aspoň fajn, že byli všichni na podiu.

Celá CBS - jděte s Cochranem DO HÁJE!
Mě je šumák, že pro ně dělá. Aspoň, že nemluvil, ale těch 5 vteřin se dalo užít smysluplněji. Navíc, došlo na jeho otázku - přitom dole běžely i jiné od fandů, ale na ty se nedostalo. (kdyžtak mě opravte, mluvená AJ není můj šálek kafe)

Za mě - série se mě líbila - vyvrátila mi fakt, že Jenna je pro mě #01 - je tedy pořád, ale má společnici. Čili i po 20 sériích od poslední Jenny účasti se ještě nějaká najde. Tahle série mi dá i hodně lidí do podpisu. A já bych se nebál jí dát vedle podařené S25 - lepší než předchozí S26 a 27 to bylo určitě.

Snad ještě dodám finální barevné rozdělení hráčů dle oblíbenosti
Lindsey, Toník, Garrett, Cliff, Spencer
Kass, Woo, LJ, Tasha, Jefra
David, Trish, Sarah, Jeremiah
J-Tia, Morgan, Brice, Alexis

Tak si chvíli počkáme na další nášup - Survivor 29 - San Juan del Sur - Blood vs. Water II. :arrow:
-------------------------------------------------------------------------
Pohled Erika R. na S28 jako na sortu ze střední (nejspíše):
(odleva: Kass, Garrett(?), Jefra(?), Cliff, Toník a Lindsey)
Přílohy
survivor-1-768.jpg
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Příspěvekod Ferenc » 08 čer 2014, 13:22

Reunion byl normální. Potěšilo mě že byli na podiu všichni soutěžící.Nepotěšilo mě-málo času na LJe. Nová řada by mohla být zajímavá ale název nic moc.
Přeju návrat: LJ, Spencer, Tony, Tasha
Nechci návrat: Kass, Brice, J'Tia
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Tony007
Příspěvky: 1
Registrován: 01 srp 2016, 21:55
Nejoblíbenější série: Borneo,Pearl Islands,Cooks Islands,Micronesia,Samoa,Heroes vs Villains,Philippines,Caramoan,Blood vs Water,Cagayn
Nejoblibenější hráči: Hatch,Lex,Boston Rob,Rob Cesterino,Aras,Penner,Parvati,Ozzy,Coach,Fishbach,Russell,Brenda,Andrea,Brandon,Malcolm,Cochran,Eddie,Reynold,Ciera,Tony,Kelley Wentworth
Nejméně oblíbené série: Thailand,Marquesas,Vanuatu,Guatemala,Gabon,One World,Worlds Apart

Re: S28 - Cagayan - EP14 REUNION

Příspěvekod Tony007 » 01 srp 2016, 21:59

Survivor:Cagayan patří jednoznačně mezi jednu z nejlepších serií.
Tony patři jednoznačně mezi nejlepší vítěze a hráče co kdy hrály těším se na jeho navrat. :dance: :love:
V této serii se zrodil velcí hráči např. Spencer


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti