The Amazing Race 24 - cast

2014
Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

The Amazing Race 24 - cast

Příspěvekod Jean » 27 led 2014, 19:19

Tak už je to oficiální, přichází All-Stars série. To, že v ní jsou tak jeden nebo dva all-star týmy, to asi v CBS nikoho nezajímá. Nechápu, proč tomu tak je, sledovanost narozdíl od Survivora neklesá a drží se okolo 11 milionů diváků. :oops:

Jak už tu bylo dřív zmiňováno, cast je:

Margie & Luke(14, 18)
Globetrotters(15, 18)
Jet & Cord(16, 18)
Mark & Bopper(20)
Brendon & Rachel(20)
Natalie & Nadiya(21)
Caroline & Jennifer(22)
Joey & Meghan(22)
Dave & Connor(22)
John & Jessica(22)
Leo & Jamal(23)

Osobně mě nejvíc štve Brendon a uřvaná Rachel, tu jsem nemohl vystát už v její původní sérii. Chápu ale že fanoušky řvoucích fiflen a Big Brothera to asi zajímá. John a Jessica, jejich účast mi taky nedochází, a takhle bych mohl pokračovat.
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: The Amazing Race 24 - cast

Příspěvekod milan » 27 led 2014, 19:23

Brenchel mám moc rád, najlepšia taktická dvojka v histórii BB.
Afghanimals ma moc bavili v S23, takže tieto dva tímy sú u mňa najvyššie, zvyšok som v hre nevidel, keďže je to pre mňa taká okrajová záležitosť + nedostatok času to prejsť celé.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: The Amazing Race 24 - cast

Příspěvekod lord_night » 27 led 2014, 21:56

Já jsem celkem spokojen, i když našli by se určitě i některé lepší týmy. Jen bych to nenazýval all-stars, ale spíš second (third) chance. Přeci jen většina týmů skončila buď ve finále nebo těsně před finále. Výjimka je Dave & Connor, kteří odstoupili kvůli zranění a John & Jessica, kteří vypadli svou blbostí :D
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: The Amazing Race 24 - cast

Příspěvekod XtttX » 27 led 2014, 23:05

Z castu som veľmi, veľmi sklamaný. "Kvalít" Blood vs. Water síce nedosahuje, ale aj tak...



Spokojný som v podstate iba s 5 tímami(a to je pri AS málo) - Twinnies, Mark & Bopper, Caroline & Jennifer, YouTube a Afghanimals.
Tak na tieto tímy sa vážne teším. A zároveň mám o ne strach... Ak vynechám prvých a posledných menovaných, jedná sa v porovnaní s konkurenciou o slabšie tímy, a veľké nádeje na úspech im nedávam. Musia prekvapiť!

Nemajú tam čo robiť, ale ok teda - Brenchel, Dave & Connor.
Od Brenchel som v S20 čakal omnoho viac, keď už sa jednalo o obľúbenú dvojicu z Big Brother... Bol som sklamaný. Ak by sa Rachel nerútila a nerozplakala pri každej maličkosti ktorá neprebiehala podľa jej predstáv, ok. Ale to je v prípade tejto červenovlásky asi nemožné... A čo takto dať šancu druhým? V prípade tejto dvojice sa jedná už o 6. šancu na zisk nemalej sumy peňazí. Byť to "normálny" pár, do AS sa nad nimi ani neuvažuje. Lenže sledovanosť je sledovanosť...
Podobne Dave a Connor. Úlohu "plačka" v tejto dvojici zastával otec, a nebyť zranenia kvôli ktorému museli predčasne ukončiť pôsobenie v závode, do AS nejdú. Ale dám im šancu, nejako extra mi nevadili...

Ak zatvorím obe oči - Margie & Luke, John & Jessica.

M & L boli v prvej sérii fajn, v druhej to už nebola žiadna sláva. Pri sledovaní Margie som mal dojem že by bola najradšej doma, a do závodu išla iba kvôli Lukeovi(ktorý TAR miluje). No uvidíme, ale tešiť sa neteším... Už len z dôvodu že idú závodiť 3. krát. Myslím že by mala platiť zásada 2x a dosť, možno pri ukončení show dať niektorým najlegendárnejším tímom 3. šancu...
Zaujímalo by ma čím si účasť zaslúžili John s Jessicou. To že sa nechali vylúčiť ako najväčší idioti a obsadili "hviezdne" 9 miesto? Už v S22 mi John liezol na nervy... Omnoho lepšie voľby by boli Trey a Lexi alebo Max s Katie. Ak rozšírim okruh aj na skôr vypadnuté tímy, určite by som omnoho radšej privítal návrat Ami a Daniela z S21, ktorí tvorili silný tím a nebyť katastrofy s príšerným taxikárom, dotiahli by to určite ďaleko.

Chce sa mi zvracať - Globetrotters, Cowboys.

Ako som písal, 3. šance by sa v TAR dávať nemali.
Bežnými divákmi milovaní, no fanúšikmi show jedni z najneobľúbenejších tímov. Prakticky každý tím z UB by som videl radšej ako ich.
Dvojica pribrzdených homofóbnych rasistických kovbojov(v TV s editom čestných správňákov) je hneď po Robovi s Amber môj najneobľúbenejší tím v histórii. A teraz sa na nich mám pozerať znova...
Basketbalisti nemali čo robiť už v UB. Vzdať najjednoduchší RoadBlock série, to si 2. šancu skutočne nezaslúži... Nemám ich rád...
Jedná sa o silné tímy, a pri predstave že sa na nich budem musieť opäť pozerať min. do F6 sa mi robí blbo.
Btw, prapodivne pôsobí fakt že v S16 aj v S18 bol vo finále vynechaný klasický vedomostný RB. Nechcem špekulovať, ale myslím že je zrejmé koho chcela produkcia vidieť ako víťazov.
Na miesto tejto štvorice by som v caste omnoho radšej videl Andyho s Tommym a Chippendales. Ich (nedobrovolná)neúčasť je veľkým WTF.

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

Re: The Amazing Race 24 - cast

Příspěvekod Audrina » 31 led 2014, 16:03

Rozhodně nesouhlasím s třetím návratem dvou týmů. Narozdíl od Surivovora, každá řada TAR vyprodukuje minimálně jeden dobrý tým, který by si návrat zasloužil, ale většinou jsou ty týmy 2-3. A navíc ani jeden tým, který se vrací potřetí mi není sympatický. Kdyby aspoň vrátili Blondýnky, kteří jsou jeden z nejlepších ženských týmů.

Pokud bych měla týmy hodnotit nějak podrobněji, tak je to asi takhle:
Margie&Luke
Tým, který jsem si neoblíbila ani jednou. Obdivuju je za to, co s postižením zvládli, ale jednou a dost.

Globertrotters
Byla s nima docela sranda, ale to, že nedokázali zvládnout nijak složitý Zátaras jin moje sympatie vzala. Druhou šanci jsem ji dala, ale potřetí už je opravdu vidět nemusím.

Jet&Cord
To samé jako tým nadtím. Třetí šance už zkrátka ne. A pžiznám se, že už si je ani pořádně nepamatuju. Jen, že pořád nosili klobouk.

Mark&Bopper
S tímto týmem souhlasím. Do hry dávali srdce, ale pak bohužel měli smůlu. A taky bych jim přála výhru, jako jedni z mála ji potřebují.

Brendon&Rachel
Vím, že je spousta lidí má rádo, ale já je spíš nesnášela. Rachel brečela snad pořád. Chápu, že je soutěž určitě dost psychicky vyčerpávající, ale co je moc to je moc. Navíc oba už měli dost příležitostí vyhrát peníze, jak v BB, tak třeba v TAR

Natalie&Nadia
Poměrně silný ženský tým, ale myslím, že v konkurenci AS vypadnou brzo. Oceňuju jejich hru, ale to jejich věčný pořvávání "Come on Twinie" mě vytáčelo na nehoráznej level

Caroline&Jennifer
U tohohle týmu jsem na vážkách. Podle mě nejsou zas tak silní, spíš měli hodněkrát štěstí. Podle mě se dostanou daleko kvůli chybám soupeřů nebo vypadnou mezi prvníma. Ale aspoň budou dělat nové manželky Afgáncům

Joey&Meghan
Tým, který mi nevadí, ale ani z nich neskáču do stropu. Mají slabý orientační smysl a taky podle mě budou brzo venku. Ale aspoň hráli bez podvodů a srdcem.

Dave&Connor
Tým, kterému opravdu fandím. V jejich sérii si mě opravdu získali a to, že museli kvůli zranění odstoupit mi bylo opravdu líto. Budu jim držet pěsti, ať to tentokrát dotáhnou daleko.

John&Jessica
Tým blbečků. Vypadnout z express pasem je snad největší kokotina v historii TAR. A ze všech týmů jejich návrat chápu nejmíň. Zkrátka návrat ala Franceska

Leo&Jamal
Další dvojice, které budu fandit. To, že minule vypadli těsně před finálem na úkor někoho jako je Travis a Nicole jsem nedokázala skousnout ještě dlouho. Pokud nebudou dělat zbytečné chyby, tak by se mohli dostat daleko.

Obecně jsem spíš nespokojená, byly pozvány týmy, které si to spíš nezaslouží než zaslouží. Co třeba Andy a Tommy? Chippendales? To, že se nevrací právě dva Jamesové mě naštvalo snad nejvíc. Protože hned po Blondýnkách jsou můj neoblíbenější tým. A určitě bych našla plno dalších týmů, kteří by si návrat zasloužili. Na druhou stranu se aspoň nemusím rozmýšlet komu fandit a dělit pozornost mezi hodně týmů.

Bukaj
Příspěvky: 10
Registrován: 29 pro 2013, 19:28
Nejoblíbenější série: S : 7, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 25, 27
BB : 7, 8, 12, 13, 14
Nejoblibenější hráči: S : Boston Rob, Malcolm, Tyson, Parvati, Ozzy
BB : Chilltown, Donatovci, Janelle, Jeff a Jordan

Re: The Amazing Race 24 - cast

Příspěvekod Bukaj » 31 led 2014, 17:41

Minulá série byla první, kterou jsem viděl, takže jsem rád za návrat Afghanimals. Z ostatních jsou mi sympatičtí Dave s Connorem a Caroline s Jennifer. Brenchel jsem v BB moc nefandil, ale tady jim možná fandit budu. :)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: The Amazing Race 24 - cast

Příspěvekod perr » 27 srp 2014, 22:30

Trochu zklamání, daly by se vybrat lepší týmy, budu asi fandit Davu & Connorovi a Afgáncům

Margie & Luke(14, 18), Globetrotters(15, 18), Jet & Cord(16, 18) - první tým nemám rád, druhý tam nemá co dělat, u všech jsem proti třetí účasti, to že se nerecyklovali pořád stejní hráči narodil třeba od survivora se mě na na TAR líbilo, bohužel je tomu asi konec
Mark & Bopper(20) - abych řekl pravdu jsem se musel podívat o koho jde
Brendon & Rachel(20) - nesnáším ji, snad brzo skončí a bude si moc v klidu pobrečet
Natalie & Nadiya(21) - jeden z nejsilnějších ženských týmů posledních sezon, účast zasloužené, bohužel občas mě sere to jejich pořváváni
Caroline & Jennifer(22) - nebyly moc silné, ale bylo jasné, že musí být nějaký tým "modelek" a jsem rád, že jsou to zrovna ony
Joey & Meghan(22) - jejich účast mě nepřekvapuje, ale ho moc nemusím a nemyslím si že by byli nějak zvlášť silní
Dave & Connor(22) - sice vypadli brzo, ale jejich účast mě přijde dobrý nápad, sympatický i silný tým, budu jim fandit
John & Jessica(22) - nějaký fór asi?
Leo & Jamal(23) - asi nejzaslouženější účastník, budu jim fandit

Moly
Příspěvky: 68
Registrován: 27 srp 2013, 21:09
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, Cook Islands, Micronesia, HvV, Philippines
TAR: 1., 7., 9., 12., 16., 18.
Nejoblibenější hráči: Survivor: Hatch, BR, Rob C., Sandra, Penner, Parvati, YaoMan, Denise, Malcolm, Varner
TAR: ChaChaCha, Rob&Amber, BJ&Tyler, Brooke&Claire, Afganimals
FO: Tate, Gage, RJ, Eric F.
Nejméně oblíbené série: Survivor: Thailand, Gabon, Nicaragua, South Pacific, One World, Caramoan, San Juan del Sur
TAR: Family Edition

Re: The Amazing Race 24 - cast

Příspěvekod Moly » 10 črc 2015, 03:16

Velké zklamání z "All-stars" výběru. Spokojená jsem jen ze 4 týmů, zbytek tam v podstatě nemá co dělat (buďto vyloženě sáhnutí vedle nebo "jen" zbytečné zaplácnutí místa).

Afganimals :idea:
Jasní favorité pro druhou šanci - finále jim uniklo jen o vlásek, závod si užívali, byli výrazní a opravdu mě bavili.

Twinnies :idea:
Mnohými zatracované, druhou šanci v TAR si zasloužily (z jejich účasti v Survivoru jsem už rozpačitější).

Mark a Bopper :idea:
Mí favorité ve své sérii, velká škoda, že Bopper nakonec nemohl nastoupit a místo něj se vrátila už potřetí Mallory, jejímuž vystupování jsem nikdy nepřišla na chuť. Whatever.

Dave a Connor :idea:
Ačkoliv ve své sérii vypadli poměrně záhy, pozvánka do All-stars se dala čekat. Mají příběh, překonávali se, dokázali si poradit. A ač mi otec moc sympatický nebyl (na pofňukáváním na těžkými ranami osudu pořád dokola vážně moc nejsem), synovi jsem fandila.

Joey a Meghan :-|
Pro mne nepříliš zajímavý tým, čekala jsem, že to budou více roztáčet a užívat si. Ale jo, snaha byla.

Carolyne a Jennifer :-|
Pro mne nezajímavý tým. :arrow: Raději potřetí vidět Dustin a Candice (které mě v obou svých účastech bavily maximálně) nebo vrátit Nicole a Kim.

John a Jessica :down:
Ač mi bylo Jessiky vcelku líto, toho tragéda bez špetky náhledu na realitu podruhé vidět nechci.

Brendon a Rachel
:down:
Na BB se nedívám, v TAR si je pamatuju leda jako nevyčerpatelný zdroj hysterie.

Margie a Luke :down:
První návrat si zasloužili, druhý ale rozhodně ne.

Globetrotters :down:
Nikdy jsem je extra nemusela, v první sérii bavili, ve druhé už tak ne. :arrow: Raději bych viděla Chippendales.

Jet a Cord :down:
V jejich první sérii jsem jim fandila a bavili mě, ve své druhé ale vypadli příliš brzy a úspěch (a ani zábavu pro diváka) nezopakovali. Zbytečně zabrané místo. :arrow: Raději Andy a Tommy.

Druhou šanci by si zasloužili i za 23. sérii Brandon a Adam (vypadli brzy, ale na základě Double U-Turn, jinak byli schopní, zábavní a závod si užívali, navíc by CBS mohla zkusit něco vytěžit z jejich případně konfrontace s Afganimals) nebo Tim a Marie (ač tedy chápu, že by do toho podruhé nešli), nebo když zabrousíme ještě dál Brook a Clare (17), Brian a Greg (7), Lena a Kristy (6) a Colin a Christie (5).


Zpět na „The Amazing Race S24 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů