TAR S24 (US) - Epizoda 1

2014
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 24 úno 2014, 16:37

1. epizoda

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod milan » 24 úno 2014, 18:42

Nato, ako som sa tešil na tento diel a sériu to bolo pre mňa osobne sklamanie. Okrem Afganimals a Brenchel som ale nikoho nepoznal (a snažil som sa o nich čo najviac dozvedieť, či ma zaujmú do takej miery aby som si ich sériu pozrel spätne), žiaľ veľa afektovaných a nesympatických ľudí.
Som veľmi rád, za Brenchel, hlavne Rachel mám moc rád, je to taký emočný uzlík nervov, ale nevadí mi.
Afganimals po S23 totálne žeriem, a tieto dva tímy si moc želám čo najďalej.
Úvod epizódy, ale moc nemám rád (veľmi hranie na city, a ma zarazilo, že pri TAR rozdelia tím, keď je jeden chorý, pri Survivor - narážam na RC a jej otca, to nespravia). Mali odvolať celý tím, či by to bolo fér voči druhému členovi, o tom sa baviť nejdem, vystupovali ako tím, takže mali ako tím aj (ne)fungovať.
Od Číny som čakal viac, neviem či je to výberom miesta, alebo ešte si nechali nejaké tromfy (presun v ďalšom diely) do zálohy, ale celý diel som sa nudil, a taká S23 mi úvodným dielom prišla zaujímavejšia.

Favoriti : Brenchel, Afganimals

znova opakujem, veľmi slabý diel, a keby som ho mal hodnotiť % tak 60% a to som veľmi tolerantný.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
nutcracker
Příspěvky: 7
Registrován: 28 srp 2013, 16:38

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod nutcracker » 24 úno 2014, 19:36

No, ehm, díl jako takový nic moc. Na slzičky na začátku jsem taky nebyl zrovna zvědavý.

K týmům:
Margie & Luke - proč? vždyť to je hrůza (jednou jsem je už viděl a stačilo)
Globetrotters - Flight Time a Big Easy, pokaždé mě neskutečně bavili, tak snad něco předvedou, ikdyž k mým vysokým očekáváním to bude asi zklamání
Jet & Cord - ne, kdyby to byli "kovbojové" jako z (první? jak byli i v ČR...) australské TAR tak prosím, ale tohle ne
Mark & Mallory - Mallory, která je úplně mimo mi vadí, chudák Mark
Brendon & Rachel - :vomit: , Rachel je tak protivná a nesympatická, to je neskutečný koho vybrali pro tuhle řadu :vomit:
Natalie & Nadiya - stejně jako posledně by šly vydržet pár dílů, žádná velká ztráta
Caroline & Jennifer - nemastné neslané a jako eye candy taky žádný zázrak
Joey & Meghan - pokud Joey nebude mluvit a případně nebude v záběru tak ok
Dave & Connor - posledně jsem jim přál se dostat daleko, ale jako soutěžící to je a bude nuda nuda šeď šeď
John & Jessica - blbý a pohledná, kdyby je namixovali s Joey & Meghan a nechali holky spolu, tak je jeden tým který by mě i zajímal a chlapi by mohli vypadnout a nikdo by neplakal
Leo & Jamal - v tomhle výběru se jasně jeví jako to lepší, co je nabídnuto

...ani nevím, jestli mi za to stojí tuhle řadu sledovat, chjo. Uvidíme za týden.
"The tribe has definitely not spoken. Nonetheless, it's time for you to go."

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod brninho » 24 úno 2014, 23:43

No začátek z říše snů to vskutku nebyl,je mi dost líto, že nestartuje komplet pár Bopper a Mark, řešení s Mallory (i když v podstatě vynucené) není nic moc...Jsem zvědavej, jak jim to spolu (ne)půjde, povahově mi k sobě dost nesedí a vlastně i ve všech ostatních ohledech jsou to přesný protipóly.
Doslova mě se*e, že vypadly Natalie a Nadiya, při s21 jsem si říkal, že to je nová verze Charly a Mirny, sliboval jsem si nějáký přestřelky mezi nima a Brenchel, bohužel se toho nedočkám, holky tak docela nenaplnily moje očekávání. Teď už snad začne vypadávat 22. série jeden pár po druhým a Brenchel hned za nima.
Jsem zvědav, jak si kovbojové poradí s druhým Express passem, oni do nějákých vážnějsích aliancí nikdy nebyli, asi by to bylo dobrý dát Markovi s Mallory, nikoho by si tím neznepřátelili a co do úkolů pro ně ti dva nejsou moc hrozba.
Fandím:Cowboys, Afghanimals, Globetrotters
Přeji brzké vyřazení: Joey a Meghan, John a Jessica, Brenchel

Celkově ten cast šel namíchat mnohem, mnohem líp, ale co mám na TAR rád je, že nekvalitu castu často vyvažuje ohromná kvalita lokací a úkolů, snad se teda CBS na další díly pochlapila
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 25 úno 2014, 08:42

Úvodní díly mám hrozně ráda, ale tenhle byl tak trochu nemastný neslaný. Díl to nebyl vůbec špatný, jen jsem na úvod čekala něco trochu velkolepějšího. Ovšem pochodovou kapelu musím ocenit, ti byli skvělý!

Pokud se nepletu týmy byly vybrány jako "nejzapamatovatelnější" z jejich sérií. Podle tohoto hesla se jim výběr povedl, protože všechny týmy udělaly ve své série něco, čím se vryly do paměti diváků. Jestli způsobem, díky kterému bychom je chtěli vidět znova nebo spíš tím druhým, to už je věc jiná.

Co se Marka a Mallory týká, logičtějším řešením by bylo nahradit tým neschopný závodu jiným týmem, všechno se snažit ututlat a dělat jakože nic. To že Boppera nahradili Mallory mi přijde spíš jako tah na city. Zkrátka si diváci u televize pobrečí a pak jim budou fandit. Já jsem si sice nepobrečela a nemůžu říct, že bych Týmu Kentucky fandila, ale rozhodně jsem zvědavá, co předvedou a ve výsledku to hodnotím jako zajímavý nápad. Oba týmy, jak Marka a Boppera tak Mallory a Garyho jsem měla v jejich sériích ráda a fandila jsem jim. Na tyhle dva se fakt těším, oni jsou každý úplně jiný, možná je to zničí, ale možná (až najdou tu společnou notu) se budou skvěle doplňovat.

Moji favoriti byli jasní hned od oznámení castu - Meghan a Joey! Já prostě miluju jejich video blogy na Youtube, miluju je. Fandila jsem jim poprvé, fandím jim i teď, ať si říká, kdo chce, co chce. Vím, že je spousta lidí nemá ráda, ale to je jedno.
Afganimal jsou mými druhými favority. V jejich sérii měli prostě smůlu na ostatní týmy, které se proti nim obrátily. Jasně, oni na tom měli také svůj podíl svou "strategií" se lhaním, ale teď snad budou moc předvést, co v nich doopravdy je.
No a mými zatím posledními oblíbenci jsou Dave a Connor a to už jen díky tomu, jakým způsobem byli donuceni v jejich sérii odejít.

Celkově jsem na sérii začala koukat s následujícím rozdělením a to po prvním díle zůstává:
Fandím: Meghan a Joey, Afganimal, Dave a Connor
Nevadí mi: Brendon a Rachel, Mark a Mallory, Globetrotters, Jennifer a Caroline, Margie a Luke
Nemám ráda: Jet a Cord, John a Jessica, Natalie a Nadiya

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod tfry » 25 úno 2014, 13:26

Ve zkratce: Nejlepší tým je pryč, Nejhorší tým vyhrál Express pass.Teď všechny své naděje vkládám do Afghanimals.Jinak extrémně slabý první díl!


Dávám 2/10 !

naigoto
V.I.P.
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2013, 07:31

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod naigoto » 25 úno 2014, 13:57

Naigotovo negativní okénko:

Jet & Cord - Nějak extra jsem k nim v dřívějších sériích nepřilnul, ale v této sérii jsou vzhledem k nekvalitám konkurence prostě nejlepší kandidáti na moje fandění.

Brendon & Rachel - Rachel by potřebovala každých pět minut pořádně profackovat, Brendon za to, že se s ní oženil a dává šanci takovým lidem se rozmnožovat, taktéž.

Dave & Connor - Nevím, neznám, nepamatuju si. Vypadají extrémně průměrně a extrémně nudně, nevidím v nich žádný přínos.

Margie & Luke - Na první pohled se nezdají tak schopní jak ve skutečnosti jsou, furt se ale na ten záměr produkce s nima soucítit nechytám.

Leo & Jamal - Z minulé série si pamatuju pouze je, už jen z toho důvodu jsou afghanimals momentálně mým týmem číslo dva.

Mark & Mallory - Měli nahradit celý tým a když už fakt chtěli tohle slzopudné řešení, tak měli vybrat zajímavější náhradnici než otravnou Mallory.

Flight Time & Big Easy - Nemám tyhle velké negry rád, ale jejich výsledky hovoří za vše, rozhodně je nepodceňuju.

Jessica & John - Nevybavuju si kontext toho express pass incidentu co jim tam všichni předhazují, takže nemůžu posoudit jestli jsou fakt tak hloupí nebo ne.

Caroline & Jennifer - Povinný tým velmi ošklivých hloupých jižanských country zpěvaček se těmhle blondýnám podařilo vyplnit výborně, každé jejich slovo mě uráží.

Joey & Meghan - Velmi dobrý příklad toho, jak moc je to s dnešní společností zlé, když vidím lidi jako tyhle dva pobíhat volně na svobodě a ještě k tomu mít fanoušky, tak se mě zmocňují nepříjemné tiky.

Natalie & Nadiya - Uf, ještě že jsem je musel trpět jenom jednu epizodu, kdy zhruba mohu očekávat moji finanční kompenzaci?

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 25 úno 2014, 15:17

milan píše:Úvod epizódy, ale moc nemám rád (veľmi hranie na city, a ma zarazilo, že pri TAR rozdelia tím, keď je jeden chorý, pri Survivor - narážam na RC a jej otca, to nespravia). Mali odvolať celý tím, či by to bolo fér voči druhému členovi, o tom sa baviť nejdem, vystupovali ako tím, takže mali ako tím aj (ne)fungovať.

Angie píše:Co se Marka a Mallory týká, logičtějším řešením by bylo nahradit tým neschopný závodu jiným týmem, všechno se snažit ututlat a dělat jakože nic. To že Boppera nahradili Mallory mi přijde spíš jako tah na city. Zkrátka si diváci u televize pobrečí a pak jim budou fandit.

Bohužiaľ, nahradiť ich iným tímom už nebolo možné... Boli nafotené promo fotky, spravené videá... (Pri Survivor a RC s otcom to z tohto hľadiska bolo pomerne jednoduché a logické riešenie, pretože žiadne promo materiály ešte neexistovali.)
S názorom že sa závodu nemal zúčastniť ani Mark súhlasím... Nechcem súdiť, dá sa na to pozerať z 2 uhlov pohľadu, ale myslím že Mark do toho išiel hlavne kvôli samotnému Bopperovi, ktorý ho presvedčil. Obidvaja na tom ani finančne nie sú najlepšie, takže peniaze aspoň za to umiestnenie sa im určite hodili. Pre mňa najlepšie riešenie by bolo ak by boli zo závodu zo zdravotných dôvodov diskvalifikovaní, a štartovalo by iba 10 tímov(NaNa by bola stále v hre <3 ). Ale úprimne povedané, to s tou Mallory nakoniec nebol až taký katastrofálny nápad ako som si myslel... Ale ako ste spomínali, hodia sa k sebe ozaj minimálne. Ak by k Markovi šupli Garyho dávalo by to omnoho väčší zmysel... (Najväčšou záhadou mi zostáva prečo G+M nie sú v caste spolu ako originálny tím. Z UB si 3. účasť zaslúžili hádam najviac...) To hranie na city nebolo úmyselné, jednoducho vyplynulo zo situácie, ktorú produkcia nejako riešiť musela.

Intro je super! Nemôžem si pomôcť, mám pocit že sa inšpirovali austrálskou verziou. :)

K tímom sa tu už nebudem veľmi vyjadrovať, svoju (ne)spokojnosť s castom som dal najavo už niekoľkokrát.
Trochu ma prekvapila akurát Rachel ktorá plakala iba keď na to bol dôvod, a Dave s Connorom, ktorí ani raz nespomenuli že mali rakovinu... Náhoda? Uvidíme v ďalších dieloch...

Úlohy sa mi celkom páčili, tú "výškovú" by som si aj ja rád vyskúšal, musel to byť zážitok. :)

Produkcia nás výnimočne ochudobnila o zostrihané "megatesné" boje o EP a predposledné miesto, čo len kvitujem. :idea:

Mokrý sen bežného diváka, nočná mora fanúšikovskej komunity... Kovboji vyhrali EP, Twinnies boli vylúčené... Vďaka bohu že existujú spoilery. Nevedieť ako to dopadne, asi by ma pri sledovaní kleplo. Horší tím EP ozaj vyhrať nemohol! Táto dvojica je definitívne mojim najneoblúbenejším tímom v histórii TAR!!!! Neznášam ich... Natalie & Nadiya budú chýbať. :-( Dopadlo to katastrofálne...

Ako som očakával, príšerný cast znižoval úroveň epizódy rapídne dolu, takže som sa skoro vôbec nebavil. Už nech je tu S25...

Btw, aktuálna epizóda TAR si môže na svoje konto pripísať jeden smutný rekord... Najnižšie sledovaná epizóda v histórii. Úlohu určite zohralo aj ukončenie ZOH vysielané na konkurenčnej stanici, ale verím že kopa ľudí zo zrejmých dôvodov túto sériu jednoducho ignoruje. Niečo cez 5 miliónov divákov je ozaj slabota...

Favoriti: Joey & Meghan, Afghanimals, Caroline & Jennifer, Mark & Mallory

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod lord_night » 25 úno 2014, 19:41

Od All stars jsem čekal hodně a zaujalo mě jen intro a začátek....jinak takové nic extra....ale na cowboys je znát, že hrajou už potřetí, vědí jak hrát. Jinak se nebudu ani vyjadřovat....
The world is waiting for you!!!

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 25 úno 2014, 21:01

XtttX píše:Bohužiaľ, nahradiť ich iným tímom už nebolo možné... Boli nafotené promo fotky, spravené videá... (Pri Survivor a RC s otcom to z tohto hľadiska bolo pomerne jednoduché a logické riešenie, pretože žiadne promo materiály ešte neexistovali.)

Tak pokud by šlo jen o ty promo materiály, nemyslím si že by to byl takový problém. Mallory taky není na promo fotkách, ani s ní nejsou rozhovory, videa a to všechno okolo. Ok, chápu, že to nešlo asi udělat tak, jak jsem napsala napoprvé. Vyměnit a ututlat, to byla spíš taková nadsázka, ale dalo se to udělat například v epizodě, tak jako vyměnili Boppera za Mallory, mohli vyměnit celý tým za jiný tým. Nemyslím si, že by to byla tak nemožná věc...
Jinak Mallory je na jedné oficiální fotce, pokud vím:

Obrázek

Souhlasím s tebou ale co se peněz týká, to byl asi ten hlavní důvod Marka, proč v závodě zůstat. I nějaký ten "skromnější" finanční obnos za umístění jistě Markovi, potažmo pak Bopperovi pomůže. Hlavně Bopper do toho chtěl jít kvůli penězům, má nemocnou dceru, jestli si dobře pamatuju, co jsem překládala v rozhovorech...

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod XtttX » 25 úno 2014, 22:22

Mallory nie je na promo fotkách, to je pravda... Ale vieš si predstaviť že by na promo materiáloch nebol "náhradný" tím? Ako by to odprezentovali v TV? "Anjelská záchrankyňa" je predsa len omnoho lepšia "škatuľka" ako "tím čo tam pôvodne nemal byť".
Fotka s náhradným tímom sa dá nanovo cvaknúť aj na štadióne, ale tie videá... Videá boli točené v prírode, a z logických dôvodov sa nedá nové video natočiť len tak cez noc alebo pár minút pred štartom. V skratke, všetko okolo by bolo veľmi komplikované, a to nielen pre produkciu, ale aj pre divákov.

O tej oficiálnej fotke s Mallory som nevedel, ale som si istý že bola zverejnená až po odvysielaní epizódy(čo by pri celom tíme bolo neskoro).

V jednom rozhovore sa Bopper vyjadril že Mark nedostal možnosť vybrať si nového spoluzávodníka sám, ale vybrala mu ho produkcia. Myslím že omnoho väčší zmysel by dávalo ak by s ním v tejto sérii závodil niekto z S20. Lenže 20. séria má dosť špecifický cast, a veľa vhodných mien ma skutočne nenapadá... Možno niektorá členka z 2 úspešnejších F/F tímov? Art alebo JJ? Keď spolu závodia 2 ľudia ktorí sa (pravdepodobne) vidia 1. raz v živote, pôsobí to zvláštne...

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Doki » 28 úno 2014, 17:51

Díl mě zklamal, přestože jsem od něho moc neočekával.
Výměna Mallory za Boppera mi přišla vhodnější, než kdyby vyměnili celý tým, ale je to nevýhoda, protože se Mark a Mallory tolik neznají. Každopádně mám Mallory rád, takže mi to nevadí.
Opět Čína? Úkoly mi přišly nudné.
Twinnies z jejich původní série neznám, ale přišly mi otravné, takže mi nevadí, že vypadly.

basana
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2013, 22:58

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod basana » 05 bře 2014, 22:20

tak první díl byl takový ulítaný a divně sestřihaný.EP vyhrál můj oblíbený tým a jsem i docela ráda,že vypadly ty uječený dvojčata.Ty mi lezly na nervy i před tím.No,jsem zvědavá jak to bude dále :oops: V komentech jsem si všimla,že nejsou u vás moc oblíbení kovbojové.Mohu se zeptat proč?Díkes za názory.

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 06 bře 2014, 08:33

basana píše:V komentech jsem si všimla,že nejsou u vás moc oblíbení kovbojové.Mohu se zeptat proč?Díkes za názory.

Tak já osobně jsem kovbojům docela fandila, když závodili poprvé. Už tenkrát v 16. sérii mi ale s každým dalším dílem víc a víc lezli na nervy. Nejvíc mi asi vadí, jak je střih za každou cenu vykresluje jako takový ty americký "hrdiny". Prostě dobráci od kosti, mouše by neublížili, jestli mě chápeš. Alespoň tak to na mě působí.
No a asi nejvíc mi vadí jejich 3. účast. Ano, v 16. sérii byli dobří a účast v UB si zasloužili. Nepředvedli tam ale podle mě nic tak extra, aby museli závodit potřetí...

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod perr » 30 srp 2014, 15:40

Velmi slabý úvod, nástup o ničem, nahrazení jednoho člena týmu mně nevadilo, ale mohlo to být bez toho dojáku. Úkoly se mně moc nelíbili, celá epizoda hodně o štěstí, jediný problém bylo najít obchod, odchod dvojčat nemrzí.

DannaPl
Příspěvky: 7
Registrován: 11 led 2021, 13:45

TAR S24 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod DannaPl » 05 kvě 2021, 14:32

basana píše:Source of the post V komentech jsem si všimla,že nejsou u vás moc oblíbení kovbojové.Mohu se zeptat proč?Díkes za názory.

Klid, já je miluju a fandím jim. Za mě jsou super tým, šikovní a kdyby byli v každé řadě, tak mi to vůbec nevadí :D


Zpět na „The Amazing Race S24 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů