TAR S24 (US) - Epizoda 2

2014
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 03 bře 2014, 07:20

2. epizoda

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Doki » 03 bře 2014, 14:40

Epizoda mě moc nebavila, protože se zůstalo v Číně.
Ze začátku mě zarazilo, že některé týmy vyrazily jinak, než minule dojely. Například minule došli poslední Joey & Meghan, a v této epizodě vyrážely poslední zpěvačky.
Roadblock se mi líbil a musel být opravdu těžký, Country zpěvačky si vybojovali Express Pass od Cowboys.
Mallory mě v zklamala svým chováním. Byla to její chyba, že zapomněla na Markův batoh, a potom se k němu chovala ještě hnusně.
Detour vlastně ani nebyl Detour, protože si všechny týmy vybrali úkol s hakysákem.
Vyřazení Marka & Mallory mě mrzelo, ale byla to prostě chyba Mallory.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 03 bře 2014, 15:19

Doki píše:Ze začátku mě zarazilo, že některé týmy vyrazily jinak, než minule dojely. Například minule došli poslední Joey & Meghan, a v této epizodě vyrážely poslední zpěvačky.

Aj mňa to nepríjemne prekvapilo... Predpokladám že niektorým tímom dali časový kredit kvôli chybe produkcie alebo tak, ok, chyby sa stávajú... Ale prečo to dočerta v epizóde divákom neobjasnili? V TAR si na rozdiel od Survivor takmer vždy dokázali priznať chybu, a zlyhanie produkcie a s tím spojené veci pred divákmi netajili.
Keď už spomínam ten Survivor... Začínam mať podozrenie že v tejto sérii im "vypomáha" niekto kto sa podiela aj na výrobe spomínanej show. 1. krát v histórii bola v TAR odvysielaná skrátená verzia intra... :down: Príšerný cast navrátilcov a už spomínané tutlanie chyby produkcie tejto teórii ozaj nasvedčujú... Vynikajúco TAR, kopeš si svoj vlastný hrob.

Doki píše:Mallory mě v zklamala svým chováním. Byla to její chyba, že zapomněla na Markův batoh, a potom se k němu chovala ještě hnusně.

Mne prišlo že sa naopak Mark chová hnusne k Mallory... Každopádne, nápad s tímom Kentucky dobrý nebol. V ich pôvodných sériách boli super, ale takto to bola katastrofa a veľmi zle sa mi na nich pozeralo. Som rád že sú vonku...

Epizóda sa mi páčila viac ako predchádzajúca... Zaznamenané boli hneď 2 rekordy - najrýchlejšie využitie EP a najviac ľudí na podložke v PS.

Favorti: Corline & Jennifer, Leo & Jamal, Joey & Meghan

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod tfry » 03 bře 2014, 16:32

Tadle epizoda byla asi tak o 10x lepší než ta první, všechno probíhalo naprosto perkfektně!
+Hodně mě překvapili C&J, opravdu dobrý tah s tím Express passem!
+To jak Mallory ztratila ten batoh bylo naprosto super a potom Mark :lol:
+Perfektní Finish ze 7 tými
a jako třešnička na dortu bylo vyřazení Mallory&Marka !

Po předešlé epizodě mě nenapadlo že todle řeknu ale těším se na další epizodu !



fandím: Caroline & Jennifer,Leo & Jamal

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod brninho » 03 bře 2014, 16:43

Já byl tak rád, když jsem viděl, že dva nejneoblíbenější páry John s Jessicou a Fagey s Meghan byly na odstřel... :D Jenže špatná chemie mezi Markem a Mallory zapůsobila a novej pár zbytečně skončil. Prvotní chyba jde 100% na vrub Mallory, ale kurňa Mark neměl být tak upjatej a měli normálně pokračovat k hakisákům, bágl nebágl, nevěřím, že by produkce soutěžící nechala na holičkách, co se týče medikamentů a těch pár kusů hadrů? No boože...Starty bez zavazadel nejsou v historii TAR ničím výjimečným a vždycky si týmy nějak poradily.
Jsem zvědavej, jestli bude mít záležitost s předáním EP nějáký vyústění (izolace zainteresovaných párů od ostatních->double u-turn, nebo se na to něják zapomene), podle mě to kovbojové udělali dobře, druhej EP je ze hry a oni jsou jediní s výhodou.
Jinak Brenchel mě ani moc neotravovali tuhle epizodu a líbila se mi scénka s holčičkou a Flight Timem.. :D
Celkově lepší epizoda než ta minulá, ale už pryč z Číny prosím.. :smile:
Fandím:Cowboys, Afghanimals, Globetrotters
Nefandím:Joey a Meghan, John a Jessica
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Jean » 03 bře 2014, 18:33

Tak dneska určitě hráči epizody jsou kovbojové. Šlo to s nima jako na houpačce a ze začátku nepochopitelné předání express pass bylo rozumně ospravedlněno tim, že se jí chtějí zbavit brzo.

Brenchel se mi zdají asi stokrát sympatičtější než minule, hlavně že Rachel tolik nebrečí :). Jak se vtipně Brandon usmíval (styl oh i'm screwed), když Rachel mluvila o budoucích dětech.

Fandím: Globetrotters, Cowboys, Dave&Connor

Chci vidět letět ven příště: Countrysingers, John&Jessica (Jess je hot, John je debil)

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod torciollo » 04 bře 2014, 12:28

No jsem docela rád, že "Kentucky" vypadli, tady to neustálý hraní na city fakt nemám rád a to by bylo v každým díle... Jinak Mark je muž cti, vyměnit možných milion dolarů za to, že někomu vrátí vypůjčenej batoh :shock:

"Cowboys" to opět zahráli dobře, ale teda na začátku jsem o ně měl strach :heat: I ten express pass předali celkem dobře, měli jistotu, že ho hned využijí, takže z pohledu strategie dobrý... no a navíc zachránili "country singers", takže mužští diváci budou i nadále :eee: :D

Příště by se mohli pakovat Margie s Lukáškem, ti jsou mi sérii od série míň a míň sympatičtí...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod milan » 04 bře 2014, 17:19

Som nadšený z tejto epizódy, a to som po min. diely, ani nemal nejak chuť si pozrieť pokračovanie...
Nepostrehol som vôbec to s tými tímami a ich poradím, čo píšete vyššie, a kebyže to nečítam, vôbec by som to ani nevedel.
Neskutočne som žral edit Brenchel, Rachel a jej suknička z výpredaja Martiny z Turca ma fakt dostala, to dievča žeriem, dúfam, že ju uvidím ešte v BB. Afganimals sú tímom č. 2, ktorému fandím, rovnako v pohode ako v predošlej sérii, aj tu pôsobia dosť nad vecou a hrou sa bavia, žiadne stresy.
"Kentucky" boli tragický, taký náskok ako mali v hre o milión tak skaziť kvôli pár veciam v batohu, i keď je asi možné, že ho to rozhodilo po psychickej stránke. V Survivor s 1-2 kúskami oblečenia fungujú 39 dní a on stresuje kvôli batohu? (pričom si myslím, že si môžu nejaké oblečenie aj kúpiť, teda neviem ako to je s tým, keď skončia etapu, či majú nejaký čas na hotely alebo ako to je, no nemyslím si, že v takej Číne by nekúpil hocijaké oblečenie za pár drobných).

To poskladanie autíčka muselo byť dosť ťažké, zrovna mi to neprišlo ako hračka pre deti, a fakt ani ten návod nevyzeral nejak kvalitný a praktický.

Mám neskutočnú averziu na Kovbojov a potom tímy syn+otec, matka+syn (hlavne ten chalan, mám pocit, že chce nielen divákom ale aj matke dokázať, že je šikovný a dosť je niekedy tvrdohlavý).

Zvyšok mi vyslovene nevadí, ale ani ma nejak neoslovil, a pritom ani neviem ich + či - z min. sérii, takže z tohto pohľadu ich beriem rovnocenne.

Fandím: Afganimals, Brenchel (a snáď Rachel pošle čoskoro tie odpovede na otázky, čo som jej posielal spolu s Brendonom)

Diel 90% bavil som sa a moc :idea:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

naigoto
V.I.P.
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2013, 07:31

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod naigoto » 04 bře 2014, 18:09

Jop, tohle byl dost dobrý díl :idea:

Nechtěl jsem, aby Mark + Mallory ještě vypadli, nicméně pokud nejsou ochotni obětovat jeden batoh, tak si pokračovat v amazing race nezaslouží.

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 05 bře 2014, 10:59

Po nic moc 1. díle jsem se konečně dočkala skvělého TAR, jak má být. Krásná ukázka jak se z 1. místa dostat na poslední snadno a rychle. Nejdřív kovbojové hned po startu, kteří to ovšem dokázali dohnat a pak Mark a Mallory, když odešli jako první z Roadblocku a jak to dopadlo...

Minule jsem psala, že Mark a Mallory budou buď skvělým týmem, protože jsou každý úplně jiný a budou se skvěle doplňovat nebo je to zničí. Bohužel nastala ta druhá možnost. Konflikt kvůli batohu byl podle mě zbytečný, dalo se to řešit v klidu a mohlo to i dopadnout jinak. Podobné hádky nikdy nekončí pro týmy dobře a zapomenutá zavazadla už vůbec ne. Nakonec je asi lepší, že jsou ti dva venku, protože pokud by pokračovali tímto stylem, každého diváka by to za chvíli otrávilo.

Kovbojové udělali s EP podle mě dobře. Měli jistotu, že ho děvčata hned použijí a oni tím odstraní hrozbu, tedy samotný EP. Jim tedy zůstala v rukávu jediná výhoda. I když mě to příliš netěší, protože jim opravdu nefandím, musím uznat, že tohle zvládli bravurně.

Proč jen Meghan musela pomáhat Johnovi a Jessice. Já sice chápu, proč to udělala, ale když já J&J, tak straně nemám ráda... Nevím sice, jestli by to něco změnilo na konečném výsledku, ale byla by tu jistá pravděpodobnost (i když asi hodně malá), že by se John stále trápil s autíčkem, zatímco by Mark a Mallory už mohli být v cíli...

Moje rozdělení týmů zůstává víceméně stejné jako minule, jen Margie a Luke se přesunuli do jiné kategorie. Po 1. díle jsem si myslela, že by mi tentokrát nemuseli vadit jako vždycky, ale ne, vrací se zpátky na konec mého žebříčku oblíbenosti:

Fandím: Meghan a Joey, Afganimal, Dave a Connor
Nevadí mi: Brendon a Rachel, Globetrotters, Jennifer a Caroline, Mark a Mallory
Nemám ráda: Jet a Cord, John a Jessica, Margie a Luke

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 05 bře 2014, 12:34

Obrázek
Nadšenie keď sa človek dozvie že v Číne bude závodiť už svoju 7. etapu...

Ešte sa vyjadrím k scéne keď Mark & Mallory dobiehajú ako poslední, a Phill im so všetkými tímami za chrbtom oznamuje že sú vylúčení... Bolo toto skutočne nutné? Nemám rád takéto "nútené" emócie za každú cenu... Ešte než sa táto séria vôbec začala vysielať, spoilery hovorili že Phill si postupujúce tímy k sebe zavolal sám, čiže nebolo to ich spontánne rozhodnutie... Ak sa nemýlim, niečo takéto sa odohralo prvýkrát v histórii... (Odchod Davea a Margaretty, Paula s Ami a podobné prípady nepočítam, tam sa emócie vyvinuli prirodzene, nie na príkaz produkcie.) Neviem ako vám, ale mne sa toto vôbec nepáčilo.

A úplne som zabudol... Čo kua mal znamenať rovnaký "uvítavač" ako v predchádzajúcej etape? Opäť niečo negatívne čo sa "podarilo" 1. krát v histórií.
Zhrňme si to:
- príšerný cast
- 3. šance
- nezmyselne vytvorený hybridný tím v ktorom sa závodníci navzájom nepoznajú
- "nútené" emócie
- vracanie milionkrát navštívených lokalít
- skrátené intro
- ututlávanie produkčných chýb a robenie z diváka idiota
- recyklovaný "uvítavač"


Bravóoo TAR, bravóoo...

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod lord_night » 07 bře 2014, 14:09

Vždycky jsem TAR žral, ale tahle série mě zatím nějak opravdu nebaví, asi procházím "TAR přechodem". Mark tvrdohlavě blbne kvůli batohu a pár věcem (chápu že je chudý) ale ztratil tím šanci na milion, i když chyba byla na straně Mallory, která ten batoh měla na starost. Ale pas měli, tak co Mark blbnul... Nadávejte si na kovboje jak chcete, ale ti prostě už vědí, jak na to, i když country girls to udělali skvěle, vyloženě je ukecali, aby jim ten Express Pass dali. Ale zároveň na sebe asi udělali hoši velký terč a stanou se podle mě snadným cílem u U-turn. Jinak epizoda mě nějak nebavila...
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Audrina » 08 bře 2014, 12:34

Myslím si, že Markovo blbnutí kvůli batohu bylo úplně zbytečné. Vyšilovat takhle kvůli pár tričkům jsem od něho teda nečekala. Nemyslím si, že by jim jiný tým nějaký ten hadřík nepučil. Mezi ostatními byli hodně oblíbení, takže by rozhodně ve stejném oblečení neskončil až do konce závodu. Je samozřejmě jasné, že se o batoh měla Mallory líp starat, ale když se to stalo měli prostě pokračovat...
Jinak mě opravdu mrzelo, že nevysvětlili důvod přeházení pořadí, nikdo by jim určitě nevyčítal nějakou chybu produkce, všichni jsme lidi.
Jinak Detour byla poměrně nudná, v Číně mohli vybrat lepší úkoly. Ale zátaras stál za to. Nedivím se zpěvačkám, že použili svoje ženský zbraně, aby dostala Express pass, protože já bych tam to autíčko sestavovala půl roku :D Je ale pravda, že kovbojové si na záda určitě namalovali terč.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod XtttX » 14 bře 2014, 20:52

Čítal som zaujímavý rozhovor s Markom a Mallory, a v kauze "backpack" nešlo iba o oblečenie... V baťohu boli aj kontaktné šošovky, ktoré si Mark musí pravidelne vymieňať. Predpokladám že pár ľudí na tomto fóre problémy so zrakom má, a asi by súhlasili že by sa zachovali rovnako. Ak má niekto silnejšie dioptrie, bez okuliarov alebo šošoviek je prakticky slepý. Závod by bol v takomto prípade extrémne náročný, a pre tím by takáto situácia predstavovala obrovský hendikep.(Zohnať okuliare alebo šošovky počas závodu by bolo prakticky nemožné...)
Zaujímavo pôsobí fakt že Mark, ktorý sa nikdy netajil že na tom finančne nie je najlepšie nosí kontaktné šošovky namiesto okuliarov. Sám som nositeľom šošoviek, a preto viem že sa nejedná o najlacnejšiu záležitosť.

Zaujímavo pôsobí aj to že Mark a Mallory počas MRP bývali v oddelených izbách.

Toto sa jednoducho nikdy nemalo stať, bola to chyba...

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod honzavohralik » 13 srp 2014, 11:06

Po minulém dílu, který se mi ani nechtělo komentovat, si myslím, že tenhle se vážně povedl. I když to byla Čína, kterou nenávidím, tak se mi úkoly a místa líbily. I když prostě čeho je moc toho je příliš. Už byli v Číně po jedenácté...

Že odešli Mark a Mallory je jedině dobře. Nejdřív mě zajímalo jak to dopadne mezi dvěma lidmi, kteří se neznají, dřív mě i napadlo, že by to v nějaké sérii mohli zkusit, ale ne. To by nefungovalo, byl by to propadák jako tohle. Podle mě se navíc s člověkem, kterého neznáte a ke kterému nemáte citovou vazbu můžete mnohem snáze pohádat, protože vám na něm nezáleží. Jo ze začátku budete slušní, ale pak to opadne, jako Mark a Mallory v minulém díle na těch bublinách. Mallory udělala chybu, batoh tam evidentně nechala ona, proto mi přišlo zbytečné to házet na Marka, který upevňoval autíčko a o batoh se starala ona, kdyby chybu aspoň uznala, ale říkáním, že to udělal on, u mě trochu klesla. I proto jsem rád, že jsou pryč, protože jsem fanoušek Garyho a Mallory a nechci jím přestat být, což by takhle možná hrozilo.

Z posunutím startu Joey a Meghan mě napadlo, jak by to produkce řešila, kdyby Joey a Meghan došli poslední. Je možný, že by to udělali jako v S17, kdy po chybě produkce v Rusku došli poslední Nick a Vicky a tak se vytvořila nevyřazovací etapa a nedostali ani Speedbump. No, nevím, ale štve mě, že si myslí, že si toho nikdo nevšimne, i tak byla epizoda lepší. A zkrácené intro....Inspirace ze Survivor? Fakt nevím, ale dát tam minutový intro snad nikoho nezabije.

Dal bych palec nahoru :idea: Caroline a Jennifer, je jasné, že neměly šanci a beru to jako dobrý strategický krok. Nelíbila se mi kritika Meghan na ně, že nic nedokážou samy, z toho byla cítit leda závist, že Express Pass nedostala ona, takže to spíš palec dolů a ještě za pomoc Johnovi. Hloupý hloupý krok, který se jim bez chyby Marka a Mallory mohl hodně hnusně vymstít. :down: :down:

XtttX píše: A úplne som zabudol... Čo kua mal znamenať rovnaký "uvítavač" ako v predchádzajúcej etape? Opäť niečo negatívne čo sa "podarilo" 1. krát v histórií.

Nebyli to úplně ti samí lidé, když se podíváš na fotky. Je pravda, že je dost trapný, že nevymysleli nic jiného, než tam dát dva ?středověký vojáky," ale zase stejný člověk to nebyl, když se na to podívám, co nejvíc možno optimisticky. :D
EPIZODA 1:
Obrázek
EPIZODA 2:
Obrázek
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod perr » 30 srp 2014, 15:57

Lepší než první epizoda (i když vlastně horší to být ani nemohlo), u přeházeného pořadí startujících bych taky uvítal vysvětlení. Kovbojové to málem pěkně celé zazdili, vyřazení jednoho express passu šikovné, ale zase na druhou stranu mohli mít ještě 2-3 epizody nějaký vyjednávací nástroj, za který by jim třeba každý rád pomohl na úkolu. Na zátarasu překvapila aliance dvou posledních, která nakonec i slavila úspěch. Úkoly nic extra, ale lepší než předtím a šlo na nich aspoň získat nebo ztratit nějaký čas, Mallory celou dobu pěkně na ránu, plně se projevilo, že tým neklape a dopustili se hodně chyb, když už se chtěli pro batoh vracet, tak se pro něj mohli vrátit hned, dále na objiždce bylo hodně vidět, že Mallory není dostatečně koncentrovaná a přesto, že tam nebyli zas tak pozdě to nezvládli, chybět nebudou, ale bylo tam dost slabších týmu, minimálně zpěvačky a youtube. Trochu překvapila cena pro první tým. Fandím zvířata, Connor & (Dave).


Zpět na „The Amazing Race S24 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti