TAR S24 (US) - Epizoda 4

2014
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 17 bře 2014, 07:46

4. epizoda

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Audrina » 17 bře 2014, 11:53

Epizoda víc než zajímavá. Roadblock mi přišel docela jednoduchej a nechápala jsem, proč to kovbojové dělali tak dlouho.
Zato Detour stála za to. Já sama bych nevěděla, který úkol si vybrat, protože oba stáli za dvě věci. A to, že ho jako poslední dokončili zrovna Brenchel mi přišlo hodně nefér, v jejich minulý sérii jsem je opravdu neměla ráda, protože Rachel neustále brečela, ale tady se ukazuje, že prošli jakousi změnou nebo čím a dokážou se s úkolem popasovat.

Tak trošku jsem si myslela, že to bude nevylučovací kolo a jsem za to ráda, protože mám Brenchel radši a radši. Naopak nesnáším Johna a Jessicu, jsou naprosto průměrní, nudní a díky svému štěstí a smůle ostatních se dostanou tak do finálové pětky. Další tým, kterým mě opravdu nebaví jsou kovbojové. Výkony sice podávají dobrý, ale jinak je na ně hrozná nuda koukat.

Podle ukázek na příští díl nedokážu odhadnout, kam se jede, ale podle mě to bude zase nějaká trapná Indie nebo něco podobnýho. Destinace v téhle sezóně jsou naprd. Nevim, proč se nemůže jet do Afriky nebo do Evropy, Asii nemám ráda, zvlášť když jsou v ní hráči polovinu sezóny.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod brninho » 17 bře 2014, 15:53

Tak že půjde o non-elimination leg bylo hodně pravděpodobný v momentě, když se v komentování svého počínání postupně vystřídaly všechny týmy a když byly "dojemný" záběry na Brenchel, tak se pravděpodobnost proměnila v jistotu...Neprostestuju, Brenchel sice nikdy na chuť úplně nepřijdu, ale pokud udrží svoje chování, kterým se zatím v této sezoně prezentují, tak v pohodě.
Detour byla teda pro Margie a Lukea za trest, výběr úkolů byl pro hluchýho kluka asi tak pestrej jako nabídka exotickýho ovoce za minulýho režimu :D
Celkově byl díl takovej průměrnej, Lukeův coming out mě ze židle nezvedl, pobavilo mě okomentování Afghanimals po splnění DJ úkolu, jinak nic, co bych tak vyzvedl.

Fandím:Cowboys, Afghanimals, Globetrotters
Pryč:22.série, Margie a Luke
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod milan » 17 bře 2014, 17:48

Som rád, že Brenchel nevypadli, bolo by to zlé, pre hru, páčilo sa mi, že sa nevzdali, ani nešli do dohody, ale aj za cenu toho, že by mohli vypadnúť sa s ňou popasovali.
Ten hluchý chalan je teda poriadne afektovaná slečinka (rozbitie pohárov a plač na WC), ale keď predtým povedal, že je gay, tak som to chápal. S ním sa život nemazná, ale neskutočne ma irituje chovaním aj vystupovaním, už som v predošlých dieloch písal k nemu, že sa až moc chce ukázať, že je sebestačný a hlavne tvrdohlavý.
Afganimals mali znova najlepšie hlášky, po Brenchel, to je môj druhý naj tím. Zvyšok hráčov ma kvalitne serie (asi až na chlapcov z Harlemu). Dúfam, že nabudúce vypadne hluchá slečinka s mamičkou alebo kovboji.

Vtipné momenty: Afganimals, Rachel a jej silonky, výrazy tvári zamestnancov diskotéky a rozlievanie po bare/črepiny

Fandím: Brenchel, Afganimls

Serie ma už kvalitne Ázia, z tej série cítiť lacnotu a šetrenie...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod tfry » 17 bře 2014, 18:38

Ale jo, tadle epizoda byla lepší než ta minulá ale mohli by už změnit Kontinent....
Upřímně jsem byl rád že to byla non-el. leg i přesto že v s20 byli Brenchel naprosto příšerní, tak v nich pořád vidím nějakou naději díky BB 12 kde jsem jim hodně fandil(Hlavně Rachel). Ale musím uznat že se hodně zlepšili od s20 :idea:



+ Afghanimals
neutrál: Brenchel,C&J a možná i ten John&Jessica
-zbytek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod torciollo » 17 bře 2014, 22:17

Audrina píše:Další tým, kterým mě opravdu nebaví jsou kovbojové. Výkony sice podávají dobrý, ale jinak je na ně hrozná nuda koukat.


Tak s tím zásadně nesouhlasím a protestuji :fight: :D Pro mě jsou Cowboys jedním z nejzábavnějších týmů, co za poslední dobu v AR byl! Hláškaři jsou to neskuteční... Čím dál víc můžu taky Afghánce, spolu s Country singers by to byla pěkná finálová trojice.

Jinak doufám, že co nejdřív poletí Lukyn s mamkou, pořád nemůžu pochopit, proč tam jsou potřetí nebo pokolikátý, fakt ne... naprosto zbytečnej tým, kterej akorát zabírá místo v epizodách...

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod lord_night » 18 bře 2014, 12:54

Konečně etapa, která mě trošku bavila, nicméně kdyby stopáž epizody byla o 15 minut kratší, taky by nic důležitého asi neuniklo...Zátaras se zdál jednoduchý, Detour už byl celkem na pytel. Nicméně neeliminační kolo se dalo předpokládat, většinou přichází ve 4. etapě.
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod EdBrush » 19 bře 2014, 04:48

Tak oproti extrémně nudný minulý epizodě to bylo daleko lepší tentokrát. Sice pořád Asie, ale mně se moderní destinace líbí, takže :idea: za Kuala Lumpur (a ještě v noci :beer: ).
Roadblock fajn, ale na můj vkus až příliš easy bych řekl....dal bych jim skočit tak pro 2-3 vlajky.
Zato detour byla drsná. Z toho, co bylo na výběr bylo určitě daleko těžší nalejvání drinků (taky většina týmu i říkala něco ve smyslu, že to dělali alespoň 2 hod). Scratching měli/mohli dát na trochu zajímavější/živější hudbu, než ten mix rnb popu a hip hopu nebo co to bylo (v tomhle odvětví se moc nevyznám, tak se rád klidně přiučím :) ). Já bych jim to dal dělat na drum'n'bass nebo něco fakt těžkýho, protože kdo dělal scratching, tak byl v pohodě.
Každopádně výrazy personálu v klubu byly hodně dobrý :D :D :D hlavně barman Čingačgúk :lol:

Že se nebude vyřazovat jsem čekal, přece jenom už 4. díl a pořád někoho vyhazovali. Brenchel zrovna moc nežeru, ale kdyby vypadli na úkor Margie a Luka, moc šťastnej bych asi nebyl no. Kovbojové jsou mi čím dál víc protivní, jak vším proplouvají. Navíc je dost otrava je i poslouchat :vomit: To Afghánci vždycky alespoň něco zahlásí nebo dělají divadlo, takže o ně bych nerad přišel v nadcházejících epizodách. Docela i fandím Dave+Connor, ačkoliv sestavy otec+syn apod. jsou většinou strašně otravný, přecitlivělý etc...ale při sledování jich 2 se celkem i bavim. J+J? Oni závodí? Hrozně nevýrazní, nudní a jsou pořád na chvostu, takže doufám v jejich celkem rychlej konec.

Příště to vypadá opět na nějakou rustikální zábavu kde jinde než v Asii (tak na 80% bych řekl, že stále Malajsie).

Fandím: Aghanimals, Dave+Connor,
Neutrální: Brenchel, Harlem boys, zpívající blondýny
Kdo by měl být odejit: Margie+Luke, J+J, kovbojové (nevím, proč musí závodit už potřetí...)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Doki » 19 bře 2014, 08:10

Díl byl zatím asi nejlepší z této série, ale že by mě úplně bavil, to ne.
Roadblock byl fajn, a vypadal docela lehce, takže se divím, že to Cordovi tak nešlo, protože kovbojům jde přece všechno.
Zase tu byly 3 letadla. :cry: Nevím, proč to takto produkce dělá, vždyť tímhle se vůbec nepromíchá pořadí.
Detour musel být opravdu těžký, hlavně ty drinky. Margie & Luke měli trochu nevýhodu, protože si nemohli vybrat druhý úkol.
Neeliminační kolo bylo jasné.
Fandím: Afganimals, Globetrotters
Ven: Margie & Luke

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod perr » 31 srp 2014, 09:40

Celkem zajímavá epizoda, trochu mě štvou s těmi limity na lety, přijdou mně úplně zbytečné. Zátaras vypadal celkem lehce, za to objížďka pěkně obtížná. Proti kovbojům nic nemám (krom toho, že jsou tam po třetí:o(), ale nemuseli by tolik vyhrávat. Poslední dva týmy patřili k nejméně oblíbených, tak jsem jen doufal, že se bude vyřazovat, bohužel nestalo se. Fandím Zvířatům, Dave & Connor, ven matka a syn a potom Rachel


Zpět na „The Amazing Race S24 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti