TAR S24 (US) - Epizoda 6

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod milan » 27 bře 2014, 10:25

6. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod lord_night » 31 bře 2014, 14:16

Světe div se, ona mě tahle etapa i docela bavila! :)
Tak nějak jsem u Zátarasu čekal, že to už Rachel s emocemi nezvládne a rozbrečí se, jak jsme byli zvyklí v její sérii, ale jde vidět, že už je silnější osobností (nebo jen dobrý střih). Nicméně FT & BE to dost zavařil taxikář a už jsem se bál, že skončí poslední, nicméně že se nebude vylučovat, to mě dost překvapilo, ale potěšilo zároveň, country girls mám celkem rád. Když o tom přemýšlím zpětně, tak je dost škoda, že se na Srí Lanku nedostali twinnies, pro ty by to muselo být víc, než jen etapa :)
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Audrina » 31 bře 2014, 14:33

Tak tahle epizoda mě hodně bavila :D
Ten zmatek u Roadblocku byl teda šílenej, bála bych se, že mě někdo přejede, protože někdy to fakt bylo hodně těsný.
A Detour byl dokonalej, hlavně teda ty sloni. Tyhle zvířata miluju, takže pokud by se na mě nedostal řetěz, tak se asi rozbrečím :D
To, že se nevylučovalo jsem celkem ráda, protože holky jsou dost schopný :)

Hallelujah, příště se konečně pohneme z Asie. Jediný způsob, jak si to u mě napravit je zavítání do ČR, tak doufám, že se poštěstí :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod brninho » 31 bře 2014, 14:58

Konečně nějáký finiše na těsno...Afghanimals jsem to přál, i když nevim, co je to teď za trend dávat vítězným týmům pobyt v hlavních městech... :D Šetřením to asi není, ale hlavně si myslím, že půlka USA už v Evropě byla a hlavní města si při nějákým týdenním tripu samozřejmě prohlídla...Doufám, že přijde řada na Prahu a třeba bude šance si zapařit s Afghanimals nebo Globetrotters.. :D
Epizoda: 70%
Favoriti:Afghanimals, Globetrotters, Cowboys
Ven:stále 22. série (škoda že to Country Girls neodnesly)

Audrina píše: Hallelujah, příště se konečně pohneme z Asie. Jediný způsob, jak si to u mě napravit je zavítání do ČR, tak doufám, že se poštěstí :D

Byl bych skeptickej, v Itálii to bude podle mě na dvě epizody a pak bude beztak cesta vlakem někam do Alp, ale střední Evropa by byla bezva.. :idea:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Doki » 31 bře 2014, 17:04

Epizoda nakonec nebyla až tak nudná.
Roadblock vypadal dost nebezpečně a chaoticky :D .
Detour byl super, hlavně ti sloni se mi líbili.
Závod Afganimals a Cowboys do cíle o 1. místo byl hodně vtipný, každopádně jsem rád, že vyhráli Afganimals.
Poslední byly nakonec Country Singers, nevadí mi, ale jsem rád, že to nebyli Globetrotters.
Příště už se konečně jede z Asie! :dance:
Fandím: Afganimals, Globetrotters

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod milan » 31 bře 2014, 19:25

Sedel som jak prikovaný na ihlách, tankovanie taxíkov a následne presun na vlakovú stanicu + stihnutie vlaku, tak to bol pre mňa stres, či to Brenchel zvládnu, Rachel pekne domotala inštrukcie a išla po farbe a nie po kartách. Ešteže nakoniec stihli ten vlak, bolo by zle - nedobre. Inak, zdá sa mi to, alebo posledné série je viac presunov pomocou taxíkov, ako "vlastnými silami" pomocou áut, kde by bolo potrebné si to odjazdiť, myslím, že tam by sa viac blúdilo!
K slonom, neverím, že pri cvičení tej ťažkej práce ich netýrajú, nevyzerali Boh vie ako fit. Osobne, neviem, čo by som si vybral, či papier obsahujúci trus alebo nosenie dreva.
Na konci som bol moc rád, že Brenchel neskončili na poslednom mieste, škoda, že sa nevylučovalo, dúfam, že to nevyhrá celé otec + syn alebo kovboji, obe dvojice ma max. iritujú.
Taliansko bude peknou zmenou! Som zvedavý či Afganimals využijú prvé miesto a udržia si ho.

Fandím: Brenchel & Afganimals!!!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Audrina » 31 bře 2014, 19:39

milan píše: Inak, zdá sa mi to, alebo posledné série je viac presunov pomocou taxíkov, ako "vlastnými silami" pomocou áut, kde by bolo potrebné si to odjazdiť, myslím, že tam by sa viac blúdilo!


Je to prostě tím, že je to Asie. V těchle státech jihovýchodní Asie se vždycky jezdí taxíkem. Asi by to pro soutěžící bylo nebezpečný, nevím... Auta dostávají většinou ve vyspělejších zemích :)
Ale taky jsem radši, když přejíždějí sami, ukážou mnohem víc svoje schopnosti

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod EdBrush » 01 dub 2014, 01:35

Stačí občas zabrousit na weby s drsnějším obsahem. Tam podstatná část videí a fotek z kategorie hnus, bouračky, lidi na sračku atd. pochází přesně z těch oblastí, kde se teď zrovna soutěží - Indie, JV Asie. Takže se vůbec nedivím, že je nechají cestovat taxíkem. Stačí vidět, jak se tam prohání na těch motorkách v žabkách a že předpisy je taky moc nevzrušujou...

Epizoda docela ušla. Roadblock byl hodně crazy a divím se, že nikdo nepřišel k nějákýmu úrazu. Rachel mi ani moc nelezla na nervy. Čekal jsem daleko víc skuhrání nad tím, jak zmotala ten úkol. Zato kdo mě zase lezl na nervy, byli opět úžasní kovbojové....zase úkoly jim dělaný na míru (detour), už mě to vážně sere sledovat a hlavně poslouchat, jak jim všechno jde. Alespoň, že je Afghánci předběhli a dost jsem čuměl, jak přeskákali ty koleje, aniž by se nějak rozhlídli. Finish pěknej :idea: Že skončily country girls poslední, je trochu škoda (jak samy říkaly, nic nějak nezkazily). Myslím, že singers mají větší potenciál než J+J a líp se na ně kouká, ale nevyřazovalo se, tak co...trochu jsem doufal, že spíš budou poslední baskeťáci, hlavně po tom, co je D+C poslali špatným směrem - mám rád tyhle BostonRoboviny :D

Příště konečně pryč z Asie, tentokrát mě to fakt nebavilo kromě zastávky v Kantonu a ještě jakž takž ten klub v Kuala Lumpur.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod XtttX » 02 dub 2014, 01:00

Milan, nezdá sa ti to, v posledných sériách je oproti tím pôvodným šoférovania a navigácie omnoho menej. A keď už sa produkcia náhodou rozhodne dopriať tímom auto, polovicu epizódy venujú tomu ako tímy bezdotykovo otvárajú kufor. Vzdialenosti ktoré súťažiaci jazdia sa tiež v priebehu rokov zmenili. Oproti niekoľkostokilometrovým trasám z dávnejších sérií, pôsobia tie dnešné smiešne. Auto bolo kedysi neoddeliteľnou súčasťou TAR... Detouri boli od seba vzdialené aj desiatky kilometrov, a tímy si cestu na ne museli vlastnoručne odšoférovať. (Dnes bývavajú takmer vždy obe úlohy vedľa seba.) Takisto do Pit Stopov museli tímy jazdiť nemalé vzdialenosti... (Dnes nie je nič výnimočné keď sa tam tímy dopravia pešo.)
Ani si nepamätám kedy som na obrazovke naposledy videl záber pre TAR tak typický - človeka s mapou sediaceho za šoférom.


BTW, epizóda ma slušne nebavila(ako celá táto séria). Mal som ju v podstate pustenú ako kulisu... Jediné čo ma potešilo bola NEL pre C&J.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod brninho » 02 dub 2014, 20:23

Já si myslím, že se v Itálii přejíždění po vlastní ose dočkáme...Ford zas bude chtít ukázat nějákej supernovej model, kterej v Asii není a bude klasický otvírání ať už dotykem, hlasem, otiskem prstů, pinem a já nevim čim :D
Celkově přejíždění už ztrácí na půvabu, narozdíl od minulosti víc rozhoduje rychlost v Detours a Road Blocks (až na hloupý chyby typu zapomenutí batohu), což hodně nahrává kovbojům (a že jsou tady na fóru oblíbení :D)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod perr » 31 srp 2014, 16:58

O trochu lepší epizoda než předešlá, zátaras super, jen škoda, že vlastně o nic nešlo, na objížďce lepší sloni, kovboji dle očekávání na ní vyhráli, ale jsem řád, že je Afgánci předběhli, naštěstí nic nerozhodli taxíky, zpěvačky dle všeho byly víc vzadu než se mohlo střihem zdát.


Zpět na „The Amazing Race S24 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů