TAR S24 (US) - Epizoda 7

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod milan » 03 dub 2014, 09:30

7. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod Audrina » 14 dub 2014, 14:16

Musím říct, že dnešní díl se opravdu vyvedl. Bylo zajímavé na něj koukat, plus odešel můj nejneoblíbenější tým. Co víc si přát :D
Nádherný Řím a obecně evropské město bylo po tolika kolech v Asii obrovským zpestřením a i úkoly byly dobré, ale nepřišly mi extrémně náročné. Určitě by je mohli udělat těžší.
Upřímně jsem byla příjemně překvapená, že celé dva týmy věděly, kde je Eternal city. Tipovala bych, že to nebude vědět ani jeden. A fakt mě překvapili kovbojové, vůbec bych to do nich neřekla.
A co se týče vědomostí, tak to pořádně prověřil Zátaras. Jak je vidět Američani nejsou s kamarádi s římskýma číslicema :D A kdyby jim nepomohli kolemjdoucí, tak tam jsou ještě dneska.

Vím, že minule tady někdo narážel na fakt, že se týmy málo jezdí autama a sami se navigují. Taky mi to schází, myslím si, že plno týmů v minulých řadách dokázalo nahnat nebo naopak ztratit spoustu času, protože byli dobří nebo naopak hrozní v navigaci. Další věcí, která se vyskytuje u nových řad je, že týmy letí jedním letadlem. Pamatuju si, že dřív lítal každý tým jiným letadlem, nebo maximálně po skupinkách a najít dobrý let bylo dost těžké. Navíc se dost rvalo o čekačku, což taky udělalo svoje.

Afganimals jsou neustále moji favoriti. Jejich komentáře u Detour mě opravdu bavily. A docela jsem se o ně bála, protože bez nich by závod byl hrozná nuda. Jsem zvědavá jestli se jim to vyplatí, protože podle ukázek bude příští epizoda dost masakr ohledně Double U-turn. Velkou šanci na otočení mají kovbojové, Dave a Connor a právě Afgánci. Nebo je taky klidně možný, že nebude otočený nikdo, protože týmy, co jsou ve hře, nejsou nijak zákeřný. No uvidíme.

A jsem taky zvědavá, kam se příště pojede. Já to podle ukázek vůbec nebyla schopná rozlišit. Co myslíte vy?

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod czisa » 15 dub 2014, 04:59

audrina- jo, je to tohle. http://en.wikipedia.org/wiki/Civita_di_Bagnoregio takže se v podstatě nepojede nikam. :D

k dílu.
jsem si zase jednou hnula žlučí! jak jsem měla brenchel ze začátku celkem ráda, tak ted mi začíná svítat, že mají dohromady součet iq tak 200 a mají více štěstí než rozumu, čehož dosáhnout není zrovna v jejich případě něco extra náročného. rachel je fakt bitchy, jestli se nepletu, tak zrovna v minulých dílech je dave a connor zachránili. no škoda mluvit. a ještě vyhráli takový úžasný výlet, hihihihihihiiiiiiiiiiiiii, jupíííííííí, hop hop hop. :cry: edit- ted mi to tu jede ve smyčce, zrovna zaznělo- "where the hell is eternal city?"..."ethiopia, africa, wuhuuuuu" :cry: milionkrát
naopak pánové, krásné gentlemanství (+ si více než o 2 minuty nepohoršili a udělali krásné gesto) a zpěvačkám naopak začínám fandit namísto bitchrenchel. :D

nezdá se vám, že z toho mají FT+BE tak akorát velkou prdel??? když dělali ty jejich blbinky na začátku, byla to sranda, ale ted už by si měli pomalu uvědomit, že už moc (horších) (možná taky žádný) týmů nezbývá...

a konečně můžu povolit ty sevřené půlky ze strachu, že afghananimals vypadnou! :D

audrina- jízda v autech po vlastní ose mi taky chybí, navíc ted, když většinou sedí všichni v jednom letadle, jsou překážky hodně našlapané a jak z tama odejdou, tak dojdou do cíle, takže žádné překvápko. :(
no a když si představím, že by na mě s kovovým mečem útočil takový chlap jak hora, tak uteču, než udělá asi tak přibližně jeden krok, takže bych o dnešních úkolech neřekla, že byly jednoduché/nebyly těžké.... :D ale samozřejmě to záleží na úhlu pohledu, radši bych šila košili.. :)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod brninho » 15 dub 2014, 22:00

Hurá :dance:
John je oficiálně největší vocas ze všech hráčů TAR, aspoň pro mě. Co to tam bylo s tou pohlednicí? V tom rychlým sledu jsem tu situaci asi nepochopil, proč si ji neopatřil hnedka ze začátku? Poklona Jessice, že s nim ještě je, ta holka byla podle mě v obou sériích tím lepším z dvojice. Sečteno a podtrženo, jedinej tým, z jehož případné celkové výhry bych byl fakt zhnusen je venku, série je zachráněna od úplnýho dna.
Afghánci velmi dobře s tou pojistkou proti double u-turn, Globetrotters je v případě, že nebudou předposlední a Afganimals poslední na 100 % neotočí, tím jsem si jistej.
V příští epizodě se snad konečně dočkáme nějákýho dramatu, ty vztahy ála třída na školním výletě mě nebaví.
Fandím:Globetrotters,Afghanimals, Cowboys
Nechyběli by mi:Brenchel, Táta se synem, Country girls
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod Doki » 16 dub 2014, 14:46

Díl byl asi nejlepší z celé série! Musím přiznat, že jsem se bavil, hlavně u Afganimals. :mrgreen:
Detour mi připadal lehký, hlavně 1. úkol, kde stačilo zopakovat jen pár švihů.
Snadný byl i Roadblock, ale to je asi tím, že římské číslice docela zvládám, to samé by asi neřekly týmy, které s tím měli problémy.
Běh do cíle byl skvělý, přestože mi Jess & John v této série ani moc nevadili, jsem rád, že zůstali Globetrotters, u kterým mě ale štve, že to asi moc neberou vážně, protože skoro v každém kole doběhli do cíle jako jedni z posledních. A jak v minulém díle říkala Jessica "We like to sprint", bylo to zdůrazněné proto, protože v tomto díle vypadli v běhu s klukama.
Fandím: Afganimals, FT & BE

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod XtttX » 16 dub 2014, 17:24

Ježiši kriste... :D Oplatilo sa mi pretrpieť tých 35 minút.
Tohtoročný fail tímu JJ síce nemôže konkurovať tomu z 22. série, ale aj tak som z nich(teraz pre zmenu skôr z Jessici) nemohol.
To ako vážne??? Poprosiť Afgáncov o správne riešenie, keď ani poriadne neviete či ste prví alebo poslední, ale hlavne keď proti vám stojí niekto ako GLOBETROTTERS(tím ktorý v matematicko-logických úlohách priam vyniká)? No debilita... A ten Johnov ležérny beh mysliac si že sú v bezpečí. :D Dobre im tak, môžu si za to sami.

Ak v ďalšej epizóde vypadnú C/J, čaká nás doslova sausage fest. (Čo je evidentne mokrý sen produkcie, súdiac podľa počtu M/M tímov v posledných sériách.)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod milan » 16 dub 2014, 17:35

Európske mesto a hneď skvelý diel!
Tak k úlohám, myslím, že prechodnejšia bola "škola" Gladiátorov, určite sa to dalo splniť rýchlejšie, ten blondiak John, totálne brzdil svoju kočku, a to mali tento diel najlepšie rozohraný! Veľká poklona patrí Brenchel, osobne som čakal, že to vzdajú podobne ako Afganimals, keďže tam boli strašne dlho (+ to zablokovanie otca a syna bolo epické! neviem či úmyselné, ale obaja na nich mali už pekná nervy hlavne pri schodoch). Brendon má kladné body za tie schody, vlastne aj náhoda (vhodný výber taxikára) im zahrala do kariet a mali dostatok času. Ohľadne tých rímskych čísel, ja ich tiež neovládam, v bytovke máme vo výťahu dvere s tým označené a to je tak max. čo viem, takže žiadna hanba, že to niekto nevedel, niekedy som mal dokonca pocit, že tam hlavne ten senior bol nastrčený produkciou akože "náhodný" turista, lebo si myslím, žeby sa asi nikto nepomohol bez ľudí okolo. Dokonca podľa mňa nebolo nutné tie schody počítať, ale sa to niekoho spýtať, asi je to nejaký známy fakt, takže tak.

Negatívum pre mňa osobne je, to že Afganimals poradili tie čísla posledným 2 dvojiciam, najskôr by vypadli basketbalisti, a keď už som u nich, je blbé, že im nezakázali zobrať si naspäť (najskôr teda nie) ten zahodený batoh, škoda že okrem radenia a pomoci nieje zakázané aj zbavovanie sa tesne pred podložkou pri takýchto súbojoch (nejaké pravidlo ako napr. ochranný úsek pred finišom v cyklistike) batohov. Podľa ukážok je možné, že tímy pôjdu po Brenchel, dosť sa bojím, že ich tam vrátia. Speváčky mali skvelý finiš + že dali ešte tu "spomaľovačku" a následne aj tie "vozy" v takom krátkom čase. Basketbalisti už 2x po sebe predposlední... snáď už v ďalšej časti končia, i keď môj sen je ten tatko + maznáčik - synček.

Favoriti: Brenchel, Afganimals
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod XtttX » 16 dub 2014, 17:44

milan píše:Ohľadne tých rímskych čísel, ja ich tiež neovládam

Nič v zlom, ale tieto veci sa učia na 1. stupni ZŠ a mali by byť súčasťou všeobecného rozhľadu človeka. ;) Ale veľa ľudí ch neovláda, to je pravda. Ale aspoň jeden z tímov ich vedieť mohol, no...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod milan » 16 dub 2014, 17:54

To je pekné, že to účia, ale ja už neviem ani písať písaným, proste mám za sebou strednú školu aj vysokú, kde sa vyžadovalo technické písmo, paličkové. Podobne je to aj s niektorými matematickými úkonmi (delenie alebo násobne, keď si podpisuješ "zvyšky" pod seba), keď s tým človek nerobí, alebo nepoužíva to, tak to zabudne. A to píšem za seba, ako za človeka, čo chodil ako všetci odtiaľ na školy, kde sa učí všeobecne všetko. Nechcem teda hodnotiť U.S. školstvo, ale tam sa učí ako vieš aj ty, aj ja, úplne inak (už len taká algebra napr. sa inak preberá). V Taliansku sa rímske čísla používajú, dokonca aj filmári po celom svete si ešte "honia ego" s koncovými titulkami, kde uvádzajú rok natočenia rímskymi číslicami.
Rímske číslice sú spôsob zápisu čísiel pomocou písmen abecedy. Ešte v predminulom storočí bola veľmi rozšírená. Dnes sa používa iba zriedkavo - rímske číslice nájdeme v historických nápisoch, označujú sa nimi kapitoly v knihách a pod .

Asi tak nejak, to je podobne ako s latinčinou, "učí" sa v podstate len v medicíne, práve a povedzme u "svätých".
Arabská číslica je jeden zo znakov 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. 9. Do Európy sa dostali zásluhou Fibonacciho.
jedna z mála veci, čo mám z Arabského sveta rád, toto zase je využívané v kombinatorike (matice), pri kódoch a podobne.

Každá má svoje pre a proti, ale zrovna vedieť to nemusí človek použiť v praxi. :mrgreen: Dali to tam len preto, že je to "rodisko" zápiskov hodnôt v písmenách zo starovekého Ríma. Taká kultúrna vložka :D

edit: Američania prichádzajú do styku s Rímskym číslovaním napr. pri SuperBowle, to je pre mňa asi také jediné spojenie medzi označovaním a priemerným Američanom.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod lord_night » 18 dub 2014, 00:10

KONEČNĚ! pryč z Asie. KONEČNĚ! Evropa. KONEČNĚ! skvělá etapa. KONEČNĚ! skvělé a zábavné úkoly. KONEČNĚ! Vypadli Jessica & John. Krásné gesto od Dava & Connora, že pustili v cíli country singers před sebe. Těším se na další etapu, 8. etapy bývají většinou jedny z nejlepších, tak snad to tak i bude tentokrát, pokud se nepletu tak kovbojové mají ještě Express Pass (možná o tom i něco měktali, teď nevím) a čeká nás "konečně" U-turn...tak jsem na to zvědav.
The world is waiting for you!!!

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod perr » 31 srp 2014, 17:33

Zatím jedna z nejlepších epizod, na začátku pobavila Rachel, která očekávala věčné město v Africe. Objížďka celkem super, netuším, kolik info mají v obálkách, když očekávali skutečné koně. Afgánci se nepoučili a opakovali chybu se změnou úkolu, ale neštěstí je to nestálo závod. Pobavilo jak John machroval a pak byla Jessica lepší než on (vlastně jako ve většině úkolů). Zátaras celkem náročný, ale vesměs to za každého vyřešil někdo jiný, dobře si počínali Afgánci, nejzoufaleji vypadal Flight, by si mohl aspoň pořádně přečíst nápovědu. Ve výsledku dnes největší roli hráli taxikáři, kteří vyhráli první místo pro Brenchel a vyřadili J&J, kteří si to dnes nezasloužili, ale chybět nebudou. Příště asi v hlavní roli U-turn, kovboji chytře pošetřili express pass, tak jako jediní mohou být v klidu. Fandím Afgánci, Dave & Connor, ven Rachel, černoši


Zpět na „The Amazing Race S24 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů