TAR S24 (US) - Epizoda 12

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod milan » 12 kvě 2014, 08:17

12. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod XtttX » 19 kvě 2014, 03:36

Čo povedať...

S víťazmi by som za normálnych okolností spokojný nebol, ale keď si predstavím kto všetko mohol túto sériu vyhrať, som za nich v podstate aj rád(a treba uznať že výkonmi si výhru zaslúžili najviac).
2. miesto Caroline & Jenifer potešilo, pred štartom by som určite netipoval že sa umiestnia tak vysoko.
Brenchel skončili tretí... Myslím že môžu byť spokojní, stali sa prvým tímom v histórii ktorému sa podarilo do finále prebojovať 2x.

Finálové etapa sa mi vôbec nepáčila... Síce nádherné nočné Vegas, ale s triviálnymi úlohami. Bolo vidieť že víťazstvo "favoritov" má pod kontrolou aj produkcia, ale to je v posledných sériách bohužiaľ úplne normálne.

Séria príšerná, najhoršia v histórii TAR. Nad nezaujímavé, nenáročné úlohy, či neatraktívne destinácie by sa ako tak dalo povzniesť v prípade ak by bol dobrý cast, no ten bol otrasný.

Zostáva nám len dúfať že si CBS vstúpi do svedomia, a na S25 si dá skutočne záležať.

Sledovanosť tejto "úžasnej" série doslova lámala rekordy, tak nízka totiž ešte nikdy nebola. A aké sú dôsledky? TAR sa presúva na piatok, ktorý je v rámci TV biznisu známy aj ako "show cemetery". Je len otázkou času kedy túto show zrušia... Ja osobne jej dávam ešte rok, a dúfam v dôstojný koniec.

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Epizoda 12

Příspěvekod aqmel » 19 kvě 2014, 08:35

Hm spoiler poradi se naplnil a poprve vyhrali zavod Otec a Syn ,zavod vyhrali sourozenci gay party divci tym takze smycka je uplna .jeste bylo dobre vyplnit druhym rodinnym zavodem a pak to ukoncit ,jestli to ukonci pred 30 nebo pred tot otazka

-jen doplneni erik z 9 serie tez dokazal 2 dojit do finale .

TomPoky
Persona non grata
Příspěvky: 19
Registrován: 27 srp 2013, 15:30

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod TomPoky » 19 kvě 2014, 10:51

Co k tomu dodat? Pro mě strašná série.

Starej páprda vyhraje, kolika že soutěží se účastnil? :angry:

Nedivím se, že byla show přesunuta..snad ji to nakopne a opět se zvedne..hlavně žádné "AllStar"

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod brninho » 19 kvě 2014, 12:52

Můžete se mnou souhlasit a nemusíte, ale já tu vidím analogie se Survivorem, přesněji řečeno s Caramoanem :D
- cast se vybíral z nezajímavých sérií, kdy z jediné série, která se kvalitou vymyká (S23, v Survivoru Filipíny) soutěžil pouze jeden tým/člověk
- vítěz/ové mimořádně nezajímaví, ale vzhledem k průběhu a jiným možnostem nakonec ucházející
- nezajímavé úkoly/soutěže
- obojí jasně nejhorší "hvězdné" řady (přičemž nesouhlasím s XtttX, úplné dno byla série 22 a asi dvě-tři série někde v začínající éře TAR, ani se mi to nechce dohledávat)

Epizoda jako taková byla pojata dost pompézně, na efekt, ale úkoly byly prostě jenom o rychlosti, žádný přemýšlení (jedna z nejlepších věcí na finále TAR bývají skládačky, tady s těma vrtulníkama se opravdu dá věřit tomu, že vítěze v podstatě určila produkce), prostě bída a děs...
CBS má o čem přemýšlet, za mě jsou dvě největší výčitky cast (přičemž 4!!! týmy z tragické 22.série) a destinace (východní Asie je prostě už okoukaná, asi ji nelze úplně opomenout, ale 3 epizody by byly dostačující)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Doki » 19 kvě 2014, 16:35

Hodně bídné zakončení série, ta ale sama o sobě byla špatná. Aspoň, že to intro se objevilo...
Chyběl mi tradiční úkol s přemýšlením, kde se například muselo vzpomenout, v jaké zemi jste byli atd.
S vítězi spokojený nejsem, hlavně Dave byl otravný se svým naříkáním, že je mu šedesát a jak na něho proto nesmějí použít U-Turn, ale když si vezmu finálovou trojici, zasloužili si to z nich nejvíc.
Vegas je sice neokoukané, ale úkoly byly vlastně o ničem, protože to, jestli jste vyhráli, záviselo na vašem taxikáři, a právě tady mi chyběl ten tradiční úkol s přemýšlením, kde jste si museli vzpomenout, v jaké zemi jste byli a co jste tam dělali...
Série je hodně mizerná, nezajímavé destinace (Jihovýchodní Asie je prostě jednotvárná), úkoly taky nic moc, cast příšerný... Za mě určitě nejhorší All-Stars série TAR. Úplně nejhorší série asi ne, ale to je samozřejmě věc názoru.

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod torciollo » 19 kvě 2014, 17:21

:cry: ...takhle bych zhruba tento díl popsal, strašný zklamání...

Když pominu to, že vyhrál ten nejmíň sympatickej hráč (hello, plačka Dave), tak ten poslední díl byl naprosto o ničem, úkoly totálně "nemožný jakkoliv pokazit", co to jako mělo být :D Absenci tradičního "shrnujícího" úkolu už nechápu vůbec... Díl úplně, ale úplně na hovno a nakonec rozhodne nějaký blbý předjetí taxíkem dva metry před poslední nápovědou :?

Jinak série mi nepřišla celkově špatná (až na pár týmů - Lukášek s mamkou, John s Jessicou), mě to celkem bavilo, ani moc času v Asii mi nevadilo, ale ten konec to teda neuvěřitelně posral, to mohli určit pořadí po vyběhnutí z letadla a bylo by to důstojnější než toto, aspoň bych ušetřil 45 minut času...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod milan » 19 kvě 2014, 19:49

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod XtttX » 19 kvě 2014, 21:46

brninho píše:- obojí jasně nejhorší "hvězdné" řady (přičemž nesouhlasím s XtttX, úplné dno byla série 22 a asi dvě-tři série někde v začínající éře TAR, ani se mi to nechce dohledávat)

tady s těma vrtulníkama se opravdu dá věřit tomu, že vítěze v podstatě určila produkce), prostě bída a děs...
CBS má o čem přemýšlet, za mě jsou dvě největší výčitky cast (přičemž 4!!! týmy z tragické 22.série) a destinace (východní Asie je prostě už okoukaná, asi ji nelze úplně opomenout, ale 3 epizody by byly dostačující)


Ćo máš proti 22 sérii? :D Podľa mňa bola celkom fajn. ;)

Pri tých vrtuľníkoch som sa zarazil aj ja. Presne toto sú veci, ktoré produkcia dokáže ovplyvniť a zabezpečiť aby vyhral "favorit". Bohužiaľ, vo finálových epizódach posledných sérii sa vždy nájde minimálne 1 úloha ktorú môže(a pravdepodobne aj má) mať pod kontrolou aj produkcia(typický príklad - kufríkový RB v S22).
Dokonca aj taxikári vo finálových etapách sú vraj "herci" najatí produkciou, so slúchadlom v ľavom uchu. No neviem či tomu veriť alebo nie, ale je to z pomerne dobre informovaného zdroja.


Ešte k S25... Phill sa zmienil že sa chystajú navštíviť nové destinácie, a celkovo show "zrenovovať". No som zvedavý... Je veľmi pravdepodobne že sa dočkáme Filipín.
Za pár týždňov by sa malo začať točiť, som zvedavý na tímy, snáď si dajú na caste záležať a S25 bude dobrá séria.

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod lord_night » 20 kvě 2014, 11:54

No tak tahle etapa byla pojata jako megalomanská show, nicméně úkoly nikterak složité, absence závěrečného úkolu na paměť, když vzpomenu na úkoly typu, kde si týmy museli pamatovat "pozdravy" dané země, měny v zemích, případně jen správně seřadit navštívené země...tak proti tomu let helikoptérou po Las Vegas a hledání nápisu, kam letět...no o vítězích ani nemluvě, nicméně nikdo jinej si to asi ani nezasloužil. Jediné co mě potěšilo, že alespoń na závěrečnou etapu bylo celé, new intro :) Jinak celkově tato all-star řada hluboko pod mojim očekávání, doufám, že se v TAR další all-star nedočkám. A pokud jo, tak "OPRAVDU" all-star a né zase nějaké šaškárny jako byla tahle řada.
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod Zeck » 29 črc 2014, 12:26

Finále naprosto tragické. Už když jsem viděl, že po vykopání truhel přijeli Brenchel na plac s Coperfieldem až třetí (ačkoliv vyjížděli druzí a auta řídili lidé od produkce), věděl jsem, kdo to MUSÍ vyhrát. Ve finále navíc naprosto chyběl úkol na paměť a sestavování, což vždy vyrovnává šance všech týmů, zde to bylo tak, že ten, kdo chytí první taxi na letišti, vyhraje i finále, přičemž procedura úkolů v podstatě nedovolovala, aby se v něm dané týmy mohly nějak předhonit (produkci tedy stačilo zbrzdit na začátku oba týmy a finále dopadlo podle jejich představ). Namontovat žárovky, to je mimochodem jeden z nejtrapnějších úkolů historie, natož finále. Výskok z helikoptér, případně viditelnost samotného nápisu z dané helikoptéry mohla produkce tak neuvěřitelně ochcat, že pokud by Dave & Connor byli na pozici Brenchel, vyhrají i tak. Dave & Connor jsou pak vítězové zcela otřesní, dědek za celou soutěž v podstatě na nic nesáhl, jen permanentně naříkal, navíc ti zkurvení pokrytci polovinu řady brečeli kvůli Obratu a vyvolávali tam vzpoury proti Brenchel, ale že sami neváhali ani vteřinu když ho dávali Zvířatům, to už těm mormonským sektářům asi nevadilo. Tak hlavně, že se dědek politoval nad tím, jak je starej a vyžadoval úlevy a ve finále se svým stářím pochlubil, kokot. Zvláště směšné bylo to, jak jsem od první až někam do osmé epizody slyšel pokaždé tu samou písničku o achilovce, později jsem už pasáže s nimi přetáčel, nedalo se to poslouchat, ukňučení idioti. Druhé místo neschopných blondýn, které celou soutěž tlačily ostatní týmy (aliance proti "zlu"), když jim radily co mají dělat (ony tedy nemusely dělat vůbec nic, jen poslouchat a pak vše zopakovat), dávaly jim EP, nebo zrovna ty country coury doběhly poslední, když se nevyřazovalo. Nejvíce neschopný tým, který snad ve finále kdy byl, protože pokud by spoléhaly jen samy na sebe, vypadnou ve druhé etapě na sestavovaní autíčka. Ani nechápu, co v té All Stars řadě vlastně pohledávaly, protože z ryze ženských týmů nebyly ničím zajímavé a v S22 taky za nic nestály (to už finalistky rollerky byly lepší). Brenchel jako jediní zástupci "normálního" týmu, který pochopil, o čem TAR je a jak se hraje, ne že je to růžovoučké držení se za ručičku až do finále (ach, jak tohle bylo otravné, když 4 týmy spolupracovaly) přesto se nevyvarovali tradičních kiksů, což když se spojí s tím, že produkce nechtěla, aby All Stars vyhrál tým, který není moc oblíbený a ještě měli smůlu na debilního taxikáře, neměli absolutně žádnou šanci na úspěch.

Mimochodem, ta řada byla v první polovině v podstatě dokonalá. Těžké a originální úkoly, zajímavé týmy, bohužel se do konce dostaly ty nejhorší, a ze soutěží se stala fraška, což když se spojí s tím, že se polovina řady odehrávala v Jihovýchodní Asii, je to v konečném hledisku velké zklamání. Taky ostatně nechápu neschopnost produkce zajistit i jiné země, v podstatě každá druhá řada se odehrává na úplně tom stejném místě. Když se potom člověk podívá na statistiky v kolika zemích kdy soutěž byla, okamžitě ho opustí nějaký dojem o cestování po světě, je to v podstatě turistický zájezd na stále ta samá místa. "Hvězdnost" daných týmů byla taky dost na hraně. Polovina tam neměla vůbec co dělat, navíc angažování více než třetiny týmů z S22, což byla jedna z nejhorších a nejnudnějších řad vůbec, to jsem ještě teď nedokázal pochopit. V první polovině jsem se královsky bavil a říkal si, že po té ubohé frašce S18, je tady konečně kvalitní All Stars řada navozující na tu první. V druhé polovině jsem se už vysloveně nudil, dokonce i párkrát nasral.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod honzavohralik » 17 srp 2014, 23:22

Nechtělo se mi komentovat všechny díly, tak to nějak shrnu, nejprve cast.
Natalie & Nadiya Upřímně jsem se na ně těšil nejvíc ze všech a proto jejich vyřazení v 1. etapě pro mě bylo neuvěřitelným zklamáním. Tady bych dal mínus produkci, protože pokud se dostane pár týmů na první let, tak by z toho mohli něco mít, dát jim např. hodinu a ne 15 minut, aby vážně byla odměna se dostat na první let. Snad Twinnies v Survivor vydrží déle.
Mark & Mallory Jedna z obrovských chyb této série, tohle se prostě nikdy stát nemělo, kdyby byl Mark solidní (chápu, že prachy jsou prachy), tak řekne, že bez Boppera do toho nejde, hádám, že mu dali na výběr a nechtěli ho sami vyhodit. Ale náhradní tým by byl mnohem lepší, vyjmenuju z fleku deset lidí, kteří si to zaslouží víc, než Bopper a Mark i Mallory. Ždímání emocí na začátku závodu bylo tak velkou tragédií, že to v téhle epizodě nemohli nezopakovat.
Joey & Meghan Další tým na který jsem se těšil, i když tedy nejsem jejich fanoušek. Mrzí mě, že vypadli, ještě kvůli takové kravině, že nechali odjet taxi, ale zase lepší, než aby místo nich šli Brenchel.
Margie & Luke Doufám, že produkce vidí jakou udělala chybu s castem a dát třetí šanci týmu, který je zajímavý jen handicapem a skončili třetí a osmí (hvězdné místo), jen kvůli vztekajícímu se synovi, je opravdu na pár facek pro produkci. Snad to příště bude lepší. Luke je pro mě rozmazlený fracek, jeho chování v baru mi přišlo fakt moc, nemám ho rád a Margie taky ne. Už od hádky s Kishou a Jen v S14.
Jessica & John Nejsou úplně slabý tým, v S22 kromě svojí poslední etapy předvedli dobrý výkon, ale na návrat to rozhodně nebylo. Opět se ukázalo, že málokdy se vyplatí dát šanci týmu, který ve své sérii nic moc neukáže, vzhledem k tomu, že se posunuli od minule o dvě příčky. Ještě že se jim do ruky nedostal EP to by bylo mrhání. Vlastně proč vůbec po druhé závodí, když John ten milion nepotřebuje? :D
Flight Time & Big Easy Občas mě pobaví, ale to je všechno. Tohle byla snad jejich nejhorší série a jestli někdo říká, že jsou neschopný Caroline a Jennifer, tak ať si pustí tyhle dva v pražské etapě S15. Pro mě je to tak neodpustitelná chyba a hloupost, že bych je nevrátil ani do S18.
Jet & Cord Trapnost nad trapnost, editováním hrdinové show. To je všechno, co k tomu řeknu.
Leo & Jamal Neuvěřitelně jsem se na ně těšil spolu s Joeym a Meghan a Natalie a Nadiyou a bohužel mě taky zklamali. Už to nebyli zloduchové jako v S23, kvůli tý tragický alianci mě v týhle sérii vůbec nebavili a U-Turn stejně nejmíň jednou odnesli, tak to už je lepší hrát hru podle a lhát.
Brendon & Rachel Jediná světlá stránka téhle série, oproti Afghanimals jsem je začal mít rád teprve v téhle sérii, minule mi v tom bránilo Rachelino brečení. V téhle sérii byla v pohodě a prostě chtěl závodit, ne jet okolo světa s nejlepším kamarádem jako minule. :mrgreen: Docela mě zamrzelo, že nevyhráli, ale aspoň zachraňovali sérii. + Co by to bylo bez série s Brenchel, aby je všichni neměli rádi?
Caroline & Jennifer Soutěživější než minule to rozhodně a ani to tak nekazily. Opravdu i s dvěmi nevyřazovacími koly v téhle sérii nebyly tak špatné. Vadilo mi, že se musí pokaždé na někoho upnout. Minule Bates a Anthony, teď Connor a Dave.
Dave & Connor Smutný příběh, ale nejsmutnější na něm je, že Dave, který si dělá prdel i z ubrečený Rachel, je asi nejubrečenější člověk v historii TAR a to bych opravdu nečekal. Tragéd, jo má těžkej život, takovejch lidí je v RS a na světě víc, ale brečí snad každej, jenom když se jemu synovi povede soutěž??? Pro mě jedni z nejhorších vítězů spolu s Ericem a Danielle a Joshem a Brentem...

Další mínusy
- intro (inspirace Survivor?)
- CAST (změni lbych všechny kromě Joeyho a Meghan, Natalie a Nadiyi a Brendona a Rachel)
- navštívené země (ani jedna nová!!!)
- ždímání emocí z diváků jako Bopperův quit, všichni soutěžící u vyřazení Marka a Mallory, opakování těžkého osudu Dave a Connora, dojemný konec a Philovi kecy

a to není všechno, víc se mi ani psát nechce
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod perr » 04 zář 2014, 19:49

Epizoda velmi na efekt, ale ve skutečnosti úkoly skoro o ničem, jen o rychlosti a také trochu štěstí, hodilo se to k celkové ne příliš dobré sérii. Pobavili snad jen Brenchel již tradičně nečtející nápovědu, chyběl obtížný závěrečný úkol, kde by týmy mohly získat nebo ztratit čas. Na prvním úkolu, kdy měli vykopat bendu hned malý konflikt, bohužel nešlo příliš vidět jestli hlínu Brenchel fakt házeli na Connora, u kouzelníka hned ztráta pro zpěvačky, když ne že jen bednu neotevřeli předem jako Brenchel, ale ani nedonesli z auta, bohužel na hledání klíčů se bohužel nedalo moc ztratit ani získat, následně se trochu ukázali taxikáři, kteří zpěvačky z posledního místa poslali na první, ale naštěstí na konci objížďky přesto, že to vypadalo, že nejde moc ztratit už vedl Dave & Connor, Brenchel pobavili opět svým velkým sebevědomím, kde se radovali, jak hotel znají a že vše ví a nakonec pobíhali uvnitř, když v nápovědě bylo, že nápověda je u vchodu. Příjezd k helikoptéře vypadal velmi těsně, ale těžko říct jestli to tak bylo, stejně tak hledání nápisu nebylo moc vypovídající.

Jako hlavní problém špatné série vidím ve špatném výběru týmů, kde hodně týmů nemělo být, nebyly ani zábavné ani dobré, kvalitní byly snad jen tří týmy. Dále bylo trochu škoda, že jako první vypadla dvojčata, i když protivně dvojčata dokázal nahradit veřejný něpřítel č. 1 Brenchel, kteří nakonec i přes moje nepříliš velké očekávání sérii oživili konfliktností, přehnaným sebevědomím, zmatky při úkolech i plačky a ve slabé konkurenci by si minimálně 4. místo zasloužili. Druhý velký problém byly destinace, které se neustále opakují, také mohlo být cestování auty a i zajímavější úkoly. Dále na většinu českých diváků nezabírají ty srdcervoucí scény a spíš je jen štvou a tuto sérii toho bylo příliš.

S vítězem jsem velmi spojený, byl to jeden ze dvou týmů, kterému jsem fandil, jejich vítězství bude zasloužené, dařilo se jim během celého závodu, kdy společně s kovboji byli nejčastěji vepředu, samozřejmě to byla zásluha převážně Connora a taky pravděpodobně změny pravidel, kdy Connor dělal nějak příliš hodně zátarasů. Další dva finalisté měli hodně štěstí, zpěvačky patřili ke slabším týmům a těžili ze slabého obsazení, z pomocí jiných a také měly velké štěstí, například v nevylučovacích etapách. Brenchel se dokázali v nějakých epizodách předvést a příjemně mě překvapili, ale dost často zmatkovali a dopustili se mnoha velkých chyb, ze zbylých týmů větší kvalitu měli jen Afgánci a Kovbojové, kteří bohužel od předchozích hned dojeli na své první chyby. Z dříve vypadlých týmů si myslím, že by mohly jen něco předvést dvojčata. Ostatní týmy byly poměrně hodně slabé a vesměs ji nutné, trochu zábavy donesli černoši, ale patřili mezi extrémně slabé týmy, youtube tým byl též lehce zajímavý, ale příliš slabý, naopak výkonnostně navíc možná měli John & Jessica, ale neprodali to.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod milan » 04 zář 2014, 20:09

perr píše:následně se trochu ukázali taxikáři...
dalo by sa polemizovať, či to boli taxikári alebo členovia štábu, mali v ušiach slimákov :mrgreen:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod perr » 05 zář 2014, 18:52

milan píše:dalo by sa polemizovať, či to boli taxikári alebo členovia štábu, mali v ušiach slimákov :mrgreen:
Tyto "úvahy" jsem taky zaznamenal, ale trochu mně to nesedí, hlavně protože nejlepší taxík měly zpěvačky, tak nechci osočovat:o), každopádně si myslím, že zásahy režie nejsou výjimkou a epizoda i celá série vypadaly trochu podezřele, viz pravidlo o zátarasech, stejně tak případné pozdržení nějakého vlaku o pár minut není zas tak velký problém.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S24 (US) - Epizoda 12

Příspěvekod hozu » 22 črc 2015, 13:18

Trvalo mi asi 3 týdny než jsem se rozhejbal k ohodnocení této série, jelikož jsem si pořád nemohl urovnat, jestli to byla či nebyla dobrá série. Začala sice optimisitcky vypadnutím dvojčat, ale tak bohužel zbytek osazenstva byl až na výjimky nic moc, takže tato radost moc dlouho netrvala. Afgánci celkem bavili, ale souhlasím, že to už nebylo ono. Ty týmy, co tam byly potřetí pak vysloveně přesluhovali. Ve 22. sérii mě hodně týmů celkem bavilo, ale tolik se jich snad ani vracet nemuselo :D
Navštívené lokality mi zase až tak nevadily, kdyby nebyly celkem nesmyslně (ačkoliv to asi mělo finanční důvod) zdvojené. O to divnější bylo, že NEL nebyla ve stejných lokacích. To osobně nemám až tak rád.
Dave a Connor jsou podle mého výborní vítězové. Ostatně jejich statistiky hovoří za vše. Je pravdou, že některé jejich výstupy trochu otravovali, ale když se do finále nedostal Leo ani Jamal, tak jsem s nimi víceméně spokojen.
Samotné finále bylo dost otřesné. Tyhle "megalomanské" soutěže, které nemají šanci změnit pořadí mi přijdou trochu zbytečné.
Celkově se jednalo o hodně slabou sérii.

Oblíbené týmy: Leo & Jamal
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S24 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host