Big Brother 16 - EP12

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod milan » 07 črc 2014, 18:06

Episode 12
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod brninho » 21 črc 2014, 13:36

Přál jsem si, ať už konečně ta věc s Frankieho sestrou praskne, když už vyhrál tu docela nudnou HoH, no nebylo mi přáno.
Nechápu Brittany, proč s Frankiem, největší drbnou v BB a spojencem Codyho, vůbec něco takovýho řešila, stalo se očekávatelné, Codymu, kterej ve hře nemá nepřátele snadno přibyl jeden člověk na nominaci. Victoria dostala větší air time, ale projevila se přesně tak, jak se dalo čekat...Neschopná, hrou proplouvající, nemá snad ani žádné přátele. Kdyby se aspoň projevovala jak ve své první epizodě, ale ona je tam prostě jak namalovaná a vůbec mi nebude vadit, když půjde domů.
Amber jako physical threat bylo hodně alibistický, snad si to ještě Frankie vyžere, krve na rukou mu naštěstí přibylo dost. Jocasta jako další nominovaná ok, až tak mi nevadí vzhledem k jejímu hrůzostrašnému medailonku, ale těch průpovídek s Ježíšem a pláče je až moc.
Při BoB jsem určitě fandil Amber s Jocastou, které teda nakonec uhájily místo ve hře, takže konec dobrý, všechno dobré.
Fandím: rozhodně Zach (místy mi připomíná Haydena M., správně namyšlenej, podle mě i celkem inteligentní, ještě něco určitě předvede), Hayden (dobrý hlášky na kameru, lepší Fabio), Derrick (má to pod kontrolou, nedělá zbytečný vlny, argumenty maj hlavu a patu), Amber (čistá slabost pro mulatky, skrytě doufám, že půjde po Frankiem)
Nefandím: Victoria (škaredá, nezajímavá), Frankie (nesnáším tu afektovanost a jméno Ariana Grande mě budí ze spaní)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod Earl » 21 črc 2014, 13:48

Ďalší pomerne nudný diel. Dúfam, že BotB skončia čím skôr, je to nuda či už nominácie, šetrenie hráčov na súťaž o PoV, proste klasické Have/Have-nots mi chýbajú. Systém, že H/HN sú tí ktorí končia v súťažiach posledný je na ...
Nominácie ma pri tom čo sa tam dialo neprekvapili a hoci fandím Brittany som rád, že BotB vyhrali Amber a Jocasta. Snáď konečne Victoria vypadne pretožetam nepredviedla zatiaľ niča to nominovaný dostávajú viac času na kamere. Vysnená nominácia by bola Franke vs Victoria.

Inak si nemôžem pomôcť ale táto séria ma moc neberie. Chýbajú mi série ako 6,8, twisty zo sérií 4,6,8 dokonca aj 11. To boli twisti nie tieto pokusy ktoré nič moc neprinášajú, dokonca robia pre mňa epizódy dlhšie a nudnejšie. Už to vyzerá, že 15 séria UK ma chytá viac :oops:
Obrázek

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod k.g » 21 črc 2014, 14:08

3. nudný díl po sobě :cry:
jestli to tak půjde dál, tak to bude ještě horší než patnáctka !!

Na jednu stranu největší favoriti trio Zach Cody Derik
na druhou stranu je potřeba je rozdělit, začat šířít vody, kurva proč se Amber a Britani nespojí !!! :? Britani má řečí řečí a hovno z toho !!! Začíná mě to nudit :angry:
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod Earl » 21 črc 2014, 14:13

To tiež nepoberiem, prečo sa baby mimo nespoja. Je tam Jocasta, Amber, Brittany, Victoria. Keby sa spojili s Nicolinou alianciou ovládli by hru ale asi silné na premýšlanie pre ne. Ak to pôjde takto ďalej asi prejdem na iný avatar a iný podpis. :D Brittany je skvelá baba ale herne je mimo, ale predviedla stále viac než ulltra nudná Victoria. Jocasta ma baví tým čo robí ale do epizód to nedávajú. Takže je jasné, že produkcia si obľúbila chlapskú alianciu + Frankieho lebo je to "star". Ah jaj Janelle na nich...
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod milan » 21 črc 2014, 18:06

Pre mňa je tento diel dosť sklamaním, TA a ich voľba, už mi prišlo dosť na <> že to hlasovanie dopadlo tak, malo by podľa mňa zmysel, ak by nikto z TA nebol HoH, vtedy by museli niekoho dotlačiť k tomu rozhodnutiu a tie prachy si zaslúžiť, takto dostali prachy len vďaka Frankiemu, ktorý alibisticky zvolil Amber.
Celá tá nová aliancia mi pripomína Brigádu, s tým, že sa tam už 2x priplietla Christine. Celkovo si ale chlapci asi fakt nemyslia, žeby jedinej žene v aliancii nevadilo, že je práve jediná žena (v aliancii kde je 3-člená aliancia Derricka, Zacha & Codyho). Celkovo naivita v tomto smere od nich. Je smiešne, že boli počas BS nasraný, že Devin privliekol do aliancie dve ženy, a teraz si jednu z tých žien zobrali do novej aliancie (náhodou, lebo ležala na posteli), tiež ma serie, že nebol zvolený taký Hayden, tiež Nicole sa vyhýba nominácii (i keď obaja už raz boli v BotB), ako správne poznamenala Victoria, tak sú tam iní (i keď nevie, že práve na tých čo myslela, okrem Haydena sú v aliancii). Brittany mi začína tými rečami vadiť možno viac, ako vadí Earlovi Victoria, mám pocit, že Brittany trocha emocionálne nezvládla rozvod a to, že sama seba vidí, ako najstaršiu (tým pádom nie veľmi konkurencie schopnú) jej môže privodiť stavy žiarlivosti = zlú sociálnu hru.
Jocasta mi príde prijebaná, alebo emocionálne labilná, už predtým, keď dostala VETO som mal pocit, že to afektovane preháňa, ale teraz jak jej Amber doslova vyhrala BotB a to jej mumlanie popod nos, ako keby bola v tranze (spomeňte si na Borata a na čiernych veriacich) a potom tie reči v DR, kde spomenula že ONA a Amber (nie že vďaka Amber, alebo Amber ako prvú), sa dostali z nominácie, proste to je ako keby ste behali štafetu, 3/4 odbehne niekto iný, ale vy odbehnete 1/4 a ste vlastne ten borec no. 1.
Jej "heroické" výkony a totálnu fyzickú, hernú impotenciu by som prirovnal k tej Kathy z BB12.
Nominácia podľa mňa nebude konečná, a použije sa VETO, osobne si myslím, že Cody pôjde po Calebovi.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod Doki » 22 črc 2014, 15:57

Série je strašně nudná, chybí mi tu drama a nějaké ty hádky. Například minulá série toto obsahovala.
Upřímně bych Team America 5k nedal, bylo jasné, že Amerika chtěla Caleba na špalek, ale oni místo toho dali Amber. :cry: A když už vybrali Amber, neměl ji nominovat člen TA Frankie, ale měli přimět Codyho, aby ji nominoval, což by bylo o dost těžší z důvodu, že Cody a Amber jsou kamarádi.
The Detonators je pro mě upřímně noční můra, nemám rád 3 z 5 členů (Frankie, Christine, Cody) a Derrickovu hru respektuju, ale nefandím mu. Jediný Zach je v pohodě, ale připadá mi, že se ho zbaví hned jako prvního, když zbudou jako poslední.
Nominace nepřekvapili, už by to opravdu chtělo změnu.
BOB bylo docela obyčejné, bylo mi jedno, kdo vyhraje, protože mi žádná z nich nevadí.
Jinak Frankieho DR zpovědi jsou neuvěřitelně trapné. :vomit:

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod milan » 22 črc 2014, 16:17

Ono, pekne to zhrnula minule aj Liza z BB CAN, že je tam kopec "pekných" slobodných ľudí a žiadna showmance... stačí len vidieť, aké dusno nastáva pri Calebovi a jeho "vzťahu" v trojuholníku s Amber a Codym. Ak by tam boli aspoň dve reálne showmance (tú showmance medzi Haydenom a Nicole neberiem vážne, mi to príde čisto ako Matt a Andrea z RI Survivor S22).
Showmance spraví veľa, také ródeo čo bolo v S11, alebo Brenchel v S12, alebo Amanda & McCrae v 15tke...
Je tam emocionálne zranená Brittany po rozchode, úžasný terč na zvádzanie, tá by bola verná jak pes, je tam Victoria celkom otvorená baba, ktorá rada provokuje, dám bokom Nicole, ktorej dvorí Hayden, vydatú Christine a veriacu kazateľku Jocastu... Amber dávam tiež bokom, lebo si myslím, že by aj chcela riešiť Codyho, mimochodom jej vzťah s Codym mi dosť pripomína Daniele & Dominica v S13, a vieme ako skončili :mrgreen:
Potom tam máme zadaného (i keď staršieho) Donnyho, gaya Frankieho, no je tam veľký potenciál v Zachovi, spomínaný Cody. Myslím, že vylúčenie Caleba by rozhýbalo zdieľať lôžko Codyho a Amber... čo by im dalo na chrbát terč, a bola by sranda sledovať ako by po nich išli. Takto bude nuda ešte možno mesiac (alebo do prvého DE, kedy môže prekvapivo niekto vypadnúť), a až potom sa začne hrať, lebo je stále koho odstreľovať... stále som názoru, že TA je väčší zásah do hry ako bol minulý rok MVP.
Dúfam, že Frankieho tajomstvo praskne a pôjde ešte pred porotou, vidieť tu jeho mimiku, gestikuláciu, počuť jeho hlas až do konca série by ma stálo veľa nervov, podobne aj Jocasta a psychicky labilný Brandon Hantz... pardon Caleb.

Mimochodom, stále sa mi protiví, že miesto po vypadnutej Joey nahradili, mala TA ostať v zložení 2 ľudí, keďže 1 hráč bol "odhalený = vyhodený bez toho aby sa dostal podľa twistu do hry v aliancii", mi to pripomína, ako v S12 tiež vrátili Sabotéra do hry...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod thistle » 22 črc 2014, 22:37

milan píše:Ono, pekne to zhrnula minule aj Liza z BB CAN, že je tam kopec "pekných" slobodných ľudí a žiadna showmance...


Já jsem osobně ráda, že tato série showmance nemá. Tedy Hayden/Nicole už asi oficiálně showmance bude, ale v domě je tak zatím nikdo nevidí, nechtějí se stát terčem a drží si od sebe odstup. Takže ani na live feeds nejsou otravní, jako showmance většinou bývají.

Nemůžu se dočkat konce twistu s botb, bez toho se ta hlavní skupinka snad konečně přestane bát jít proti sobě. Do té doby nikdo nebude chtít riskovat a všichni půjdou po "bezpečných" nominacích. Nejideálnější by byl konec twistu a Donnyho HoH :) Asi jako jediný by se nebál nominovat Derricka s Frankiem, které vidí jako hlavní vůdce BS. Odchod, kterékoliv z nich by byl hodně osvěžující, Derrick hlavně pro hru a Frank i pro atmosféru v domě.
Donny se opravdu nezdá, jeho tv edit je iritucující, ale ve skutečnosti se snaží i hrát a s radostí pošle zbytek TA tam kam patří :mrgreen:
Derrick jako hráč je spíš přeceňovaný. Je sice slušný manipulátor, ale zbavuje se lidí, kteří by byli na jeho straně a nepochopitelně ignoruje svoje největší hrozby.

Doki píše:The Detonators je pro mě upřímně noční můra, nemám rád 3 z 5 členů (Frankie, Christine, Cody) a Derrickovu hru respektuju, ale nefandím mu. Jediný Zach je v pohodě, ale připadá mi, že se ho zbaví hned jako prvního, když zbudou jako poslední.


Jsem na tom úplně stejně, jen mi hodně vadí i Derrick a snesu Codyho (když není s Derrickem)
ale Derrick i Cody okamžítě prohlásili, že Detonators jsou fake tak snad moc dlouho pohromadě nevydrží.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod brninho » 23 črc 2014, 11:13

thistle píše: Derrick jako hráč je spíš přeceňovaný. Je sice slušný manipulátor, ale zbavuje se lidí, kteří by byli na jeho straně a nepochopitelně ignoruje svoje největší hrozby.


Já vyloučení Devina nevidím jako nějákou Derrickovu botu..Nemusím být znalec BB, ale tohle je myslím pro všechny RS podobného typu stejné- neřízených střel je radno se zbavit co nejdřív.
Myslím, že Derrick hraje přesně tu hru, která by ho minimálně do poroty mohla posunout, když příští HoH vyhraje někdo mimo jeho nejbližší spojence, tak by podle mě první na ráně mohli být Frankie a Caleb.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod thistle » 23 črc 2014, 13:31

Nemyslím vyloučení Devina, to bylo samozřejmé. Jde o lidi, kterých se chce zbavit během příštích týdnů jako je Brittney, Amber nebo i Caleb. Všichni z nich jsou snadno manipulovatelní a myslí si, že Derrick je jejich BFF. Předpokládá, že Donnyho, Haydena nebo Nicole má pod palcem zatímco je to přesně naopak. Pokud Donny nebo i Jocasta vyhrají HoH, klidně může odejít už příští týden.
I lidi v jeho alianci brzo uvidí, že se snaží kontrolovat vše co se děje a budou se ho chtít zbavit. Imho začal hrát moc agresivně moc brzo.
Jeho HoH-itis minulý týden byla skoro přesná kopie Helen minulý rok. Zabíjí veškeré drama a myslí si jak ho Amerika nemiluje.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod Earl » 23 črc 2014, 18:39

Frankiemu zomrel dedko, myslíte, že mu to oznámia? Monice z BB 2 tiež oznámili keď mala synovca v dvojičkách.
Obrázek

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod thistle » 24 črc 2014, 04:02

Oznámili mu to. Frankie je pos, zůstane ve hře a použije to pro sympatie. Už teď mu slibují, že pro něho zahodí HoH...

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 16 - EP12

Příspěvekod Earl » 24 črc 2014, 09:20

Úžasné, táto séria u mňa naberá rapídny spád ku dnu...
Obrázek


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti