Big Brother 16 - EP13

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod milan » 21 črc 2014, 18:31

Episode 13
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod Earl » 24 črc 2014, 09:26

Neoplatí sa mi vyjadrovať sa k danému dielu, pretože sa nestalo nič čo by nikto neočakával. Ďallší vyhadzova je viac než jasný a je takmer 100% isté, že domov pôjde Brittany. Nemyslím si, že je rad na Donnym. Bohužiall sklamanie veľké. Táto séria je neuveritelne nudná a predvídatelná. Už teraz je jasné, že ďalšie týždne vypadnú Victoria a Jocasta. Chrristine zostane medzi dvoma alianciami ale pôjde s tou, ktorá má prevahu takže Hayden a Nicole out, medzitým sa do štúdia pripletie ešte Donny a Caleb a vuala máme kópiu BB 12, kde Chritine ako posledná baba vypadne a chlapi si to rozdajú vo finále.....NUDA! Bol by som veľmi rád ak by som a mýlil ale všetko tomu nasvedčuje. Žiadne podrazy, aliancia zacieluje na najlahšie ciele. Je to v podstate hra jednej strany lebo mám pocit, že druhá strana rieši skôr opaľovanie a čakajú kým ich z domu vyhodia. Proste veľmi veľké sklamanie, možno aj preto, že som čakal nadupanú All-Stars a naservírovali mi paródiu na BB 12 z twistom, ktorý mal robiť dusno ale naopak totálne hru pochoval, či už nudnými BotB súbojmi, žiadne Have-Have Nots, nominácie behom 5 sekúnd. Proste pre mňa strašná nuda ak sa to do dvoch týždňov nezmení, koketujem s myšlienkou, že to dopozerám niekedy v decembri po veľkou premohnutí sa....
Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod brninho » 24 črc 2014, 15:07

Super, tak nejnudnější osoba v hře vydrží ještě minimálně týden...
Ještě bych nelámal nad hrou hůl, pořád věřím, že se něják spolčí aliance Christine-Natalie-Hayden s Donnym/Brittany, Amber, Jocastou a tou Victorií...Ale mnohem pravděpodobnější je bohužel Earlův scénář. Ale tak co, na zalepení mezery mezi Survem a TAR je tahle sezona BB i tak dobrá.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod k.g » 24 črc 2014, 16:25

velké zklamání :-(
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod thistle » 24 črc 2014, 16:52

Já jsem možná naivní, ale čekám, že hra začne s koncem botb, kéž by to bylo už tento týden.
Victoria ve hře zůstane dlouho, Derrick si myslí, že ji má omotanou kolem prstu (a asi má) a už od prvního týdne ji chrání, kdykoliv je zmíněna jako možný terč. Jocasta jako by ve hře ani nebyla (Derrick i Frankie ale ví, že by nemohli manipulovat její HoH, tak je možné, že se jí zbaví).
Příští hlavní terče jsou ale pro většinu Caleb a Amber.

Brigade ve hře naštěstí nevidím. Jediné solidní aliance jsou Derrick/Cody a Hayden/Nicole. Všichni ostatní si alespoň do určité míry lžou.
Christine/Frankie a Derrick/Cody brzo půjdou proti sobě, nejspíš jakmile se zbaví Caleba s Amber. V nejlepší pozici jsou asi H/N, nikdo ani nezmiňuje kdy by se jich chtěli zbavit. Christine si myslí, že udělají cokoliv jim řekne a to samé si myslí i D/C o H.
A Zach je natolik nepředvídatelný, že těžko odhadnout co udělá. I Detonators (pokud je to vůbec aliance) ho začínají vidět jako přítěž a nejspíš by se ho zbavili při možné příležitosti. Zach ale naštěstí vidí, že je na spodku aliance a snaží se budovat lepší vztahy s "outsidery".
Jako jediný alespoň trochu zachraňuje live feeds. Pro TA by byl perfektní :) i produkce vidí, že je série nudná a alspoň přístím úkolem chce vytvořit drama. Zach se ho snaží vytvářet i bez 5k jen protože se nudí :mrgreen: Jen vždycky přijde Derrick, Cody nebo Frankie a zábavu zarazí :cry:

Taková je dynamika domu teď, ale všechno se může změnit jeidným dobrým HoH (nejlépe Donny pokud by opravdu nominoval Derricka s Frankiem)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod mikro » 24 črc 2014, 18:27

Konečně Victoria dostala trochu víc prostoru!
Upřímně mě ale tahle série čím dál víc přestává bavit. Nic moc se tam neděje, BotB twist zabil celou sérii a navíc je tam plno kreatur, které mě totálně vytáčí, od Frankieho, kterého nesnáším snad ještě víc než Andyho, přes odpudivého floatera Christine, která bohužel zatím má všechno v kapse, nudné duo Nicole a Hayden, až po Caleba, který se spíš než do BB domu hodí někam na psychiatrii do svěrací kazajky, jen jsem čekal, kdy se pokusí Codyho probodnout tím plastovým mečem, když ho sledoval, jak drží Amber za ruku.
Mám hrozně rád Zacha a Victorii, která se nejspíš dostane dost daleko, protože asi bude loajální dominantní alianci a je ideální jako soupeř do finále, mohla by dopadnout jako Sabrina v BBCAN2, což by mi vůbec nevadilo. Na druhou stranu Zach to má dost nejisté, ale aspoň mě baví.
Brittany je asi nahraná, škoda, měla potenciál. Snad příští týden skončí ten stupidní twist a HOH vyhraje někdo, kdo se nebude bát nominovat někoho z velkých hráčů, i když myslím, že kromě Donnyho, Amber nebo Jocasty by asi nikdo nebyl ochoten to udělat. Snad aspoň backdoor Caleba vyjde příští týden!
btw jestli někdo sledujete Live Feeds pravidelně, mohli by jste mi prosím vysvětlit, proč všichni tak nenávidí Amber? Vůbec nerozumím, co proti ní všichni mají, s vyjímkou závistivých krav Christine a Nicole.
Fandím: Victoria, Zach, Amber, Donny
Nefandím: Nicole, Christine, Caleb
NENÁVIDÍM: Frankie

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod milan » 24 črc 2014, 18:42

Náhodou, ja sa celkom bavím, hneď na úvod ma dostal rozhovor Haydena a Vikiny, kde sama vyjadrila to, o čom tu píšete všetci, mám z nej pocit, že veľmi dobre vie, ako je vnímaná, čo vnímam z jej strany ako veľké plus, nie každý hráč si vie priznať svoje nedostatky a nakoniec ho ego dostihne (ako v prípade Devina).
Osobne dosť nepoberám, že Caleb ide vyplakávať na plece Zachovi, keď je očividné, že Zach a Cody majú skvelé vzťahy. Musím sa priznať, že som podobnú súťaž očakával, trošku som sa bál ako bude to kopanie fungovať (podozrieval som CBS že pomáha Codymu, keďže je hráč futbalu), ale som veľmi rád, že to bolo takto vymyslené. Som sklamaný z Brittany, cítim z nej negatívnu energiu hlavne vo vzťahu k Vikine, to ako ju podceňovala a obtierala si "hubu", mi neprišlo veľmi nad vecou, a Brittany za posledné diely u mňa dosť klesla, a je to taká Morgan (Survivor S28) - v mojich očiach... pekné krovie... ale čo viac? Čakal som do poslednej chvíle ako sa PoV vykryštalizuje, ale už tá prvá poznámka z DR od Vikiny ma pobavila, ako si poplietla pojmy z "futbalu" a "socceru". Na tejto súťaži sa mi páči (v hocijakej podobe), že ju hráč nemusí ani vyhrať, aby získal VETO, a toto bol tento prípad, nakoniec chamtivosť mohla znamenať pád pre Caleba, čo by bola irónia, keďže by VETO vyhral, ale prívesok by nemal, a mohol pokojne skončiť v nominácii. Spomenul som si na S9 v tomto prípade a na podobné záležitosti ohľadne prachov.
Som veľmi rád, že Vikina získala VETO, mohla ešte skončiť horšie a nemala by ani prachy a ani VETO, ale kostým, takže obišla veľmi dobre. Neviem, prečo tu väčšina vyplakáva, ako by ste si želali aby išla hra? Jocasta je úplne otravná, stačilo mi ju vidieť prvé minúty v tejto epizóde ako sa radovala, horšie ako keby ona vyhrala BotB a pritom mohla ďakovať Amber. Hayden je úplne tragický, čakal som najprv druhého Fabia, ale je to McCrae, typický šaško z minulej série, zacítil ženu a hra išla bokom. Nicole je sladká, asi ako turecký med, až to nieje zdravé... v podstate si myslím, že Vikina je teraz v pozícii Franka (S14), stále bude pre niekoho terčom (ale v jej prípade nieje pre nikoho hrozbou), kopec hráčov ešte ani raz nebolo v BotB a ani v nominácii, všetko sa točí okolo tých istých mien, ak je pravda, že najbližšie zahodia hráči súťaž, lebo Frankiemu zomrel dedko, tak mi to príde podobné ako pri JFP v PI, rozdiel je len v tom, že tam bol fake, a tu realita, no je to podľa mňa dosť hrozné z herného hľadiska, ak má s tým emocionálne problémy, tak nech dá quit, ak nie tak proste si v hre - hraj, osobne by som nebral na nikoho ohľady a asi by mi to dalo terč na chrbát, ale súťaž by som nezahodil, ale využil toho, že ju ostatní najskôr zahodia.
Cody je totálne emocionálne a strategicky nulový, jeho hl. terčom je mamina, MILF, ktorá by mu možno aj dala, lebo po ňom išla, mohol ju mať v zadnom vrecku ako voľný hlas, a on ju kopne do riti, a nechce mať "viac krvi na rukách", pritom človek, ktorý všetkým v dome dáva najavo, že sa mu nepáči jeho vzťah s Amber, si užíva 5K a ďalší týždeň v dome. Aby toho nebolo málo, dostane podobný emočný náznak spravodlivosti, ako Devin pri myslení na dcéru (v jeho prípade pri fotke brata), že ide ako pán a vytrúbi do sveta, že hodí do nominácie Caleba, aby následne tam i tak dal Donnyho? :lol:

mikro a XtttX tu fandia rovnakej sympatickej osobe, pri tom prvom, žiadne prekvapenie, pri tom druhom tlieskam :mrgreen:

Mimochodom, ja čakám na prvý DE, som dosť zvedavý, pri BB CAN mi dosť znechutil druhú sériu, ale tu to môže vyriešiť veľa problémov...
Inak pri tom, ako Caleb plače za Amber, som si spomenul na jeho Instragram a narážku na Obamu, ak to pozerá, tak sa musí strašne baviť :lol:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod Doki » 24 črc 2014, 19:32

Jak už tu bylo řečeno, série je velmi nudná. Pro mě osobně je to kvůli dominantní alianci, která je mi hodně nesympatická a i kvůli tomu, že se tam vlastně vůbec nic neděje.
PoV bylo takové tradiční, kde vlastně ani nemusíte vyhrát, abyste dostali Veto. Po tom, co se Caleb zachoval chamtivě, jsem si byl jistý, že Cody zvolí Caleba a ne Donnyho, ale jde vidět, že na něj Derrick a Frankie mají velký vliv.
Donnyho a Brittany v nominaci, už teď je jasné, že mi vypadne jeden z favoritů. Pro hru asi bude lepší, když vypadne Brit, protože Donny řekl, že půjde po Derrickovi a Frankiem, což je určitě zajímavější než to, co se děje teď.
Fandím: Brittany (ale asi půjde domů), Donny, Amber
Nevadí mi: Zach, Victoria, Jocasta, Hayden
Začínám nefandit: Nicole (falešná)
Nefandím: Frankie, Christine (od někoho, koho na střední šikanovali, bych nečekal, že bude tak pomlouvačná, ale očividně má nějaké komplexy), Derrick, Cody, Caleb
Jinak téměř žádný prostor pro Christine, dokonce ji Victoria předběhla v DR zpovědích. :idea:

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod thistle » 24 črc 2014, 20:04

mikro píše:btw jestli někdo sledujete Live Feeds pravidelně, mohli by jste mi prosím vysvětlit, proč všichni tak nenávidí Amber? Vůbec nerozumím, co proti ní všichni mají, s vyjímkou závistivých krav Christine a Nicole.

Podle mě je Amber na BB až moc hodná, většině z nich tak přijde falešná. Je to kombinace její osobnosti, neschopnosti ve hře a lží, které o ní už od začátku šíří Christine. Přestože byla po celou dobu až nesmyslně loajální k BS, Christine ji několikrát pohřbila lžmi o tom, že chce jít proti chlapům a o zakládání různých holčičích aliancí. Plus hromada osobní lží, díky kterým ji začala nesnášet i Nicole (Christine je vůbec dost nechutný člověk, po čtyřech týdnech si myslím, že celý její "game-plan" je být poslední holkou ve hře a mít tak Codyho pro sebe.)
Je mi jí Amber trochu líto ale její odchod příští týden by mi nijak nevadil. Pokud by náhodou vyhrála HoH, nechá si nominace nadiktovat od Derricka s Codym nebo se pokusí zbavit Zacha a sérii tak pohřbí úplně.
Caleb je navíc dakeko zajímavější a ráda bych ho tam viděla bez Amber.. :)

milan píše:Hayden je úplne tragický, čakal som najprv druhého Fabia, ale je to McCrae, typický šaško z minulej série, zacítil ženu a hra išla bokom.


Hayden hraje momentálně asi nejlépe a teď má imho nejlepší šance na výhru. Má dobré vztahy se všemi "outsidery" (i (ne)alianci s Donnym) a všichni z detonators si myslí, že je 100% na jejich straně a ani nezmiňují možnost zbavit se ho. Pozicí ve hře mi spíš připomíná Jona z BBCAN2. Má dobrý přehled a hlavní pro něho bude načasování kroku proti hlavní alianci.
McCrae této série je spíš Cody, silné řeči a ho.. z toho.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod milan » 24 črc 2014, 20:22

Mimochodom, Victoria má dosť fandov na SurvivorSucks, dávajú tam rôzne videa s jej historkami, ktorými baví ľudí v dome, myslím, že má veľmi dobrú sociálnu hru a je fakt záhadou, prečo ju takto edit produkcie ničí.

99926cb7f20f3617b012e0910d49396033ecac9d_r.jpg
VR2




DR (PoV)
[spoiler]
a.gif
#1
a.gif (1.24 MiB) Zobrazeno 3104 x

b.gif
#2
b.gif (1.78 MiB) Zobrazeno 3104 x

c.gif
#3
c.gif (1.32 MiB) Zobrazeno 3104 x

d.gif
#4
d.gif (1.16 MiB) Zobrazeno 3104 x
[/spoiler]

Inak, že tam poslednú dobu dosť chlastali a Victoria sa predviedla :hungry:
[spoiler]
Eez0RtM.gif
V1

20336_original.gif
V2

20701_original.gif
V3

tumblr_n95g6jtUSa1tvnlsbo1_250.gif
V4
tumblr_n95g6jtUSa1tvnlsbo1_250.gif (766.24 KiB) Zobrazeno 3104 x
[/spoiler]

FwZvh7y.png
VR1

XIftgqn.png
VR3
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: Big Brother 16 - EP13

Příspěvekod XtttX » 25 črc 2014, 00:32

milan píše:mikro a XtttX tu fandia rovnakej sympatickej osobe, pri tom prvom, žiadne prekvapenie, pri tom druhom tlieskam :mrgreen:

Óóóó, ďakujem. ;) Verím že raz príde čas keď zatlieskam aj ja tebe. :mrgreen:
Ale teraz vážne, na čo tým narážaš? :? :D


Pozerám že veľa ľudí je z tejto série sklamaných, ja osobne ju neberiem až tak tragicky, tiež dúfam že BOTB sa zruší čím skôr, a hra sa stane zaujímavejšou.
Stále čakám, čakám, kedy bude nejaká poriadna hádka, a nič. :-? Nádej vidím v Calebovi, pri ktorom som si takmer istý že nadíde moment kedy mu "prepne"(vidím v ňom niečo z B. Hantza) a postará sa o poriadny rozruch. :mrgreen:
Práve kvôli Calebovi chcem aby v dome zostala trochu dlhšie aj nezaujímavá a nudná Amber, pretože ten ich "trojuholník" ma celkom baví sledovať, a dúfam že nám ešte prinesie trochu drámy.


Obrázek

Chudák Frankie... Ten bude sklamaný ak zistí že Cody má showmance s
[spoiler]Obrázek[/spoiler]



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů