Big Brother 16 - EP20

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP20

Příspěvekod milan » 21 črc 2014, 18:31

Episode 20
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 16 - EP20

Příspěvekod brninho » 08 srp 2014, 12:47

Super epizoda! Nechápu tu možnost vrácení někoho z poroty zpátky do hry (už to bylo někdy dřív?), tam mám podezření, že se to dělalo na míru Zachovi, kdyby náhodou vypadnul...
Derrick hraje fakt dobrou hru, není zaslepenej, poslouchá ostatní (a naštěstí Caleba poslechl), nemá na rukou moc krve, narozdíl od Codyho se umí chovat v krizových situacích, řeči Nicole a Haydena ho vůbec nezasáhly (naštěstí Frankie a Christine budou mít co dělat), momentálně je to kandidát No.1 na vítězství. Proč by se proboha zbavoval Zacha, kterej má sice prořízlou pusu, ale je loajální Detonators...
Taky na mě celkem zapůsobil Caleb, kterýmu odchod Amber vyloženě prospěl :D Sehrál svou úlohu v nevyloučení Zacha a překvapivě i v soutěžích, kde se používá hlava si vede v poslední době hodně dobře (minulou HoH měl vyloženě na dosah).
Kam si mám zařadit Victorii? Má s někým alianci? Mělo by pro ní smysl něják pokračovat s Haycole, moc nechápu tu změnu kurzu, i když mě svým hlasem pro Jocastu potěšila. Myslím, že na ni dost působí Frankie, se kterým toho má svým životním stylem asi nejvíc společného, proto ten hlas..Ona prostě vůbec neví, nějákým způsobem udělá tu final 6, ale pak se bude muset modlit za rozkol Detonators..Jestli ji vůbec zaplo, že nějácí Detonators existují.
Fandím: #ZachAttack, Derrick
Ven: Christine, Victoria, Frankie
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 16 - EP20

Příspěvekod thistle » 08 srp 2014, 15:20

brninho píše:Nechápu tu možnost vrácení někoho z poroty zpátky do hry (už to bylo někdy dřív?), tam mám podezření, že se to dělalo na míru Zachovi, kdyby náhodou vypadnul...


Už to proběhlo několikrát, např. loni poslední 4 vyřazení o návrat soupeřili ve vytrvalostní soutěži. Další možnost by bylo hlasování diváků.

Ohledně Derricka s tebou vůbec nesouhlasím. IMHO Je to paranoidní a většinou naprosto iracionální idiot, který jakmile nemá pocit naprosté kontroly, začně vyšilovat. Jakmile si něco myslí, nedokáže změnit názor bez ohledu na důkazy. Opravdu výborná vlastnost u policajta... Přestože měl 100% důvěru Haydena s Nicole, trval si na tom, že mu lžou nebo ohledně Frankieho s Christine přehánějí a byl si jistý, že jsou v alianci s Donnym a Jocastou. Doufám, že tento týden s jeho hrou konečně skoncoval. Více už ani podělat nemohl.
Celý ten "flip" na ponechání Zacha byl hodně podezřelý. Frankie a hlavně Derrick byly voláni do DR snad 20x za den, že i v domě začaly spekulace o "America's player". Navíc se všechno otočilo opravdu až ve středu večer, nějakých 16 hodin před začátkem live show. Taky mě neskutečně iritují jeho kecy a podlézání divákům. Ještě v úterý chtěl vyřadit Zacha pro "Ameriku", ani ne o den později ho ve hře pro "Ameriku" nechává. :vomit: Nejvíc mě naštvalo, že tímto zachránili Frankieho s Christine, kteří by jinak byli hlavními terči pro DE. Sice jsou oba nesnesitelní, ale začínám jim fandit oproti dvojici Derrick/Cody. Navíc Frankie by se stejně vrátil, takže ani nemá smysl ho vyřazovat.
Ten krok hlavně vůbec nedával smysl ze strategického hlediska. Dokud všechno na poslední chvíli nezměnil, byl v perfektní pozici uprostřed dvou aliancí a měl prakticky jistou F5. Teď, pro hodně nespolehlivého spojence, podrazil dva lidi, kteří zůstali ve hře. Hlavně Nicole má na něho s Codym hromadu špíny, kterou může použít u Frankieho, Christine i Zacha. Dokonce prozradili i Detonators pro případ, že by to udělal Zach na odchodu. Pokud ho chtěl něchat ve hře, měl na tom trvat po celý týden, ne změnit názor v době kdy už nadělal hromadu nenávratné škody.
Haydena je mi hodně líto, měl by ještě více info než Nicole a uměl by ho lépe použít. :(

Jsem zvědavá, jak návrat z poroty proběhne. Finále se posunulo o týden dozadu takže ještě s jedním DE by se do hry mohli vrátit i dva. Budu se modlit za Haydena :)

brninho píše:Kam si mám zařadit Victorii? Má s někým alianci? Mělo by pro ní smysl něják pokračovat s Haycole, moc nechápu tu změnu kurzu, i když mě svým hlasem pro Jocastu potěšila.


Victoria je loutka Derricka, o změně hlasu jí řekl pár minut před začátkem a podle něho hlasovala i během DE. Už od začátku hry si ji chrání a počítám, že si ji nechává jako ideálního soupeře do F2.

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP20

Příspěvekod Doki » 08 srp 2014, 17:14

Double Evictions obvykle bývají vzrušující, ale výsledek mě vůbec nepotěšil.
Taky mi přišlo, že v záchraně Zacha měla prsty produkce. Nemyslím si, že by k tomu přišel sám Caleb (ale je to možné), každopádně by produkce určitě nechtěla, aby jim vypadl jediný zdroj zábavy v podobě Zacha.
Dost mě naštvalo, že BoB ještě nekončí. Čekal jsem, že skončí při DE podobně jako minulý rok MVP. Nevím, jak dlouho to budou chtít ještě natahovat... Už přece zbývá jen 9 lidí, a z toho 2 HoHs, kteří musí nominovat 4 lidi, a pak jako rep. nominees zbývají jen 3 hráči (mezi těmi třemi by mohl být i výherce Veta)?
Vrácení porotce je další blbost, nechápu, proč dávají stejný twist 2 roky po sobě. Když už, tak by se mohl vrátit někdo z pre-jury (Amber nebo Brit by mě hodně potěšily :love: )
Fandím: DONNY, Zach, Nicole
Mohli by vypadnout: Frankie, Christine

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP20

Příspěvekod milan » 08 srp 2014, 18:01

Ja som neskutočne rád, že vypadla Jocasta, ten jej afekt, ešte priamo v štúdiu má prenasleduje ako mäsový vrah v snoch, neskutočne iritujúca osoba! Čo sa týkalo DE, ono to bolo veľmi čitateľné, všetci až na Haydena a Nicole by vybrali v nejakej forme (buď priama nominácia, alebo zadné vrátka) práve týchto dvoch, a naopak, títo dvaja by išli po veľkých rybách... problém je ten, že Caleb žije v nejakej bubline, že je v centre diania, oni ho tým stále kŕmia, a on je veľmi lojálny (čistý B. Hantz, dnes dokonca s tým turbanom na hlave ako Sindibád), čo sa týkalo ešte toho HoH, ktoré bolo pred nomináciami, prekvapilo ma ako po prvej otázke skončila väčšina osadenstva, z tejto trojice som si popravde prial HoH pre Zacha, to by bol fičák s nejakým slovným onanovaním pri jeho monológu. Nominácia celkom prekvapivá, popravde som nečakal, že práve Caleb nominuje Donnyho, ale jeho heroický výkon ma nadchol, PoV po zásluhe, Vikina klasicky posledná :D pojem "hra pod radarom" priviedla do dokonalosti.
Vyhodenie Haydena mi pripomína vylúčenie Judda v min. sérii, ten ale odišiel s väčším rachotom, a žiaľ po jeho návrate dosť poškodil hru svojimi krokmi (v dome porotcov preberali kto je s kým v aliancii a podobne). Osobne by som nebol za vytrvalostnú súťaž (i keď je fajn a najspravodlivejšia), ale za niečo podobné, čo absolvoval Brendon v S13, t.j. vyradený by sa s týmto človekom utkal v nejakej súťaži... (samozrejme to bolo v momente, kedy ešte nebola v hre porota), podobne si spomínam na návrat Kaysara v S6, hlasovanie divákov by sa mi vlastne páčilo, ako bolo spomenuté vyššie práve z vyradených pred porotou... a ešte aby som nezabudol, tak séria 9. tá mala dokonca ešte lepší systém, a hráči ani nevedeli či vracajú do hry posledného vylúčeného (z tej noci) alebo už dávno vylúčeného hráča (bola voľba hlasovaním).
Vikina hrá na to na čo má, nevidela predošlé série, len (myslím) jednu sériu Izraelskej verzie (ale, tak nieje veľa hráčov ako Ian, zoberte si posledný rozhovor Haydena Mossa, ten ani nevedel o nejakom BB, pokým ho neoslovili a videl len tak narýchlo 10+11 sériu, mal šťastie na Enza a potom aj na svoju fyzičku), ktorá sa hrá inak, je v dome, bez spojencov, všetci do nej kopú, hubu si o ňu obtrela Brittany, Jocasta mala blbé poznámky pri ich BotB, Caleb nebol nadšený z jej účasti s BotB s ním... najviac mi ale vadí fakt, že nikto s ňou nechce do takých duelov kde sú v páre, na druhej strane ju nikto nevylúči keď majú možnosť, lebo ju chcú do finále... potom neplačte v dome a ani vy čo to pozeráte, ak bude vo finále, a pri urazenej porote možno ešte vyhrá. Inak Frankieho sestra na živom vysielaní a prekvapivo nie v prvom rade!
Najbližšie HoH nebude hrať Caleb, možno sa nám črtá vyhodenie tohto chlapa, hráči v dome, ale očakávajú návrat, v neskoršej fáze hry, lebo Julie to až viac než medzi riadkami naznačila! Nicole je herná troska, jej tvár bola totálne poznačená emóciami po vylúčení Haydena, buď ju to "nakopne" ako svojho času božskú Rachel Reilly, alebo to bude pád strmhlav ako v prípade Daniele.
Inak BotB ma už serie, nieje v dome toľko hráčov na nominácie, a je jasné, že aj aliancia sa bude musieť dohodnúť, kto pôjde do duelov... možno je to aj ten dôvod, ako rozbiť túto alianciu 5 (TD). Čakám znova v nominácii Vikinu k nej Nicole, Donnyho, bude záležať, kto dá HoH... ale pokojne si tam viem predstaviť al Caleba.

#TeamVictoria
#TeamDonny
#TeamZach
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP20

Příspěvekod milan » 10 srp 2014, 00:39

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: Big Brother 16 - EP20

Příspěvekod lacSzlo » 10 srp 2014, 16:34

Stalo se to zhruba někdy po BoB, takže nám to nejspíš ukážou až ve středu.
(?)


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti