Big Brother 16 - EP21

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP21

Příspěvekod milan » 08 srp 2014, 18:02

Episode 21
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 16 - EP21

Příspěvekod brninho » 11 srp 2014, 11:11

Ono se možná v poslední třetině série začne i něco dít :D Dneska to bylo neuvěřitelně našlapaný, každou minutu se něco dělo, pseudovtipných zpovědí minimum, zatímco herních kroků plno, tak se mi to líbí.
V HoH jedinej Zach použil taktiku, kterou bych asi použil já...Než spoléhat na to, že rychle vyluštím otázku a přijdu na odpověď, radši využiju šance 50:50, že to trefím, a ono to skoro vyšlo.
Je jasný, že celej díl byl hlavně o Frankiem, který se během chvíle proměnil v krysu, která jde proti svým věrným spojencům (jinak ten člověk má neuvěřitelnej pozorovací talent, většinou se objeví tam, kde to pro něj zavání problémem), pak v zaslouženého odpadlíka (po nominacích jsem si už mnul ruce, že by snad mohl vypadnout) a nakonec v hrdinu. V BoB mi Frankieho bylo až líto, ale měl co si zasloužil. Zach s Donnym si šli pro výhru, ale jakmile Frankie vyrovnal a Zach začal vyšilovat, už jsem tušil, jak to skončí. Komu čest tomu čest, dal si to parádně. Teď se bojím jestli produkce nezačne Frankieho protěžovat ještě víc, tyhle momenty "from zero to hero" jsou pro amíky něco..
Na následující epizody jsem hodně zvědavej, za Detonators se v momentě ukončení epizody dají považovat čtyři hráči, kteří navíc nemají hru ve svých rukou. Mám strach z aliance typu Frankie, Christine, Victoria kteří jsou odříznutí+ Cody a Derrick.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Nejjoni12
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2014, 12:39
Nejoblíbenější série: Survivor:6,10,11,12,13,15,16,20,22,25,28
Big Brother:2,6,7,13,17
Amazing Race:3,9,10,12
Nejoblibenější hráči: S:Stephanie,Andrea,Malcolm,Ciera,Spencer
BB:Will,JANELLE,RACHEL,Elissa,Zach,VANESSA,Shelli

Re: Big Brother 16 - EP21

Příspěvekod Nejjoni12 » 11 srp 2014, 13:06

Takže tenhle díl byl absolutně nabušenej,chvílemi se mi dokonce objevila husina :) Ta hádka po DE byla super :dance: :hungry: Hrozně jsem HOH přál Donnymu a Nicole,protože by se konečně začlo něco dít a když ho získala Nicole byl jsem fakt rád ;) Ten Frankie a ta jeho slizkost a úlisnost :vomit: :cry: se mi chtělo zvracet ještě že se nenechala Nicole Frankiem zmanipulovat :fuck: Ta dohoda na Frankieho vypadala vážně zajímavě,přál jsem si aby se utvořili nějaká aliance Donny+Nicole+Victoria+Takový Zach to by byla aliance snů ale pochybuju že Zach bude chtít mit neco společnýho s Victorií :down: ,Hrozně mě rozesmál Zach jak po nominaci vyletěl ze židle a napadl Frankieho s Christine :lol: :lol: :lol: Pak hádka na Botb byla taky suprová vlastně to ani nebyla hádka spis Caleb řekl Frankiemu pravdu, A jak pak Frankie tahal to lano sám říkal jsem si,že už jde domů :hungry: Ale když začal dohánět Zacha s Donnym Zach spanikařil a Frankie vyhrál,takže produkce miluje Frankieho ještě víc :cry: A aby to nestačilo tak Christine zůstala HOH :vomit: :vomit: Myslim že Frankie a Christine teď vědí,že jsou mimo a udělají nejaky tah typu že do nominace daji takového Derricka místo Donnyho (samozřejmě musí někdo z nich vyhrát POV) No doufám že se ještě něco stane a nebude to že se detonaters udobří a bude to nuda až do konce teď to ,ale vypadá opravdu slibně :idea:
Fandím:Donny,NICOLE(Po odchodu Haydena je fakt nabušená),Victorie,ZACH,
Nevadí mi:Cody,Caleb(už nemá debilní kecy :smile: )Derrick
Ven:CHRISTINE!!FRANKIE!! (konečně všichni poznali jaký to jsou lháři!!)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP21

Příspěvekod milan » 11 srp 2014, 18:27

Tak, tento diel mal poriadne chlpaté ovisnuté gule :mrgreen:
Hádka bola super, tieto udalosti po DE ma bavia v každej jednej sérii, počítam, že ešte jeden DE bude niekedy v TOP 6 cca... Ako už spomenul brninho, tak Zach mal skvelú taktiku v HoH, je to ako v hokeji, keď nevieš čo s pukom vystreľ, pri tomto, keď nevieš čo z otázkou, tipuj! Hrozne ma bavilo, ako Zach povedal Nicole pravdu o alianciách, a vlastne Frankie tou predošlou debatou poslal sám seba do nominácie. Osobne by som spravil presne to isté čo Caleb, už keď zahodiť súťaž, tak na úrovni, na druhej strane veľký rešpekt (i keď ho nemusím) pre Frankieho, dal tu súťaž sám a zachránil aj Caleba (čo určite nebol dôvod prečo by sa tak s tým popasoval), Zach spravil chybu, keď chcel vyskúšať ten Frankieho štýl, ale keď ste si všili, Frankiemu sa na začiatku nedarilo a musel získať istý cvik, ktorý Zachovi pochopiteľne chýbal (táto súťaž mi čo do výsledku a vlastne aj nejakej podoby pripomínala Franka v BB14, keď mu išlo krk a musel absolvovať všetky kolá pri HoH, a rovnako aj Porsche v BB13 s tým "hadom"). Neviem, do akej miery bol Frankie v DR rozhodnutý sa priznať s tým, koho bratom je, ale keď sa zachránil dosť nahlas okrem dedka spomenul práve meno svojej sestry a aj ich priezvisko, tak si myslím, že možno ho to napadlo v tej DR hlavne z ohľadu nato, že to možno niekto počul a dal si 1+1 dokopy. Aj keď je TA stále v hre, nemyslím si, že by hrozila spolupráca Derricka s Frankiem, a ani nejak nevidím budúcnosť Donnyho v hre. Pri stave nominácie, som si na 100% istý, že sa zahrá VETO, ako Zach tak aj Donny majú nato PoV vyhrať, Zach má na svojej strane aj Caleba, ktorý by v prípade hrania PoV zahral (asi) VETO práve za Zacha, Donny už okrem Nicole nemá v hre nikoho, pre mňa osobne je teraz veľký kandidát na vyradenie + z reakcií Christine bolo zrejmé, že o zahodení súťaže nevedela, takže je otázne ako si stojí ona, na jednej strane bola nervózna z Frankieho, že hovoril aj za ňu, na strane druhej Derrick s ňou možnosť zahodenia súťaže nepreberal. Ďalším kandidátom, konkrétne na zadné vrátka sú Nicole a Victoria, z ohľadom na ich zaradenie v dome, aj fakt, že sú vlastne v dome len 3 baby (myslím, že Christine by spravila blbosť, ak by dala do nominácie po PoV nejakú babu, musí aj tento fakt zohľadniť), ideálne by bolo, ak by nominácia ostala, respektíve by Donnyho nahradil Derrick/Cody a prišli by sme o člena tej "hlavnej" aliancie (mali by sme totiž stále v nominácii aj Zacha). No skôr si myslím, že Christine pôjde buď po Zachovi, alebo bude taká blbá, a vylúči niekoho, kto nemá alianciu, aby si nezašpinila ruky a bude ďalší týždeň nuda.
Inak Victoria konečne bez nominácie do BotB, musela byť aj sama prekvapená.

Fandím: Zach, Donny, Victoria
Nefandím: Frankie, Christine
Zvyšok: "Neutrál"

Inak nezabúdajte, že jeden člen poroty sa vráti, a už tam máme silného Haydena, a ono ani vypadnutie Zacha/Donnyho nebude, také ako v prípade Jocasty (t.j. malá šanca na návrat), všetci muži čo ostali v dome sú fyzicky veľmi zdatní, a počítam, že bude niečo na vytrvalosť, kde aj svaly budú potrebné.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 16 - EP21

Příspěvekod Earl » 11 srp 2014, 19:40

Jedna hra kde bude treba zapojiť inteligenciu a Jocasta je v dome aj so zástupom anjelov :D
Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP21

Příspěvekod Doki » 13 srp 2014, 21:27

Já teda Frankieho výhru vůbec nerespektuji. Nejenže na poslední chvíli změnili soutěž (proto taky začala tak pozdě), aby měl Frankie nějakou šanci, ale ta soutěž byla jednodušší vyhrát v JEDNOM, než ve dvou (což řekl sám Derrick, když četl pravidla). V půlce se chtěl Caleb vrátit do hry, aby sabotoval F., ale produkce mu to nedovolila (upřímně nechápu, proč to nedělal od začátku místo sezení). Je to velká škoda, mohli jsem mít zachráněného Zacha & Donnyho a přitom mít Frankieho stále nominovaného.
Fandím: Donny, Zach, Nicole, Victoria
Nefandím: Frankie, Christine, Cody


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host