Big Brother 16 - EP22

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP22

Příspěvekod milan » 08 srp 2014, 18:03

Episode 22
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP22

Příspěvekod milan » 14 srp 2014, 18:01

Diel som si užil, mal všetko, od napätia po emócie, to podanie pravdy od Frankieho mi prišlo moc afektované, hlavne, keď ho išiel povedať dievčatám, jeho poskakovanie, šaškovanie, chcel aby to vyzeralo, že je nad vecou, ale fakt, že cca. 6-7 týždňov si toto tajomstvo uchovával mu na kredite nepridalo. Bol som prekvapený hlavne reakciou Zacha v DR, asi prvý krát čo som ho uvidel prejaviť úprimne emócie, tie jeho úsmevy a srandy, to je maska a hra, ale ten plač to bola ozaj prvá emócia, kedy ukázal, že ho niečo dostalo. Najviac som si užíval ten hudobný doprovod, keď bola v obraze Vikina a jej mimika tváre... konečne mala v tejto časti poriadny air time, ono je to aj kvôli tomu, že je v dome už len pár ľudí, ale musím sa priznať, že mi to vôbec nevadilo. Ukázali jej naj "scény" z domu, kde vlastne predstavili ten vzťah, ktorý s ňou nadviazal Derrick v rámci hry. Jemu dávam kladné body za fakt, že videl, to čo zvyšok prehliadal, Vikina = 1 hlas. Neviem, do akej miery, je tá vec s deťmi v Afrike a výhrou pre ne od Frankieho pravda, alebo strategické reči pre spoluhráčov, ale osobne som mu to nezožral, vyťahovanie karty "brat-celebrity", je z jeho strany už pre mňa otravné, mi to pripomína, ako keď mal B.H v S23 namiesto práce titulok SYNOVEC R.H., Frankie je proste brat speváčky známej pre dievčatá v -teen veku, veď aj keď ozrejmil, koho bratom je, max. Christine sa chytala čo do mena a potom samozrejme Vikina, ktorá je jeho sestrou posadnutá (tu mi hlava neberie, že ho nespoznala, keďže na YT má so sestrou aj pár videí, kde spoločne spievajú, mimochodom, on má so sestrou taký vzťah, aký má súrodenecká dvojica v TAR AU/NZ, ale tu je to pochopiteľné, keďže on je GAY, to len tak v rámci debaty pre XtttX, ktorý podobne ako ja, pozerá obe tieto RS).
PoV klasika, mňa táto súťaž osobne nebaví, takže som ju pretáčal, výsledok ma prekvapil, ale svojim spôsobom aj potešil, z dvojice Nicole / Zach, mi je sympatickejší práve Zach.
Ohľadne toho ako ho Derrick konfrontoval, tak som popravde čakal väčšiu drámu, ale Zach pochopil, že je zatlačený do rohu, a myslím, že ak by nemal VETO, tak za prvé Vikine nič nepovie a za druhé, ak by to povedal, tak by po tomto asi letel.
Nicole najskôr zajtra letí, predpovedal som to, i keď priamočiarejšou cestou a nie takto...
Vikina bez ohrozenia, postupuje do ďalšie týždňa, dovolím si napísať, že na 99.9% bude posledná žena v hre (Frankieho nepočítam). Myslím, že chalani nebudú mať dôvod držať ďalej v hre Christine, s ktorou si možno aj na budúci týždeň utrú zadok, ak Frankie bude buď HoH alebo vyhrá BotB/PoV (Caleb vďaka všetkým týmto udalostiam najskôr ušiel hrobárovi z lopaty, lebo sa do popredia dostali iné terče).
Snáď už BotB zrušia, popravde, neviem si predstaviť, žeby na ďalší týždeň z 2 HoH a 4 nominovaných, boli po BotB 1 HoH + 2 nominovaní zachránení, nebolo by asi už s čím ani hrať, ani vykombinovať kto do nominácie... veď už teraz to bol problém, keď sme videli ako Derrick počítal, kto mu ostal, mimo ľudí ktorým verí.

Ak by Zach nebol tak bojazlivý, že Vikina všetko vykecá Derrickovi, mohol využiť jej emócie + Nicole a pribrať Donnyho k vytvoreniu novej aliancie, myslím, že Christine by Nicole do nominácie nedala, ak by za ňou nešiel Caleb (po udalosti, ktorá sa stala s konfrontáciou Zacha a reakciou Derricka). Tu vidím, že Zach zlyhal, čo do možnosti na zmenu smerovanie hry v dome.

Fandím: Queen Victoria, Zach, Donny
Nefandím: Christine, Frankie
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP22

Příspěvekod Doki » 15 srp 2014, 17:13

Frankieho přiznání mi přišlo trapné, hlavně, jak si myslí, že je taky nějak známý, když jen využívá slávu své sestry, která mimochodem taky není tolik známá (přestože já ji už před BB znal). Pobavilo mě, jak se Derrick spletl a místo Ariany řekl Amanda. :lol: Myslím si, že každý po tomto odhalení čekal, že ho Victoria nebude chtít vyřadit, protože je velkou fanynkou právě Ariany Grande. Mile mě tak překvapilo, když utěšovala Nicole (která brečela kvůli tomu, že se bála, že ji budou nenávidět za nominování Frankieho) a říkala ji, že by se nikdo k Frankiemu neměl chovat jinak než k jiným jen kvůli jeho sestře (tohle samozřejmě v odvysílané epizodě nebylo). Proto mě tolik štve edit Vicky, kde ji ukazují jen jako tu "princeznu", když Victoria sama říkala, že už od Week 2 v DR prohlašovala, že je Frankie jejím terčem.
Já mám OTEVa náhodou hodně rád, vždycky pobaví a tento obzvlášť. :mrgreen: Potěšila mě výhra Zacha, třeba si teď začne věřit ještě víc a bude ještě zábavnější (pokud to vůbec ještě jde).
Nechci, aby vypadl Donny ani Nicole. Nicole jsem ze začátku moc nemusel, protože byla vždycky s Christine a pomlouvaly ostatní (především holky), ale teď jsem si ji oblíbil a mám pocit, že pokud by tolik nevěřila Derrickovi, tak by dokázala hru obrátit vzhůru nohama. Donnyho mám mezi oblíbenci už od začátku, takže opravdu nevím.


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti