Big Brother 16 - EP23

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP23

Příspěvekod milan » 08 srp 2014, 18:03

Episode 23
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP23

Příspěvekod milan » 15 srp 2014, 18:02

Zaujímavý diel, popravde ma ten úvod moc nebavil, i keď aktivita Nicole ma potešila, nebolo to zle myslené, ale ako je už posledné sezóny známe (hlavne v Survivor), nikto nechce robiť veľké kroky, takže vo výsledku to bolo k ničomu (serie ma že, Christine hneď všetko povedala pri radení sa Derrickovi). Čo sa týka NFL je to u mňa tak populárny šport ako balet, proste nevynechám žiadne info o pozadí (samozrejme z mojej strany irónia, ha ha) ALE BOL TO SAMOZREJME MARKETINGOVÝ ŤAH K ZAČIATKU SEZÓNY, REKLAMA JAK SVIŇA. Ale potom som si začal diel užívať, hlasovanie sa dalo očakávať, výsledok je taký aký je, nepočítal som s tým, žeby Vikina pomohla Nicole, jej hlas by nič nevyriešil a sama by na seba upriamila pozornosť.
Ale HoH a tá prezentácia, ktorá k tomu bola spravená (celý ten príbeh a spracovanie ktoré na týchto súťažiach milujem, kedy hráčom v podstate nedajú v noci spať, lebo veci, ktoré sa hlásia v TV sú dôležité pri kvízoch nevynechá asi nik), ma rozhodne bavila. Trošku ma mrzí, že takto hráči na 99% vedeli do čoho idú, lebo je jasné, že pri takom podaní indícii pôjde o nejaký kvíz. To "okolo" čo k tomu produkcia pridala, tie náhrobné kamene, tá maska mŕtvoly, proste špica... ale, kto videl anglický seriál Dead Set, ako svojho času ja, až také pocity okolo podania neprežíval (no bolo to spracované fakt na úrovni). SERIE ma, že je tu znova systém s 2 HoH (i keď posledný krát), podozrievam produkciu, že takto preťažujú práve Frankieho, pri takom malom počte ľudí, je veľká šanca, že to môže vyhrať, tento kvíz je skvelý, keď chcete rýchlo zvoliť 1 HoH a nie toto divadielko okolo... veľké šance na prežitie pre tváre, ktoré CBS preťažuje editom (Derrick & Frankie aj v rámci TA). Serie ma tiež, že som dlho nevidel podobné súťaže, aké boli napr. v S14, to prenášanie tekutiny z nádoby do nádoby a vyťahovanie loptičky alebo korku pri naplnení tekutinou cez malú dieru, táto súťaž je celkom často, takmer v každej sérii, a v S14 to malo gule aj kvôli tým 3 nádobám (HoH, záchrana - imunita, prachy).
Rachel Reilly v štúdiu, krása :dance: škoda, len u Rachel že má fetiš na gayov, v každej sérii fandí a prejavuje sympatie gayom... to mi u nej dosť vadí, jej vystúpenie v štúdiu BB CAN S2 s Garym ma fakt iritovalo (hlavne z jeho strany), nič proti gayom, ale u Rachel je známe, že keby mala pred sebou 2 výborných hráčov, tak bude fandiť tomu, ktorý je gay.

Výhra tých dvoch bola % veľmi istá, inak by bola sranda, ak by Derrick vyhral S16, v jednej TV sezóne, sme zatiaľ videli výhru nerdov, ale policajtov ešte nie.
Nominácie, ale budú zaujímavé, jedna z možností prečo nechali v hre 2 HoH miesta, je asi aj fakt, ukázať hierarchiu v aliancii a rozložiť alianciu, ktorá robí hru nudnou + nás čaká návrat porotcu do hry... čo je blbosť, v nevýhode, bude ten, ktorý vypadne o týždeň (nebude mať informácie z domu, kde sa porotcovia bavia o hre, alianciách, kto komu kedy klamal) a tiež šok s tým, že po vypadnutí musí ísť hneď bojovať o návrat (čakám vytrvalostnú súťaž). MINULÝ ROK NÁVRAT DOMRVIL SÉRIU (môj názor).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: Big Brother 16 - EP23

Příspěvekod Earl » 15 srp 2014, 18:11

Fúha komu fandiť? :D V dome je ale zostavička :D 5 ultra nudných hráčov, 1 baba ktorej sa fandiť nedá, 2 sama prekvapená, že je ešte v hre :D Snáď len Donny je zaujímavé prekvapenie v tejto zostave. Ak nebude budúci rok All-Stars, odmietam BB sledovať lebo je to utópia :D
Obrázek

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP23

Příspěvekod Doki » 15 srp 2014, 18:13

Produkce se konečně dočkala a Nicole se z HoH pokoje stěhuje do Jury Housu. I přesto mě tento twist nezačne bavit ani na tento poslední týden a jsem rád, že po dalším vyřazení končí.
Nicole mi bude chybět. :( Jak už jsem říkal, na začátku jsem ji neměl rád, protože byla pomlouvačná a závistivá, ale vždycky začnu fandit outsiderům a ona jedním byla. Jako jediná měla tu odvahu nominovat Frankieho, takže doufám, že se vrátí a na 3. pokus se jí to určitě povede! Myslím si, že by se mohla vrátit i při hlasování Ameriky i při vytrvalostní soutěži, ale nevadil by mi i návrat Haydena (tvrdil, že by šel po Derrickovi a Codym) a i Jocasta (mám ji rád, ale stejně by zase hned vypadla).
HoH pro Derricka a Frankieho mě vůbec nepotěšilo, bude to zase ten stejně nudný týden, jako obvykle s vyřazením buď Donnyho/Vicky/Zacha.
Fandím: Zach, Donny, Victoria
Nevadí mi: Derrick, Caleb
Nefandím: Christine, Cody
Nesnáším: Frankie
Jinak jsem rád, že konečně ukázali (i když jen na pár sekund) "blízký" vztah Codyho a vdané Christine. :vomit:

Uživatelský avatar
thistle
A fan of Big Brother
Příspěvky: 83
Registrován: 27 srp 2013, 20:38

Re: Big Brother 16 - EP23

Příspěvekod thistle » 15 srp 2014, 20:54

Štve mě, že se nakonec podle všeho vrátí jen jeden porotce, přestože časově by bylo místo pro dva :( Návrat Haydena/Nicole jsem viděla jako poslední možnou spásu série a nakonec ani tato možnost nebude. Teď se už dá jen doufat, že Donny i Zach nějak přežijí tento týden a dají se do kupy s Haydnem, který se vrátí a vyhraje HoH... :-?
Stupidní BotB twist neskutečně domrvil tuto sérii... ještě daleko horší než loňské MVP. Hra by byla úplně někde jinde, kdyby poslední 2 HoH Donnyho a Nicole proběhly normálně nebo do nich alespoň produkce nezasáhla s potřebou zachránit Franka...

Fandím: Donny, Zach
Neutrál: Victoria, Caleb
Nesnáším: Derrick, Frankie, Cody, Christine


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů