Big Brother 16 - EP26

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP26

Příspěvekod milan » 08 srp 2014, 18:03

Episode 26
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP26

Příspěvekod milan » 22 srp 2014, 17:46

Diel bol znova sklamaním, ohľadne deju, ktorý sme videli v rámci rekapitulácie ma vo výsledku sklamal Donny, neviem, prečo nedodržal slovo voči Zachovi (podobne aj Christine mala reči v DR po rozhovore s ním), najskôr nám neukázali niečo z domu (možno Zach nechcel, aby Donny riskoval svoju hru, alebo ich vytočil). Pobavila Vikina, ja som vôbec netušil, že tá šiltovka bola jej, sranda je, že jej oblečenie malo viac vysielacieho času ako ona samotná. Zachov odchod bol presne taký teatrálny ako som čakal, a to ma veľmi pobavilo, jeho vylúčenie sa dalo predpokladať, škoda, že u Caleba nehral na strunu vylúčenia Amber alebo odhalenia toho, že bol terčom tej ich aliancie, možno by prehodnotil svoju vernosť Derrickovi a Frankiemu.
Som sklamaný súťažou pre navrátilcov, pri konci som sa modlil, že už keď sa nevráti Zach, nech sa nevráti aspoň ani tá Jocasta, tá si mumlala niečo popod nos (nejaké "Jesus" modlitby istotne). Smolu mal aj Zach, že nedával tie krúžka trošku svižnejšie do obehu, sa mu to vypomstilo na tom poslednom, ktorý sa mu nepočítal do hry.
Vytrvalostná súťaž by bola podľa mňa lepšia (kto by mal väčšiu túžbu sa vrátiť do hry, ten by išiel aj cez bolesť, tam by boli veľkými favoritmi Hayden & Zach, pri niečom kde by bolo potrebné nízke ťažisko tak možno tá Nicole), ale asi v produkcii nechceli návrat niekoho kto by teoreticky odstrelil ich "čiernych koňov". Je možné (a vidím to dosť reálne), že o týždeň vypadne Nicole.
To, čo som tvrdil sa znova potvrdilo, prvý traja porotcovia, sa rozprávajú o hre v dome porotcov a ten posledný, v tomto prípade Zach, ide v strese hneď do súťaže po emocionálnom vyhadzove. Preferoval by som v tomto prípadne systém vrátenia do hry na základe hlasovania hráčov v dome v DR, anonymne, koho by chceli vrátiť, alebo hlasovanie Ameriky, myslím, že to by CBS tiež nechcela, lebo si myslím, že Zach by bol vrátený (pokojne mohli návrat do hry posunúť do nedele a spraviť neštandardne živý prenos v BB CAN to tak bolo, keď spravili podobnú koninu s tým, že jedna hráčka (nebudem menovať), nemohla hrať VETO (ani nebolo) a hneď as pristúpilo k hlasovaniu, čo samozrejme šlo do kariet hráčov, ktorých vďaka predošlým twistom zachránili od masakry... proste na BB CAN S2 bolo vidno masívne ovplyvňovanie a bojím sa toho, že sa podobné niečo deje aj tu, len trošku menej na oko, ale s rovnakým výsledkom pre Derricka prípadne Frankieho (inak je pravda, že na svojej oficiálnej stránke zbiera prachy pre deti do Afriky, takže v tomto neklamal).
Som zvedavý, či Donny niečo podnikne, ak by dal dokopy Vikinu s Nicole a nejak prehovorili Christine (bude záležať ako sa Nicole postaví k návratu, a či uvidíme nejaké rozhovory o "pálení mostov" a podobné kraviny). Dúfam, že Donnymu zahrá do kariet aj HoH, už je otravné vidieť tie isté tváre ako potia paplóny v HoH spálni.
Tie umelé emócie, ako sa tam všetci objímali pri vstupe porotcov do domu boli smiešne, zo Zachom sa išiel túliť len Frankie...
Zacha je fakt škoda, pri tej hre čo hral by to asi nevyhral, porota by mu to dala zožrať vo finále, ale bavil ma, asi od druhého/tretieho týždňa až do konca.

Vikina mi v DR pri pozdrave Zachovi pripomínala Britney alebo Boogieho, Britney pri pozdrave pre Mikea a Boogieho pri Janelle, proste nebol to taký istý mega level, ale že si dala námahu tu šiltovku skryť a potom ju napadlo ju vybrať takto v DR, tak to bol skvelý okamih, Zach vyzeral ako keby dostal vzduchom chladenú krespapuľu.
Julie sa inak pekne hecla v LIVE VYSIELANÍ, jej manžel ju pekne nominoval ;)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP26

Příspěvekod Doki » 22 srp 2014, 22:43

Victoria a její goodbye message pro Zacha. :lol: Myslím, že byla chyba zničit tu růžovou kšiltovku, určitě by se našel nějaký fanoušek Zacha, který by ji koupil na eBay. Škoda, že celou sérii neukázali více Zachtoria momentů místo Zankie momentů, první jmenováni jsou spolu skvělí! Dělají, že se navzájem nenávidí, ale opak je pravdou. Zach mi ale ve hře bude hodně chybět, byl jediným zdrojem zábavy a i jediným přijatelným členem Detonators.
Taky mě zarazilo, že produkce vybrala soutěž, ve které hraje velkou roli i štěstí, protože jim to malém vyhrála Jocasta, kterou určitě nechtěli vidět znovu ve hře. Potěšila mě výhra Nicole, která nakonec jde proti Derrickovi a Codym. Bohužel si myslím, že pokud ona či Donny nevyhraje HOH, pravděpodobně se vrátí do Jury Housu.
milan píše:Diel bol znova sklamaním, ohľadne deju, ktorý sme videli v rámci rekapitulácie ma vo výsledku sklamal Donny, neviem, prečo nedodržal slovo voči Zachovi (podobne aj Christine mala reči v DR po rozhovore s ním), najskôr nám neukázali niečo z domu (možno Zach nechcel, aby Donny riskoval svoju hru, alebo ich vytočil).

Zach Donnymu nakonec řekl, že nemá cenu, aby pro něj hlasoval, protože nesehnal ty 3 hlasy, které by potřeboval k udržení se ve hře.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP26

Příspěvekod milan » 22 srp 2014, 23:04

Som si to aj myslel (info z Live Feeds nesledujem), lebo Donny mi príde férový a to, že každý jeden vypadnutý hráč v štúdiu povie "že miluje toho človeka", nieje póza ale realita... on je takou "pure soul" tejto série, už som dlho nevidel takého hráča v hre, má za ušami, ale fyzicky taktiež dominuje. Zach má ale u mňa rešpekt aj zato, že mu to povedal, aby pre neho nehlasoval, posledný koho som videl hrať takto čestne ako hrá práve Donny bol Ian, samozrejme, že mal svoje ťahy, ale čo sa týka hlasovania hlasoval za udržanie takej Britney, aj keď vedel, že ten 1 hlas nič nezmení, to sú tie momenty, ktoré mám v hre rád... dnes som sa celý deň vyhýbal netu v práci, a hlavne Facebooku, lebo som nechcel vedieť ako dopadlo vyhadzovanie a ani návrat, tešil som sa, žeby sa mohol vrátiť buď Zach alebo Hayden, súťaž bola ozaj pre mňa sklamaním, myslel som si, že bude niečo fyzické a že výsledok uvidíme až v nedeľu (teda pondelok). Som zvedavý ako naloží Nicole s informáciami, ktoré získala v JH, jediná vec, ktorá jej môže pomôcť obrátiť hru, je spojiť sa s Donnym, jeden z nich musí vyhrať HoH, následne informácie ktoré môže mať z JH využiť aj za cenu vydierania s nomináciou do horúceho kresla na pretiahnutie Christine, a nominovať niekoho zo silnej 4ky mužov: Frankie, Caleb, Cody, Derrick, odstreliť jedného z nich, aby sa zrovnali počty, a tu bude dôležité, kto získa Vikinu (optimálne by bolo odstreliť Derricka, práve kvôli zrušeniu jeho vplyvu na ňu). Toto je moja vysnená varianta budúceho týždňa.
Tiež dúfam, že príde rozkol aj v TA, ktorý je už očividný, ale umelo hráčmi udržiavaný, keďže je jasné, že Derrick ide po Donnym, a Donny pôjde po Derrickovi.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů