Big Brother 16 - EP29

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP29

Příspěvekod milan » 22 srp 2014, 17:55

Episode 29
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP29

Příspěvekod milan » 29 srp 2014, 12:40

:( Donny :(
Čakal som, že sa niečo upečie a neupieklo sa nič, osobne si myslím, že pustiť v hre ďalej niekoho kto už raz vypadol je chyba, terajšia HoH súťaž (ktorej koncept mám asi najradšej zo všetkých súťaží) (inak táto súťaž bola vhodná minulý týždeň v spojení HoH + súboj o návrat), je ako stavaná pre Nicole, je nízka má malé ťažisko a ak fyzicky neodpadne má šancu HoH získať.
Produkcia si neodpustila hrať na city a dala hráčom malý predkrm z ich osobného života, tie video pozdravy mi prišli ako preháňadlá na duše / city, ktoré spustili potoky sĺz, veď bolo jasné, že taký Derrick sa rozplače keď uvidí dcéru, to by spravil asi každý chlap.
Christinin manžel je väčší manekýn ako ona sama, akože nič proti tomu tunelu alebo ako sa to volá čo má v ušiach, ale keď to dá dole, vyzerá to určite ako stiahnutá predkožka. :D Celkovo mi príde, ako taký trtko a pajác, vieme asi kto nosí nohavice u nich doma, takže sa vôbec nečudujem, že Christine si v dome flirtuje s Codym, neviem si predstaviť reakciu jej manžela, keby ich načapal v spálni... :lol: Dúfam, že keď skončí v dome, tak jej reakcie po nete dajú virtuálnu facku, za to čo predvádzala, jedna vec je hra a druhá zaťahovať niečo také ako svätosť manželskú do hry... nie som nejak extra veriaci, ale ona sa prezentuje ako veriaca, a ak som dobre pochopil celá rodina tak žije, takže toto je dosť nad rámec bežnej stratégie.
DE o týždeň, sa dal očakávať, jeden návrat nám vrátil hru o týždeň dozadu + séria končí v rovnaký deň ako je premiéra novej série Survivora (podobne ako minulý rok), takže si myslím, že vypadne niekto z veľkej aliancie + Nicole (v prvom alebo druhom kole, bude záležať, či získa Nicole HoH), ak prežije Vikina DE, je šanca, že sa dostane až do F3, kde nemá šancu na 3-kolovú HoH a môže si ju jeden alebo druhý človek, čo tam bude s ňou zobrať do finále. Nejak vyslovene, čo sme videli minule pár záberov z Jury domu, nemám pocit, žeby niekomu vadila, a myslím, že aj Zach bude pre ňu hlasovať. Ak by bol vo finále Donny na 100% vyhrá, prezentoval to takto Zach a aj Derrick, takže vypadnutím Donnyho je ona taká moja favoritka... všetci majú ruky od krvi, ona bola často v nominácii, vydedenec, v žiadnej aliancii, takže je šanca, že to ozaj vyhrá.
Dúfam, že ku koncu tam nepustia do Jury domu nejakého Dr. Willa alebo Dana aby im prehovoril do duše... toto ovplyvňovanie mimo uzavretého priestoru ma vie srať... je jasné, že po tom čo ukázala v dome, by nebola dobrá víťazka, viezla sa a mala šťastie, ale vyhralo už takto kopec ľudí, hocijaké RS, lenže ak sa pri stoloch na terase alebo cez video konferenciu predstaví ako "tichý radca" niekto z ex-hráčov tak to bude ďalší fail.

Fandím: Vikina
Von: Frankie, Derrick, Christine
Neutrál: Cody, Nicole, Caleb
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP29

Příspěvekod Doki » 29 srp 2014, 14:47

Dělá si Derrick v jeho goodbye message srandu? To je snad ještě horší, než když Shelly lezla do zadku JeJo, Derrick se vůbec nesnažil zachránit Donnyho, to spíš Frankie & Caleb.
Donny mi bude hodně chybět, měl to v domě hodně těžké, neměl aliance, takže se vždy musel spoléhat sám na sebe, jsem ale rád, že odchází do Jury Housu, kde má své kamarády. Doufám, že tímto oficiálně skončí TA, protože mě ty mise fakt nebaví. Frankieho výraz, když se dozvěděl, že jeho hra neuspěla, byl k nezaplacení. :lol:
HoH mě trochu zklamalo, čekal jsem soutěž na výdrž (např. kdo se nejdéle udrží na stěně), ale tahle je kromě pádů docela nudná a často ji vyhrávají muži, takže nevím nevím.
Fandím: Nicole
Nevadí mi: Caleb, Vic
Ven: Frankie, Christine, Derrick, Cody
Těším se na DE, to je snad poslední šance vyřadit Derricka.


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 3 hosti