Big Brother 16 - EP40

June 25, 2014 - September 24, 2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Big Brother 16 - EP40

Příspěvekod milan » 18 zář 2014, 17:38

Episode 40
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: Big Brother 16 - EP40

Příspěvekod brninho » 25 zář 2014, 11:37

O samotné finálové epizodě jen velmi krátce: Cody, aka Woo v BB podání...Na co myslíš chlape? No na 500k asi ne. Ve finálové dvojce s Victorii by klidně místo odpovědí porotcům mohl říkat vtipy a stejně by si výhru odnesl, takhle se zamotával, spíš přihrával Derrickovi a na výrazech porotců byl výsledek úplně jasnej. Celkově to byla nuda, s Victorií ve finále by dotazy porotců byly šťavnatější. Nicméně Derrick je zasloužený vítěz, gratuluju mu..
Nejlepší moment epizody byl na samém závěru, kdy se blížilo oznámení vítěze America's vote...Frankie nastoupenej vedle Julie téměř jistejí než Derrick s tím jeho nedočkavým výrazem, očekávajíce 25k a jak se z nich bude radovat. :D Udělalo mi neuvěřitelnou radost když Julie oznámila finálovou trojku Zach, Nicole a Donny, děkuji Ameriko... :D Jasně, chtěl jsem aby vyhrál Zach, ale on je z celkem bohaté rodiny a jeho chvíle stejně přijde v nějáké all-stars sérii, Donnymu se peníze budou hodit víc.

Celkově ze všech viděných řad BB (předtím 2,6,7,8,12) je šestnácka nejhorší, po slibném úvodu, díky kterému jsem se rozhodl, že na sérii začnu koukat pravidelně přišla tak trochu nudná dominance Bomb Squad/Detonators a nějáké poslední tři týdny jsem se koukal vyloženě ze setrvačnosti. V nějáké další sérii rozhodně uvítám Zacha, sympatie Ameriky asi dál dotáhnou Nicole (nebo třeba Haycole) a Donnyho a bojím se že produkce vyplní místo povinného gaye Frankiem...Takže všem spoludiskutujícím u BB nashledanou příští rok, přichází Survivor/TAR time... :hungry:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

_Maty_
Příspěvky: 40
Registrován: 03 dub 2014, 10:27

Re: Big Brother 16 - EP40

Příspěvekod _Maty_ » 25 zář 2014, 12:52

No, asi zasloužený vítěz, minimálně z té F3 ... Říkal jsem Milanovi, že by Derrick vzal Codyho, sice jsme neviděli činy a on to jen řekl, ale i z těch zpovědí myslím, že to bylo vidět :)
Co mi hrozně vadí a vadilo mi to už loni je to, že Dr. Will opět mluvil s porotci.. Podle mě je to ten nejlepší manipulátor co kdy hrál, kdo nesouhlasí, jen ať si pustí BB2, protože tam nebylo žádne POV, on prostě lidi přesvědčil, dostal se jim do hlavy atd... A pokud někdo takový sedí s porotci a dává chytře mířené otázky, za což i věřím, že mu produkce zaplatí, tak dokáže nejednoho člověka ovlivnit... Např. Vůbec jsem nečekal, že Christine zahlasuje pro Derricka..
Jinak jsem to tu psal už dříve... Předvídatelná, nudná řada... Stejně jako brninha mě hrozně potěšila ta část s Frankiem, myslel jsem, že se Zachem budou v F3, ale fakt, že nebyl ani tam, to jsem se musel škodolibě smát. To že vyhraje Donny bylo jasné už týdny, kdy to furt na všech forech opakovali všichni fanoušci.... volte Donnyho atd...
Fakt doufám v lepší sérii příští rok :)

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: Big Brother 16 - EP40

Příspěvekod k.g » 25 zář 2014, 17:56

Jelikož jsem nepřispíval do diskuze, nezasloužím si zveřejnit hodnocení série? - výjímečně na to seru :)
Vítěztvím Derika tahle série vztoupla v mých očích o 150%, neboť pro mě to byla jedna z nejnudnějších řad v historii CBS reality-show. Už od začátku bylo vše špatně, počínaje Castem, blbými twisty, blbými kroky, produkcí.., což mě mrzí, protože jsem si předloni Big Brothera zamiloval... Bohužel zjišťuji, velká část Ameriky je velmi zkažená, a ocení právě to,co já kritizuji. Důvodem proč jsem si zamiloval BB je absolutní nepředvídatelnost hráčů - nejsou to umělé twisty produkcí, nejsou to pro mě trapné soutěže, není to vidět chlastat a sexovat, pomlouvat lidi v televizi - jsou to samotní lidé, jejich osobnosti - strategické a sociální hry. To jsem u posledních 2 sérií BB postrádal.

Takže je Derik zasloužený vítěz ? ANO je, u mě srovnatelné série s vítězem Survivorů S24,S21,S26 ... Je jako jednooký mezi slepými. :cry:

Podíváme-li se zpět na letošní CAST - kdo vlastně hrál ?
Derik, (Donny, Frankie = oba dva hráli, ale použili špatnou strategii => kdyby hráli jako tým, jeden z nich by byl dnes vítězem)

.. a jak jsme na tom s letošním obsazením ženského pohlaví ?
Joe, Jocasta,Paola = vážně? Tohle má být co?
Britani, Victoria = děláte si prdel ? Ty holky neviděli nikdy BB
Christine ? = To má být co, nějaká verze Moniky Culpepper
Amber ? - na téhle holce produkce jako založila sérii?
Nicole? - tragická verze Daniel D
kdo měl z těhle dívek být budoucí Janelle, Porsche, Daniel, Jordan, Britani nebo nepřemožitelnou Rachel ?
-----------------------------------
podrženo --> Jeden velký průser !!

:down: Série:
- je jich vážně mnoho, technicky vše špatně
:idea: Série:
komické vložky: Zach, Donni
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Big Brother 16 - EP40

Příspěvekod milan » 25 zář 2014, 19:15

brninho píše:O samotné finálové epizodě jen velmi krátce: Cody, aka Woo v BB podání...Na co myslíš chlape? No na 500k asi ne.
Si mi to zobral z klávesnice, akurát som chcel nato poukázať, moc sa rozpisovať nebudem, keďže plánujem (najskôr zajtra) zhrnutie v mojom šťavnatom článku. Ak beriem sériu ako celok bavila ma viac ako S15, no z hľadiska hry to bola predvídateľná nuda, celkovo som v rozpakoch, že po "nerdoch" ktorí vyhrali BB/SURVIVOR, tu máme v rámci jedného roka "fízlov", ktorí taktiež ovládli tieto dve najväčšie individuálne RS. Ja som za Vic rád, jej min. porotcovské miesto (v kútiku duše aj F2), som očakával už od druhého/tretieho týždňa, rovnako aj výhra Derricka bola jasná, asi tak mesiac dozadu, ale mám ho radšej ako víťaza S15, no z celkového hľadiska si dovolím tvrdiť, že twisty v tejto sérii poznačili negatívne hru (v U.S. ale so mnou nesúhlasia, ale to vlastne ani pri BvsW - Survivor), tak ako minulý rok MVP a tento rok v Kanade všetky tie twisty kde mali prsty v krokoch ľudia pred TV. Proste v hre založenej na sociálnom aspekte s klamaním a stratégiou nemá čo vonkajší prvok vstupovať a to platí aj pri Willovi, na ktorého som poukázal ešte v dobe, kedy sa nevedelo, že ho znova pozvú, ja celkovo nemám rád, tieto "rady" od Willa alebo Dana porotcom, bolo jasné, ako tlačil a hlavne točil odpovede k jednému menu - DERRICKOVI. Ale oceňujem ako uzemnil Zacha s tým hateom na Vic, proste Will tiež nevyhral žiadne súťaže, nejde to samozrejme porovnávať, on je mastermind, ale reagoval na fakt, ktorý jej bol vyčítaný (t.j. nula v súťaži). Musím podotknúť, že je chyba tých ľudí, ktorí na ňu pindali, že sa dostala tak ďaleko, mali veľa šancí ju vyhodiť, toto sa deje každý rok v BB (čo aj Will spomenul, ona hrá BB, oni sedia v porote), niekto sa dostane ďaleko a je nulový, minulý rok Spencer, predtým Jenn. Mimochodom hlasovanie Jocasty som nepobral, jasné, hral to na ňu, ale za svoje labilné a afektované jednanie si mala dať sama facku, nebyť Donnyho nevidí ani porotu, keď nemohla sama pomohli jej, keď náhodou v BotB vyhrala s niekým, mala orgazmy ako keby sama vyhrala dané kolo, pritom jej zachránila prdel aj taká Amber.


Plánoval som článok dnes, ale som neskutočne unavený, zajtra sa pustím do rozboru twistov a taktiež si podám každého jedného hráča osobitne.

IMHO! Už sa teším na autogramy od Vic ;) dávam dokopy fotky, adresu mám :hungry:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: Big Brother 16 - EP40

Příspěvekod Doki » 26 zář 2014, 15:00

Derrickovo vítězství bylo jasné už od začátku, a nakonec jsem rád, že vyhrál, je to bez pochyb zasloužený vítěz (žádná nominace je úctyhodná), ale kvůli němu byla tato série tak nudná, protože nikdy nedopustil, aby se někdo s někým pohádal. Taky jsem si říkal, že je Cody něco jako Woo, protože kdyby vzal Victoriu do F2, měl by vítězství skoro jisté.
Mě série bavila míň, než S15, a považuji ji za tu nejhorší, kterou jsem zatím viděl, hlavně kvůli BoB, které napomáhalo silným hráčům a škodilo těm "slabším" a taky Team America, protože zasahování do hry Amerikou mě vždycky sralo.
S vítězem America's Fav jsem taky spokojený, Donny byl letos jeden z mých oblíbených soutěžících, a strašně mě potěšilo, když se Frankie ani s podporou fanoušků jeho sestry nedostal do F3. Ten jeho obličej na konci byla třešnička na dortu. :mrgreen:
V All-Stars chci vidět: Donny (u toho je to nejpravděpodobnější), Zach (zábavný prvek), Nicole (zaplnilo by se místo "holky z Jihu) a i Vic, ale ta bohužel má 0% šanci.


Zpět na „Big Brother 16 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů