TAR S2 (CAN) - Epizoda 6

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S2 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod milan » 01 srp 2014, 15:06

6. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod XtttX » 13 srp 2014, 19:45

Slovensko konečne v TAR!!! :D

Epizóda opäť zaujímavá, a opäť si to odniesol tím ktorému som fandil trochu viac. :( No čo už... Dosť mi ich bolo ľúto, bolo vidieť že s posledným miestom nepočítali. Ich geniálne hlášky budú chýbať...

Kto by čakal že najväčšou výzvou pre hokejistky bude práve úloha týkajúca sa hokeja? :D

Btw, postrehli ste že z Petea bol zrazu Mickey? :)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 14 srp 2014, 08:06

TAR CAN nemám co vytknout! Dobře se na to kouká, zajímavé úkoly, krásná místa a hlavně skvělé týmy.

Fakt jsem čekala na to "šokující překvapení", které slibovala CTV. Tomu, že by si Mickey a Pete ostříhali vlasy jsem moc nevěřila a svatbě Rexe a Boba také ne. Asi jako většina jsem si myslela, že Sukhi a Jinder vyrazí někam jinam.
To, že držitelky zlaté olympijské medaile v ledním hokeji budou potřebovat 57 střel na branku, aby se trefily 5x jsem fakt nečekala :o

XtttX píše:Btw, postrehli ste že z Petea bol zrazu Mickey? :)

Asi už mu došla čistá trička :D

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod TomPato » 14 srp 2014, 16:07

Paráda, proti včerejšímu pokoukání na TAR AUS jsem byl překvapen, 40 minut uteklo jako nic :o

Všichni se sejdou na letišti a když už se udělají nějaké rozestupy, zase si všichni musejí počkat na nápovědu k mincovně. :?

Jinak mince a vlaječky, pecka, hrdě musím říct, že bych to profrčel jako Sukhi a Jinder 8)

A Detour? Tak to jsem čuměl, hokejistky nedokáží dát gól mezi betony :lol: kvůli tomu si nevzali fastforward? další stupidita z jejich strany, v klidu si mohli dojít pro vítězství v etapě. Vynikající tah Audrey, která vyběhla z šatny, nechápu proč to samé neudělala Sukhi, ale to bych přišel o její bruslařské schopnosti. :lol:
Bylo jasné, že kdo neumí bruslit, bude dělat "pinch it", jsem rád, že to nakonec zvládli lépe Ryan a Rob.

Vypadnutí Rex a Bob vůbec nemrzí.

Vynikající epizoda, příští vypadá ještě lépe, hokejistky by se mohly dál propadat :)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod lord_night » 15 srp 2014, 01:27

Super epizoda! Hned při objasňování úkolu v mincovně mě praštila do oka česká dvojkoruna ;) Sukhi & Jinder na to, že přijeli poslední úkolem prolétli, jde vidět, že dosti cestují. A potvrdila se má slova - upoutávky dosti zkreslují, asi nikdo nečekal, že Spooner & Mikkelson budou potřebovat na splnění úkolu tolik střel, jaké to pro ně muselo být ponížení, když je 2 týmy "porazily". Alain & Audrey si bláhově mysleli, že díky FastFoward budou první a ono prd. Nicméně Roadblock celkem dobrej, Michel byl donucen použít Express Pass, což jim vlastně pomohlo k 1.místu. Jinak Spooner má celkem pěknej hlas, by mohla zpívat...ale asi né zrovna rock. A že vypadli Rex & Bob mě docela zamrzelo, nato, že jsem je téměř odepsal poté, co vzdali během jedné etapy 2 úkoly´jsem jim přicházel na chuť víc a víc. Sami to taky nečekali, že jsou poslední. Nicméně každý tým má mé sympatie. Cast je opravdu podařený.
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 6

Příspěvekod hozu » 15 srp 2014, 18:22

Yukon → Manitoba
Další skvělá část, ačkoliv vypadnutí mě rozhodně mrzí. Rexe s Bobem jsem si také postupně oblíbil, ona baletka jakoby na ně čekala :/
Mince, česká vlaječka a dvoukoruna! Díl nečekaně potěšil. Osobně jsem myslel, že takový problém s tím týmy mít nebudou.
Úkoly opět perfektní. Sukhi a Jinder na ledě byli sice zábavní, ale o to víc překvapili jak proletěli ostatními dvěma úkoly a pořád měli méně pokusů než hokejisky :D
"Rockový" Roadblock jsem si z ukázek moc nedokázal představit, ale myslím, že se směle zařadil do "rodiny" těch těžších úkolů kanadského TAR. Minimálně se tam týmy zase pěkně potkaly :D Těším se na další část, i když jiná země se v této sérii až tak neosvědčila podle mého :)

XtttX píše:Btw, postrehli ste že z Petea bol zrazu Mickey? :)

Ne :D Tito dva se mi pletou a v podstatě jsou jediný tým, který vysloveně nerad vidím tak daleko. Ani ne kvůli výkonům, ale spíš faktu, že mě totálně nebaví.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S2 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti