TAR S2 (CAN) - Epizoda 5

2014
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

TAR S2 (CAN) - Epizoda 5

Příspěvekod milan » 01 srp 2014, 15:06

5. epizoda
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 5

Příspěvekod XtttX » 06 srp 2014, 20:47

Ďalšia skvelá epizóda, aj keď s pomerne smutným koncom.

Nicole... :( Sledovať ju po toľkých neúspešných pokusoch mi trhalo srdce. Ale je to bojovníčka, ktorá sa nevzdáva. :idea: Jej vylúčenie ma veľmi mrzí, s Cormacom boli moji hlavní favoriti.

Milujem hlášky Rexa a Boba. "Who designs these torture tests? Satan?" :D Sú boží...
To isté Audrey a jej franzúština. :love:
A vlastne každý tím ma niečím baví, casting je skutočne podarený.

Som rád že konečne vyhral etapu aj niekto iný ako Meghan & Natalie, aj keď víťazstvo tej nasledujúcej ich vzhľadom na úlohu s hokejom zrejme opäť neminie.

TomPato
Persona non grata
Příspěvky: 23
Registrován: 24 črc 2014, 16:48

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 5

Příspěvekod TomPato » 07 srp 2014, 03:21

Tak to se nepovedlo..episoda skvělá, ale konec špatný.. :evil: Mohl vypadnout někdo jiný. Kdyby šel na kolo a střelbu Cormac, myslím že by nevypadli..

Proboha může být někdo tak blbý jako Sukhi a Jinder, nic neudělají samy od sebe..o pádlování proti proudu ani nemluvím :lol:

Pierre a Michel mají EP, stejně hokejistky otočí, jestli se tam dostanou před nimi :)

Mickye a Pete zabloudili, odjížděli první od stanů a málem to podělali, ufff, Nicole vypadla, tak se snad budou víc soustředit :D

Souhlas, francouzky mluvící Audrey :sex: ale dneska to vyhrál Alain, vynikající střelba :)

Další episoda Winnipeg, doufám, že se ještě z Kanady dostanou...

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 5

Příspěvekod Angie » 10 srp 2014, 07:47

Tohle je asi úplně poprvé v TAR, kdy bez výjimky fandím všem týmům (alespoň v tuhle chvíli). Od začátku tam nebyl nikdo, kdo by mi vyloženě nějak vadil a s postupem času zjišťuji, že každý tým má něco do sebe.

Trochu jsem se bála návratu do Kanady a mám i obavy, že Čína byla jedinou zahraniční zemí, kam se týmy podívají (tentokrát se vyhýbám spoilerům, takže opravdu netuším). Každopádně zjišťuji, že i kdyby se už nikam mimo svou vlast nevydali, stejně to bude dobré. Kanada je zkrátka tak rozmanitá, že si divák ani neuvědomuje, že jsou stále "doma".

V tuhle chvíli, kdyby vyhrál kterýkoliv tým budu mu to přát,protože jsou opravdu všichni něčím zajímaví a sympatičtí. Pokud by vyhráli Mikey a Pete, budu jim to přát o trochu více... :love:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 5

Příspěvekod hozu » 10 srp 2014, 20:47

(Macau, China → Yukon)
Pro mě nejlepší díl této sezóny, především díky parádním úkolům, které si na hráče vymysleli. V první chvíli mi však přišlo, že detour opět není moc rovnoměrně rozdělený, ale opak byl pravdou a já byl za to hodně rád. Vlastně by mi ani nevadilo, kdyby byli jenom v té Kanadě s takovými úkoly :D
Ten tah Hokejistek s EP moc nechápu, hlavně vzhledem k "čestnosti" obou chlapíků (což se mi i celkem líbí :D).
Roadblock byl parádní. Líbilo se mi, že náhoda tam nehrála moc velkou roli a hlavně a zdržel všechny týmy. Tak se mi to líbí :) Nicole s Cormacem mi však bylo celkem líto. Sympatický tým, který bych určitě rád viděl dál než jiné (minimálně Mickey a Pete by už mohli být venku :) ). Jsem jinak rád, že se Sukhi a Jinder zachránili. Asi moc nechci, aby vyhráli celé TAR, jelikož někdy je to fakt tragédie, ale stále mě strašně baví.

Příště soutěž "pro hokejistky", tak snad to taková zdržovačka nebude :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S2 (CAN) - Epizoda 5

Příspěvekod lord_night » 13 srp 2014, 14:56

Parádní etapa, neschopnost Sukhi & Jinder mě celkem baví. Vypadnuvší tým - je škoda, že zrovna oni, ale ve finále mi nikdo nesympatický ani už není, nicméně klobouk dolů před Nicole, že Roadblock nevzdala. Příští etapa a určitě dost sedne hokejistkám, ale ukázky jsou mnohdy zavádějící....
The world is waiting for you!!!


Zpět na „The Amazing Race S2 (CAN)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů