S09 - Vanuatu - EP15

Efate, Shefa Province, Vanuatu
September 16, 2004 – December 12, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S09 - Vanuatu - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:45

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S09 - Vanuatu - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 16:00

Druhá série muži vs ženy nabídla poměrně zajímavou podívanou, kde poslední muž Chris dokázal proti sobě obrátit všechny ženy, aby nakonec celou sérii vyhrál. V této sérii mě teda hodně štvala Ami, tím jejím chováním, že je prý až moc hodná. Naopak jsem fandil Eliza, která mě pořád bavila.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S09 - Vanuatu - EP15

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:33

Tak první série u který jsem na konci posouval video rychle dopředu přes nudný a ještě nudnější scény :| Série mě bavila přesně do 11 dílu kdy skončila Ami female říše, do té doby měla skvěle nakročeno do mého TOPu sérií.
Bohužel se stalo to co se stalo a tím je přežití jednoho z tlusťochů z gangu starejch pupkáčů a po sloučení pokračoval v alianci s největšíma karikaturama trosečníků jaký ostrov poznal v čele se Scout a stalo se úplně to nejhorší co se mohlo stát, že ke konci v soutěžích dominoval jeden z fyzicky nejhorších chlapů...opravdu podívaná :evil: dokonce jsem rychle posouval i souboj o poslední imunitu který mě jinak velmi baví, ale tady bylo předem jasno jak dopadne...

Jednoduše, tenhle styl hry ala pupkáč se spojí s pupkáčema a karikaturama neuznávám, mám rád pokud si na vítěze můžu ukázat s pocitem určitého respektu 8)
Nu což, každý den není posvícení a alespoň bi Ami a její female říše mi na hodně dlouho zůstane v podvědomí 8) :idea:

A tady ještě přikládám souhrn nejdůležitějších momentů z této série :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S09 - Vanuatu - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:45

09 mě nebrala - fakt ne, na Ami s Dolly sesice dalo a z chlapů za něco stáli jen Chris (kterého jsem docenil až později). Navíc už člověk jen čekal, kdy vypadne Elize pusa z pantů.

09 Favs - Lea, Dolly, Twila
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S09 - Vanuatu - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 03 lis 2013, 21:45

Fakt mě se*e kolik lidí velebí Chrise jako nějakýho masterminda a přitom nebýt Twily, tak je v pr*eli... to ona mu poradila, oprava, přímo vmetla do ksichtu, ať rozhádá jednotný ženský... tento "mastermind" byl ten samej den připravenej na to, že odejde ze hry a na 90% by se to i stalo, nebýt zásahu Twily... takže už tu nechci vidět žádný mastermind komentáře!!! :mrgreen:

Tím však neříkám, že je Chris blb, to vůbec... chytrej byl, nenechal se vyloučit jako první, zmobilizoval pupkáče a vyházeli svalovce... dost zvláštní strategie, ale jemu osobně se vyplatila (všichni ostatní z jeho kmene na ní dojeli) Jako vítěze bych ale mnohem radši Twilu, která jedinou chybu co udělala bylo, když přísahala na svoje děti/dítě (už nevím), jinak v mých očích hrála dobrou hru

Je pro mě velká škoda, že se už Chris ani Twila neobjevili v žádný další řadě! :( Chad byl taky velkej sympaťák!!! :idea:

Za zmínku v mých očích stojej další dva lidi - královna Ami, kterou jsem nesnášel, ale neubírám jí její herní kvality, měla je dobře pod palcem, a bojovník Rory, kterýho jsem vlastně taky neměl rád, ale líbil se mi jeho pobyt v čistě ženským kmeni po promíchání :idea:

Všemi milovaná Eliza mi taky moc k srdci nepřirostla, vždycky když jsem viděl její šok výraz jsem si říkal, že tam by se vešlo věcí do tý tlamičky... :sex: :mrgreen:

Vanuatu je zvláštní řada, elitní vymakaní borci jsou přemoženi bandou rednecků, královna Ami je svržena starou bábou Twilou... je to hodně zajímavej příběh, ale jako Survivor nic moc :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S09 - Vanuatu - EP15

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 10:08

Vanuatu mě nezaujalo tolik jako podobně laděná série, kde byly kmeny rozdělené na začátku podle pohlaví, Amazonie. Měla ale skvělé intro a myslím, že nikdo neočekával, že vyhraje hráč, který byl hned po první soutěži zralý na vyřazení.

Chris, tělnatý chlápek, který zosnoval alianci tlouštíků :D a v podstatě tak potopil kmen mužů do zbytku soutěže. Když zůstal sám proti šesti ženám, tak mu nikdo nevěřil a on to nakonec dokázal. Potřeboval k tomu ale ohromně dokopat, protože jak na začátku dokázal výborně přemýšlet o hře, tak v té pro něj zlomové fázi už byl jaksi rezignovaný. Nebýt Twily, která podle mě hrála velice dobře, tak by ani omylem nezvítězil. Twila hrála dobře, byla silná v soutěžích. Nechápu, proč se to pak točilo okolo její přísahy na syna, kterou porušila. Zbytečné dramatizování takovéhle události, na druhou stranu na něj neměla přísahat. Scout jsem nemohl vystát. Z nějakého důvodu mi přišla falešná. Navíc nechápu, že překonala kmenovou fázi. Oproti Jan v Thajsku alespoň trochu přemýšlela o hře a hrála. Miláček Eliza a její vykulené oči. Byla trochu naivní, ale měl jsem jí rád. Všechny štvala a i přesto se dostala na čtvrté místo! :idea: Julie flirtovala, aby se zachránila v kmeni mužů, což se jí podařilo. Byla silná v soutěžích, ale byla poslední z ženské aliance a tak musela jít. Ami byla silná a taky pěkná. Měla hru pod kontrolou, ale nechala se přemluvit Leann k vyřazení Elizy před Chrisem a to stálo obě hru. Eliza by pak neměla důvod přeběhnout. Chad byl překvapivě silný v soutěžích i s protézou. Byl to dobrý chlap, ale bylo jasné, že do finále ho nikdo nevezme. Nezapomenu skvělý moment s Chrisem, který prohlásil, že Chad a Sarge "You both have a leg up on me." :D Sarge byl správný voják. Fandil jsem mu, ale bohužel jsem tušil, že se na něj Twila vykašle. Rory byl chvílemi vtipný, ale zejména na začátku otravný. John K. si to podělal sám, když chtěl vyhodit Chada místo jedné ze dvou žen. Jinak to byl sympaťák. Lisa mě moc nezaujala. Travis "Bubba" byl vtipný. :) Brady, FBI agent, byl můj oblíbenec a fandil jsem mu od začátku, kdy vylezl na ten mastný sloup pro ten kámen. Škoda, že ho dostala aliance tlouštíků. Zajímalo by mě, jak by hrál po sloučení. Mia nezaujala. Byl jsem rád, když vypadla. John P. měl, stejně jako Brook na začátku, smůlu na alianci tlouštíků. A Dolly byla škoda. Myslím, že ta holka měla co předvést.

Suma sumárum, mě tahle série bavila. Měla totálně nepravděpodobného vítěze. Nejvíc mě mrzí vyřazení Bradyho ještě před promícháním kmenů.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S09 - Vanuatu - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 13 led 2016, 18:27

Reunion - popravdě jsem při něm moc nedával pozor. :D Líbilo se mi, co říkali třeba Scout a Sarge na téma Twiliny slibu, ano, celá ta věc byla dohnána do zbytečných krajností a kdo jsou oni, aby to mohli soudit. Záležitost s Chrisem a jeho lhaním přítelkyni je profláklá, co víc k tomu říct, dobře to provedl. :D

Vanuatu - musím říct, že zpočátku mě série vůbec nebavila. Pre-swap epizody jsou dost špatný, první díl uspěchaný, double-boot díl taky uspěchaný, Bradyho likvidace taky nic moc. Vyčnívá jen díl s pasačkou Dolly. V téhle etapě bylo na pytel hlavně Lopevi, kde se pupkáči zbavovali svalovců a celý jejich airtime byl věnován tomu, jak Rory kravne a sere tím Sarge. U ženských byl větší zmatek a alespoň si tam musela aliance starších cestu k moci celkem probojovat.
Po promíchání se situace zlepšila. Z Lopevi se stala sympatická partička, v Yasuru si to tvrdě povodila Ami a dostala se do popředí.
Hlavní plus celého Vanuatu je hlavně to, že se všechny zajímavé postavy dostaly do sloučení (vyměnil bych leda snad Johna K. za Leann, jinak perfekt sestava). I když byl větší zvrat v podstatě jen jeden, soutěžící mě bavili vzájemnými interakcemi mezi sebou. Že spolu do final 4 došly zrovna Scout, Twila a Eliza, které se nesnášely od prvního dne, je podle mě docela slušná (a koukatelná) rarita.

Cast:
Brook - fajn chlapík, jenom na Reunionu mi moc nesedl... kdyby vydržel dýl, byl by možná celkem otravný :D
Dolly - svému účelu posloužila - díky ní se k moci dostala v Yasuru ta lepší skupina...
John P. - nejdřív mi nebyl sympatický, pak celkem jo... z první trojice pánských odpadlíků takový nejvýraznější
Mia - mrcha. Nelíbil se mi ten její "italský" výstup s Twilou...
Brady - ten, co vylezl na sloup a získal šutr pro štěstí. Co víc se k němu dá říct...
Bubba - místy otravný, až to občas bylo vtipné (rozhovor o hrozbách s JPm).
Lisa - nevadila mi. Podobně jako Dolly posloužila hlavně jako odrazový můstek pro zajímavější postavy...
John K. - oblíbenec především kvůli vzhledu. Ale úplně vymaštěný mi taky nepřišel. Popravdě zrovna u něho bych byl zvědavý, jak by si poradil s druhou šancí...
Rory - měl svoje momenty, ale pamatoval jsem si ho zábavnějšího. I tak z pánského osazenstva jeden z nejlepších.
Sarge - měl fajn momenty, nenaštval, nenadchnul. Ale vlastně ani nenudil.
Chad - sympaťák. Moc prostoru nedostal, ale i tak jsem mu držel palce. Většinou měl dobrou náladu a zdálo se mi, že si to užíval, což je plus.
Leann - zklamala. Nepřišla mi vůbec zajímavá... Yasur měla s Ami slušně pod palcem, ale byla prostě tak nějak až moc - normální... :D
Ami - královna. Měla míň prostoru, než jsem čekal... většinou se o ní po sloučení jen mluvilo :D Ale i tak jedna z nejlepších postav... nepřijde mi ale, že by byla nějak extrémně lepší než později v Micronesii.
Julie - podobně jako Leann, dobrá hráčka, ale většinou až moc nudná a obyčejná, úplně mi nesedla. Každopádně krasavice.
Eliza - pomalu si až říkám, jestli toho později v Micro nepředvedla víc, než tady. Každopádně mě bavila a její cesta soutěží byla víceméně dost unikátní.
Scout - nakonec dost možná největší překvapení rewatche a jedna z favoritek. Bavila mě hlavně během epizod, kdy se snažila a nakonec uspěla v pokusech o převzetí moci nad hrou. Taky mě hrozně bavilo, kdykoliv někoho chválila a blahopřála (většinou Elize). Přišlo mi to vždycky tak nádherně neupřímný. :D
Twila - na Twilu jsem se těšil, malinko zklamala. I tak jedna z top postav. Její "momenty" mi nepřišly nějak extra zajímavý, ale stačilo už to, že byla sama sebou.
Chris - popravdě mi přišlo, že mezi první epizodou a začátkem poroty ani nebyl moc vidět? V podstatě mě bavil, spíš jako postava než jako hráč. Místy iritoval kecama, co vedl o ženských, ale to se dalo přežít. Jako vítěz mě moc nenadchl, ale mezi ty úplně nejhorší taky nepatří...

Oblíbenci série: Eliza, Scout, Twila, Ami, Rory, Chad, Chris, John K.
Hodnocení série: 6
Hodnocení vítěze: 4
(?)

Uživatelský avatar
Boston Rob
Příspěvky: 10
Registrován: 02 zář 2013, 15:45
Nejoblíbenější série: Cook Islands, All-Stars, Heroes vs. Villains, Micronesia, Redemption Island, Samoa, China, Amazon
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Ozzy, Yau-Man, Russell H., Rupert, Rob C., Randy, James, Jenna M., Stephenie, Amanda, Parvati, Chelsea, Brenda
Nejméně oblíbené série: Thailand, Nicaragua, Marquesas, Caramoan

S09 - Vanuatu - EP15

Příspěvekod Boston Rob » 08 kvě 2018, 18:03

Pustil někdy Probst do světa, jak to bylo s Julie? :sex:
Už to, jak si jeho jméno se srdíčkem namalovala na prsa před kmenovou radou, byl docela bizár.


Zpět na „S09 - Vanuatu — Islands of Fire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti