S09 - Vanuatu - EP01

Efate, Shefa Province, Vanuatu
September 16, 2004 – December 12, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S09 - Vanuatu - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:41

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S09 - Vanuatu - EP01

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:57

Tak pojďme na devítku, kde se chci podívat hlavně na Elizu a Ami 8)
Začátek opravdu luxusní, z toho co jsem zatím viděl ten nej, většinou lidi vykopnou do moře k pláži a začne se stavět přístřešek. Tady takovej mega rituál jak v nějaký odměně a pak běžte, ani pořádně nevěděli kam, super :mrgreen:
První soutěž pěkná, Chriss...no....kámo tos podělal :mrgreen: a měli ho za to vyloučit, ale chápu že se to tu zase začne škatulkovat a nejdřív půjdou mladý, pak starý, jinde modrý, pak zelený...aaaa...tyhle počáteční rozřazovačky jsou tak ujetý :mrgreen: vyřaďte nejslabšího a jede se dál 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S09 - Vanuatu - EP01

Příspěvekod rhee » 27 srp 2013, 15:23

Společně s Pearl Islands nejlepší první díl, mám ráda tyhle netradiční úvody. Rituál a to všechno okolo mě nadchlo. Nejdřív jsem tak trochu litovala ženy, které byly po celou dobu odstrčené někde ke kraji pralesa, ale jak jsem viděla, co museli chlapi podstupovat (pití nějakého bahna, obětování prasete pěkně zblízka, pomazání krví, šplh), tak na tom ženy vlastně byly dobře.
Parádní prostředí, ta sopka, před kterou Jeff mluvil, vypadala efektně :D

Mám obecně radši kmeny, ve kterých jsou ženy promíchané s muži a ne tohle rozdělení podle pohlaví. Hlavně to tady způsobilo, že se z Lopevi stal (a v dalších dílech tenhle názor přetrvával) můj nejmíň oblíbený kmene ze všech sérií. Jeden nesympatičtější chlap vedle druhého (čest těm pár výjimkám).
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S09 - Vanuatu - EP01

Příspěvekod wily1 » 04 říj 2013, 18:27

ten zaciatok bol super, paci sa mi ked v serii je prezentovana aj lokalna kultura

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S09 - Vanuatu - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 03 led 2016, 00:16

Úvodní epizoda Vanuatu se mi moc nelíbila. Rituál a všechno to kolem fajn, ale zabralo to hrozně moc času. Vlastně jsem neměl moc čas nikoho z castu pořádně poznat, všechno bylo poněkud uspěchané a nepřehledné. Dával jsem si pozor na Brooka a nijak extra mě nezaujal. Byl vidět víc, než jsem čekal. Na nervy mi lezli většinou chlapi, kteří ale zase byli zároveň v jiných scénách vtipní nebo fajn (Sarge, Chris, Rory, Brady,...). Jediný, kdo mi vyloženě nesedl, je asi JP. A Bubba, který má celkem otravný hlas.

Po 1. epizodě:
Nejlepší: Scout, Leann
Nejhorší: JP, Bubba
(?)


Zpět na „S09 - Vanuatu — Islands of Fire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů