S09 - Vanuatu - EP05

Efate, Shefa Province, Vanuatu
September 16, 2004 – December 12, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S09 - Vanuatu - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:42

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S09 - Vanuatu - EP05

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:38

Zemětřesení pecka :shock: v Survivoru si fakt vyzkouší všechno, matka příroda nemá slitování :idea:

A nyní přejděme k příručce o přežití, aneb jak se nechovat v této hře, kapitola první...NIKDY nikdy nešuškej nic druhému kmeni, když to můžou slyšet lidi z tvého nynějšího kmene :mrgreen: epic fail na který jsem s radostí upatlal další komiks :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S09 - Vanuatu - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 05 led 2016, 22:02

Amiina první opravdu super epizoda, Bubbu sundala opravdu pěkně :D Kmeny promíchané slušně, líbilo se mi, jak se nepovedlo to, co podle mě produkce chtěla, totiž mít počty v obou kmenech přeci jen o něco vyrovnanější (bylo jasný, že Sarge půjde do kmene, kde má víc chlapů). Pak se mi líbilo zemětřesení... pár lidí mi přišlo, že při soutěži o imunitu běhalo opravdu legračně (Lisa, Chris, Ami - nejspíš, protože šlapali do kopce :D ). Jinak epizoda celkem fajn. Část jako takový mi pořád přijde tak nějak fádní, ale je fakt, že hlavní hvězdy se pořád drží ve hře všechny...

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Ami, Twila, Eliza, Rory, Johh
Nejhorší: Leann, Julie
(?)


Zpět na „S09 - Vanuatu — Islands of Fire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti