S09 - Vanuatu - EP08

Efate, Shefa Province, Vanuatu
September 16, 2004 – December 12, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S09 - Vanuatu - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:43

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S09 - Vanuatu - EP08

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:40

Dámy a pánové, ta Ami je neskutečná kost :mrgreen: jak tam seděla jako královna, když jí ženský obletovaly :o a chlapi se jen klepali někde v koutku :mrgreen: sice to zkusili píchnout do vosího hnízda, už jsem si i trochu říkal že babochlap Twila zradí a stáhne sebou Julii, ale nestalo se, Julia naopak naočkovala Twilu že se s ní chlapi taky domluvili a ta to zbaštila a Rory, ač jsem ho měl posledních pár dílů rád, utekl od vosího hnízda s pár pěknýma pupenama od žihadel :idea: Tak trochu si říkám že je škoda že tenhle female kmen nebyl v Amazonii, tam by se tyhle amazonky v čele se svojí mastermind královnou perfektně hodily :idea: jak jí tam malovaly, palec nahoru pro kameramany a střihače, záběr jak z nějakýho thrilleru :mrgreen:
mám ale taky trochu pocit, že jak to u těhle velkoříší bývá, že zanikne kvůli nějaké titěrnosti, každopádně skvěle se na to kouká :idea:
Ami - královna, mastermind, kleopatra atd... :idea:
Scout - stařešina odpočívající v nějaké chýši a brblající rozumy :mrgreen:
Leann a Eliza - pravá a levá ruka královny
Julie - někde mezi dvojicí nahoře a Twilou dole
Twila - je s nima, ale je nevypočitatelná protože je trochu chlap :mrgreen: a chlapi se snaží jí získat na svou stranu
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S09 - Vanuatu - EP08

Příspěvekod lacSzlo » 09 led 2016, 19:14

Naštvalo mě trochu to s tím dortem, když Lopevi jeden den fér vyhráli a druhej den jim ho Yasur přišel sežrat. :D Ženské mají skvělou sestavu, i když z chlapů přeci jen asi zbylo do sloučení to nejlepší (bavil mě hlavně chudák Rory, Chris je celkem fajn a poslední dva mi přijde super hlavně Chad, celkem mu to myslí).

Po 8. epizodě:
Nejlepší: Rory, Chad, Twila
Nejhorší: Leann
(?)


Zpět na „S09 - Vanuatu — Islands of Fire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti