S09 - Vanuatu - EP10

Efate, Shefa Province, Vanuatu
September 16, 2004 – December 12, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S09 - Vanuatu - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:44

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S09 - Vanuatu - EP10

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:36

jojojo, Ami vládne a nikdo neví jak, charisma by se z ní dalo nejspíš krájet :mrgreen: Scout pobavila, opět vystrčila hlavu z chaloupky, řekla jaký má geniální plán a ten se jí v zápětí sesypal jako domeček z karet, protože to nedotáhla do konce a nakonec chlapům řekla sorry, nic jsem nakonec neudělala :mrgreen: nedivim se Twile že si to nechce s takovou "oporou" u ostatních rozházet, takže to má Ami a spol pevně v rukou. Jsem zvědav jak si ale Ami povede dál, tyhle šéfky většinou brzy vyhasnou když se na ně sesypou podaní, ale tady to vypadá že Leann, Elize a Julii její osoba vůbec nevadí, nevidí ji jako šéfku a tak je dost možný že to dotáhne pěkně daleko. Těším se na další díl! :o
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S09 - Vanuatu - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 11 led 2016, 16:08

Během soutěže o imunitu jsem si celou dobu říkal, zdalipak je pro Chada ta umělá noha spíš na škodu nebo naopak k užitku? Skoro to dal, tak kdoví. Pak jsem se bál trochu o Piggyho, něco mi celou dobu říkalo, že ho před nima na tý oslavě podříznou, naštěstí na to nedošlo. :D Jo, a jinak mi přišlo, že vždycky, když byl v obraze, tak nějak přehnaně melodramaticky kvičel. V jednom záběru dokonce se zavřenou tlamou... :D

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Scout, Twila, Chad, Eliza
Nejhorší: Leann
(?)


Zpět na „S09 - Vanuatu — Islands of Fire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů