S09 - Vanuatu - EP12

Efate, Shefa Province, Vanuatu
September 16, 2004 – December 12, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S09 - Vanuatu - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:45

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S09 - Vanuatu - EP12

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:15

ajajaj, den nebo radši týden smutku :( Ami byla fakt domina, tyhle šéfky moc nemusim, ale tahle mi na tu roli seděla úplně dokonale, kdyby vyhrála, tak bych se vůbec ale vůbec nezlobil, velká škoda že jdou dál takový individua jako Scout a Twila :roll: Teď už přeju výhru jen zbytku Julii nebo Elize. Chrisovi je taky karikatura, ve fyzickým soutěžích mu s přehledem naklepávaji ženský, na myšlení je taky mimo, defakto se tam drží jen kvůli kiksu ohledně vyřazení Elizy před všema chlapama. Doufejme že to vyhraje jedna z těch mladých holek, protože jestli ne, tak mi to opět zkazí jinak luxusní sérku. Ono je to sice hezký že si nechávaj outsidery do konce, ale když to pak náhodou takový pometla vyhrajou tak to je na provaz :mrgreen:
A aby bylo jasno jaká je karikatura Scout, tak přikládám komiks z první soutěže, kde... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co to ty vole bylo??? :mrgreen: to i Jan z Thajska byla obratnější :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek
Obrázek

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S09 - Vanuatu - EP12

Příspěvekod wily1 » 05 říj 2013, 14:25

Mne osobne Mia nesedela (proste nemam rad dominantnych ludi) a tak som rad ze vypadla, ale je pravda ze osobu ktora by drzala opraty hry tak dlho v rukach vlastne len tak mimochodom a naozaj neklamala vo velkom, sme tu este nemali. Myslim ze jej hra by sa co sa survivora tyka dala naozaj nazvat cestnou.... Ale som rad ze je prec :dance: . No a co sa Scout tyka WTF? eeeee coze? co tam preboha robi henta starenka???? V kazdej serii to ma starsi clovek nahnute uz od zaciatku kvoli jeho vykonom, ale kurnik sopa henta zena neurobila vobec nic pri vyzvach, ked mohla tak nesutazila a ked musela tak vzdy len na pozici cloveka co otvara vratka pre ostatnych co nahanaju v bahne prasiatka alebo len vyvreskovala z veze jakonahle sa od nej vyzadoval urobit jeden krok, hotovo. Ano aj v inych seriach sa dostali starousi dost daleko (Rudy, Paschal, Teresa...) ale aspon nieco robili ona tam je fakt len dopoctu.

Co sa tyka Chrisa dufam ze to vyhra je jediny ktory naozaj hraje hru a ked sa dokaze dostat z tejto situacie kedy bol sam zo 6 zenami co drzali spolu tak klobuk dole, Eliza mi pride ako hlupucka babika, Juliina hra spocivala v ukazovani nahej rite (kurnik keby to aspon necenzurovali) a ked zistila ze neni komu co ukazovat skovala sa za Ami, Scout....no tak ked vyhra ta tak je uz cely svet naruby a Twyla radoby drsnacka ktora ale nevie o hre ani f.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S09 - Vanuatu - EP12

Příspěvekod sun.eagle » 29 dub 2014, 02:05

Ami jsem držel palce. Charizmatem které sálalo i z TV si získala celý kmen a měla vše pod palcem a přitom hrála čestně a toho si fakt cením a stává se jednou z mých nej hráček. Tah Lean z minula se ukazal jako osudová chyba. Bože jen doufám že Scout nebo Twila nebudou ve finále...nicméně tomu vše nasvědčuje. :o

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S09 - Vanuatu - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 12 led 2016, 14:41

Musím říct, že mě Scoutiny snahy v soutěžích moc k smíchu nepřijdou - spíš přemýšlím, kde se to v ní bere, že se vůbec snaží (a že se snaží ze všech sil, je podle mě vidět), když jí musí být od začátku jasný, že nemá ani tu nejmenší šanci. Je mi jí celkem líto.
Jinak během celého dílu excelovala hlavně Ami v podstatě vším, co předváděla. :D

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Scout, Ami, Eliza, Twila
Nejhorší: Julie
(?)


Zpět na „S09 - Vanuatu — Islands of Fire“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů