Beauty and the Geek S3 (AU) - EP3

2011
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Beauty and the Geek S3 (AU) - EP3

Příspěvekod milan » 19 bře 2014, 18:23

Episode 3
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Beauty and the Geek S3 (AU) - EP3

Příspěvekod EdBrush » 24 bře 2014, 06:09

Jimmy pokračuje v otravný jízdě. Jak si vzal Mckenzie na kobereček jak nějákej pasák...a domlouval jí. :D Aaachjo.

Co mě hodně pobavilo:
1)Pikachu na paintballu
2)Tr(o)yhard - jeho triky nevím, na koho by zabraly. Jeho stupnice krásy? WTF :D a nakonec scéna pod peřinou...stává se z toho Big Brother.

Roller derby podle mě není moc vhodná věc pro geeky na zvednutí sebevědomí. Akorát si z nich udělali prdel. No když jsem viděl, jak tam cupitají a válejí se po zemi jak chudinky...ani nevím, k čemu jim to jako může být dobrý.
Trochu se bojím, že v dalších dílech se budou týmy nominovat z pomsty (Dolly vs. Mckenzie a její snaha si něco začít s Troyem - tady bych dal za pravdu Dolly, ať si to Mckenzie nechá na ven nebo do jiný RS). Jména vyřazenýho páru jsem si zapamatoval, až když je nominovali (nevím jestli byli tak nevýrazní nebo bad edit) a je mi docela jedno, že odešli. Jimmy je poměrně solidní materiál na makeover....to je asi tak poslední, co bych chtěl vidět ohledně Jimmyho. Taky mě začíná nudit Bendeguz. Ten týpek se akorát umí chovat a vypadat, jako kdyby zůstal 200 let pozadu, jinak prakticky nula nula nic, takže pro mě jeho potenciál už značně vyčerpán.
:love: J+L romantika už ve 3. epizodě!!! :love: ...uuuh uuuh (*výraz Michelle z S1*) :dance:

Kdo mě baví:
Gilbert - má dobrý hlášky/komenty na kameru
Jordan+Lachlan - zpestření série
Jacelle - zdá se, že v tý hlavě něco má

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Beauty and the Geek S3 (AU) - EP3

Příspěvekod milan » 24 bře 2014, 17:39

S tými menami, to mám aj ja problém, ono je to väčšinou tým, že je veľa hráčov na málo minutáže daného dielu, často si pomáham googlovaním, kto bol vlastne s kým.
Troy mi skôr príde, že je gay (čo to hrá na hetero) alebo min. bi, lebo ozaj napísal Ricky Martin? Už v minulých dieloch nosil ružový župan a celkovo mi príde ako taký ten typ, ale kto vie?
Jimmy a jeho reakcia, keď mu chalani prišli povedať, čo robila Mackenzie s Troyom mi prišla fakt divná, mal taký ten výraz chalana, čo ho nechala baba a kamoši mu prišli povedať, že zatiaľ čo on smúti, ona je na rande s iným. Proste zobuď sa ti slečinka, alebo zaplať si kurvu, ale nelez do takéhoto programu! Mackenzie ho berie možno ako kamoša (brata), aspoň podľa vyjadrenia v prvom diely, a on si tú náklonnosť peknej baby vo svojej hlave vykladá ako lásku, pritom je to friendzone jak prasa! Už ma dokonca aj serie to je jeho neustále prirovnávanie situácii k SW, minule narážka nato keď Luke zistil, že DV je jeho otec a teraz o tom, že Luke zachránil svet a Han Solo dostal dievča... je to trápne, verím tomu, že doma má nejaké originálne suveníry zabalené v originálnom obale s atmosférou, ktoré nechce otvoriť aby nestratili na cene, nejaké pyžamo s motívom a možno aj iné doplnky.
Inak som si všimol (a už aj pri predošlých sériach), že geekovia nosia DIGITÁLNE HODINKY, čo im hrabe?

Ale poďme k súťaži, prvá nuda, ten Pikachu potešil, ale meno tam sám vykríkol, takže aj imbecil po mozgovej obrne by vedel, čo má povedať. Jimmyho poznámka ohľadne Picarda jak tam recitoval všetko mi jasne dalo najavo, že ... tri bodky ...
Helen to dala, čo myslím, že mala aj výhodu, lebo môže byť žena ako chce geekovská, určite číta občas aspoň bulvár a zadok švagrinej ich budúcej hlavy štátu by vedelo aj malé decko.

Korčuľovanie teda ako sa už píše vyššie určite ich sebavedomie nezvýšilo, to je ako keby im padalo pravidelne mydlo v mužskej väznici, dostával na prdel od žien? Bendeguz (inak som si myslel, že Rob Schneider si cvičil nejakú rolu do filmu) mi príde kvalitne mimo, jeho vystupovanie, neverím, že všetci sú geekovia, ale určite pár z nich má aj nejaké vrodené anamnézy, prečo sú takí (nieje predsa tajomstvo, že najväčšie hlavičky, žijú vo svojom svete).

Troy tam pekne poriešil Mackenzie, ale ja osobne fandím J+L (prvý francúzak a hneď od peknej kočky v celoštátnej TV, nie zlé!), lebo Jordan mi príde max. rozumná, spolu so Sarah moje dve favoritky. Sarah bolo zase dnes vidieť pomenej, ale jej zhodnotenie, kde to iskrí ma bavilo.

Nominácie a duel som trocha pretočil, lebo pre mňa osobne je kvíz asi najnudnejšia pasáž dielov, a radšej by som bol (i keď to nerád priznávam) za vyhadzovanie posledných z nejakých kôl (takto celkom pekne sfúkli druhú sériu).
Diel, ale slabší, snáď sa to čím skôr troška preriedi, aby človek mal lepší kontakt a spojenie s hráčmi.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „Beauty and the Geek S3 (AU)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti