Beauty and the Geek S3 (AU) - EP6

2011
Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Beauty and the Geek S3 (AU) - EP6

Příspěvekod milan » 19 bře 2014, 18:24

Episode 6
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: Beauty and the Geek S3 (AU) - EP6

Příspěvekod milan » 25 bře 2014, 00:25

Diel s makeover, takže toho bude viac na rozpísanie, ale začnime prvou úlohou, komiks asi nebude silnou stránkou báb, ale vcelku sa popasovali s úlohou veľmi dobre, páčili sa mi námety a zrealizované kostýmy u Sarah a Mackenzie, no okrem Sarah skvelo "predala" svoj kostým Jordan, a vďaka tomu aj vyhrala. Aby som ale prešiel k makeover, je podľa mňa vždy jednoduchšie pracovať s nedostatočne hygienicky a zanedbane vyzerajúcimi ľuďmi (brada, fúzy, vlasy), ako s geekmi, ktorí majú krátke vlasy a sú bez porastu. Je jasné, že premeny Gilberta a Jimmyho sa tu budú najviac pretriasať, no ako píšem, tam nebolo čo pokaziť, len vylepšiť.

Následne si myslím, že dievčatá boli kus povrchné, hlavne čo sa týkalo predtým Gilberta, keby sa lepšie obliekal už predtým a nemal bradu, tak myslím, že by ani nebolo čo extra upravovať, on je sympaťák, a Dolly už opätovala jeho záujem, u mňa má preto viac kladných bodov Lachlan, ktorý sa oťukával s Jordan ešte pred premenou (a ani výraznou neprešiel).

Maddy a jej skončenie som moc nepochopil, ale bolo z nej cítiť, že počas hry nebola vo svojej koži, a možno je lepšie, že prenechala miesto Jacelle.

Striptíz bol jasný v podaní Gilberta, kus šoumen, najlepšia postava z chalanov, takže nebolo o čom, ale musím spomenúť Helen, podľa mňa bola v nevýhode a bolo jasné, že imunitu nemá šancu získať.

Gilbert s Jacelle a Jordan s Julianom nominovali dva páriky, kde boli dvaja jedinci v reálnom páre, teda Troya a Mackenzie s ich partnermi v hre... nechcem byť krutý, ale toto sa môže vypomstiť, lebo tak ako Jordan má v hre Lachlana, tak Gilbert Dolly v opačných pároch, i keď mi je jasné, že nebolo sa kde skrývať pri tom počte párov aký tam bol.

Fandím: Sarah, znova ma pobavila reakciami na makeover, na striptíze a tiež pri prezentácii kostýmu :sex:
Mackenzie fandím a Jordan tiež, čo do jednotlivcov.
Párik mi najviac sedí Sarah a Lachlan, hlavne preto, že on ma jediný z geekov neirituje, vlastne ešte Gilbert tiež, ale zase v páre nemá adekvátnu partnerku typu Sarah.

Helen a Troya nieje škoda :dance:

Pri Gilbertovi som si uvedomil, že je kopec ľudí na svete, ale nejaké osobnosti / karikatúry či skôr podobnosti sa nejak logaritmicky opakujú, mám známeho, tiež rovnaká postava, ryšavé vlasy, rovnaké vyjadrovanie aj flegma, a už neraz sa mi stalo, že som takto objavil svojich známych v telách iných ľudí, ktorí hovoria inou rečou, proste podobnosti po svete sú.
Takže, kde je Sarah blízko mňa? :D
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

Re: Beauty and the Geek S3 (AU) - EP6

Příspěvekod EdBrush » 25 bře 2014, 01:05

Wow! Tak tenhle díl mě hodně mile překvapil :beer:

Makeovery se všechny podařily bych řekl na výbornou až na Bendeguze. Podle mě ztratil to svoje kouzlo tím oholením kníra. Teď mi přijde od pohledu hrozně nevýraznej. Ale jak sám řekl, vzhled ho ovlivňuje celkově jako osobu a to, co předvedl při tanci/striptýzu, to byl odvaz. Rozjel to tak, že málem hořelo pódium :shock: Gilbertův novej styl....to bych fakt býval nikdy neřekl, že on vlastně vypadá dobře (postavou), jenom to celou dobu schovával pod tunou oblečení. Je teda pravda, že zarostlí pánové jsou lepší/jednodušší materiál na makeover, ale zase u Lachlana mi přijde, že tolik nezměnil vkus, jako třeba Gilbert. Každopádně Julian jako skater je úlet. Vždyť určitě ani nikdy nestál na skatu...ale docela mu to sedlo ta změna.

Odchod Maddy je mi záhadou taky...co tak najednou? To má rakovinu, že musí hned teď odejít? Nechtělo se mi to nikde hledat na netu, nějaký podrobnosti, ale WTF :? Na druhou stranu...Maddy mě nudila celou dobu, místama i lezla na nervy, takže návrat Jacelle :eee: YES PLEASE! Jacelle byla hlavní důvod, proč jsem měl rád její pár s Theem, a teď je s jediným geekem, který mě baví celou tuhle sezónu...fuck yeah. Dolly už určitě vlhne z Gilberta, tak snad ještě zůstane alespoň tak 2 díly, ať se dostanou na druhou metu.

Challenge byly hodně zábavný, hlavně druhá byla nářez. Co se týče superheroes, tak Sarah jasně nejlepší oblek (i podání hodně slušný), ale dost okatě obšlehnutá Catwoman. Tanman mě pobavil, jak to bylo tak strašně infantilní...ale narozdíl od spousty jiných to mělo nápad. Jordan se nejvíc vžila do role, takže po právu vítězka.

Vypadnul pár, kterej mi chybět nebude, Helen byla víc a víc otravná tím, jak se jí nechtělo plnit úkoly nebo spíš, že do toho nedalo 100 %. Troy mi nebude chybět už vůbec, to byl fakt kus blba. Takže bye bye a let's go J+G

PS: Tentokrát byl ale dost brutálně dokurvenej duel. Ty otázky na to přehazování písmen, kdyby to nebyly tak evidentní věci, tak by to bylo nezvládnutelný a třeba ta otázka na "break a leg" tu zná snad kdokoliv, kdo mluví anglicky. Jinak jak asi zná Jimmy casting couch? :? :D


Zpět na „Beauty and the Geek S3 (AU)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti