S10 - Palau - EP05

Koror, Palau
February 17, 2005 – May 15, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S10 - Palau - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:48

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S10 - Palau - EP05

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:29

Drcení Ulongu v plném proudu, co z toho že Koror půjde na kmenovku když se u toho ještě nají a vyhodí někoho kdo ani nevim že tam byl :mrgreen: Angie je škoda :( fakt makala a na rozdíl od Ibrahima kterej nic kloudnýho nepředvedl, měla pozici nejistou a musela o ní bojovat, což se jí povedlo na jedničku. V Ulongu je pro mě zajímavá jen Steph, ale té začínám fandit asi nejvíc ze všech :idea: jsem zvědav jak si povede jestli se dostane do sloučení, navíc je to kočka a hráčka tělem i duší :o
Z Kororu je největší kočka Jenn, ale zatím nic extra nepředvádí, taková ta taktika vézt se s ostatníma zatím, ale je sympaťanda. Co se týče Cobyho, tak...co na to říct...prostě buzna a přijde jen mě že buzny jsou v Survivoru zakeřný a zákeřnější a vůbec jim nedělá starosti udělat jakoukoliv podlost. No Ian a Tom je sice silná dvojka, ale nijak extra zajímavá mi přijde. Doufám že už se konečně o Kororu dozvím víc...
Obrázek

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S10 - Palau - EP05

Příspěvekod wily1 » 08 říj 2013, 18:51

Tak tato cast ma celkom nahnevala clovek ktory si tam podla mna nezasluzil byt Ibrahim kvoli produkcnemu zasahu zostane a Angie ktora od zaciatku bojovala o svoje miesto ide domov.

Inak zacinam mat silnu averziu voci afroamerickym hraciom. Neviem ci to je len nahoda alebo co, ale kazdy cernoch od 1. serie az doteraz mi pripada ako absolutne neshopny povalac kazdy z nich postavu ako vino, ze by im hocikto mohol zavidiet(okrem cernosiek), ale co sa tyka prace v tabore, prekonat sa vo vyzve zatnut zuby a zabrat to je im asi cudzie, jedine co som si u vacsiny vsimol je ze kazdy vie kricat Alelujaaaa. Najprv som rozmyslal preco nedavaju do kazdej serie viac ako jedneho cierneho chlapa a jednu zenu (snad su americani stale rasisti??) ale teraz to uz chapem kazdym cernochom totiz tato hra straca na atraktivite.


Zpět na „S10 - Palau“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti