S10 - Palau - EP07

Koror, Palau
February 17, 2005 – May 15, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S10 - Palau - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:48

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S10 - Palau - EP07

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:49

Tak takovou sérku proher už asi žádnej kmen nezopakuje :mrgreen: Steph jen z toho asi brzy vyletí z kůže :mrgreen: ale jsem moc rád že zůstává :idea: a těším se co předvede. Marnost nad marnost Ibrahim je venku, zaplať pánbu, to jak tam při signálu mával vlajkou jen aby se neřeklo, to bych ho asi trefil kokosem, :cry: Každopádně z Kororu mi vůbec nikdo nepřirostl k srdci, hlavně tím že je pořád člověk nezná...prostě je tam teplouš, kočka, kapitán amerika a jeho syn a pár dalších postav, celá moje charakteristika :| Doufám že se to po sloučení nějak rozjede a doufám že jim Steph nakope zadky ať má tahle série nějaký grády 8)
Obrázek

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S10 - Palau - EP07

Příspěvekod wily1 » 09 říj 2013, 00:27

No Ibrahim tam bol tusim celu sutaz len aby sa nepovedalo. Inak ten popis Kororu :idea:


Zpět na „S10 - Palau“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů