S10 - Palau - EP08

Koror, Palau
February 17, 2005 – May 15, 2005
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S10 - Palau - EP08

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:49

Epizóda 8
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S10 - Palau - EP08

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 17:37

hustý :mrgreen: jako ostatní jsem nečekal že to doženou do takový krajnosti že někdo zůstane v kmeni sám, to jsem opravdu zvědav na další díl a doufám že nenechají Steph zmizet z povrchu zemskýho :idea: každopádně je to těžkotonážní frajerka, mraky ostatních "hráček" by se na jejím místě sesypalo jako domeček z karet a brečelo by až do sloučení...a naše Steph? zatraceně musí rozlousknout ten ořech :mrgreen: rozhodně jí fandím, protože jestli se dostane nějak daleko, tak to bude terminátor. V Kororu jsou všichni krásně odpočinutí, žádné intriky...kdokoliv z toho kmene jestli se dostane daleko tak u mě nebude mít takový respekt, protože tu jsou v podstatě 20dní jen na dovolený, nejmíň polovina z nich za celou dobu určitě neměla tak špinavý ruce jako boby john v jednom záběru

Obrázek

Navíc jsem si ani k jednomu zatím nevytvořil žádný vztah, zatím zůstává ta fádní základní charakteristika ala kráska co nedá bez koupele ránu, kapitán amerika a jeho syn a teplouš. To už po tom co člověk zažil se Steph těžko někdo nahradí :idea: Každopádně už jsem si myslel že tuhle imunitu Steph a Boby vyhrajou, protože do toho oba jdou na plnej plyn ale nestalo se a to už je opravdu smůly kopec...
Obrázek


Zpět na „S10 - Palau“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů